Jūs neticēsiet.

 
Reitings 38
Reģ: 17.01.2013
Vēlos izkratīt sirdi. Dzīvoju Īrijā jau gandrīz 8 gadus, atbraucu šeit pusaudzes gados kopā ar vecākiem, bet nu jau kādu laiku dzīvoju viena, strādāju labu darbu, pati sevi uzturu, nopietnas attiecības bija, bet nav gandrīz divus gadus. Esmu vienpate, mierīga. Oktobra sākumā biju apciemot vecmāmiņu Latvijā, tikos arī ar dažām studiju laika draudzenēm.
Vakars izvērtās ļoti jauks, bijām klubiņā, mazliet alkohols un normas robežās. Jau visas devāmies mājās un izšķīrāmies, nolēmu iet uz viesnīcu ar kājām,ceļā uzrunāja kāds simpātisks vīrietis, aicināja vēl pasēdēt kaut kur un iedzert. Piekritu,iespējams pie vainas bija daži izdzertie kokteiļi, jo ikdienā diez vai runātu ar nepazīstamu vīrieti. Gājām uz klubiņu,mazliet iedzērām, dejojām, vakars brīnišķīgs, līdz attapāmies manā viesnīcas numurā. Jā, mazliet kauns,bet parakstījos uz vienas nakts sakaru. Nakts bija brīnišķīga un pēc tam arī neko nenožēloju. Atgriezos atpakaļ Belfāstā, pagāja nedēļas divas un esmu šokā-esmu stāvoklī no nepazīstama vīrieša. Es pat neatcerējos kā viņu sauca, ne numurs, nekādi kontakti, jo tas taču one night stand. Jā, mēs izsargājāmies, to es skaidri un gaiši atceros, visticamāk,ka plīsis ir prezervatīvs. Mana dzīve ļoti sagriezās, nevienam vēl neesmu teikusi,ka esmu stāvoklī, bet puncis jau sāk kļūt redzams un savā vecumā izvēlējos bērnu paturēt.
Lieki teikt,ka Latvijas dzelteno presi nelasu,arī www.draugiem.lv neesmu vairs neģistrējusies, bet šodien netīšām sanāca darba laikā ieklīst Latvijas portālā un es redzu šo vīrieti. Cik saprotu,ja viņš tur figurē,tātad ir sabiedrībā zināms, bet man par to nekas līdz šim nebija zināms, domāju vienkāršs vīrietis. Esmu šokā. Izklausās pēc filmu cienīga sižeta, nemūžam neticētu,ja kāds man to stāstītu,līdz tas nenotika ar mani.
17.01.2013 19:02 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
jaa, meitenes tieshám jocígas, pashas izdomá kaut kádus leperus-kleperus un tad pármet autorei necienjas celshanu! stulbi ir pat minét várdu shajá situácijá, jo skaidrs, ka autorei nav véléshanás topublicét, bútu gribéjusi, bútu virsrakstá pieminéjusi...


bet tavu véstuli, Seila, vinjsh visdrízák neizlasís, ja izlasís, tad padomás, ka joks, provokácija utt, jo gan jau biezhi vinjam gadás tádi izgájieni. manuprát dzekam ir ljoti grúti noticét, ka káda ir palikusi stávoklí, ja prezis vinuprát nav plísis... no vienas puses, vinjam ir tiesíbas zinát, no otras- vai ir jéga tam, ka zinás?
19.01.2013 15:52 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Jackie, te pāris lpp garumā meitenes spriež ko tagad Leperam darīt, kā arī viena jau izdomājusi,ka Leperam jāgriežas policijā,jo tiek nomelnots. Es tiešām nezinu ka lai nosauc tad tādus cilvēkus ;-)
19.01.2013 14:37 |
 
Reitings 566
Reģ: 03.02.2012
tavam vienas nakts standam pagajuso nakt bija another one :D you are not the only one. tu nezini, cik siikos vins ir uzcirtis citam.
Turies
19.01.2013 14:10 |
 
Reitings 38
Reģ: 17.01.2013
Par to Rihardu divdomīgi varbūt sanāk, bet es vienkārši gribēju, ja meitenes izsaka, tas saka man privāti, e-mailā vai privātā vēstulē, nevis skaļi sauc. Gribēju novirzīt sarunu par vārdu no citu acīm, jo diskusiju lasas visas, bet vēstules jau tikai divi cilvēki.
19.01.2013 14:06 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Autore vispār neminēja vārdu, vismaz man tā šķiet

AITAS! Pašas izdomā kaut ko un vēl daža laba kaut ko par policijas iesaistīšanu muld

tiešām kāds sakars, ka meitene redz sakot, ka tas ir Rihards!? Pašas kā klukstes te izperināja Rihardu, nu gudri muld, kā meitenei nav kauna, kā drīkstot apvainot. Jā, var jau būt neaptēsti cilvēki...


offtopic, bet, meitenes, nu kā var runāt šādā veidā "klukstes", "aitas", jūs taču ar šādu komunicēšanas stilu noliekat tikai un vienīgi pašas sevi!;)


pa tēmu, cik atceros, kad kāda ieminējās, vai to džeku nesauc Rihards, autore momentā tai meitenei rakstīja privātu vēstuli, liekot noprast, ka tas varētu būt īstais vārds.

Kaut gan man joprojām šķiet, ka tas viss ir kārtējais feiks..
19.01.2013 14:03 |
 
Reitings 38
Reģ: 17.01.2013
Šorīt iegāju draugos, nav man nevienas vēstulītes. Izlasīju visus jaunos komentārus par studiju piedrenēm, es pabeidzu Rīgā dizaina vidusskolu, vai tās nav studijas? Pie mums šeit Īrijā ir study, gan koledžās, gan universitātēs. To vidusskolas laikiem man arī ir tās studiju draudzenes ar kurām vēl uzturu kontaktus.
Varbūt kāda man paskaidros, no kurienes ir vārds Rihards? Es vienkārši uz komentāriem par vārdu, uzvārdu vispār neatbildu, jo man tas nav jādara un neviens nav jāaprunā un jānomelno. Nevienā komentārā neesmu minējusi ne vārdu Rihards, ne kādu citu vārdu, par šo meitenes pašas te uzjautrinās.
Gribēju izstāstīt savu pārsteigumu un absurdo situāciju, bet meitenes laikam māk pieņemt lietas tikai vai ticamas vai pasakas. Pārsteigumi meitenēm neeksistē. Atbildēšu meitenēm vēstulītēs un paldies tām, kuras izsaka atbalstu.
Varu pateikt,ka cilvēki iepazīstoties neformālā vidē nemin savu uzvārdu. Savu vārdu vīrietim minēju, viņš arī, bet vai tad es atcerējos viņa vārdu? Es pat nedzerot ar pirmo reizi reti kuram cilvēkam atceros vārdus. Veiksmi jums visām! Savu dzīvi es pati nokārtošu, tā pat kā līdz šim.
19.01.2013 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
tiešām kāds sakars, ka meitene redz sakot, ka tas ir Rihards!? Pašas kā klukstes te izperināja Rihardu, nu gudri muld, kā meitenei nav kauna, kā drīkstot apvainot. Jā, var jau būt neaptēsti cilvēki...
19.01.2013 13:48 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.01.2013
Standarta situacija.Domāju kad dzemdēsi tava uztvere mainīsies uz labo pusi.Dzīve būss savādāka.Domāju tu nenožēlosi.Jā tu nenoželosi,tad aceries mani.
19.01.2013 10:48 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Autore vispār neminēja vārdu, vismaz man tā šķiet :-D

AITAS! :-D Pašas izdomā kaut ko un vēl daža laba kaut ko par policijas iesaistīšanu muld :-D
19.01.2013 09:36 |
 
Reitings 622
Reģ: 16.12.2012
šo diskusiju kā noveli varēs izdot drīz :)

bet intersē notikumu gaita, cerams,ka seila nepazudīs :)
19.01.2013 09:06 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Šo diskusiju vajadzētu pēc iespējas ātrāk dzēst ārā :D
tik rēcīgi šito visu lasītt....
19.01.2013 02:35 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Cik, tad vēl ir Latvijā populāri Rihardi? Kā viena ieminējās, ka vai tik nesauc Rihards, tā autorei radās interese viņai vēstuli uzrakstīt. Tad nu jamin, kurš vēl ir populārs Rihards. Es, piemēram, nezinu nevienu vairāk.
19.01.2013 02:20 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
To jau var nokārtot.. ja jau Rihards dr.lv neielūkojās, tad twitterī gan viņš sēž, tur iedos viņam linku un, lai lasa, ka meitene izdomājusi, ka grib bērnu no viņa :D
19.01.2013 02:18 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Varat teikt, ka esmu stulba, bet var redzēt, ka to visu nav rakstījusi maza meitene. Lielas meitenes kā zināms pat neaizdomātos tik tālu iet, lai reģistrētos forumā, lai kādu izčakarētu.
Neviens arī nezin vai tas ir Lepers, tas ir tikai viens no minējumiem, palasiet rūpīgāk komentārus, meitens tikai smējās par to kā būtu, ja tas būtu Lepers.
Cilvēki, kas ir strādā un dzīvo ārzemēs jau gadiem bieži vien aizmirst pat par latviešu valodu un tas nav nekāds brīnums, ja īsti neseko līdzi jaunajām zvaigznēm.Un mēs visi labi zinam, ka mums jaunas zvaigznes top ik jaunu gadu.
19.01.2013 02:17 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Es domāju, ka vnk jāiedod links uz šo diskusiju, bet vai tik como.lv nesanāk tiesas darbi.. Vai, vai, vai.. :D
19.01.2013 02:14 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Varbūt iedosim Rihardam pašam palasīt ko par viņu te autore ir sacerējusi? :D Un tad, lai pats tālāk izlemj ko darīt :D
19.01.2013 02:12 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Un nedomāju, ka viņa ir tik neinformēta par Latvijas slavenībām, atrodoties pat savā Īrijā. :D
19.01.2013 02:09 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Mora, Tu gribi teikt, ka patiešām tici šim visam? Ja tā ir visīstākā patiesība un R.L ir tēvs, nu tad te var sanākt baigais skandāls. Atliek vien šo visu iedot palasīt kādam no preses, pajautāt meitenei vai tā ir patiesība, uzprasīt Rihardam, kas un kā un raksts dzeltenajos augšā "Rihards ir kļuvis tēvs".
19.01.2013 02:08 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mora, tas neattaisno faktu, ka viņa ir feiks un nemāk melot. :) Nez, kā tad viņa uzsāka sarunu un seksu ar viņu? "Eu, Tu, gribi iepazīties?" "Eu, labi, jā!" Tie, kas nav feiki, vismaz nosauc vārdu. Tad es spriežu, ka viņa ir bijusi tādā vafelē, ka nu tikai. Un džeks arī. :D
19.01.2013 02:08 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Enija, nav jau teikts, ka pabeidza studijas, tajā vecumā mierīgi var uzsākt studijas.


Bante, speciāli tev atradu citātu. Viņa visus šos trīs mēnešus nezināja kāsauc puisi līdz ieraudzīja internetā viņa bildi, tāpēc šeit vērsās. Jālasa uzmanīgāk.

3 mēnešus vienkārši biju pieradusi pie tās domas, ka vīrietis ir man nezināms un viss
19.01.2013 02:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits