Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Princis-varde... :)

 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Čau, Jaukās :)

Sen neesmu neko rakstījusi, nav sanācis laika, bet šodien man prātā haoss..

Lieta tāda- iepazinos ar puisi, ļoti jauks, izpalīdzīgs, sirsnīgs, nu kā no grāmatas! Dāvināja ziedus, dāvaniņas, arī zeltu, un tas laikam man aizvēra acis, jo tā lutināta nebiju nekad...Viņš kardināli mainīja manu dzīves uztveri un izvilka mani no depresijas, kurā biju iestigusi pēc iepriekšējām attiecībām. Protams, samīlējos. Sākumā bija daudz nesaskaņu, kamēr viens pie otra tā teikt pieradām. Viņš man nemaz neuzticējās, jo iepriekšējas attiecībās ticis krāpts. Divus gadus izrādās pirms manis dzīvojis gadījuma sakaros... Pirms pāris mēnešiem man tika nolikti priekšā visi mani e-pasti ar parolēm, sociālo tīklu lapas, kurās esmu reģistrējusies, jo labs draugs- hakeris, palīdzējis tajos iekļūt... Toreiz zem rozā brillēm tas nelikās traki, pati nesaprotu kāpēc...

Sākām dzīvot kopā... šobrīd ir pus gads, kā dzīvojam manā dzīvoklī, un tikai tagad es sāku apjaust, ka neesmu pārliecināta, ka tas ir tas, ko vēlos...

Liels šoks man bija uzzināt, ka viņam nav pat vidējā izglītība, kas lieliski tika tā teikt, noklusēts un īpaši nepieminēts. Kad uzzināju, likās, ka nekas īpašs... Bet šobrīd, kad man pašai ir daudz dažādas lietas nostabilizējušās, un sāku domāt, ka vēlētos ģimeni, lielāku dzīvokli un bērnus, saprotu, ka kopā ar viņu to nevarēšu- viņš nekad nav strādājis oficiālu darbu, viņš nelasa grāmatas, un jau sen esmu ievērojusi, ka arī gramatika pieklibo, tā pat kā vārdu krājums. Viņš neatbalsta vakariņas restorānos, kuri ir mani vismīļākie, kopīgu interešu praktiski nav...
Pat par tādu sīkumu, ka naktī neesmu ļāvusi sevi apķert (droši vien pa sapņiem, vai arī zemapziņa uzdarbojas), viņš no rīta saceļ tādu brēku, it kā tas būtu pasaules gals! Ja kaut kas nenotiek kā viņš ir iedomājies, kā vajadzētu notikt- jauns strīds gatavs!!!
Tagad nesaprotu, esmu teikusi miljoniem reižu, lai uztver lietas mierīgāk, lai saprot, ka ir sīkumi, par kuriem nav vērts uztraukties, bet nekas nemainās! Plus visam, viņa ģimene uzskata, ka tikai izmantoju viņu, kaut arī tā nebūt nav! Neesmu lūgusi viņam nekad neko! Visas dāvanas, kas sākumā tika dāvinātas ir viņa paša idejas! Esmu pat lūgusi sev neko nedāvināt... Tagad, ja nolemšu šķirties, viņam jāmeklē sev dzīvoklis, jo nav kur iet. (ar savu ģimeni viņam nav īpaši labas attiecības) Es palikšu tā sliktā, kas ir it kā izmantojusi un pametusi cilvēku uz ielas. Nezinu ko lai dara. Ar savām mūžīgajām scēnām un neapmierinātību viņš jau ir nokāvis manas jūtas... Tagad nesaprotu, kā pareizāk izsķirties...
08.11.2012 09:56 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Aaaak, kungs :) kāda diskusija :)

Sany- viņam tika darīts zināms, ka aiziešu līdz draudzenei, jau pāris dienas pirms tam. Es nemēdzu pret cilvēku izturēties kā pret mājdzīvnieku. Apkārtējos es cienu. Un vāca ārā viņš savas mantas, nevis manas. Tika sarīkota tāda histērija, it kā es būtu uz divām dienām pazudusi, un pa klubiem iztusējusies.

Jā, es pilnībā piekrītu, ka pie attiecībām ir jāstrādā, un daudz, un smagi, lai panāktu kādu rezultātu.

Vakar mums bija gara un smaga saruna par šīm tēmām. Par visu- skolu, vecākiem, atpūtu atsevišķi utt. Lai arī solīts tika viss un vēl vairāk, man ir viela pārdomām. (jā es zinu, kāpēc viņam nav pabeigta izglītība, bet nesaprotu kā septiņu gadu laikā tas nav licies pietiekoši svarīgi to nokārtot). Var jau būt, ka esmu pārāk stereotipaina vai aizspriedumaina, bet man šķiet, ka vidējā/vidējā profesionālā izglītība ir pamats. Nevis pamatizglītība. Tā gan ir katra paša izvēle, bet tomēr- lai cik muļķīgi tas varbūt neizklausās, ir tomēr atšķirība starp cilvēkiem (piekritīšu- ne visiem, negribu izsaukt uguni uz sevi), kas ir izglītojušies, un jā, arī tā pati vidusskola daudz tomēr iedod. īpaši, ja ir iesākts, un nepabeigts- kāpēc palaist vējā izmantoto laiku- kāpēc neizdarīt līdz galam...

Bet ko vairs par to. Paldies par Jūsu ieteikumiem un viedokļiem. Esmu nolēmusi pa brīvdienām izdarīt galīgo lēmumu. īsti gaidīt uz "varbūt mainīsies" man negribas, bet redzēs. Šoreiz es klausīšu (lai cik banāli neizklausītos) savai sirdij, nevis prātam. Pēdējos septiņus gadus pārāk daudz analizējot un domājot piedzīvoju pietiekoši lielu fiasko ar iepriekšējām attiecībām.
09.11.2012 11:56 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Visas uzreiz brēc, ka jāpamet. Protams, tas jau ir vieglākais variants. Un kāda, pie velna, atswķirībai vai viņam ir vai nav vidējā izglītība? Siktāks un muļķāks uzreiz?

Manās acīs pavisam noteikti!
09.11.2012 11:33 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Šajā situācijā piekrītu Sany.
Pie attiecībām ir jastrādā. Jārunā, jāizrunā...Cits jautājums ir,ja nav jūtu, tad jau nevajag sevi mocīt.
Manai draudzenei ir ļoti līdzīgas attiecības (pamatizglītība,vecāki,kuri nedzīvo pilsētā,greizsirdība no puiša puses,bet tas ir saprotami,ja meitene nepasaka savus plānus) un viņi ir iemācījušies saprast viens otru. Puisis joprojām ir greizsirdīgs, bet viņa viņu ir "izaudzinājusi" mierīgāku. Draudzene nav nekāds eņģelītis, jo ir šerpa un aša, bet viņš mierīgs. Ja ir jūtas, tad var kopt kopā būšanu. Bet ja vēlas savās attiecībās neko nedarīt un gaidīt, ka parādīsies ideālais komplekts..nu tad jāsapņo tālāk...Pirmām kārtām priekš sevis jāsaprot kas ir tas, kas patī un kas nē. Tā teikt, saraksti plusisņus un mīnusiņus. Un nevajag no cilvēka (puiša) uztaisīt monstru. Viņš ir sāpināts vairākas reizes un nemāk saprast kā rīkoties jaunās attiecībās...tāpēc diemžēl ar šo kontroli un scēnām atgrūž. Bet tāpēc jau jāiemācās strādāt pie attiecībām.
09.11.2012 11:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
a bet nav tā, ka varbūt viņam latviešu valodas gramatika pieklibo, jo viņš ir krievs? :D
un, kā viņam vajadzēja tev par to paziņot, ka viņam ir tikai pamatizglītība?sarīkot speciālas vakariņas un prasīt, vai tu viņu vēl gribēsi redzēt pēc tā, ko viņš pateiks.
tas nenozīmē, ka tas ir labi, ka viņam nav pat vidējā izglītība, bet vispirms noskaidro iemeslus, kāpēc tā ir, un vai viņš nevēlas to mainīt. un tu varētu piedāvāt savu palīdzību mācības, ja viņš izdomā iet mācīties.kāpēc nevar normāli visu aprunāt, un noskaidrot, kāpēc ir noticis tā vai citādi? ja viņš tev visu neizstāsta tik 'ļoti kā pašai gribētos, tad pajautā pati.
vecāku viedoklis ir tāds, kāds viņš ir. daudzi nesaprotas ar otra vecākiem, un tas nav nekas jauns. labākais, ko tu vari darīt, ir pārrunāt ar savu draugu, kā jūs rīkosieties, kad vinā vecāki par tevi atkal slikti izteiksies. viņa gadījumā viņam būtu jāpasaka vecākiem, ka tu esi viņa draudzene un ka viņiem savi komentāri jāpatur pie sevis. tev nebūtu jāizturas esi, lai nepasliktinātos jums visiem attiecības, tajā skaitā, arī tev un tavam draugam. protams, ka reizēm tu vari neizturēt. cerams, ka viņi vismaz neko sliktu tev nesaka tavā klātbūtnē. domājams, ka es šādā situācijā dotos uz mājām.
ja tu vēlies, lai viņš izvācas, tad būtu tikai normāli, ja tu dotu viņam laiku to mēnesi. tu nezini, kad pati vari nonākt līdzīgā situācijā. nav teiks, ka tev dotu mēnesi laika, bet nedrīkstam darīt otram slikti tikai tādēļ, ka nezinām, kā pret mums izturētos šādā situācijā. protams, ja tiek pielietota vardarbība, aizvainojumi, tad nu negaidi necik
09.11.2012 10:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cupcake2- vispār jau es nevienam dirsu neslauku. esmu iemācījusies dzīvē sakārtot prioritātes. agrāk es tieši tā nerēķinājos ar otru cilvēku, un nesapratu, kas tur tāds šausmīgs, ja esmu kkur aizgājusi un neesmu pateikusi. labi, ja es izeju laukā teiksim līdz pusstundai, otrs arī var mierīgi nezināt. bet nav nekādu problēmu jau laicīgi pateikt, kur es esmu. pie tam vēl pašai, nevis, kad otram cilvēkam ir jāzvanās un jāmeklē tevi rokā kā mazu bērnu. man ir vīrietis, kuram man vsp nevajag staigāt pakaļ. nav tādas lietas faktiski, ko viņš nevarētu un neizdara pats. protams, tas nenozīmē, ka viņš dara visu, vai es, bet katram, kā teikt, ir sava loma. viņš vairāk padara vīriešu darbus-kko salabo, sataisa. un es vairāk sieviešķīgākus darbus. tici vai nē, bet es nevienu reizi neesmu atvērusi muti vaļā, ka kkas nebūtu izdarīts. un ne jau tādēļ, ka man būtu kauns to darīt un stāvētu degunu nodūrusi, bet gan tādēļ, ka cilvēks jau ir paspējis visu izdarīt, pirms man būtu iemesls vispār kko ieminēties.
agrāk savos padsmit gados nekad nesapratu, par ko tie džeki ceļ brēku un bieži vien sanāk asi strīdi dēļ manas brīvās dabas. es arī neskraidu pakaļ ik minūti un nezvanos kā traka, ja cilvēks kkur aizkavējas, jo šādā gadījumā man vnk piezvana un pasaka kas ir kas. tas, ka tavās attiecībās un ģimenē ir pieņemts iet un nākt kad grib un nevienam nekas nav jāpaskaidro, kāpēc piemēram, es nakts vidū atvelkos mājās un ne par ko neesmu brīdinājusi, tad tā ir tava problēma. un visu pārējo problēma, kam tā ir. es pieņemu, ka tavās attiecībās ir tā pieņemts, savādāk tu to tik ļoti tā neatbalstītu. es nesēžu mājās kā cietumā, jo mums ir ļoti daudz lietu, ko mēs varam kopā darīt. pat aizbraukt uz veikalu iepirkties mums ir interesanti. arī nav problēmu aizbraukt pie draugiem patusēt visu nedēļas nogali, pie tam vēl kopā. vari iedomāties? manām draudzenēm un draugam nav problēmu uzturēties viens otra kompānijā, kā arī man nav problēmu uzturēties mana drauga draugu kompānijā. mēs savos draugu lokos esam pieņemti.
tu vari neteikt cilvēkam, ka nebūsi mājās vai būsi vēlu, ja, teiksim tu ar viņu nedzīvo kopā. bet arī tad ir normāli, ja pasaki, ka ej tusēties. man nav iemesla to slēpt. kāpēc neteikt ko tādu? kāpēc jābūt tik kategoriskai? kas notiks, ja pateiksi savlaicīgi, ko taisies darīt?tieši tādēļ arī rodas neuzticība par to, ko mēs daram, jo pašas izraisam. un pēc tam brīnamies, kāpēc, redz, mans draugs ir šodien pūcīgs?kāpēc mani ierobežo utt?jo mēs nemākam runāt, reizēm nemākam uzvesties kā otrās pusītes un nerēķināmies ne ar otra cilvēka domām, ne jūtām, jo domājam tikai par sevi, par savu ego gan no vīriešu puses, gan no sieviešu puses.
09.11.2012 10:21 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
cupcake2 Vispār Sany ir viena no gudrākajām un sakarīgakajām sievietēm šajā forumā. Lai arī bieži vien viņas komentāri ir asi un gadās, ka mūsu domas dalās, tomēr tieši šādas uztveres un domu gajiena sievieti es gribētu sev. Ar mugurkaulu viņai viss ir kārtībā, tikai viņa ļoti labi apzinās, kur to vajag pielietot un kur nē. Viņa zin robežu starp dzīves sīkumu un potenciāli nopietnu problēmu, spēj izbaudīt mirkļus kopīgi un nezaudē sevi esot atsevišķi. Vismaz tāds ir mans iespaids no forumā lasītā un dažu privātu vēstuļu apmaiņas.
09.11.2012 08:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
cik ilgi? Mēnesi, divus, pusgadu, gadu viņai ar to histēriķi auklēties?
Dot vismaz mēnesi laika, lai cilvēks atrod jaunu vietu, būtu adekvāti. Protams, tas uzreiz jāpasaka.
Par histērijām - arī tas jāpasaka stingri un bez ierunām, ka viņiem vairs nav nekādu attiecību (un viņam iespēja palikt tiek dota ne tāpēc, lai mēģinātu salāpīt vēl tās attiecības, bet gan, lai viņš nepaliek uz ielas), tā ka, ja rīkos skandālus, vnk izsauks policiju.
Ja tad nesaprot, tad gan izlikt. Bet ne jau uzreiz "spērienu ar kāju un ārā".
Galu galā, džeks taču arī (cik saprotu) maksā komunālos, lai arī dzīvoklis nav uz viņa vārda. (Un ir vienkārši stulbi sākt te čakarēties, ka nekā viņam neesot - ja reiz cilvēki sākuši dzīvot kopā, tad tas ir loģiski, ka ievācās nevis pie viņa, ja viņš dzīvesvietu īrējis, bet gan pie spiidz.)
Neuzskatu, ka jāatskaitās par katru reizi, kad kaut kur iziet
Ja pazūd uz vairākām stundām naktī vai vēlā vakarā, tad ir gan jāpasaka. Es savam džekam un viņš man paziņojam, ja kur ilgāk aizkavējamies vai nozūdam. Nu un ko, kāpēc viņam jāzvana un jāmeklē, kur viņa paliksusi, vai tad nebūtu tikai pieklājīgi, ja viņa pati būtu piezvanījusi cilvēkam, ar ko dzīvo kopā, un pateikusi, ka būs mājās tikai pusnaktī?
Protams, džeka reakcija ļoooti pārspīlēta un nebūt ne normāla, tomēr pamats nelielam aizvainojumam tur ir.
Viriesi tacu algu, tuklat nelegalu, sanem vismaz 400 - 700 ls
No kurienes tāda statistika? Es tai nepiekrītu. Ir, kas pelna tos 700, it, kas knapi 200 dabū. Pie tam - ja meklē vietu, ko īrēt, parasti taču prasa samaksāt naudu uz priekšu, tā ka jāierēķina tas, ka vajadzīga pietiekama naudas "rezerve".
09.11.2012 08:14 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Visas uzreiz brēc, ka jāpamet. Protams, tas jau ir vieglākais variants. Un kāda, pie velna, atswķirībai vai viņam ir vai nav vidējā izglītība? Siktāks un muļķāks uzreiz?
08.11.2012 23:17 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.08.2011
Beidz domāt par citiem! Beidz domāt par to, ko par Tevi domās vai padomās viņa vecāki, ja tu darīsi tā vai šitā! Beidz domāt par to, kā viņš jutīsies, kur ies, kur dzīvos, kur strādās, ja tu no viņa izsķirsies! Domā par sevi! Jā banāls teksts, bet tu dzīvo SEV! Tev nav jājūtas vainīgai, ka viņam nav ne vidējās izglītības, ne normāla darba, ne pašam sava dzīvokļa!
08.11.2012 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 1888
Reģ: 31.01.2012
spiidz, manuprāt, tu nevari neko pretī pateikt tāpēc, ka nevēlies, lai tevi pamestu, jo pirms viņa bija sāpīga šķiršanās. Iesaku jau tūlīt pateikt, ka tuvākajā laikā viņam jāpazūd no tava dzīvokļa un dzīves.

Un es par radiniekiem neuztrauktos. Kāda starpība, ko viņi domā. Cik noprotu, attiecības nav ar viņiem labas, tāpēc kontaktu nākotnē neuzturēsiet. Tāpēc kāda starpība, ko domā cilvēki, kurus tu varbūt vairs nekad nesatiksi??

Visa ģimenīte viņam jocīga.
08.11.2012 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 1888
Reģ: 31.01.2012
par to, ka tu aizgāji ar draudzenēm tusēties un viņš izmeta tavas mantas- ja tu nebiji viņam neko teikusi, ta loģiska reakcija


Tavā tiešām, atvaino, stulbajā komentārā mani visvairāk šokēja šis teikums. (Man gan liekas, ka tur bija teikts, ka savas mantas sakravāja, nezinu). Kā 1.kārt kāds var izmest mantas, ja dzīvoklis pieder otram cilvēkam??? Un 2.kārt tu ko akmens laikmetā dzīvo?? 100 un 1 sakaru iespēja. Neuzskatu, ka jāatskaitās par katru reizi, kad kaut kur iziet. Tik pat labi varēja pazvanīt un pajautāt, kur ir.

Sany, tu laikam attiecībās esi zemāka par zemi. Savam vīrietim gandrīz vai di*su slauki, kā vergs skraidi un centies būt tā ideālā, un, ja nu kādreiz viņam kaut kas nepatīk, stāvi, galvu nodūrusi, un piekrīti visam, ko saka. Vismaz tā liekas, ja tev tādas ir.
08.11.2012 20:19 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
laikam izklausīšos ļauna, bet mani visvairāk šokēja teikums, ka viņam nav pat vidējā izglītība, nav strādājis oficiālu darbu un arī latviešu gramatiku nepārzina (vismaz tādā līmenī, lai pieklājīgi spētu runāt un izteikties).
spiidz, izklausās, ka Tev ir mērķi un esi apņēmīga un gudra sieviete, kādreiz vajag arī būt egoistei - domā vairāk par sevi, nevis par viņu!
08.11.2012 19:32 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
manuprāt, ir jādod laiks atrast citu dzīvesvietu.


Un cik ilgi? Mēnesi, divus, pusgadu, gadu viņai ar to histēriķi auklēties? Domā viņā viņai normāli dzīvot ļaus pēc tam, kad viņa pateiks, ka grib šķirties? Ja viņš nespēj normāli uzvesties tagad, tad kas būs pēc tam. Histērijas dubultā un apšaubu, ka viņš sāks meklēt citu dzīvesvietu. Spēlēs uz nerviem turpat un kas zin, ņemot vērā izturēšanos - nebūtu pārsteigums, ja kamēr meitene darbā, šis paņemtu viņas mantas izmestu vai atslēgu nomainītu dzīvoklim. Kur tad viņa ar savu labo sirdi pret šo ''nabadziņu'' liktos? Jo vairāk ar tādiem auklējas, jo vairāk viņi uz galvas kāpj.
08.11.2012 19:04 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Darga meitene! Nedoma par to, ko padomas citi, doma par to, ka tev pasai labak! Ta ka, ja tev vins neder, tad dari ka jums abiem labak. Un kas vinam par problemu atrast dzivokli? Viriesi tacu algu, tuklat nelegalu, sanem vismaz 400 - 700 ls, ta ka bada nemirs! Nelauj vinam tevi izmantot! Vai ari, jus jau vel vart parrunat tadas lietas, ka tu gribetu, lai vins papildina izglitibu utt.. Nu ja, un ta nakts apkersana ir zemapzinas signals, ka kaut kas nav kartiba, ja tu nelauj vinam tevi apskaut un agrak esi lavusi. Tas ir saprotams.
08.11.2012 19:03 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Tas par izglītību man šķiet nenozīmīgi. Tu saki, ka viņš noklusējis - bet varbūt cilvēkam tas vienkārši nešķiet nekas svarīgs, un, par cik Tu viņam neesi jautājusi un nav sanākusi runa, viņš nav uzskatījis par nepieciešamu tā pieiet klāt un pateikt "a zini, ko? man ir tikai pamatizglītība!"

++par sito piekritu


manas domas...nezelo vinu, bet pamet un nejuties vainiga...vins tevi zelotu?
08.11.2012 18:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Sany -
tas laikam tikai tādā gadījumā, ja vīrietis tā izdara. ja sieviete tā izdara, tad tas nozīmē, ka viņai jābūt neatkarīgai un vīrietis ir vnk paraoniķis.
, es tieši tāpat domāju. Ja situācija būtu otrāda (nevis tā meitene pie draudzenes pasēdējusi, bet džeks nezin, kur pa naktīm blandījies apkārt), tad arī skatītos uz to pavisam savādāk.
Un - nē, es nepiekrītu, ka šāda nevienlīdzība būtu normāla.
Iedomājieties, ja šeit rakstītu nevis meitene, kas grib izšķirties no džeka, bet gan tāda, kuru ir pametis džeks, un tieši tādā veidā, kā dažas te ieteica: "pati sakrāmē viņa mantas, tur nebūs ko pārprast", "spēriens ar kāju un ārā!" utt. To uzskatītu par normālu rīcību?
Pat, ja lauž līgumu un īrnieku izliek no dzīvokļa, parasti to pasaka vismaz mēnesi iepriekš. Tad kāpēc te iesaka, lai cilvēku tā vienkārši izmet uz ielas?
Jā, viņam ir radinieki. Kas varbūt dzīvo citā pilsētā? Ar ko varbūt attiecības nav labākās? Ar kuriem viņam varbūt ir bijuši strīdi tieši par šīm attiecībām, un kuru priekšā viņš savu meiteni ir aizstāvējis, un tagad tas vienkārši apkaunojoši viņam būtu iet un lūgt pajumti, jo viņa ir brutāli izmetusi viņu ārā no mājām (par kurām, cik saprotu, viņš taču arī komunālos maksā, ne jau tai meitenei uz kakla sēž).
Par izglītību - ne jau visiem ir tik skaisti apstākļi, ka viņi var atļauties izmācīties. Citiem vnk apstākļi spiež pēc tās 9tās klases iet un pelnīt naudu. Jā, izglītības trūkums ir šķērslis normālām attiecībām. Bet tas nav pamats kaut kādam augstprātīgam nosodījumam, kāds no atsevišķiem cilvēkiem te jūtams.

Džeks ir pārmēru greizsirdīgs un pārmēru emocionāls. Viņam ir problēmas. Ir iemesli attiecības izbeigt. Tomēr nav iemesls uzvesties kā galīgai maitai un džeku izlikt uzreiz uz ielas, manuprāt, ir jādod laiks atrast citu dzīvesvietu. (Nevajag tikai pārprast, es nekādā gadījumā nesaku, ka spiidz grasītos uzvesties kā maita, vienkārši daudzas citas viņai to iesaka).
08.11.2012 18:46 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Es sen tādu eksemplāru būtu jau pasūtījusi ravēt dilles, kaut vai ja laukā ir dziļš sniegs.
Mani nervi neizturētu. Pat vsp netiktos kam nav pat vidējā izglītība. Normāla darba un vispār interese par kaut ko, kā tikai dirnēšanu dīvānā, un aliņu dzeršanu.

Un par radiniekiem - cmooon!!!! Sūti visus ratā.
Bez žēlastības.
08.11.2012 17:36 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
tev nav jaajuutaas vainiigai ne par ko! ne jau tu riikoji sceenas un vispaar, drauga hakera paliidziiba ir kriminaali sodaama. mieriigi paskaidro, ka vinjam tiek dota piem nedeelja vai divas, lai atrastu jaunu maajvietu. es laikam tavaa vietaa izmantotu veco labo - padziivosim atseviskji,man jaatiek ar savaam domaam galaa, lai vinju miermiiliigi dabuutu aaraa.
08.11.2012 17:29 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Es no tāda bēgtu prom un pēc iespējas ātrāk. īpaši, ja pati apzinies, ka negribi vairs ar viņu būt kopā. Pasaki viņam to. ja viņam galīgi, galīgi nav kur iet, dod mēnesi laika sakrāt naudu īres maksai un tad lai iet prom. bet vislabāk jau nokārtot, ka viņš iet uzreiz pie kāda drauga kaut vai.
08.11.2012 17:11 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Anne, tas laikam tika kkā izlaists :D bet nu labi, es arī jau nu var'but ne būtu sapakojusi mantas, bet nu tādas domas būtu, ja otram cilvēkam būtu pofig un ar mani nerēķinātos
08.11.2012 15:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits