spoki - stāstam!

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveikas!

Izlasīju Noslēpumainā diskusiju un izdomāju, ka varam papļāpāt par dīvainām lietām kuras ar jums atgadījušās. Runa ir par paranormālām lietām, ne citām dīvainībām :]

Zinu, ka šādas diskusijas bijušas, bet varbūt ir kas jauns, esmu gatavs lasīt arī vecus stāstus jo citas diskusijas nelasīju.
Sanākam un pļāpājam par spociņiem, sarunāts?! :]
25.03.2013 15:34 |
 
Reitings 91
Reģ: 26.12.2012
visu nelasīju, bet pirmīt bija pieminēts lietuvēns...halucinācijas ir normāla parādība miega paralīzes laikā. lasiet un guliet mierīgi, jo tie toreiz nebija spoki, bet pazīstams smadzeņu stāvoklis.

Hypnagogic and hypnopompic hallucinations are symptoms commonly experienced during episodes of sleep paralysis. Some scientists have proposed this condition as an explanation for reports of alien abductions and ghostly encounters. A study by Susan Blackmore and Marcus Cox (the Blackmore-Cox study) of the University of the West of England supports the suggestion that reports of alien abductions are related to sleep paralysis rather than to temporal lobe lability. There are three main types of these hallucinations that can be linked to pathologic neurophysiology. These include the belief that there is an intruder in the room, the incubus, and vestibular motor sensations.
Many people that experience sleep paralysis are struck with a deep sense of terror, because they sense a menacing presence in the room while paralyzed—hereafter referred to as the intruder. This phenomenon is believed to be the result of a hyper vigilant state created in the midbrain. More specifically, the emergency response activates in the brain when individuals wake up paralyzed and feel vulnerable to attack. This helplessness can intensify the effects of the threat response well above the level typical to normal dreams; this could explain why hallucinations during sleep paralysis are so vivid. Normally the threat activated vigilance system is a protective mechanism the body uses to differentiate between dangerous situations and determine whether the fear response is appropriate. This threat vigilance system is evolutionarily biased to interpret ambiguous stimuli as dangerous, because "erring on the side of caution" increases survival chances. This could explain why those who experience sleep paralysis generally believe the presence they sense is evil. The amygdala is heavily involved in the threat activation response mechanism, which is implicated in both intruder and incubus SP hallucinations. The specific pathway the threat-activated vigilance system acts through is not perfectly understood. It is believed that either the thalamus receives sensory information and sends it on the amygdala, which regulates emotional experience—or that the amygdaloid complex, anterior cingulate, and the structures in the pontine tegmentum interact to create the hallucination. It is also highly possible that SP hallucinations could result from a combination of these. The anterior cingulate has an extensive array of cortical connections to other cortical area, which lets it integrate the different sensations and emotions we experience. The amygdaloid complex helps us interpret emotional experience and act appropriately. Most importantly, it helps us direct our attention to the most pertinent stimuli in a potentially dangerous situation and act appropriately. Proper amygdaloid complex function requires input from the thalamus. This creates a thalamoamygdala pathway capable of bypassing intense scrutiny of incoming stimuli, which allows for quick responses in a potentially life-threatening situation.
26.03.2013 22:52 |
 
Reitings 91
Reģ: 26.12.2012
te konkrēti par smakšanu


The incubus hallucination is associated with the subject's belief that an intruder is attempting to suffocate them, usually by strangulation. It is believed that the incubus hallucination is a combination of the threat vigilance activation system and the muscle paralysis associated with sleep paralysis that removes voluntary control of breathing. Several features of REM breathing patterns exacerbate the feeling of suffocation. These include shallow rapid breathing, hypercapnia, and slight blockage of the airway, a symptom prevalent in sleep apnea patients. Attempts at breathing deeply fail, and give the individual a sense of resistance—which the threat-activated vigilance system interprets as someone sitting on their chest, suffocating them. The sensation of entrapment causes a feedback loop that involves the threat-activated vigilance system: fear of suffocation increases as a result of continued helplessness, which makes the individual struggle to end the SP episode. The intruder and incubus hallucinations highly correlate with one another—and moderately correlate with the third type of hallucination, vestibular-motor hallucination, also known as out-of-body experiences.
26.03.2013 22:54 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Drauga mamma stāstīja visādus mistiskos gadījumus arī par to, ka iespējams viņas dzimtā esot apglabāta dzīva sieviete, viņa it kā esot bijusi letarģiskajā miegā. Cik sapratu visi domājuši, ka viņa ir mirusi, vismaz pēc pazīmēm tā esot bijis (drauga mamma nebija klāt), tad nu sieviete ielikta zārka un aiznesta uz šķūnīti, bet naktī esot dzirdēts, ka kāds klauvē pie ārdurvīm, aizgājuši skatīties, bet neviena nav bijis, otrā rītā skatās uz šķūnīti iet pēdas, redzamas sniegā.


Tā bija tā sieviete vai pie viņas kāds gāja, kas īsti notika?
26.03.2013 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Back, Tu tiešām skatījies tās bildes un video? Es atradu spokos tos rakstus, taču man bail, norullēju lapu tikai ātri līdz komentāriem. Jau apraksti vien (vienā rakstā bez konkrētām bildēm) ir šausminoši ...
26.03.2013 23:34 |
 
Reitings 34
Reģ: 26.03.2013
es tgd ar dzirdu kkādas dīvainas sitošas skaņas utt, bet nez man vng, jo man šķiet, ka ārā šauj salūtu :D bet nešauj gan, esmu laikam pieradusi.
jūs šito skatījāties?
http://www.youtube.com/watch?v=Xf6Geh82vXg
BRĪDINU - JA TICAT VISIEM TIEM MURGIEM-NESKATIETIES!
26.03.2013 23:40 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
grecia, es vnk nespēju apstāties. Man ir bail, bet es gribu sev pierādīt, ka nekas slikts nenotiek skatoties tās bildes. Mani visvairāk sašausmināja tas smaidošais suns, vēl tagad bilde acu priekšā! :D
Bet vispār man patīk tādas šizas/mistiskas lietas :D
26.03.2013 23:41 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
odyssey, noskatījos, tas džeks man atgādina Džouiju no Friends :D
26.03.2013 23:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
o, man ar visvairák nepatika tas smaidoshais suns, no tá palika neomulígi!
26.03.2013 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nez, apraksts par izmeklēšanas komandu, kuri šo failu dēļ vai nu izdarīja pašnāvības vai nokļuva psihenē, nedod man īsti pārliecību. Bet es tā iedomājos, tas viss taču ir cilvēku darbs, šie "mākslinieki" paši diez ir sveiki un veseli?!
26.03.2013 23:46 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
grecia, es uzskatu, ka tajos video tiešām nav nekas TĀDS, vnk ir ļoti jūtīgi cilvēki ar vāju psihi, kuri to uztver ļoti saasināti. Tie cilvēki, kas veidoja šos video noteikti tādi nebija. Nu es neticu, ka normāls cilvēks var izdarīt pašnāvību noskatoties video.
26.03.2013 23:50 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
odyssey, es nesapratu to video... kas tur īsti ir?
26.03.2013 23:56 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Sēdēju mammas istabā un redzēju, kā uz manas gultas malas sēž vīrieša veidols. Tā skaisti stūrīti sēdēja.
Naktī gulēju un parasti guļu mierīgi, nemēdzu piecelties un tā. Bet tajā naktī pa miegam pārņēma tā sajūta- kāds uz manis skatās. Pagriezos uz otriem sāniem un atkal redzēju pie gultas cilvēka veidolu, bet šoreiz sievieti. Kā paskatījos, tā viņa lielā ātrumā uzlidoja gaisā un pazuda.
26.03.2013 23:57 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Izlasīju visu diskusiju, man tgd ir bail iet gulēt:D
Kaut gan nekad nebaidos- no šausmu stāstiem un šausmu filmām.
Bet šeit uzmeta šebuļus.
27.03.2013 00:04 |
 
Reitings 34
Reģ: 26.03.2013
par to video...karoč to spokos izraku, bet nu iekopēšu šeit galveno domu

Spoku rīki
Cepumu bode
Palīdzība
Spoki atbalsta
Spoki RUS
Tweet

Privātās galerijas
Nesen izdurtie.c:
Visas galerijas »

Vīrs nošauj sievu un izdara pašnāvību, jo nespēj bez viņas dzīvot
Ekskluzīvi - Latvija grasās nodot savu pilsoni
Vecmāmiņa nošauj savu mazdēlu narkomānu
Skatīt vairāk »
Mereana Mordegard Glesgorv

martinsh0007
06.07.11 10:52
86


8
Tweet

2008. gada martā galvenajā "YouTube" kantorī San Bruno pienāca ziņa par cilvēku, kurš veica pašnāvību izgriežot ar virtuves nazi sev acs ābolus. Vēstulē bija teikts, ka upuris pirms pašnāvības esot skatījies saitē izliekto video ar savādu nosaukumu "Mereana Mordegard Glesgorv". YouTube darbinieki ignorēja šo ziņu, bet pēc nedēļas Google un Youtube saņēma vēl divas ziņas par cilvēki nāvi tādā pašā veidā. Viens no weblapas administrātoriem uzņēmās noskatīties šo divminūšu video, aizverot pus ekrānu ar plaukstām un jau 22 sekundē viņam, nesaprotami, sākās nervu lēkme. Video tika dzēsts un noūtīts uz izmeklēšanām. Jau pēc šī uz kantori ienācā vēl vairākas liecības par agrāk notikušo pašnāvību vietām ,kuras ir izmētātas pa visu pasauli un visos atgadījumos cilvēki sākumā sāka izdīrāt sev acis. Atrast lietotāju, kas ir updeitojis šo video atrast arī neizdevās. Lai nomierinātu ažiotāzas vilni ap un par video, YouTube nolēma atstāt īsu versiju, tas būtu, pirmās 20 sekundes, kuras, pēc ekspertu domām, neizraisīja nekādas negatīvas domas skatītājos. Šajā laikā ekrānā parādās vīrieša seja aiz kura ir savāds fons. Pirms 22 sekundes viņš sāk smaidīt. Kas turpinās - nav zināms. Uz popularitātes viļņa tika veidotas parodijas (kas pēc manām domām nevarētu būt smieklīgas, jo vispār tas taču ir briesmīgi) un feiki, kuros šīs 20 sekundes ir pagarinātas līdz 2 minūtēm. Orginālā video versija vairāk nebija un nav atrodama interneta tīmeklī. Upuru skaits tieši nav zināms. Tika minēti skaitļi 16, 47 un pat 153. Nav zināms arī ko tieši nozīmē vārdi "Mereana Mordegard Glesgorv" Ir versija ka skaitlis 153 ir skaits cilvēku, kuri ir noskatījušies video pirms tā dzēšanas!
27.03.2013 00:09 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
CubaLibre cik sapratu no rīta visi pamodušies un izejot ārā redzēja pēdas, kas ved uz šo šķūnīti, pēdas esot bijušas tik pat lielas kā mirušajai sievietei, turklāt neviens nebija gājis uz šķūnīti, bija ziema un auksts ārā . Sanāk, ka viņa pamodusies un aizgājusi līdz mājai un pēctam atpakaļ uz šķūnīti. Visu vairs neatceros precīzi, jo to jau kādu laiku atpakaļ stāstīja.
27.03.2013 00:09 |
 
Reitings 34
Reģ: 26.03.2013
27.03.2013 00:10 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
odyssey, nu nopietni par to video? Kā tā var?
27.03.2013 00:11 |
 
Reitings 34
Reģ: 26.03.2013
nu es personīgi tam neticu. un raksta jau teikts, ka oriģināls ir izņemts, ka šī ir izstaipīta versija. jūs labāk vēl noskatieties filmu les centipede, tad ne tas vien rādīsies.
sit pieci -back, man ar patīk creepy lietas :D
27.03.2013 00:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Saldus sapņus meitenes :D

27.03.2013 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man arī šādas lietas interesē, taču vienlaikus bail, ja nu nestabila psihe :D Lai gan spokos nupat bija viens interesants raksts par šizofrēniju, kā arī pievienots audio materiāls, lai apmēram iztēlotos, ko šie cilvēki dzird. Tas gan man patika, diezgan daudz reižu jau esmu noklausijusies, nedaudz smieklīgs pat :D:D
27.03.2013 00:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits