rētas

 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Vienu dienu skatījos uz savām lielākajām rētam un sapratu, cik stulbos veidos esmu pie viņām tikusi. Kā jūs esat tikušas pie savām rētām?
Piemēram, rētu uz kājas dabūju treniņā, kurā skrienot netīšām ar kāju uzspēru konusam un šis kaut kā lidojot atsitās man pret kāju un izsita arā nelielu gaļas gabalu. Tizli, bet rēta tagad diez gan pamarīta. :D
Un otra lielā rēta man ir no pamatskolas laikiem, kad bija uz mākslas stundu jāsagatavo plastilīna mājiņa. tā kā neatradu mīklas ruli ar ko izrullēt cieto plastilīnu, izdomāju to darīt ar glāzi. spiediens bija liels, jo plastilīns bija ciets un ar savu spēku saplēsu glāzi, kas man uzgrieza dziļu līniju uz plaukstas, kad varēja pat redzēt muskuļaudus. bet viss tā smuki, bez asinīm. beigās tētis dabūja man taisīt mājasdarbu. :D
30.12.2012 22:41 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man arī draudzenes suns roku sakoda, kad maza biju, bet tās rētas pāris gadus jau vairs nav redzamas. Ņemot vērā, ka biju maza, bet suns liels un nikns, priecājos, ka nepaliku bez rokas. Tas bija pirms gadiem 16, joprojām paniski baidos no suņiem.
30.12.2012 23:58 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Man ir divas lielas rētas.
Viena uz kreisās kājas papēža.Izkritu no trešā stāva, četru gadu vecumā, un salauzu kāju.
Otrā ir uz kreisās lāpstiņas, šovasar.
Izgrieza lipomu vai kā nu to īsti sauc.
30.12.2012 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
vislielākā rēta laikam ir pa visu labās rokas mazo pirkstu un zeltnesi, kā arī kādus 2 cm zem tiem. Bērnībā piegrūdu pie malkas krāsns dzelzs durtiņām. Lai gan man tad esot bijis tikai 2 gadiņi, spilgti atceros to brīdi.
Otra - ceļa locītavas ārējā malā. Rāpjoties pa pamestiem mājas gruvešiem uzšķērdu kāju uz sarūsējušas dzelzs naglas.
Trešā - visa augštilba garumā tāda kā svītra brūnīgā krāsā - bijušā suns nezin par ko metās virsū, ar zobiem iekampa elkonī (tur rēta ir pavisam niecīga palikusi), bet ar nagiem pārskrāpēja kāju.
30.12.2012 23:59 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Manas rētas ir baigi neseksīgās - no augoņiem un uzresnēšanas. :D Citu nav, pati brīnos.
31.12.2012 00:05 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Nu tad tā.. :D
Bērnībā:
Virs uzacs - man ar koku iemeta pa seju;
Zem lūpas - iemeta ar akmeni :D
Plauksta - 3 gados ar naglu ievilkās strīpa
Plauksta - ar nazi gribēju izgriezt ābolam bojājumu, rezultātā izgriezu gaļiņu :D
Celis - skraidīju pa purvu un uzkritu uz akmens, pušumu pamanīju tikai mājās, bet rēta milzīga.

Nesenās:
Kakls, virs krūts un vēders - operācijas;
Cepeškrāsnī apdedzināta plauksta;
Strijas no straujas augšanas..
31.12.2012 03:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man ir rēta uz kreisā augšstilba, no ballītes, kurā neveiksmīgi sanāca pakrist uz stikla lauskām, un nācās šūt. Vēl man ir apendicīta rēta no deviņu gadu vecuma... Tāpat arī rēta no ceļojuma uz Vāciju, kad pakritu, kad naktī bija jāiet uz tualeti. Celis joprojām ir ar rētu - nekādi nevar dabūt nost.
31.12.2012 03:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man ir reetas no maniem hobijiem - vairaakas lielas uz kaajaam peec kritieniem no mocha, reeta uz rokas, kad nejaushi ar riteni nogaazos no nogaazes zaros, dazaadas nobraazumu reetas uz kermenja no raapshanaas klintiis, raftinga un paareejaam izpriecaam. vispaar esmu diezgan reetaina, bet tas mani neatur no jaunu reetu guushanas. vienmeer vajag kaut kur apskraapeeties. asinjainas rokas ir ierasta paraadiiba, jo biezji vien pakjeru skabargainu deeli vai rozes kaatus ar plikaam rokaam.
31.12.2012 04:45 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
AAh, arī esmu viena no tām,kuras seju (labās puses vaigu) rotā rēta no suņa koduma.
Apendicīta rētiņa, bet maza ,salīdznajumā ar rētām ko esmu redzejusi citiem ..whjūūū..
Tad kādus 20 cm zem ceļa ,kur tieši iet tas cietais kauls(nezinu uz sitienu kā saucas tā vieta) 2 rētas.. atceros,ka biju tikko atbraukusi no Somijas, dzīvojām 1,5nedēļas pie ezera utt.. nebiju paņēmusi skuvekli līdzi. Tad nu atbraucot mājās,kā pie bada ķēros skūt kājas un burtiski " izgrebu" sev 2 caurumus . Tad tāda seksīga ar plāksteriem braucu uz pilsētu :D Labāk nebūtu skuvusi. Arī uz gurniem esmu pamanījusi pāris striju pēdas :/ Tas pa lielam viss, ir jau visādas sīkas rētiņas, bet tās pat neatceros kur dabūjusi ..

AA.. :D atcerejos vēl .. kad ar paštonējošo biju nosmērejusies galīgi greizi , lai dabūtu nost ,berszu ar trauku švammes aso daļu :D iznācu no vannas tāda nokasījusies,forša sajūta, bet ar laiku pamanīju švīkas,kas tagad ir baltas rētas uz kājām .. Nu tā kaut kā ! :)
31.12.2012 09:00 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Rēta pār seju, uzlēju verdošu eļļu bērnībā. gribēju cept pankūkas, bet neznāju, ka eļļas daudzumu neskatas apgriežot pannu otrādāk.
Uz ceļa, cepu maizītes,muļķe, krita cepešpanna un es atstutēju pret celi.
Uz zoda, tēloju princesi uz riteņa un svārki sapinās ķēdē un es nokritu ar seju pret asfaltu.
Uz potītes, apdedzināta, jo bērnībā iebāzu kāju ugunskurā.
Uz rokas, no mana sunīša, kurš spēlējoties ar mani, sapriecājās un ar nagiem uzleca un ievilka.
Uz muguras, kad paņemu kaķi rokās ,viņš tā sapriecājas ,ka taisa ar nadziņiem tādu murr, un atstāj- uz pleciem, šie murr ir ļoti daudz.
Starp krūtīm, dūru pīrsingu un viņš izauga ārā, tāpēc, tāda rēta palika. Tāpat arī uz kakla augšdaļas, tur arī bija pīrsings vairs nav.

Un pārējās mazākās un mazāk manāmās.
Bet visvairāk nožēloju seju. Viena no lietām ,ko sev nepiedošu.
31.12.2012 11:17 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Man daudz rētas ir veiksmīgi saaugušas un nav redzamas, un labi kā tā, savādāk staigātu visa vienās rētās.
Lielākās:
Divas rētas galvā, tas sedz mati un nezinātāji nemaz nezina. Viena no aklo visitņu spēlēšanas, uzkritu ar galvas aizmuguri uz asu gultas malu. Otra no tā, ka pāri šūpuļzirdziņam pārkritu uz asas taburetes malas.
Viena milzīga pa visu celi, jo spēlējoties nogāzos uz tādiem ratiem, ar kuriem kādreiz tirgū gaļu veda. Ļoti asas malas.
Rēta uz pieres, bet neviens no ģimenes nevar atcerēties no kurienes man tā.
Uz dibena viena, jo neveiksmīgi šļūcu no kalniņa un uz kaut kā asa trāpīju.
Uz rokas, no suņa koduma.
Pāri rētas no kautiņiem ar kaķi, bet tās ir nesen iegūtas un domāju, ka pazudīs pēc pāris gadiem.

Principā bērnībā ļoti daudz traumas dabūju.
Esmu iegriezusi sev plaukstā. Vienā un tajā pašā divreiz. Pirmo reizi ar nazi griežot ābolu, otreiz ar žilete, priecājos, ka nav rēta.
31.12.2012 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man tikai viena - zem luupas, 4 gadu vacumaa skreeju pa koridori, pasliideeju un lidojumaa uzkritu uz koka kjebliisha stuura
31.12.2012 12:56 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Man uz gurna ir rēta, jo bērnībā stadionā sacentos ar vienu puiku riteņbraukšanā, braucu braucu un nolikos gar zemi palielā, netīrā peļķē iekšā. Mans ritenis nebija krutais, bet gan vecais krievu, turpretim puikam bija ātrumnieks.
Vairāk nav rētu, jeb vienkārši nezinu, ka ir.
31.12.2012 13:02 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Man ir divas tādas lielas rētas, redzamās vietās. Viena zem acīm uz deguma, jau no bērnības, kad man tur iekoda suns un viena uz atslēgas kaula, no operācijas. Bet tādu mazu rētiņu man ir daudz uz kājām,rokām. Agrāk biju baigais bosiks un traki suņi patika, tāpēc bieži līdu pie viņiem un dažreiz gadījās, ka sakož :D
31.12.2012 13:02 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Man ir 3 rētas uz vēdera, jo man 3 gadu vecumā veica sirds operāciju.
Viena ir visā garunā pa krūškurvi,lai to atvērtū, otra ir tieši zem kreisās krūts un trešā ir kreisajā pusē nabas augstumā. Mjā. Nav patīkami, bet ar gadiem esmu pieradusi un nekautrējos uzvilkt divdaļīgo peldkostīmu un iet plunčāties, jo uzzskatu, ka daudz ko nosaka seja, smaids,ko apkārtējie redz nevis 3 rētas.... nu tas tā ://
31.12.2012 13:11 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Ai, man ir ļoti daudz rētu pa abām rokām no elkoņa līdz plaukstai. 30-40 noteikti. Lielākas, mazākas, šaurākas, resnākas, dziļākas, seklākas. Nu pavisam dažādas. Lielākoties visas ir 5-9 gadus vecas, gan grieztas, gan dedzinātas. Radušās, jo tas bija vienīgais veids, kā pratu tikt galā ar sevi.
Vēl ir pāris rētiņas uz kājām, bet kaut kā īsti neatceros, kā iegūtas. Gan jau bērnībā, jo biju diezgan dauzonīgs bērns. :D
31.12.2012 13:34 |
 
Reitings 115
Reģ: 23.08.2012
Man arī gadījies kādu rētu iegūt! Viena ir zem apakšējās lūpas, suns iekoda un nedaudz virs gurna tajā pašā reizē kožot vēl ir ieskrāpējis. Nedaudz zem ceļgala tiku pie dziļas rētas, kura diez vai kādreiz pazudīs..tiku pie viņas, staigājot pa zemo siltumnīcu(nezinu, ka īsti saucas)maliņu un uz stūra pakritu un izrāvu nelielu gaļas gabalu. Tās tādas viss redzamākās!
31.12.2012 14:33 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Man ir tikai 3 rētas, bet visas uz sejas.
1. caurumu dabūju, kad bērnībā ar draudzeni dauzījāmies ārā, un es nezinu, kā viņa skrēja, bet iekodās man ar zobiem tieši uzacī gandrīz visā platumā. Toreiz biju maza, baidījos no adatām un neaizbraucu sašūt. Tagad nožēloju, jo arī matiņi uz uzacs tajā vietā īsti neaug.
2. caurumu dabūju basketbola spēlē, kad meitene man ievilka ar elkoni. Vieta - uz otras uzacs, bet par laimi nevis platumā, bet gan garumā. Šī ir daudz īsāka + šo toreiz aizbraucu sašūt. Tagad nav tik traki.
3. caurums ir uz zoda. Arī šo dabūju spēlējot basketbolu. Pretiniece mani kārtīgi pagrūda mugurā un nolikos uz dēļiem, skaisti pārsitot zodu. Labi, ka bija daktere uz vietas, uzlīmēja man savelkošos plāksterus un, kad tiku atpakaļ uz Rīgu, teica, ka nemaz šūt vairs nevajag. Šo rētu īsti redzēt nevar, ja nepiepaceļ galvu uz augšu, taču lieliski jūt, kad brauc pāri ar roku - tāds savāds uzkalniņš.

Citu rētu man nav vai arī neesmu līdz šim pamanījusi :D
31.12.2012 14:41 |
 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
Man ir rētas, jo uzsēdos uz karsta taisnotāja.. un tad kā lēcu:D
Un tad no kaķīša, uz rokas, izskatās tā it kā būtu griezusi vēnas:/
31.12.2012 14:48 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es juutos savaada, jo man nav reetu, vispaar nevienu nespeeju iedomaaties. :D Visaadi dziivnieku skraapeejumi, kodumi aciimredzot nav bijushi tik speeciigi.
Vieniigaa manas aadas iipatniiba - man ljoti biezhi ir zilumi un tie nenoiet tik aatri, cik citiem. Zilumi veidojas ljoti viegli un ir visai interesantaas kraasaas, nevis standarta violeti zilaa. :D Arii kukainju kodumi man turaas ljoti ilgi un beigaas izskataas peec kaut kaadiem izsitumiem, tachu viss tas ar laiku tomeer pazuud.
31.12.2012 14:52 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Oi, man ir daudz rētu. traks bērns biju :D Vienu uz kājas dabūju, kad gāju gar florbola bortu un no tā bija konkrētu nagla izlīdusi ārā, tā nu pārgriezu ikru. Vļeviena uz kājas ir no skraidīšanas par celtniecības konstrukciju. Patiesībā uz tās pašas konstrukcijas, tai pašā vietā uz kājas divreiz gabalu izplēsu, tagad tur tāds neliels caurumiņš. Tad vēl viena ir uz plaukstas virspuses, no karsta ūdens. Viena zem nabas, kad ar suni spēlējos un viņš netīšām vēderā iecirta. Un nesenākās ir divas uz rokām no neveiksmīgi izlietas jaungada laimītes :D nedaudz sanāca ar kausiņu, kurā izkusis alumīnijs bija, pavicināties.
31.12.2012 15:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits