Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Hahhhh...
Man kaut kas līdzīgs bija bijis, puisis piestūma pilnu kunģi, atraugājās un dzēra alu. Tai pat laikā stāstīja cik viņš ir lielisks... Atvadodies gribēja norunāt nākamo randiņu - nesanāca. Par savu sulu samaksāju pati.
Tiesa gan es jau zināju, kad nekas labs nebūs, bet man bija brīvs laiks pirms randiņa ar draudzenēm - viņas ieradās ātrāk :)
22.04.2013 16:04 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
koshlene , iiiiiiiiuuuuuuuuu :D
22.04.2013 16:07 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Aaa, vēl 1reiz puisis bija salicis visādas polaroid stila bildes, izskatījās ļoti smuks, bet, kad aizgāju satikties, izrādījās kārtīgs kvazimodo- taukaini mati, nogriezti bļodiņā, augums ap 2m, kūkums, brūna pufaika ar netīrām rokām, pelēkas bikses, kuras kūļājās ap potīti un kāda 48 izmēra zābaki aka slēpes. Starp biksēm un zābakiem ejot vēl varēja redzēt spalvainas kājas. Pat pārbijos! Viņš aicināja pie sevis uz mājām uz konjaku un keksu. Aizlaidos un mājās vēl ilgi pētīju tās viņa bildes.
22.04.2013 16:12 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
koshlene hahaha kārtīgs Boršča mākslasdarbs :D Cerams, ka tas notika ziemā - uz sniega varen-efektīvi izskatās :D

Bet, ja nopietni, Jūs taču saprotat, ka feil-randiņi ir neatņemama dzīves sastāvdaļa jebkuram, kas grib iepazīties. Nav jāatmet ar roku šādām lietām tikai tāpēc, ka kāds ir bijis briesmīgs .. drīzāk jāpārskata savi izvēles kritēriji un vairāk jāpavada laiks sarakstoties ar otru pirms satikties, kamēr esat kaut cik drošas, ka otrā pusē ekrānam nesēž kārtējā vilšanās no pirmās randiņa minūtes .. Es jau teiktu, ka pašas uz šādiem randiņiem vien ejat un uzņematies risku, tad nu jāsamierinās arī ar negatīviem iznākumiem ..

Bet gadās arī pozitīvi :D
22.04.2013 16:14 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Sesilla manam kandidātam 33 :D
22.04.2013 16:16 |
 
Reitings 67
Reģ: 05.03.2013
vai dzīvē garlaicīgi? aizej uz aklo randiņu! :D
22.04.2013 16:18 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Man aklajā randiņā džeks no stresa tā sapīpējās, ka man pie kājām novēma biešu zupu. Tas laikam tāds trakākais gadījums..


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
22.04.2013 16:18 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
drīzāk jāpārskata savi izvēles kritēriji un vairāk jāpavada laiks sarakstoties ar otru pirms satikties, kamēr esat kaut cik drošas, ka otrā pusē ekrānam nesēž kārtējā vilšanās no pirmās randiņa minūtes .. Es jau teiktu, ka pašas uz šādiem randiņiem vien ejat un uzņematies risku, tad nu jāsamierinās arī ar negatīviem iznākumiem ..
Parakstos zem katra vārda :D Ko sēsi-to pļausi.
22.04.2013 16:20 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
drīzāk jāpārskata savi izvēles kritēriji un vairāk jāpavada laiks sarakstoties ar otru pirms satikties, kamēr esat kaut cik drošas, ka otrā pusē ekrānam nesēž kārtējā vilšanās no pirmās randiņa minūtes


Nu vai arī otrādi- ātrāk uzmet aci reālajā dzīvē, lai netērētu savu laiku sarakstoties un nelolotu veltas ilūzijas :D
22.04.2013 16:32 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Par to ka vairāk jāsarakstās pirms tam piekrītu, bet atceroties savu gadījumu jāsaka, ka nevienmēr tas kaut ko maina :D Sarakstījos ar puisi gandrīz pusgadu (ilgi :D ) un likās ļoti komunikabls, inteliģents, patīkams saskarsmē.. Aizgāju uz randiņu un satiku pilnīgi citu cilvēku - puisi, kurš rēca par tizliem jokiem, lamājās, runāja par mašīnām, močiem un knapi varēja ar mani 5 minūtes bez neveiklām pauzēm parunāt. Nu kā tad lai atrod tos veiksmīgos gadījumus, ja pat pēc pusgadu ilgas sarakstes nevar atkost? :D
22.04.2013 16:36 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi uz paris randiņiem no OtraPuse.lv nekas šausmīgs nav bijis, bet vienreiz gan jutos ļoti samulsui, jo puisis man stāstīja par savu sesku. Vis jau forši stāsta par svu dzīvnieciņu un tā, bet tas stāsts ietvēra gana plašu aprakstu kā sesks visur kur atstāj savas spiras mājās. Pie tam puisis mani gribēja aicināt ciemos.
22.04.2013 16:41 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Viltīgā Lapsa, trakums:D
ā, un man viens lielījās, cik daudz viņam esot sieviešu vienlaicīgi. gribēja laikam arī mani to skaitā:D pēc tās tikšanās vēl atrakstīja vienreiz pēc ilgāka laika un piedāvājās...:D
22.04.2013 16:42 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Honeybuu labi maskējās :D

Kimbra
Ok, es piekrītu, ka nevar pārāk ilgi gaidīt un netikties, tomēr nevar arī gluži iet uz randiņu pēc teksta:"Eu, Tu labi izskaties, davai tiekamies" .. zem kā var arī slēpties:"O, atradu duračku, kas man alu izmaksās" .. kaut kādai saturiskai sarunai tomēr abu starpā jānotiek (kaut vai dienas laikā), kamēr noskaidro, ka otrs ar savu galvu draudzējas un nav pilnīgs atsaldētais :)
22.04.2013 16:49 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Džeks speciāli tā rīkojās, jo viņam nepatiki, tas lai atšūtu viegli. Esmu gājusi uz kādiem 12 randiņiem no otraspuses.lv pirms šitā drauga biju vientuļa 8 mēnešus, puiši man teica tā
Meičas ieliek tādas bildes, ka izskatās slaidas, redzama seja vai līdz viduklim, vai foto 5 gadus vecs, atnāk bočka un ko darīt, uztaisa teātri, ka garantija ka neviena nezvanīs.
Lūdzu, atbilde uz jūsu neveiksmīgajiem randiņiem :D
22.04.2013 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Manai paziņai bija randiņš, kur pirmajā tikšanās reizē vīrietis pateica, ka viņai vajag notievēt. Viņa paprasīja: kurā vietā? A viņš: visur! Bet pats esot bijis neglīts, resnu vēderu. Viņa piecēlusies un aizgājusi. :-D
Lūk, arī turpinājums diskusijai par foršajiem latviešu vīriešiem. :-D
22.04.2013 16:57 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Mani ieteikumi:
1. Nemaldini otru, liec svaigas bildes, kas nav 5 gadus vecas, kurā redzama es pilnā augumā, bez pamatīga fotošopa
2. Izpēti par viņu info visur, kur strādā, cik pelna, izglītība, uzraksti google.lv vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, atrast var ļoti daudz info, sākot ar pamatīgiem parādiem beidzot ar uzmetejs.lv
3. Pārbaudi cik ilgi džeks jau meklējas, jo ilgāk atrodas iepazīšanās portālos jo mazākas iespējas ka tur būs kaut kas labs :)
Ja vajag privātu padomu, raksti man šeit privātu vēstuli, par papildus samaksu izlīdzēšu :-P
P.S. Joks :D
22.04.2013 16:58 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Domāju par to, ka teica puiši Sancho - bilde līdz viduklim nav ok? :D Ja meitene augšdaļā ir normāla nevis ''bočka'' , tad apakšdaļa var būt tik milzīga un briesmīga, ka viņa uzreiz jāpamet? :D Un par to, ka liek bildes, kurās izskatās slaidas.. Nu ja vien nav pārfotošopētas un 5 gadus vecas - no kāda rakursa jāfočējās, lai bildē izskatītos forši slaida, bet puisim ieraugot dzīvē atkārtos žoklis? :D Jo man jau liekas, ka nevar būt, ka bildē izskatās slaida, bet atripo liela, liela meitene uz randiņu..
^^ - maskējās pat pārāk labi - tāpēc jau tagad bailes iet uz aklajiem randiņiem :D
22.04.2013 17:00 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Honeybuu VAR BŪT, daudzas bildes tā safočētas, ka dzīvē ieraugot ir šoks, izskatam ir nozīmes, ja puisim nepatīk tad viņš lai nesāpinātu sievieti izdarīs tā, lai viņai riebtos viņš ;)
22.04.2013 17:02 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Meičas ieliek tādas bildes, ka izskatās slaidas, redzama seja vai līdz viduklim, vai foto 5 gadus vecs, atnāk bočka un ko darīt, uztaisa teātri, ka garantija ka neviena nezvanīs.


Paši vainīgi- kur tad problēma pajautāt, lai atsūta bildi pilnā augumā vai arī paprasīt "Gadījumā neesi bočka?" :D Uzreiz būs skaidrs vai meitene ir bočka un vai džekam interesē tikai ārējais izskats! Lietiņa darīta! :D
22.04.2013 17:03 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es arī esmu gājusi uz aklajiem randiņiem no otrapuse.lv
reiz man bija dikti garlaicīgi un gāju ar vairākiem vienā dienā satikties :D bija daži arī normāli, bet takā man neinteresēja iepazīties, bet tikai laiku nosist, tad uz otrajiem randiņiem negāju.
Atmiņā palicis tikai viens ar kuru saraxtijos, sarunāju nākamajā vakarā tikties. Pa dienu viņš man bija paspējis atsūtīt ap 100 sms, raxtija, ka gaida mūsu tikšanos un dusmīgas sms sūtija, kad necēlu telefonu. Es, protams, beigās nemaz nenoriskēju un nesatikos ar viņu :D
22.04.2013 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits