Diskusija augstaakaa slaanja paarstaaveem...

 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Nu tad luudzu sheit juus varat saliidzinaat, kura tad pieder pie augstaakaa slaanja, un kura ne pie tik augsta. Taatad nepiecieshami shaadi raadiitaaji:
1. Juusu ikmeenesha algas lielums
2. Juusu iekraajumi
3. Juusu iipashumi (aptuvenaa veertiba)
4. Ekskluziivas ekstras, piemeeram ja juusu ipashumaa ir jaunaakais bentley modelis vai ikdienaa neesajat Hermes Birkin par 100 000$.
Protams arii no svara cik daargus viinus juus dzerat.
27.11.2012 16:34 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Ja es būtu augstākais slānis, tad noteikti nemaz šajā forumā neiegrieztos. Man pietiktu laika darbam, ikdienas lietām un ģimenei. Un ja vēl nauda ir un var to tērēt, tad jau tiešām...
Būtu labāk aizgājusi nopirkusi sev kurpju pāri - tici man, noskaņojums tev būtu labāks! :)
28.11.2012 19:08 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Vau, man gan vienmēr ir licies, ka ir svarīgi kā pelna. Pilnīgi jācitē kādu no foruma dalībniecēm, kas rakstīja diskusijā par vīrieša profesiju, ka viņai ir svarīgi, lai nepelna kaut kādā netīrā veidā aptīrot citus.
Tad jau forši, ja suteners, bet bagāts? Vai arī kontrabandists?
Man ir nācies vilties tieši tajā, kā Latvijā pelna naudu. Nesaku, ka visi, bet VISMAZ puse turīgo šeit nepelna īpaši godīgos ceļos, jo Latvijā jebkurā gadījumā ir pārāk mazs tirgus lai godīgam cilvēkam būtu kur izvērsties. :D
28.11.2012 19:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
LOvePink-kaapeec nepiedaliitos sajaa forumaa?Tad iznaak no tavas puses,taada kaa "diskriminaacija"-turiigajiem obligaati jaarunaa tikai ar turiigajiem un otraadi!
Es ,piemeeram, loti labi varu runaat ar daarznieku ,kaa ar savu kaiminieni kiinieti,kurai pieder vairaakas maajas,iisi sakot -loti turiiga !No abiem cilveekiem ieguustu kaut ko interesantu!Kaapeec tu domaa ,ka turiigs cilveeks negrib kontakteeties ar "parasto mirstiigo"?
28.11.2012 19:16 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es arī domāju tāpat kā emmanuelle
nezināju,ka šeit var reģistrēties un runāt tikai noteikta slāņa pārstāvji
28.11.2012 19:20 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Arī piekrītu, šī mūžīgā dalīšana "turīgie te nenāktu, intelektuāļi te nenāktu, karjeristi arī te nenāktu", vārdu sakot visa "elite" nedrīkst sēdēt forumos un runāt ar cilvēkiem, vienkārši cilvēkiem :D
Kaut kāds absurds. Turklāt, ņemot vērā to, ka šis latviešu valodā ir vienīgais aktīvais (vēl cālis, bet tur pārsvarā jau mammas sēž) forums jauniem cilvēkiem, tad kur lai sociāli aktīvie runājas latviešu valodā? Man, piemēram, te patīk, jo šeit atšķirībā no ārzemju forumiem, es varu kaut kā būt nenodalīta no Latvijas, lai arī dzīvoju tagad ārzemēs. Un pat šajā forumā ikvienam ir savi domubiedri.
28.11.2012 19:26 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Es teicu, ka nedrīkst? :D Nē es nesaku, ka nedrīkst. Protams, ka drīkst. Tikai šaubos, ka, piemēram, veiksmīga uzņēmuma īpašniece, turīga dāma, kurai vienākumu daudz un laiks jāvelta citām darīšanām (ģimene, mājas lietas, draugi, iepirkšanās, tikšanās), nāks šeit, veidos šādu diskusiju un vēl metīsies atmest katram negatīvajam komentāram savu negatīvo pretī.
28.11.2012 19:31 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Ko lai saka - es esmu MILJONĀRE - man IR VISSSS!!!!! Man ir ģimene, veselība, jumts virss galvas, esmu paedusi, man ir draugi, man ir mīlošais vīrietis, esmu apģerbusies!!!!! ESMU LAIMĪGA UN BEZGALA BAGĀTA!!!! Man nevajag pelnīt tūkstošus un māju juras krasta :D
28.11.2012 19:33 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
eliizaa - gluži manas domas.
28.11.2012 19:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Balaade-man ir jautaajums!Vai tu negribeetu tomeer to maajinu okeaana krastaa!?Mees visi zinam,ka laime nav naudaa tikai,bet tikpat labi zinam ,ka nauda tomeer paliidz justies,dziivot labaak!:)
28.11.2012 19:53 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Maja jūras krastā varetu būt kā lieta - kura var būt un kura var nebūt - man pietiek ar lauku mājam kuras man ir :) Ja man būtu ietaupījumi - daudz naudas - gribtu palīdzet vairāk mammai - gribetu skaistas kāzas - un gribtu lai naudas man pietiek berniņam - kuru tuvākajos gados plānojam :) Laikam man tās materiālās vertības ir savādāk verstas :) Bet cilveki ir dažādi ;)
28.11.2012 20:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii loti daudz paliidzu saveejiem!:)Tiesi taapeec varbuut arii labi juutos,ka varu to dariit,bet ja nebuutu naudas-nevareetu!Mana laime nav dreebju kalnos,bet teikt ,ka neveelos labas kvalitaates apgeerbu, apavus-tie buutu meli!Taapat es melotu,ja teiktu,ka man nevajag to ,kas man ir...!:)
28.11.2012 20:13 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Uzskatu ka ja cilvekiem būs veselība - gudra galva uz pleciem - dzīve sasniegs daudz un nebūs jādomā un jāizjūt ka ir ja kaut kas trūkst :) bet ir jānoverte tas kas mums pieder - jo ka mes visi zinam - daudzi pat par pašu mazumiņu būtu laimīgi ja viņiem tāds būtu :)
28.11.2012 20:17 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.11.2012
Emanuelle - piekrītu! Visam :)

Manuprāt, ir jāmāk priecāties par to kas dots, bet nekad nepārstāt augt, tiekties pēc perfection un nesamierināties ar viduvējību.
Bet vispār, katrs lai dzīvo kā pašam tīk :)
28.11.2012 21:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Meetmehalfway-man rada izbriinu,ka daudzas saka-man neko nevajag...!Man gan vajag...kaapeec nee?!Es vienmeer esmu teikusi-miilestiibu nevar nopirkt ar naudu,bet uztureet attieciibas noteikti nauda paliidz!
Esmu dziivojusi dazaados apstaaklos un taapeec tik drosi runaaju!Sajuuta,ka nauda ir - taadaa drosiibas sajuuta...taa ir loti laba sajuuta!:)
28.11.2012 21:13 |
 
Reitings 8
Reģ: 11.11.2012
Nevaru nepiekrist, ka attiecībās, it īpaši laulāto attciecībās, nauda dod to miera un drošības sajūtu..
Sajūta ir ļoti laba, ja savu brīvo laiku pāris var pavadīt kopīgi atpūšoties un baudot dzīvi, nevis sarauktām pierēm bubinot un rēķinot, vai sanāks visus attiecīgā mēneša rēķinus nomaksāt..
28.11.2012 21:33 |
 
10 gadi
Reitings 6204
Reģ: 01.04.2009
Es piekrītu eliizaai, priecājos, ka esmu savādāk audzināta, neliekot naudu pirmajā vietā.
28.11.2012 21:43 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Jums nešķiet stulbi diskutēt par to, cik kuram naudas, kādam slānim pieder, kurš te lielās un kurš ir bomzis? Kad pajautā normālu, sadzīvisku jautājumu, nevienu atbildi nevar sagaidīt, bet diskutēt par kaut kādām stulbībām gan visas uzreiz sarosās. Jums tiešām nav nekā interesantāka un lietderīgāka ko darīt kā sēdēt n-tās stundas pie datora un diskutēt par bezjēdzīgām tēmām?
28.11.2012 21:52 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Šī ir klasiska bomžu diskusija:D
Atnāks kāds uzņēmējs un pateiks ka viņa gada ienākumi ir lielāki kā jums visām kopā,ko jūs te trūcīgās ņematies.Pēc tam atnāks Lembergs un teiks-tu uzņēmēj bomzi aizver muti tavi daži miljoni uz manu dažu simtu fona nerullē.Pēc tam atnāks uzņēmējs no Eiropas teiks-klausies bomzi Lemberg tev nav kauns vērt muti vaļā ar saviem 200Miljn ,ja tev pat miljarda kā man nav.Un beigās atnāks Abramovičš un visus noliks pie vietas. Morāle-jūs visas kā bijāt bomzes tā arī paliksiet tādas:D Samierinieties,jo vnm kādam būs vairāk,kuram jūs būsiet.....matemātikā šo terminu apzīmē ar 0!:D
28.11.2012 22:20 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Emmanuelle, bet ir taču atšķirība, kad cilvēks saka, ka viņam neko nevajag, jo ir laimīgs tāpat un dvēselē ir miers un harmonija, un viņš VAR izdzīvot bez kaut kā papildus, kas ja būtu - būtu labi, ja nebūtu - arī labi. Un cita situācija - kad cilvēkam nepārtraukti vajag un viņš nevar dzīvot bez kaut kā. Pirmais ir grūti sasniedzams patērētāju sabiedrībā, jo šķiet, ka pilnai laimei trūkst kaut kas materiāls. Man piemēram, visas runas par šopinga terapiju nešķiet normālas... Var protams, pajokot par šo tēmu, arī es mēdzu teikt "jā, šodien iepirkos, sajutos nedaudz labāk pēc nogurdinošās, stresa pilnās nedēļas", bet sākt par to runāt nopietni, un uzskatīt, ka bez KĀRTĒJĀ (uzsvaru lieku uz to, ka kārtējais, neviens nepieciešamība) kurpju pāra nebūsi laimīga ir slimi. Un tā tas ir daudziem cilvēkiem.
Un tu runā par drošības sajūtu, bet drošības sajūta jau nozīmē to, ka pietiek nepieciešamākajām lietām, nevis 55. blūzei.
Varbūt es kaut ko pārpratu, man vienkārši nešķiet, ka kāda te teica, ka viņai vispār nav vajadzīga nauda.
28.11.2012 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Manuprāt vēlme pēc mājas jūras krastā ir ne tikai kāre pēc naudas, bet savā ziņa pēc estētiskā baudījuma! Es gribētu dzīvot pie liela ezera vai jūras krasta, jo man tas šķiet skaisti un romantiski. Es gribētu izbaudīt sajūtas.
28.11.2012 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits