Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

spoki - stāstam!

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveikas!

Izlasīju Noslēpumainā diskusiju un izdomāju, ka varam papļāpāt par dīvainām lietām kuras ar jums atgadījušās. Runa ir par paranormālām lietām, ne citām dīvainībām :]

Zinu, ka šādas diskusijas bijušas, bet varbūt ir kas jauns, esmu gatavs lasīt arī vecus stāstus jo citas diskusijas nelasīju.
Sanākam un pļāpājam par spociņiem, sarunāts?! :]
25.03.2013 15:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Columbiana

Nezinu kādēļ, bet tavs stāsts lika maniem locekļiem nodrebēt:D:) baisi!
Linkus tagad vakarā vaļā neveršu, mājās esmu viena un jau tagad kā uz adatām.

Man nesen nācās piedzīvot ko dīvainu. Paliku pie draudzenes pa nakti un pamodos no kautkādas dīvainas skaņas. Ilgi centos saklausīt kas šo troksni rada, bet nekā.
Un bez nekāda brīdinājuma izklausījās, ka kāds novelk ar roku par manu segu. Segas materiāls satina un zināt kāda tam īpatnēja skaņa kad tam pieskaras. Neizstastit cik neomulīgi jutos. Ticu, ka visam bija vienkars izskaidrojums, bet brīdī kad esi kā uz naglām, maņas ir saasinatas.
01.05.2014 23:53 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
:-)
20.09.2015 12:10 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Up
20.09.2015 13:15 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
Kruta tēma!!
žēl ka vairs nav tas vecums, kurā ar entuziasmu to visu lasīt un stāstīt :-/

ir bijis gadījums, kad ar čomu saucām garus ! nu standarta metode..

UN uzdevām visādus jautājumus.. tad nolēmām pārbaudīt max..
es aizliku aiz muguras biezu grāmatu, ieliku sērkociņu neskatoties, un vaicājām kurā lapaspusē..

šoks, visas 4x atbilde bija precīza.. 8-)8-)8-) mēs samīzām.. prasījām tad , kas rakstīts tajā grāmatā, lapā kur sērkociņš,

un arī teikums bija precīzs..


es nefeikoju, tā bija...

Un tas bija- WTF! ??? :-/:-/

Un pēc tam, mums tas izsauktais gars sāka likt darīt visādas lietas..

mes tā pārbijāmies.. atceros kā tas beidzās.. es skaļi pateicu - ej dirst! nopūtu sveci, un aizgāju no dzīvokļa ar čomu pie omes :D negribējās tur atrasties vairāk :D
20.09.2015 13:31 |
 
Reitings 63
Reģ: 08.01.2015
Es dzīvoju pēc principa, īsts ir tikai tas ko ES esmu redzējusi vai dzirdējusi. "Viena tante teica" pasakām neticu, bet protams ir interesanti palasīt tādas lietas. Ja cilvēks tic dažādām parādībām, spokiem tad ar to arī saskarās, bet ja dzīvo un tam nepievērš uzmanību, tad nekas arī nenotiek. Es ticu enerģijai, ka katrai lietai, notikumam, vietai ir sava enerģija, bet spokiem (baltam palagam ar izgrieztiem diviem caurumiem acīm) neticu.

Bet atceros vienu - kad biju maza, dzīvojām laukos, apkārt mājai lauki un aug kvieši, man, mazai meitenītei tie kvieši bija līdz pat galvai. Un atceros, ka spēlējoties laukā, mājas pagalmā pametu acis uz to kviešu lauku un likās ka kāds notupjās, likās ka vīrietis mani vēro un katru reizi kā paskatos viņš paspēj notupties. Bet tas bija tikai vienu reizi un dīvainā kārtā man nebija bail tur iet spēlēties. (t)
03.10.2015 17:09 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Esmu redzējusi, guļot gultā, tēlu pārliecoties man pāri.
Pāris naktis atpakaļ, divgadīgā meita atnāca pie manis gulēt. Skatās griestos un smaida vienā punktā. Prasīju, ko tā smaida ? Teica, ka onkulis tur esot. Pēc tam ilgi vēl par to onkuli runāja. Viss sākās kopš meitas piedzimšanas. Pieļauju domu, ka mans tēvs nāk pie mazmeitas ciemos. Varbūt. :D
03.10.2015 17:28 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Up :-D
04.10.2015 14:15 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Pirms nedeeljas ievaacos jaunaa dziivoklii un pirms es tur vaacos iekshaa man paziistama sieviete ar iipashaam speejaam teica , ka tajaa dziivoklii esot nomiris mazs puisiitis un vajagot padedziinaat bazniicas sveciites lai tas gars nomierinaas/ aiziet kaut kur citur.
Mees iisti tam neticeejam bet 2 naktis atpakalj viss saakaas.
Troksnji nakts viduu, veesas gaisa pluusmas zem segas . Mees dziivojam kopaa ar manu labaako draudzeni un vinjas otro pusiiti - vinjsh tajaa pat naktii pamodaas no taa , ka vinjam kaads itkaa esot ar pirkstu bakstiijis ausii. :-D
Peec taas nakts notikumiem mees vakar gaajaam cauri dziivoklim ar baziniicas sveceem un vinjas kuupeeja ar melni ziliem duumiem.
Salikaam arii paargrieztus siipolus katraa istabas stuurii uz 12h lai uzsuuc negatiivo energjiju, tas itkaa paliidzot.
Redzees kas buus taalaak..
Man negribaas kaut kaadu siikaa garu savaas maajaas lai man baazh pirkstus ausiis un rauj segas nost nakts viduu, nee paldies. (t)
24.10.2017 13:36 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tā runā, ka bez problēmām varot redzēt, vai reāli sastapt tas cits stāts, viens no galvenajiem priekšnosacījumiem - tikai jāgrib redzēt un būs:-D. Ja nopietni, pie normāliem apstākļiem un stāvokļa, nop, nekad nekas tāds nav sastapts, laikam jau, jo netiek pa to domāts.
24.10.2017 17:06 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Iespājams tam kāda saistība arī ar panikas situācijām-?varbūt. Tapēc, ka atšķirās krasi, vai ar reakciju vai darbībā, vai nu paniko pa notiekošo vai arī daļai pāriet koncentrācijā uz situāciju.
24.10.2017 17:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits