Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezdarbs

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ir cilvēki, kas saka, ka darbinieki ir vajadzīgi, bet nu es atvainojos sludinājumi ir pilni ar sūdiem!
Nesen atgriezos no ārzemēm un ir ļoti grūti atrast adrbu ( ja jums ir kādi piedāvājumi, rakstiet privāti :D )
Bet nu principā meklēju patstāvīgu normālu darbu.
Topa profesijas tagad ir:
Mārketings un pārdevēji tajā;
Darbs kkādās web studijās, kur tev jāsēž jāčato ar ārzemniekiem;
Frizieri, manikīri.
Mārketingu jau es ienīstu kā tādu, nesen biju uz interviju, kur jāzvana cilvēkiem un jāpiedāvā topshop preces, dienā jānopārdo vismaz uz 150 latiem, murgs, daudzi cilvēki ir ļoti negatīvi, un vēl pa telefonu uzbāžas ar šīm precēm.
Esmu pabeigusi augstskolu, bet nu arī manā profesijā ir liels trūkums ar darbavietām, turklāt daudzi jaunieši nespēj atrast darbu profesijā, takā pa to nesūdzos, bet trūkst sakarīgu darbavietu. Strādātu veikalā, bet arī tur piedāvājumi ir maz, kā jums meitenes?
Jūs arī esat ieķērušās vienā darbavietā, zinot ka jaunu atrast ir grūti?
Vai darba meklētājas, kā sokas jums?
26.11.2012 14:23 |
 
Reitings 1
Reģ: 18.08.2015
Hi,

Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, studentu kredīti, parādu konsolidācijas aizdevumus, nenodrošināti aizdevumi, riska kapitāls, utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu konfigurācija viena vai vairāk iemeslu. Jūs drīzāk to kredīta risinājumus! Es esmu mācītājs, privātais aizdevējs, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2%. Interesē? Sazinieties ar mums, lai ārstētu aizdevumu sekot nodošanu 48 stundu laikā. CONTACT: [email protected]
Pieteikums detaļas

nosaukums:
Dzimšanas datums:
Dzimums:
Ģimenes stāvoklis:
adrese:
Atrašanās vieta
Statuss:
pasta indekss:
Valsts:
Tālrunis:
E-pasts:
Valsts mērķis aizdevums:
Kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
Ikmēneša neto ienākumi.

Atpakaļ uz mani asap ar iepriekš minēto informāciju iegūtu vairāk informācijas.
Ceru dzirdēt no jums.
Paldies un Dievs jūs svētī,
Mācītājs Osas Ben
18.08.2015 19:34 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.01.2022
Nāciet tagad un saņemiet steidzamu aizdevumu [email protected]
Šeit mēs esam gatavi apstrādāt jūsu aizdevumu
Laba diena,
Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ir pienācis laiks piepildīt jūsu sapni, mēs esam sertificēts aizdevumu uzņēmums, piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3%, privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, jebkurā valūtā, kuru vēlaties, mārciņas, dolārs, eiro utt.
Paļaujieties uz mums šodien, lai saņemtu ātru un garantētu aizdevumu
sazinieties ar mums, izmantojot
E-pasts: ([email protected])
Whatsapp numurs: +967737371424
07.01.2022 00:00 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.01.2022
Nāciet tagad un saņemiet steidzamu aizdevumu [email protected]
Šeit mēs esam gatavi apstrādāt jūsu aizdevumu
Laba diena,
Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ir pienācis laiks piepildīt jūsu sapni, mēs esam sertificēts aizdevumu uzņēmums, piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3%, privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, jebkurā valūtā, kuru vēlaties, mārciņas, dolārs, eiro utt.
Paļaujieties uz mums šodien, lai saņemtu ātru un garantētu aizdevumu
sazinieties ar mums, izmantojot
E-pasts: ([email protected])
Whatsapp numurs: +967737371424
07.01.2022 00:01 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.01.2022
Nāciet tagad un saņemiet steidzamu aizdevumu [email protected]
Šeit mēs esam gatavi apstrādāt jūsu aizdevumu
Laba diena,
Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ir pienācis laiks piepildīt jūsu sapni, mēs esam sertificēts aizdevumu uzņēmums, piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3%, privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, jebkurā valūtā, kuru vēlaties, mārciņas, dolārs, eiro utt.
Paļaujieties uz mums šodien, lai saņemtu ātru un garantētu aizdevumu
sazinieties ar mums, izmantojot
E-pasts: ([email protected])
Whatsapp numurs: +967737371424
07.01.2022 00:01 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.01.2022
Nāciet tagad un saņemiet steidzamu aizdevumu [email protected]
Šeit mēs esam gatavi apstrādāt jūsu aizdevumu
Laba diena,
Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ir pienācis laiks piepildīt jūsu sapni, mēs esam sertificēts aizdevumu uzņēmums, piedāvājam aizdevumus ar zemu procentu likmi 3%, privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, jebkurā valūtā, kuru vēlaties, mārciņas, dolārs, eiro utt.
Paļaujieties uz mums šodien, lai saņemtu ātru un garantētu aizdevumu
sazinieties ar mums, izmantojot
E-pasts: ([email protected])
Whatsapp numurs: +967737371424
07.01.2022 00:01 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.11.2021
Šobrīd arī esmu darba meklējumā. Divas skumīgas lietas, ko esmu sapratusi.
Nereāli neforši ir, ka ar tevi nesazinās, ja neesi pieņemts. Ok, saprotu- varbūt riktīgi daudz pretendentu, ka nespēj visiem sarakstīt. Bet viens e-pasts visiem, kas tālāk netiek- lai cilvēki negaida konkursa beigas.
Otrs- konkurss, atlase ir TIIIIIK garš process. Varbūt tikai man tā trāpījies. Aizsūti CV- gaidi nez cik nedēļas, kad uzaicina uz tikšanos. Aizej uz tikšanos- atkal gaidi nez cik nedēļas... Gala rezultātā pie darba tiec pēc vairāk kā mēneša. Manuprāt, ilgs process. Bet varbūt savādāk nevar.
07.01.2022 18:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits