kad vīrietis ir nobriedis?

 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
Kad vīrieši ir izskrējušies un ir gatavi nu ne jau uzreiz precēties, bet vismaz neskatīties uz citām jau nu noteikti? Koncentrēties vienām attiecībām un nedomāt, kā būtu ar citām?
Manējais savos 25 (tikko palika) ir ļoti nopietns kā cilvēks... Bet tā viņa attieksme ir tāda, ka mēs visu mūžu varētu randiņoties, es jau neuzmācos ar kādiem nākotnes plāniem, bet viņš visu laiku ietur drusku tādu kā brīvību (neprotu to izskaidrot, ne jau skriešanu pie citām, bet kautkādu atstarpīti starp mums)
Es jau negribu iet uz zagsu, bet gribu kautkādu drošības sajūtu, stipruma sajūtu, nezinu, kā izskaidrot...
:(
29.01.2013 10:36 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
ZG - par vecvecākiem izklausās lieliski :)
30.01.2013 11:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.11.2017
Esmu vīrietis un man ir otrāda situācija. Ar savu 'pusīti' iepazinos 16 gados tolaik viss bija forši, gājām skolā un piestrādājām... 19 gados pieteicās bērns. Dzīvojām.. strādājam un audzinājām, būdami jauni. Pagājušogad bildināju, bet atbildi saņēmu 'es vel negribu precēties.'
Gadi gāja... nu ir 26 un diemžēl viņa man pavēstīja ka ļoti vēlas padzīvot atsevišķi/šķirti jo viņa mani nemīl tā kā es viņu... Faktiski par šo viņa man dīca jau kopš gada sākuma, jo protams attiecībās strīdi bij, bet viss ko viņa piedāvāja risinājumā ir padzīvot šķirti.
Ta nu pirms 2mēn man tas apnika, sakravāju mantiņas un izpildīju viņas kvēlāko vēlēšanos. Teikšu atklāti, šobrīd emocionāli es esmu galīgi sagrauts un dēļ tā esmu zaudējis darbu... pāris nedēļas esmu jau bezdarbieks, ejot uz jaunam darba intervijām kaut kā nav tā degsme/vēlme.... Dzīvē arī pamožoties no rīta es nejūtos savā 'ādā.' Nezinu... Citu man nevajag, pat tagad pēc visa es nespēju pat paskatīes uz citu. Nerunajot par bērnu, kuru dikti mīlu un ik dienu vairs neredzu.
Biju izplānojis visu(vismaz tuvākos 10 gadus), kā dzīvi ievirzīt... Aprecēties.. Labaku darbu... māju, jaunu mašīnu... Bet te pilnīgākā siena no viņas puses, attiecību pasliktināšanās līdz dibenam un šķiršanās dažu mēnešu laikā.
Pēdējo pāris gadu laikā viņai 'tusiņi' ar draudzenēm bija pirmajā vietā, praktiski atstājot mani ar bērnu otrajā plānā. Kā viņa saka viņa grib 'atpūsties' no darba .. lab es saprotu neesam penši, es arī šad un tad atpūšos draugu kompānijā, BET viņai tā ''atpūta'' ir ar 1L grādīgo un vemšanu nākamajā dienā, tad zvana man vai nevaru atbraukt pakaļ jo slikti jūtas lai brauktu ar sabiedrisko...
Nemaz nerunājot, ka viņa pret mani palika noslēpumaina un 'aizslēdzās' ka vēlējos runāt par mums, par mūsu nākotni.
Telefonam parole... čatiem paroles... Bija viens gadījums, stāstīja, ka iet meiteņu vakarā tapēc es nevaru nākt, bet mazliet paurķējoties uzzināju, ka izrādās ka tanī vakarā arī daži man nezinami vīriešu pārstāvji bij uzaicināti, man jau saka, ka viņa nemaz nezināja, to visu draudzene saorganizēja un ja būtu zinājusi ta būtu arī mani paņēmusi. Prasot vai telefons nepastāvēja un piezvanīt ta man varēja.. teikt ka situācija mainās, jo es biju gatavs ar viņu pavadīt to piektdienas vakaru un to viņa zināja... Viņa pieklusa vienīgi teica ka bija jau iedzēruši, negribēja vairs mani 'traucēt' un pilnīgi centās novirzīties no tā vakara tēmas... nu lab.. nespiedīšu jau no viņas kaut kādu atdzīšanos...
Personīgi 26 gados man nevajag klubus, man nevajag citas, man nevajag 'sānsoļus'.. man nevajag pieliešanos katru nedēļās nogali... Man vajag laimīgu ģimeni, siltu māju un mīlestību. :-) Es labāk brīvdienā kopīgi kādu filmu mājā paskatos un pavadu laiku kopā ģimeniski, ne ka klīstu pa vecrīgas bruģi meklējot izklaides..
Tāds nu 'stāsts īsumā' no mana, jauna vīriešu puses par manām 10+ gadus attiecībām un man ir jautājums cik gados sieviete nobriest? (t)
04.11.2017 09:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
piezvanīt ta man varēja.. teikt ka situācija mainās, jo es biju gatavs ar viņu pavadīt to piektdienas vakaru un to viņa zināja...

Un pirmklasnieks visu piektdienas vakaru viens pats mājās pildītu mājsadarbus?
04.11.2017 09:29 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
30 gados nobriest un 40 gados atbriest. :D
Bet reāli, tad kad testosterona līmenis sāk kristies. Tāpēc arī neglīti kārni/resni lūzeri bieži vien tiek uzskatīti par nobriedušiem un nopietniem kaut arī vnk ir zems iedzimts testosterona līmenis.
04.11.2017 09:48 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Piem,mans draugs +- ir nobriedis.It kā jau grib precēties,bet uzvedās kā bērns:-DUz tusiņu varam aiziet kopā reizi dažos mēnešos:-)Biežāk ejam uz kino/teātri utt.Runājot par precībām,abi gribam kāzas diviem un viss,jo abi esam pret kaut kādiem svētkiem.Bet zini,manuprāt,precības ir tīra formalitāte,jo arī bez tām var dzīvot laimīgi.Ok,protams,precības dod juridiskas aizsardzības sajūtu,ja piem.būs kopīgi bērni/manta utt,bet nu come on.Tagad ir diezgan izplatīta domestic partnership un mani tas arī apmierina.Katram ir savējais)))
04.11.2017 10:16 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Jā, tiešām parādiet man kaut vienu vīrieti, kas ar meiteni sagājis kopā 20 gados, apprecējies un līdz mūža galam ir bijis uzticīgs
Lūuuuudzu parādiet

Ar savu vīru sagāju kopā, kad viņam bija 15 (!) gadi. Nu labi, neesam, protams, vēl mūžu nodzīvojuši, n-padsmit gadus kopā, bet esam laimīgi un ticu arī laimīgai kopīgai nākotnei.
Mūsdienās ir ļoti izplatīti popularizēt krāpšanas kultu kā normu. Un to dara cilvēki, kuri paši laimi nav piedzīvojuši, kuriem apkārt nav pozitīvu piemēru par ilgām un laimīgām attiecībām, kuri ir krāpti vai paši krāpj... (t)
04.11.2017 10:57 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Varu trīs gadījumus no savas dzīves izstāstīt.
1.Vīrietis 40+ negribēja precēties un bērnus,jo viņam tas viss jau bija.Izšķīrāmies.Pēc tam sagribēja :-D
2.Vīrietis 27.Gribēja bērnu,kāzas ne sevišķi.Izšķīrāmies.Es gribēju kāzas un tad bērni.Kopumā ja paskatās atpakaļ uz mūsu kopdzīvi,viņš bija kā bērns.Gribēja tusēt,mieru,klusumu,neplānot nākotni,jo viss tas ir tik sarežģīti.Nemaz nerunājot par to,ka mācības ar darbu nemāk apvienot.Kur nu vēl kāzas būtu jāorganizē un bērns jāauklē.
3.Vīrietis 30+ izšķīrās no bijušās,jo viņa negribēja ne kāzas,ne bērnus,ne kopīgu nākotni.Un bija atsvešinājusies un nekas no kopīgajām interesēm viņu vairs nesaistīja.
Tā kā - cilvēki ir dažādi.Daži nobriest agrāk,daži vēlāk.Mani vienaudži 27 gados ir bildinājuši savas dāmas,daži dzīvo kopā.Lielākoties gan manā draugu lokā vīrietim kāzu laiks ir ap 30 gadiem,sievetēm 25-27 gadi.
Es personīgi nevarētu un nemaz nesāktu attiecības,ja cilvēks man paziņotu,ka grib tikai patusēt un bērnus un ģimeni negrib.Tā kā esmu ļoti laimīga,ka esmu satikusies ar savu nu jau esošo jauno draugu.Mēs abi gribam māju,kāzas,ģimeni un bērnus.(l)
04.11.2017 15:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.11.2017
Un pirmklasnieks visu piektdienas vakaru viens pats mājās pildītu mājsadarbus?

Nē, mūsu dzīves vieta bija Rīgas 3ist. dzīvoklis ar viņas mammu. Ta kā bērns viens nekad nepaliktu, vienmēr varēja sarunāt lai paskatās!
;-) Tāpēc arī man bija stingrs mērķis ieplānots par savu mājas vietu, jo īrēt normālu 2-3ist dzīvokli Rīgā... nošauties un pakārties....
04.11.2017 17:39 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Par vīriešiem runājot- loģiski, ka atkarīgs no cilvēka nevis no vecuma. Es, piemēram, vēl nesen biju kopā ar vīrieti, kam straujiem soļiem 30 tuvojas, viņš man visu laiku teica, kā grib visu dzīvi kopā nodzīvot, precēties, bērnus utt, bet reāli visas darbības man lika redzēt tikai to, ka viņš nezina, ko pats vispār grib un ko tas viss nozīmē, ka viņam vienkārši galvā ir kkāds šablons, kā ir pareizi un vajadzētu būt, bet sirdī cilvēks vēl mētājas savā dzīvē visās jomās, meklē sevi, nav sakārtojis prioritātes, viņam nav savas nostājas pa dzīvi un konkrēti mērķi, uz ko viņš tiecas, kāds vēl tur briedums, tur līdz briedumam vēl gadi 10.
Un par sievietēm runājot- ņemšu šo pašu attiecību piemēru. Kad sagājos, man vispār nebija nekādu domu par nākotni, galvā bija ballītes, draugi, piedzīvojumi.. Tad kaut kā sāku veidot nopietnākas attiecības ar šo cilvēku un, viņa runu iespaidā, kamēr viņu vēl tik labi neiepazinu, arī pati sāku aizdomāties par kaut ko vairāk, kļuvu pati nopietnāka, izvirzīju attiecības priekšplānā utt, varētu teikt pat ka tiešām nobriedu tam visam. Un tā kā tad sāku redzēt to, ka tiem viņa vārdiem patiesībā apakšā nav nekas, tad tur arī mūsu ceļi šķīrās, jo es sapratu, ka esmu nobriedusi un gribu visu nopietni un stabili, bet ne ar viņu, jo tā patiesi viņš būs spējīgs kļūt par vīrieti, ģimenes galvu tikai pēc n gadiem un tāpat nav teikts. :D
Tā kā interesanti ar to visu, nekā konkrēta te nav, var būt visādi un neko nevar zināt :D
04.11.2017 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!