Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
:D bet man patika. Es domāju, ja gadījumā tā bija pieduršanās no viņa puses, ja gadījumā Tu neatpasi viņa vēlmēm, tad viņš to izbaudīja :D Jo kad es sevi pasniedzu reiz vīrietim diezgan nepatīkamās krāsās, tad tagad pasmejos par to :D
03.01.2014 17:00 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ja nu kāda nav calis.lv un gribas palasīt, pasmieties:

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18240940-randinu-smiekli-un-asaras/

Esmu kārtīgi nosmējusies :)
23.02.2014 23:04 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
pa riņķi vien, pa riņķi vien kā helikopters :D :D (tas iz diskusijas)
23.02.2014 23:06 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
nu, ka jau visas tad es ar...


iepazinos netā ar vienu puisi, kas par saitu bija neatceros. Rakstīja sakarīgi un uzaicināja uz kino, nu, ok braucam. Es tad nedzīvoju Rīgā, viņš ar ne, līdz Rīgai stundas brauciens. Viņš atbrauca pēc manis, es tāda,nu,ok veca mašīna, bet,nu, čalis sakarīgi rakstīja, iekāpju mašīnā, nu, kaut kā dīvaini viņš izskatās, bet nu.... sākumā normāli runāja, tad uzzināja, kas esmu pēc speciālitātes un sākās murgs... viņš sāka muldēt par lietām, kurām neko nezināja, bet es zināju, es aiz dusmām vārījos un, paziņoja, ka jaunais x5 esot remontā, tāpēc brauc ar šo.. stāstīja cik bagāts ir utt, bet mani tas viss neinteresēja, nu, ko aizbraucam uz Alfu, ieejam iekšā ieraugu mati krāsoti melni, pie saknēm jau gaiši, novelk kurtku, omes vecais žemperis... karoče nekopts... man kauns, jo es smuki saposusies, bet nav variantu... eju no viņa pa gabalu (pašai tagad smiekli nāk), aizgājām uz veikalu, es kaut ko nopirku un maksāju pati, tas smaidīgs, tas esot pareizi. Ejam pirkt biļetes, viņš tomēr maksās, bet man jāuzmin viņa kartei pin kods. Domāju,nu, ir auzas... beigās izrādījās, ka tas bija joks! Smieklīgi??? Noskatījāmies filmu, filma man ļoti patika, jo pati izvēlējos, viņš ar bija sajūsmā. Ejam uz mašīnu, šis izvelk puķi un saka,ja Tu man būtu nepatikusi es Tev viņu nedāvinātu. Es tāda ko???? Pie sevis! :D

Mājupceļš atkal bija murgs par manu līniju. :D

Teica, ka vēl tiksimies.

Rezultāts: Viņam bija sieva, kura man zvanīja pēc 2 dienām. :D Es esot Kristas mamma, protams, ka es pateicu, ka man nekādu bērnu nav un viņš melo.

To vai dabūja zilu aci nezinu! :D :D :D
23.02.2014 23:28 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.02.2014
Visos Latvijas iepazīšanās portālos vairākums ir veči!!!

Par brīvu ir tikai siers peļu slazdā, tākā nevajag šokēties, ja vecis izdevis naudu par visai dārgu randiņu, noteikti gribēs lai jūs to "atstrādātu" tikai jautājums cik uzstājīgi to izrādīs.


Viens draugs iemeta šo linku un tā arī aizlasījos. Biju plānojis izlasīt, pārliecināties ka ar mani viss kārtībā un aizmirst, bet šo komentāru nevarēju palaist garām.

Nevajag tagad vispārināt. Man, piemēram, ir standarts (arī nesen iepazītu) meiteni aizvest vakariņās uz tiešām pieklājīgu restorānu (Čarlstons, Fabrika, Biscuit etc.), sagaidīt ar puķēm un aizvest uz mājām bez nekādiem liekiem roku pieskārieniem, mājieniem etc. Nevajag visus vīriešus likt vienā traukā, gadās vēl arvien tīri sakarīgi eksemplāri.
24.02.2014 14:09 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Sabiedēji, man arī ir sarunāts randiņš no otrapuse.lv

pēc ilgiem laikiem man bij normāls randiņš :D tikai ne no otrapuse.lv un arī pēdējais. :D vismaz no neta.
24.02.2014 14:23 |
 
Reitings 42
Reģ: 23.08.2010
Iepazinos ar puisi internetā.
Pirmajā randiņā viss labi - džentelmenis , laicīgi atved mājās.
Otrajā randiņā (jau uz randiņa beigām) viņš mani pieved pie makdonalda un saka - es gribu saldējumu, nopērc man ar karameļu mērci.
Man bija - whaaaat?
Es šamējam saku - ja gribi dabūt mani prom no mašīnas, tā arī saki ka es varu izkāpt no mašīnas.
Bet šis saka - nē es gribu saldējumu.
Aizgāju nopirku šim saldējumu un tā arī nesapratu kā tas bija jāsaprot ! :D
24.02.2014 14:31 |
 
Reitings 37
Reģ: 24.01.2014
Dvīne, cerams, ka saldējumu pirki par viņa naudu :D
24.02.2014 14:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 23.08.2010
Lina
Tur taa lieta ka neee... es vispaar nenormali apjuku un nezinaju kaa reagjeet..
24.02.2014 14:46 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dvīne, varēji izsmērēt pa mašīnas stiklu to saldžuku :D
24.02.2014 14:53 |
 
Reitings 42
Reģ: 23.08.2010
Mari tad laikam maajas butu jaiet ar kajaam :D
Beiaas taa arii nesapratu kaa tas bija domats.. kapec vinjsh pats nevareja aiziet un nopirkt?
24.02.2014 15:02 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dvīne, nu acīmredzot viņš meklēja tādu meiteni,kas viņam visu darīs viņa vietā :)
24.02.2014 15:04 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
nevajag tikties ar puišiem kam ir mašīna. Vismaz man tā teica viens puisis. Neatceros kā un kapēc, bet domu cerams sarpatāt. :D
24.02.2014 15:08 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kāpēc? Mašīna ir tikai plus! Var kaut kur aizbraukt + zini,ka vīrietis ir spējīgs nopelnīt naudu,lai nopirktu un uzturētu auto,tātad arī dzīvošanai spēj nopelnīt.
24.02.2014 15:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dvīne

Varbūt viņam negribējās atstāt tevi vienu mašīnā, ja nu tu ko tur nenozodz vai ar pašu mašīnu, vai ar negribēja atstāt vienkārši mašīnu nepieskatītu tāpēc drošāk ir aizsūtīt tevi pēc saldējuma nekā pašam iet :D Lai nu kā, murgi ir un paliek murgi :D
24.02.2014 15:24 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
pride and prejudice
Apmierināti smaidīdama kā kaķene, slaidā žestā pasniedzu viņam sērkociņu kastīti, viņš tikpat jauki pasmaida pretī, atver kastīti un tajā pie sērkociņiem pusizsmēķēts činčiks.

Man vnk līdz asarām par to benčiku. Katru reizi lasu un smejos līdz vnk asaras nāk. :D:D
24.02.2014 15:54 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mans interesantākais randiņš bija, kad čalis atbrauca man pakaļ, tērpies uzvalkā :D Tas sīkums, kāpju mašīnā, tur čoms priekšā, viņam ļoti vajagot uz Rīgu.

Aizbraucām paēst sušī, viss feini. Tas čoms bija pat sakarīgāks par puisi ar kuru biju uz randiņu :D
Beigās izrādījās, ka viņam visas drēbes esot bijušas saliktas mazgāties un vienīgais, kas tīrs bijis, tas esot bijis uzvalks :D Un čoms bija līdzi, jo puisim bija mašīn, bet vēl nebija tiesības. Tip, ja menti būs, tad mainīsies ar vietām pie stūres :D
Es viņam atteicu, palikām draugi, jo viņš tiešām jauks puisis.
Tik viņš joprojām sapņo par attiecībām ar mani :D Topošais vīrs viņu sauc par puisi, kuram esmu nerealizēts sapnis :D
24.02.2014 16:32 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Es ceru jūs saprotat - tāds tādu pievelk!

Temata aizsācēja var atlikt savu sašutumu par to, ka puisis pamanījis viņas uzresnēšanu. Bildes noteikti bija vecas, un pašai kauns jaunās likt, jo starpība ir acīmredzama.

Tiešām šeit ir tik daudz izmisušu sieviešu, kuras meklējas internetā? :o Likās, ka esat galma princeses, uz kurām rindā stāv visi karaļvalsts bruņinieki. Izrādās, ka tomēr apvēlušies mākoņi :(
24.02.2014 18:17 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.02.2014
Labie atgadījumi :D

Reiz biju sarunājis tikšanos ar dāmu ne no Rīgas, bet dienu iepriekš hokeja treniņā paliku bez priekšzoba un ar pārsistu lūpu. Pirmais iespaids esot biji graujoši slikts, bet tā kā man bija rezervējusi gana daudz laika, uzreiz prom neaizmuka. Finālā nodzīvojām kopā 3 gadus :D

Citreiz gadījās braukt slēpot ar distanču slēpēm nedēļas nogalē uz Igauniju, viss bija rezervēts un priekšniecības apmaksāts, bet kolēģe saslima un pēdējā brīdī atteicās, sākām intensīvi meklēt ceturto braucēju jautrībai, lai vismaz kādam tiktu viesu nams/inventārs/ēdināšana. Sākumā meklējām paziņu vidū, beigās visādos čatos un forumos :D

pieteicās viena dāma, nekādas bildes netika sūtītas/prasītas, jo negribējām aizbaidīt vienīgo interesi izrādījušo :D

dīvainā kārtā norunātā vietā tiešām mūs gaidīja dāma, ar kuru kolēģis joprojām tiekas :)
24.02.2014 18:51 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Man arī bijuši dīvaini randiņi...ktastrofālais bijis protams ar latviešu čali, kas piedāvājot vai nevēlos ko garšīgu iepērkoties kopā vīna vakaram un beigās par to jāmaksā bija man. Un viņš starpcitu zināja, ka man tajā brīdī nav darba un tāpatvien nevaru tērēties.
Bet tas čalis bija staigājošs brīnums. Ar vaļa muti varēja brīnīties par viņa pasaules uztveri.

Un vēlviens no feiliem, ko atceros - kā var izjaukt pilnīgi romantisku ideālu randiņu.
Zināju, ka džekam bail no augstuma,bet tomēr bučojoties uzlīdām kokā turpinājām bučoties kokā,kur garāmgājēji ejot neko neredz, bet tikai dzird ķiķināšanu.Un pēkšņi šis pajautā, kad tad es beidzot nedaudz apvelšos.
Vienvārdsakot ļoti netaktiski vīrieši priekš tāda romantiķa kā es.

Vēl trakāks gadījums ir bijis tikai tad, kad vīrietis burtiski sācis mani nest prom uz savu māju, un es neko nevarēju izdarīt, pagāja labs laiciņš kamēr izmanījos no rokām un sāku mukt.
26.02.2014 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits