rētas

 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Vienu dienu skatījos uz savām lielākajām rētam un sapratu, cik stulbos veidos esmu pie viņām tikusi. Kā jūs esat tikušas pie savām rētām?
Piemēram, rētu uz kājas dabūju treniņā, kurā skrienot netīšām ar kāju uzspēru konusam un šis kaut kā lidojot atsitās man pret kāju un izsita arā nelielu gaļas gabalu. Tizli, bet rēta tagad diez gan pamarīta. :D
Un otra lielā rēta man ir no pamatskolas laikiem, kad bija uz mākslas stundu jāsagatavo plastilīna mājiņa. tā kā neatradu mīklas ruli ar ko izrullēt cieto plastilīnu, izdomāju to darīt ar glāzi. spiediens bija liels, jo plastilīns bija ciets un ar savu spēku saplēsu glāzi, kas man uzgrieza dziļu līniju uz plaukstas, kad varēja pat redzēt muskuļaudus. bet viss tā smuki, bez asinīm. beigās tētis dabūja man taisīt mājasdarbu. :D
30.12.2012 22:41 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ā, vēl vienreiz man durvīs pirksta galu iecirta un nūuuu, tas nokrita. Piešuva klāt un tagad tas pirksts tāds nesmuks. Labu apetīti :D
31.12.2012 15:55 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
2 lielas retas, viena pie celjgala - skola bija iesvetisana un bij traki, man pakalj skreja puisis kuram bij rokas spainis ar visadiem mesliem un dubljiem, vinjs gribeja uzgazt man virsuu, un es begu beegu lidz paklupu un nokritu uz trotuara un vinjs vienalga uzgaza to spaini man virsu, uz fuksu balli netiku biju slimnica jo reta bij briesmiga
otra reta uz pieres, berniba spelejot tuki tuki :D skreju un paklupu uz trepem, parsitu galvu, slimnica salika 8 suves kuras tapat tagad redzamas :( vis dzivi bus man colka
31.12.2012 16:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
manas kājas ir rētās un zilumos visu laiku,jo es ļoti ātri gūstu zilumus,man ir plāna āda un trausli kapilāri,bērnībā ar sētas puišiem kāpu pa kokiem,alerģijas.
uz kreisās rokas man ir gara rēta,kuru ieguvu izsitot biezu stiklu durvīm,gandrīz paliku bez rokas,ir sašūtas visas cīpslas un citas lietas tur(joprojām atceros operāciju un foršo dakteri :) )
no šī paša gadijuma man ir rētas arī uz labās rokas,bet daudzreiz mazākas+nejūtiga roka mazliet,kas ar gadiem ļoti lēnām atiet.
rēta uz pieres,jo bērnībā nokritu uz betona trepēm
rēta uz kreisās rokas tuvāk pleca,jo iekoda suns
rēta uz pēdas,jo sagriezos dzērumā+arī īkšķis nejūtīgs mazliet
ak jā vēl man ir rēta uz kreisās rokas zeltneša no stikla izsišanas gadījuma
rēta uz ceļa ir,jo putu ballītē sagriezos paslīdot(zālē bija atļauts būt ar stikla glāzēm un pudelēm)
man ir ļoti daudz dažādi pleķi uz ķermeņa(no kādām alerģiskām pumpām vai vnk no mana dermatīta),jo kaut vai kreveli es nost neplēšu,tāpat man tur paliek rēta,nezin kāpēc.
vēl ir citas rētas par kurām es neteikšu
ā pošu rētas uz pleca :D
gan jau vēl kaut ko atrastu :)
31.12.2012 17:11 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Man arī pārītis ir, visas diezgan muļķīgi iegūtas.
1)Kādos 10 gados uzkritu kaplītim virsū, lasot ķiršus uz vectēva paštaisītām(acīmredzot ne pārāk stabilām)trepēm.Rēta ~5cm uz kreisā augšstilba.
2)Ar vienu kāju ieslīdēju tajā mašīnu remontbedrē,nobrāzu it kā tikai ādu, bet apaļa rēta ir joprojām
3)Uz abiem ceļgaliem simetriskas rētas, tās arī jaunākās- viena no Stipro Skrējiena, otra no pārāk slidenas grīdas dzīvoklī :D
01.01.2013 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Apendicīta rēta, trīs mazas rētas no laparaskopijas.
Pīrsingu rētas - uzacī, vaigā.
01.01.2013 15:34 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.06.2012
Man tikai ceļgali ir vienās rētās. Bērnībā tā bija mana vārīgā vieta. :) Vairāk ar sevis uzšķeršanu neesmu nodarbojusies. :)
01.01.2013 16:54 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man ir tikai viena tāda rēta, kas ir saglabājusies līdz šim - aptuveni 0.5 cm liela un tā vieta uz kājas ir nejūtīga. Tiku pie tās kaut kur 8 gadu vecumā sēžot uz margām un runājot ar divām draudzenēm, pēkšņi es joprojām turoties ar rokām pie tām margām kritu ar seju uz leju, un tā nu tieši ar krāju pret apakšējo margas daļu. Nezinu kāpēc tik traki bija, bet nu bija, jo asinis, un likās, ka noģībšu. Mājas bija kaut kur 15 minūšu attālumā un tā nu tēlojot, ka viss kārtībā tomēr aizgāju līdz mājām. Man šķiet ļoti interesanti, ka tā vieta uz kājas ir nejūtīga. Vispār brīnos, ka tā ir vienīgā tāda rēta, kas bija tik dziļa un paliks uz visu mūžu, kaut pats negadījums nešķiet nemaz TIK traks. :) Es, piemēram, reiz kaut kur 11-12 gadu vecumā pamatīgi nokritu no velosipēda, rētas bija visās malās, mājās rāpoju (jo bija bail kāpt uz velo atkal) asiņojot no visādām vietām, bet nekas nav saglabājies. :D
01.01.2013 17:25 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Man ir rēta uz pieres, laikam tik stipri sasitu galvu, ka pat neatceros no kā un kad, tad vēl ir pie īkšķa, ko apdedzināju pie karstas pannas. :)
01.01.2013 21:53 |
 
Reitings 113
Reģ: 05.12.2012
man ir
1) kaula defekts uz deguna- rēta tādā ziņā, ka palics sarkans pleķis un bedre. Bērnībā tētis betonēja vārtus, es skrēju uz autobusu, lai brauktu pie omas un opa, sabetonētos vārtos, lai savilktu kopā saliek metālā drātis, kā žilku novelk - es no visa spēka ieskrēju viņās, samaņu laikam zaudēju, asinis bija daudz.
2) nespiediet pumpas un sejas - izsniedu pie uz pieres, dabūju milzu augoni, ko stomatoloģijas inst. man grieza, tagad pavisam nesmuka rēta :(
01.01.2013 22:22 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Ir vairākas rētas, par kurām ikdienā arī kāds komplekss ik pa brīdim parādās. Uz kakla ir ~ 8cm gara rēta no operācijas, reizēm gadās pa kādam muļķim, kurš pajautā, vai neesmu sev griezusi pati kaklu nost. Par šo rētu kompleksu mākta biju ļoti ilgi, centos izvēlēties šallītes un augstkrāgas jakas vienmēr, taču pēdējā laikā cenšos ar to sadzīvot. Uz kakla vēl ir neliela rēta no naža dūriena. Reiz pēc ērces izvilkšanas palika kaut kāda kājiņa iekšā, tāpēc cilvēks, kurš bija līdzās, nolēma to dabūt laukā, griežot ar nazi. Uz vēdera ir arī tāda pati rēta. Uz ceļgala ir pretīga, liela rēta no kritiena. Nebūtu jau nemaz tik liela, ja man kāda laba draudzene uz atklātas brūces neieteiktu spirtu ar sāli uzliet. Uz potītes ir rēta no griezuma ar kaut ko, īsti pat nesajutu, ka kaut ko sagriezu, jo meklēju kādai sievietei pazudušo kaķi vecā graustā. Kaķi atradu, atnesu, pēkšņi pamanot, ka redzu kaulu un potīte asiņo. Bonusā ir arī rēta zem deguna no kritiena un rēta uz pieres no kāda suņa zobiem, protams, arī strijas ;(
01.01.2013 22:44 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Vecumveca tēma, bet man likās interesanta, tā nu atļaušos pacelt. :)
Man ir rēta vēdera lejasdaļā labajā pusē - kad biju 10 gadus jauna, izgrieza apendicītu.
Labās rokas rādītājpirksts tāds kroplīgs - 4 gadu vecumā iecirtu mašīnas durvīs.
Uz kreisā ceļa - bērnībā mežā nokritu. Dīvaini, ka atceros, jo biju vien apmēram gadu veca. :D
Tad vēl ir liela, mistiska rēta un labās rokas. Var redzēt tikai tad, kad plaukstu pie pleca pieliek. Nav ne jausmas, kur radusies, visticamāk bērnībā, bet atklāju tikai pirms kādiem 3 gadiem. :D
Kreisā roka diezgan rētaina, muļķības dēļ vienu brīdi graizījos. :-( Tagad, skatoties uz rētām, šķiet, kā es varēju būt tik stulba?? Nu, bet vairs jau neko neizmainīt. Labākais ir tas, ka lielākā daļa rētu jau ir izgaisušas vai palikušas pavisam nemanāmas. :)
29.05.2016 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
man ir divas reetas no brukas, cirksnii.
veelviena plaukstas pamatnee ( gandriiz tur, kur veenas griezh) - darbaa griezu lielu siera gabalu, roka pasliidzeeja un nazha gals iegrieza rokaa, 3 shuves veel uzlika..
paaris reizes esmu pie kraasns rokas apdedzinaajusi
zem zoda, bet nezinu gan no kaa man vinja - vai nu atsitu kkur beerniibaa vai kaads man ir raaveejsleedzeejaa ievilcis hmm..
29.05.2016 00:17 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Man ir uz lūpas. Braucu lejā no kalna ar vārdiem 'mammu, skaties kā es māku!' uuun bams stabā. :D
29.05.2016 00:23 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
laba diskusija :D rīt ierakstīšos
29.05.2016 00:34 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
ōoo, šī tēma man patīk...
man ir rēta uz pieres, kas man ir no ķeizargrieziena...mana ķeizargrieziena.
tad man ir rēta uz rādītājpirksta, kur es taisot skaliņus iecirtu sev pirkstā.
tad man vēl ir rētas uz katras rokas locītavām, ārpusē, pie plaukstas, vienu es zinu, kā es ieguvu-bērnībā plūcu vīnogas no vīnogu koka un uzrāvu uz skārda palodzes. otru gan nezinu kā ieguvu, bet izskatās itkā tās abas rētas būtu iegrieztas, jo viņas ir absolūti simetriskas un vienā un tajā pašā vietā uz katras rokas.
tad man vēl ir liela rēta uz rokas, aptuveni 4 cm diametrā, kur man ir pārtetovēts pāri.

rokas rēta ir vislielākā.

man ir vairākas rētas uz sejas, bet tās nevar redzēt, ja neieskatās.
29.05.2016 02:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Laba tēma, bet nav diez ko patīkami lasīt... (t)

Tādu lielu rētu man nav. Strijas iegūtas pusaudžu vecumā uz ciskām un dažas mazas rētas uz roku pirkstiem no vnk iegriezumiem kaut kad (vispār neatceros tos). Un uz dibena viena maza rēta no tā, ka vasarā, šortiņis apsēdos uz ļoti veca dīvāna, kuram atspere izdūrās cauri un dabūju padziļu iegriezumu, bet to nevar redzēt tā ikdienā. 8-)
29.05.2016 04:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Bērnībā esmu daudz ceļus un rokas brāzusi un pat ne tikai bērnībā, joprojām ik pa laikam kaut ko neveiklu izdaru :D pirms dažām dienām no motorollera nokritu uz ļoti slīpa ceļa. Taču tas viss vienmēr bijis kaut kā ļoti veiksmīgi, rētas turējušās max pusgadu, pat no šī pēdējā kritiena esmu droša, ka nebūs nekas paliekošs. Vienīgais, kas vēl turas, ir atgādinājums par laiku, kad tikko atvēru savu kafejnīcu - lielā steigā ņēmu kaut ko no krāsns ārā un uz rokas palika kādus 4cm gara nodedzināta strīpa. Bet toreiz bija tāds stress un apjukums, ka ilgi nepamanīju, cik briesmīgi esmu apdedzinājusies un roka izskatās gaužām bēdīgi.
29.05.2016 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
ir 2 mazas rētas uz rokām, bet nevienai nezinu iemeslu. mamma saka, ka viena no tām ir no agras bērnības, kad ieskrāpēja kaķis. par otru nav ne jausmas, mistērija :D

uz muguras ir iededzināta rēta no lokšķērēm.

rēta uz auss - dejoju ar ļoti enerģisku puisi, grīda bija nolieta ar alkoholu, kājās augstpapēžu kurpes, paslīdēju un atsitu galvu pret kamīnu.

rēta uz augšstilba - iekoda suns
29.05.2016 09:09 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Rēta uz ceļgala no kritiena ar velosipēdu. Toreiz bija riktīgs caurums, tagad tikai redzama vieta.
Rēta uz vēdera no aklās zarnas operācijas. Ilgi vēl lādēšu to dienu, kad man vēders sasāpējās un vēl šīs operācijas neveica ar mazo caurumiņu metodi. Tik nesmuka rēta, ka šausmas. Kad man būs daudz naudas, mēģināšu kādu plastisko operāciju, kas kaut nedaudz to var nomaskēt.
Rēta uz dibena. Maza dobīte uz viena gurna kā piemiņa par to, ka kā bērns izlauzu skapītim durvis un pati uzkritu uz salauztās eņģes...
Uz rokas īkšķa - tādas kā durtiņas, bērnībā iegriezu ar šķērēm pati sev.
Uz kājas apakšstilba - pusaudžu gadu kāju skūšana ar lētajiem skuvekļiem. Kā skuvu, tā paņēmu ādu no puskājas līdzi...

Un citi sīkumiņi
29.05.2016 10:00 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Uz muguras ir divas rētas pie kurām tiku smieklīgā veidā. Bērnībā šūpājos vecās šūpolēs. Blakus tām aug tāda maza, līka ābele. Šūpojos tā diezgan augstu līdz šūpoļu virve pārtrūka un es ielidoju tajā ābelē:-DMuguru pamatīgi nobrāzu
29.05.2016 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits