redzes lāzerkorekcija

 
Reitings 718
Reģ: 29.01.2009
Sveiki!
http://www.perkamkopa.lv/product/4109//Redzes-lazerkorekcijas-operacija

Vai ir kādas atsausmes par šo klīniku?
Un kādas ir atsauksmes vispārīgi par lāzeroperāciju ar šiem kuponiem?
15.02.2013 14:25 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.10.2013
Sveiki!

Nolēmu veikt lāzerkorekciju abām acīm! Un izvēlējos klīniku Novoe Zrenie, kas atrodas Lietuvā, Viļņā. Kad braucu uz vizīti un operāciju, bija lielas šaubas un bailes, taču viss tas beigās izrādījās veltīgi, jo pat neskaitot to, ka ceļa izdevumi ir mazliet lielāki nekā veicot operāciju tepat Rīgā, sajūtas gan pirms, gan pēc operācijas bija lieliskas, jo apkalpojošais personāls ir profesionāls un ļoti draudzīgs, gan ārsti, gan administratori, gan asistenti, vienvārdsakot, tāda sajūta it kā biju aizbrauksi pie paziņām un tasi tējas, nevis veikt acu nopietnu lāzeroperāciju, klīnikas personāls lielisks, atmosfēra perfekta!!!
Ir dažādi veidi kā nokļūt Viļņā uz šo operāciju:
1.brauc pats, ar autobusu vai savu transportu, taču jāņem līdzi draugs, kas turēs rociņu, jo pēc operācijas ar redzamību ir nevisai, tie kas saka, ka var redzēt visu, apsveicu - Jūs esat viens no 1000, pārējiem nāksies izjust vidēju diskomfortu apmēram 3 studas, pēc tam būs jau labāk - mazliet migliņa traucēs, bet jau nākamajā dienā būs pavisam brīnišķīgas izjūtas!!
2.var savākties vairāki gribētāji kopā un braukt ar mašīnu;
3.ir arī klīnikas piedāvāts mikriņš, kurš klientus-pacientus savāc Rīgas centrā, aizved uz klīniku, sagaida no klīnikas un izdavā līdz pašām mājas durvīm atpakaļ, šo informāciju var tuvāk dabūt klīnikas mājas lapā vai viņiem pazvanot.
Pastāstīšu kā man gāja! :)
Izlēmu ar savu draugu doties uz Lietuvu iepriekšējā vakarā ar autobusu, Lietuvā palikām viesnīcā, un nākamajā rītā devāmies uz klīniku.
Sagaidīja laipni, izstāstīja kas un ko darīs. Tad asistente mani pavadīja uz kabinetu pārbaudīt redzi, iepilināja pilienus un bija jāpasēž kamēr pilieni iedarbojās, ~ 40 min. Pārbaudīja redzi atkārtoti, salīdzināja rezultātus un aizveda mani pie ķirurga, ~ 5 min pagaidīju, un ķirurgs atkal paskatījās acis un izstāstīja, kāda veida operācijas vispār ir un kādu var izmantot tieši man, izvērtējot pārbaužu rezultātus. Tad gājām pie administratoriem parakstīt līgumu un tad aizsūtīju draugu pēc pilieniem, kuri būs jāpilina pēc operācijas pāris dienas, līdz būs pārbaudes dienai.
Un tad grupas savākšana un vešana uz operācijas ēku". Ja no rīta līdz pusdienām bija mierīgi, tad pēc pusdienā cilvēku tur ir ļoti daudz, gan pašu lietuviešu, gan latviešu, gan somi (tomēr latvieši ir vairāk :) ).
Iejot operācijas ēkā, ir priekštelpa, kur jāastāj virsdrēbes un mantas, tad ieved pirmsoperācijas sagatavošanas telpā - apģērbj, dezinficē seju, un uzdot dažādus jautājumus par to ko stāstīja ķirurgs, vai mēs atceramies, kad drīkst iet dušā, kad drīkst acis aiztikt, kad drīkst lietot alkoholu, utt. Stāsta dažādus stāstus! Un nav nekāda straukuma, kaut gan ar katru ~ 10 minūti, viens no grupiņas smaidīdams pazūd operācijas telpā un pēc ~ 10 minūtēm nāk apdullis atpakaļ un tad nākamais. :)
un viss, pēc tam pāris minūtes pagaidam, ķirurgs iznāk un pārbauda acis vēlreiz, tad liekam saules brilles (nekādas speciālās, galvenais, lai lielas un tumšas, lai saule nekairina un vējš kādu gruzi neiepūš). Un tad laiž ārā!!! :) Viss, braucam mājās.
Man personīgi ir sausas acis, tāpēc graušanas sajūtas tās pirmās trīs stundas bija vēl nepatīkamākas, nekā tiem, kuriem asaras līst aumaļām, taču jau uz Latvijas robežas bija ciešami! Un mājās pat TV ieslēdzu uz miklīti :) taču actiņas nogurušas un gāju gulēt saules brillēs, lai nebūtu vēlme no rīta acis paberzēt!
Nākamjā rītā acis ciet, taču atceros, ka iepriekšējā dienā bija operācija un pamazām atverot, saprotu, ka redzu VISAS lietas, pat pie vistālākās istabas sienas!!!
Man redze bija lieliska līdz ~ 16 gadu vecumam, un tad strauji pasliktinājās, ~ 6 gadus nēsāju brilles, mīnusi bija tālumā un vidēji mazi.
mazliet no paziņu pieredzes: Arī mana klases biedrene izlēma uztaisīt operāciju Lietuvā, un ir ļoti apmierināta, pēc tam izrādījās, ka viņas māsa, kura ir jaunāka, (mums ir 25-26 gadi, bet viņas māsai ~ 20) pagājušajos Ziemassvētkos arī Lietuvā taisīja operāciju un jūtas lieliski joprojām. Viņām abām bija iedzimta slikta redze un lieli mīnusi, rezultātā abām ir lieliska redze.
Pati personīgi biju 2 Rīgas privātajās klīnikās, lai gan no sākuma neticēju atsauksēm par izturēšanos pret pacientiem, nolēmu tomēr aiziet parunāt, neskatoties, ka cenas Rīgā ir divas-trīs reizes augstākas nekā Lietuvā. Nu ko, pirmajā klīnikā tiku līdz administratorei, un pēc 10 minūtēm biju prom!!! Otrajā klīnikā, pēc konsultācijas ar ārstu, sapratu, ka Latvijā es redzu netaisos uzlabot! Dārgie tautieši, ja Jums liekas ka pret cilvēkiem var izturēties kā pret niecībām, nevīžīgi, necienīgi un negribīgi, tad kādēļ Jūs vispār strādājat tādu darbu, kur jāsaskaras ar cilvēkiem, ejiet uz mežu kokus zāģēt! Attieksmes jautājums redzes korekciju man personīgi atmeta uz pusgadu uz priekšu, līdz nolēmu painteresēties vai kaut kas nav mainījies attieksmes ziņā mūsmājās, taču paldies Dievam uzgāju atsauksmes par Lietuvas klīniku, arī tikos ar vienu rīdzinieci, kura pastāstīja kā viņai gāja un padalījās ar kuponu.

No savas pieredzes un sajūtām iesaku pamēģināt aizbraukt uz Lietuvu vai citu kādu valsti, ja zinat kur vēl var veikt lāzeroperāciju, protams, ja to ļaut veselības stāvoklis! Vismaz aizbrauciet un pārbaudiet redzi un paskatieties kā tur ir, jo atteikties no operācijas varat uzreiz, ja kaut kas neapmierina!

Protams vēlos padalīties ar kuponiem, un ja nolemsiet veikt operāciju, tad arī Jums piedāvās šādu kuponu grāmatiņu un izdalot vien 7 kuponus būsiet jau atguvuši operācijas naudiņu, kopā kuponu grāmatiņā pavisam 20 kuponi. Tie kas saka, ka jārēķina ceļa izdevumi - taisnība, var droši arī tos šādā veidā atpelnīt!
Varu kuponus nosūtīt pa pastu, vai tikties personīgi, padalīties pieredzē :).
Pati darba dienās esmu Vecrīgā, no 09:00 - 18:30, vakaros 3-Juglā. Taču rakstiet uz e-mail - [email protected], atsūtiet savu Nr., tad tiksimies, nodošu kuponus!
02.12.2013 12:35 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Man ir tikai viens jautājums, ja jau viss ir tik čotka, kāpēc paši ārsti staigā brillēs?

Esmu uzdevusi šo jautājumu dāžādiem acu ārstiem un atbilde ir līdzīga šai

ka nav prātīgi, jo neviens nezin kādas sekas tam būs pēc gadiem. Operācijas esot salīdzinoši jaunas un cilvēki, kuriem ir veiktas vēl nav miruši, nodzīvojuši līdz sirmam vecumam, lai varētu droši teikt, ka vēlāk nebūs nekādu komplikāciju

tā ka es ari netaisītu labāk tad jau brilles vai lēcas.
02.12.2013 21:51 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.12.2015
PADALĪŠOS AR ATLAIŽU KUPONIEM Redzes lāzerkorekcijai Lietuvā, Viļnā Novoe Zrenie klīnikā.

Zvaniet man vai rakstat uz epastu ja vēlaties dabūt kuponu vai uzzināt kaut ko sīkāk par visu. Tel 29779527 vai [email protected]

Ļoti labprāt dalīšos savā pieredzē, jo esmu palikusi bez brillēm un lēcām uz mūžīgiem laikiem un tas mani darījis ļoti laimīgu!:-D
27.12.2015 21:41 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Es taisīju. Tikai tās labākās atsauksmes. Dr.Lūkins arī ir pirms 10+ gadiem operējis acis.
Neiesaku tik Lietuvā to darīt.
Optikas veikalā mani centās atrunāt, bet saprotams-viņiem tas ir bizness tirgot brilles un lēcas.
27.12.2015 21:54 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Šī gada februārī Dr.Lūkins arī man veica šo operāciju. Vislabākās atsauksmes. Manā gadījumā gan nebija izvēles - pakāpenisks redzes zudums vai operācija. Bet jebkurā gadījumā - ātri, bez problēmām, personāla attieksme arī ļoti laba.
27.12.2015 22:00 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Nu es gan labāk netaisītu, tomēr nepatīk, tas ka radzene tiek paplānināta un nevar zināt kādas sekas tas radīs nākotnē. Pilnībā piekrītu šim
1. Būtībā tā ir radzenes plānināšana, kurai atpakaļceļa vairs nav, bet tā kā šādas operācijas ir salīdzinoši jaunas, tad nav plašu, autoritatīvo pētījumu par to, ar kādu acs stāvokli tad šie pacienti dzīvot, teiksim, sasniedzot cienījamu vecumu.
2. Taču ir pētījumi, kas skaidri liecina, ka glaukomas pacientiem bieži ir novērota plānāka radzene nekā veseliem cilvēkiem, līdz ar to nevar zināt, vai daļa no operāciju pārcietušiem nenonāks glaukomas slimnieku pulkā.
3. Nav pietiekoši izpētīts kā šī plāninātā radzene reaģē uz dažādām acu slimībām un infekcijām.
29.12.2015 19:43 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
es arī šo jautājumu esmu uzdevusi vairākiem acu ārstiem un optometristiem - atbilde bija vienprātīga, ka paši netaisītu. Iemeslus minēja vairākus, arī tos, ko meitenes te min par radzenes plānināšanu. Esmu izgājusi cauri arī miljons forumiem dažādās valodās un tā kopumā sanāk, ka lielākai daļai tomēr tāpat jāatgriežas pie brillēm, citiem pat pēc gada. Es domāju pagaidīt vēl kādus 20 gadus un paskatīties, kas notiek ar tiem cilvēkiem, kas uztaisījuši, it īpaši ar tiem, kas Lietuvā pa lēto taisīja.
03.01.2016 13:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man redzes korekciju veica pirms vairāk nekā 10 gadiem, joprojām bez brillēm.
03.01.2016 14:09 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.05.2014
šo operāciju iesaka pie 50 gadiem, jo ir ļoti liela iespēja, ka uztaisot šo operāciju pie 40 gadiem būs nepieciešamas tuvredzības brilles, bet tā bez tām izdzīvot līdz pat 55 gadiem! :) tieši šis ir iemesls kāpēc atteicos no šīs operācijas.
03.01.2016 14:12 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
šo operāciju iesaka pie 50 gadiem


Man atkal acuārste teica, ka šīs operācijas veicamas tikai līdz 40 gadu vecumam.

Draudzene taisīja pie Lūkina un ir apmierināta, taču nu redze nedaudz atkal pasliktinājusies. Operācija veikta apmēram pirms 8 gadiem, bija ļoti slikta redze - -9, pēc operācijas - bez mīnusiem. Taču darbā liela slodze acīm - neko tam padarīt nevar, tad jāmaina profesija.
03.01.2016 14:29 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Palikšu pie brillēm, jo no -1.75 šobrīd esmu ticis līdz - 2. Operāciju var veikt tikai vienreiz un manai paziņai pēc operācijas Latvijas klīnikā ir problēmas - acis visu laiku ir iekaisušas. Brilles izskatam piešķir odziņu un tās var mainīt vai novilkt atkarībā no redzes izmaiņām vai vajadzības. Brilles cenšos vilkt tikai kad tiešām vajag - satiksmē.
03.01.2016 21:23 |
 
Reitings 155
Reģ: 30.04.2014
Nē, nevēlos sev veikt radzenes plānināšanu. Draudzenei ir veikta pirms 10 gadiem laikam. Sākumā jau viss forši, bet pēc pāris gadime redze sāka p[asliktināties, kaut gan viņai nav darbs saistīts ar lielu redzes piepūli. Pēdējā laikā viņai ļoti bieži ir kaut kādas acs infekcijas, turklāt palielināts spiediens abās acīs un daktere biedēja ar glaukomu nākotnē. Nē nē paldies, es tā nevēlos, labāk tad jau brilles.
04.01.2016 17:22 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Par to, ka ārsti staigā ar brillēm - iemesli sliktai redzei var būt daudz un dažādi, ne visos gadījumos lāzerkorekcija var palīdzēt. Tāpat, lai taisītu šādu operāciju, redzei jābūt nemainīgai vismaz gadu, ja visu laiku paliek sliktā, nav jēga taisīt, jo pēc operācijas redze var turpināt pasliktināties. Protams, arī tas, ka gadu redze ir bijusi nemainīga, negarantē, ka pēc operācijas neturpinās pasliktināties.
Visiem pazīstamajiem, kas taisījuši operāciju viss ok, un nekādu sūdzību nav.
04.01.2016 17:48 |
 
Reitings 9
Reģ: 05.02.2016
Sveiki!
Ja kādam interesē, piedāvāju kuponus redzes lāzerkorekcijai Viļņas klīnikā "Novoje Zrenije". Ar šo kuponu redzes diagnostika, kas maksā 40 eiro, ir bezmaksas. Kuponu piedāvāju tikai tiem, kas jau ir pierakstījušies redzes lāzerkorekcijai un 100% to veiks.

Rakstīt uz [email protected]

PS. Tiešām iesaku šo klīniku, personāls ir jauks un draudzīgs, patīkama atmosfēra, gūti gaidītie rezultāti.
06.02.2016 17:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 05.02.2016
Sveiki!
Ja kādam interesē, piedāvāju kuponus redzes lāzerkorekcijai Viļņas klīnikā "Novoje Zrenije". Ar šo kuponu redzes diagnostika, kas maksā 40 eiro, ir bezmaksas. Kuponu piedāvāju tikai tiem, kas jau ir pierakstījušies redzes lāzerkorekcijai un 100% to veiks.

Rakstīt uz [email protected]

PS. Tiešām iesaku šo klīniku, personāls ir jauks un draudzīgs, patīkama atmosfēra, gūti gaidītie rezultāti.
06.02.2016 17:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!