spoki - stāstam!

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveikas!

Izlasīju Noslēpumainā diskusiju un izdomāju, ka varam papļāpāt par dīvainām lietām kuras ar jums atgadījušās. Runa ir par paranormālām lietām, ne citām dīvainībām :]

Zinu, ka šādas diskusijas bijušas, bet varbūt ir kas jauns, esmu gatavs lasīt arī vecus stāstus jo citas diskusijas nelasīju.
Sanākam un pļāpājam par spociņiem, sarunāts?! :]
25.03.2013 15:34 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Vēl esmu ievērojusi, ka mana meitiņa reizēm skatās vienkārši uz sienu, kur nekā nav, un kaut ko stāsta zīdaiņu valodiņā...
Saka jau, ka bērni redz daudz ko tādu, ko pieaugšie vairs ne.
25.03.2013 16:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Meitenes vai esat kādreiz nakts laikā bijušas kapos? Bija man draudzene kuras māja atradās pārsimts metrus no kapiem. Vieta vispār likās baisa jo lielu koku ieskauta un tumša pat saulainā laikā. Reiz izdomājām aiziet paskatīties kā tad kapos nakts laikā izskatās.
Pamanījām košu gaismiņu talumā starp kapu kopiņām. Vēl nobrīnījāmies, ka kāda sveca tik ilgi kādam deg. Gājām uz vietu kur gaisma redzama, taču kad bijām jau pietiekami tuvu, tā pazuda un parādījās tālāk pie kapu kopiņas kura atradās pa kreisi, netālu no vāriņiem. Neko daudz nedomājām un gājām atkal tās virzienā. Nav jāsaka, ka tā atkal pazuda un parādījās citu, tas atkārtojās vēl vismaz reizes 5. Un beigu galā izgaisa pavisam pie kapiņa kur izlasot kapakmenī esošo, bija apglabāts gadus 6 vecs bērns. Mēs bijām pārbijušās jo sākām domāt, ka bērna gariņš ar mums spēlējās. Skrējām mājās un visu nakti skatījāmies pu;lķigas multenes lai novērstu domas no notikušā, bet sajutas vēl ilgi saglabājās.
25.03.2013 16:52 |
 
Reitings 381
Reģ: 30.07.2012
Agrāk ar ģimeni dzīvojām vecvecāku mājās (tās mantojām).Atceros,ka tad kad man bija 9 gadi vēlu vakarā pirms gulētiešanas likās,ka kādu redzu pie savas istabas durvīm.Veidols bija nesaprotams,bet noteikti cilvēka tēls kura seju un visu pārējo 100 % nevarēja noteikt.

Jutos šausmīgi ! 3 reizes saucu tēti uz savu istabu,katru reizi viņš ieslēdza gaismu un teica,ka nekā nav,bet tēls kuru es redzēju kad tētis izslēdza gaismu nāca man arvien tuvāk.

Viss beidzās ar to,ka trešajā reizē kad mans tētis aisgāja šis baltais tēls piegāja man ļoti tuvu un es aizmigu.

Tajā mājā pirms mums dzīvoja viena sieviete un es ļoti pieļauju,ka tā bija viņa,jo viņ bija mana attāla radiniece.Man vislaik bija iespiedies atmiņā tas skats kad viņai tajā istabā paliek slikti un ātrie viņu aizved un pirms viņu izveda pa durvīm viņa man ko teica,bet ko neatceros.

Tajā mājā bieži jutu ka kāds mani smacē nost kad gulēju,es nevarēju piecelties un ļoti mocijos,lai pieceltos.
25.03.2013 16:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man reiz viens cilvēks teica, jo vairāk baidās jo cilvēks jūtīgāks un vairāk uztver dažādas parādības.
25.03.2013 16:55 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Varbūt tā bija malduguntiņa? Rodas vietās, kur daudz fosfora (kauli trūd zemē). Tādās vietās sintezējas fosfīns (gāze), ļoti indīgs un mēdz pats no sevis aizdegties.

A varbūt bērna gariņš...
25.03.2013 16:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Esmu par fosforu dzirdējusi un protams neizslēdzu to kā variantu. Bet toreiz kad mums bija tikai 12 vai 13 gadi, tas likās šausmīgi.
25.03.2013 16:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man radās vēl viens jautājums. Vai kādu reizēm nepieklē sajūta, pakausī uzmetas zosāda un pārskrien tirpas? Un tas notiek pilnīgi negaidīti un dažadākajās vietās? (mājoklī nevis uz ielas piemēram :])
25.03.2013 17:00 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Par kapiem runājot. Pagāšgad man dzimšanas dienā nomira vectēvs. Braucu ap kaut kādiem 7 sabiedriskajā transportā savās dienas gaitās. Galvā pazibēja doma, ka vectēvs miris. Aizdzinu domu prom, jo šķita, ka vienkārši murgoju. Atbraucu mājās, saņēmu ziņu, ka vectēvs tiešām nomiris. Bēres mums rīkot neļāva. Vectēvs pēdējos dzīves gadus pavadīja kopā ar krievu tautības sievieti, tās radi uzņēmās bēru rīkotāju lomu. Knapi izcīnijām ceremoniju latviešu valodā, bet krievu kultūras ietekme bija ļoti izteikta. Pēc kāda laika vectēvs parādījās man sapnī, nomira un tika apglabāts pēc visām latviešu tradīcijām. Jutu, ka nu viņš ir mierīgs.
25.03.2013 17:02 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ctn

Man tava profila bilde vienmēr likusies baisa :]
25.03.2013 17:04 |
 
Reitings 381
Reģ: 30.07.2012
Tajā mājā par kuru stāstiju ir noticis vēl kāds jocīgs notikums.

Kad mans vectātiņš bija pusaudzis viņa mamma bija ļoti slima.Viņai bija vēzis un tajā dienā viņai palika ļoti slikti.Mans vectētiņš palika mājās ar savu krustmāti kamēr viņa tētis bija slimnīcā.Vēlu vakarā pēc aptuveni 01:00 viņš dzirdēja,ka kāds grabinās pie durvīm un nodomāja,ka tas ir suns.Viņs atvēra durvis,lai suni izlaistu ārā,bet suns negāja.

Kad no rīta mājās atbrauca viņa tētis viņam paziņoja,ka mana vectētiņa mamma ir mirusi.
Tieši ap 01:00

Dienu pēc šī notikuma vakarā nesaprotamu iemeslu dēļ viesistabā klauvēja pie loga,lai,gan tur neviena nebija (tā bija māja ar sētu tādēļ neviens tas nevarēja nemaz būt)
25.03.2013 17:06 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Jā, mazi bērni un kaķi spējot sajust, saredzēt to, ko pieaugušie nespēj.
Mums mājās ir trepes, kas ved uz otro stāvu, pa tām ejot, rodas čīkstoša skaņa. Reiz mājās biju viena, bet ļoti labi dzirdēju, ka pa trepēm kāds uznāca augšā un pēc mirkļa nogāja lejā.

Šo jau esmu rakstījusi, bet nu - jau maza būdama vienmēr baidījos iet pa tām pašām trepēm augšā, jo viņas ir tādas vaļējas un, ja kāds būtu zem tām, tad mierīgi varētu saķert kāju. Tad nu - katru reizi, kad pa tām kāpu, bija sajūta, ka tur tiešām kāds ir un tūlīt manu kāju arī saķers, citreiz vakarā ar pilnām biksēm skrēju augšā. To stāstījusi nevienam netiku, kurš tad man ticētu - mazam bērnam. Arī tagad - esmu pieaugusi, bet tā sajūta ir tieši tāda pati, arī dienas laikā. Galīgi neomulīgi palika tad, kad dzirdēju, kā māsa pēc daudziem gadiem šo pašu stāsta draudzenei - zīlniecei, kura pateica, ka mums mājās mīt kaut kāds ļaunais gariņš. Un nē - viņa to no zila gaisa neizdomāja, jo pēc māsas rokas spēja nolasīt, cik un kādas mēbeles atrodas viņas istabā un tādas lietas, kuras bez īpašām spējām nekādīgi nevarētu zināt.
25.03.2013 17:08 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
paldies, marta :D
25.03.2013 17:10 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Kapos pusnaktī daži cilvēki bijām, tajā brīdī nelikās baisi, neko tādu, no kā jābaidās, arī neredzējām.
25.03.2013 17:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ctn

Nu tāda neveselīga pelēka āda, ļoooti tieviņa, izspiedušies kauli :]
25.03.2013 17:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tagad sēžu un liekas, ka dzirdu dažādas skaņas kuras citā laikā nemaz nebūtu ievērojusi :D
25.03.2013 17:12 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Meitenes vai esat kādreiz nakts laikā bijušas kapos?

Es esmu vairākkārt bijusi, bet nekad neko tik pārdabisku neesmu piedzīvojusi. Bez maz vai paliek žēl. :D Diskusija un jo īpaši Raudives balsis, par kurām agrāk nezināju, izklausās ļoti aizraujoši! Domāju painteresēties tālāk par tām, noklausīties.

Es nenoliedzu šos savādos notikumus, bet, manuprāt, daudzos gadījumos izskaidrojumi ir pavisam vienkārši, un uz tiem raidījumiem/šoviem un Youtube klipiem skatos ļoti skeptiski. Man pašai dzīvē bijušas tikai neizskaidrojamas bailes, dzīvnieki ilgi skatījušies tukšās vietās u.tml. sīkumi, bet es to īsti nesaistu ar pārdabisko, bet psiholoģiju (jeb sevi pašu, kas izdomā visādas muļķības un pēc tam par tām domā, iespaidojas).
25.03.2013 17:14 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Varbūt tā bija malduguntiņa? Rodas vietās, kur daudz fosfora (kauli trūd zemē). Tādās vietās sintezējas fosfīns (gāze), ļoti indīgs un mēdz pats no sevis aizdegties.

Beidzot! Tas tiešām tā ir, nevis "viena tante teica"?

Mēs vienreiz ar draugiem aizrunājāmies par kapu tēmu un es šo pieminēju (ka no līķiem rodas šāda lieta), jo biju senāk kaut kur lasījusi. Neviens neticēja (interesanti, ka tādām lietām nenotic, bet spokiem gan :D ), pēc tam arī pati internetā neko nevarēju par šo tēmu atrast.
25.03.2013 17:17 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Vectētiņš stāstīja, ka pēc omes bērēm vairākas naktis pēc kārtas virtuvē trauki šķindējuši un radio sācis skanēt klusāk un skaļāk.
Kolēģe stāstīja, ka dienu pirms viņas mammas lielas jubilejas (tad jau bijusi vairākus gadus mirusi), viņas istabā sāka zvanīt modinātājs. Vienreiz piegāja, izslēdza. Otrreiz, izņēma baterijas. Vienalga zvanīja, bez visām baterijām. Tad atcerējās, ka mammai nākamajā dienā jubileja. Viņai mamma esot bijusi ar šerpu un stingru raksturu. Atgādināja.
25.03.2013 17:19 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Gribat ticat,gribat neticat,bet es laikam esmu no tiem,kuri redz paralēlpasaules būtnes. Bet tikai ar sānu redzi. Agrāk raustījos un baidījos,ne pa jokam,bet tagad tā ir ikdiena.
Ir bijuši gadījumi vecmammas dzīvoklī,bet tur ir aktīvs mājas gariņš. Vēl mans tētis,kad maziņš bija ar viņu cīnījās. :D nu un man arī tika,tas gods izjust viņa klātbūtni. Bet tad biju maza,un baidījos. Tagad,ir vienalga. Kad tur esmu vnk ieslēdzu mūziku un daru savas lietas. :) un pie manis mājās arī mājas gariņš uzdarbojās. :D ļoti bieži pazūd lietas,kas tikko bijušas deguna priekšā,bet tad vajag tikai viņu pacienāt un mīļi paprasīt atdot lietu,un viss notiek. :)
Un kad nomira vectēvs,arī bija daudz jocīgu lietu. Bet pēc bērēm viss norima. :)
25.03.2013 17:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
labi, te ir arī skeptiķes sakarā ar tv raidījumiem, bet lūdzu noskataties šo sēriju. ziniet, raudāju. http://www.youtube.com/watch?v=1DqJv7lKnEs
25.03.2013 17:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits