Princis-varde... :)

 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Čau, Jaukās :)

Sen neesmu neko rakstījusi, nav sanācis laika, bet šodien man prātā haoss..

Lieta tāda- iepazinos ar puisi, ļoti jauks, izpalīdzīgs, sirsnīgs, nu kā no grāmatas! Dāvināja ziedus, dāvaniņas, arī zeltu, un tas laikam man aizvēra acis, jo tā lutināta nebiju nekad...Viņš kardināli mainīja manu dzīves uztveri un izvilka mani no depresijas, kurā biju iestigusi pēc iepriekšējām attiecībām. Protams, samīlējos. Sākumā bija daudz nesaskaņu, kamēr viens pie otra tā teikt pieradām. Viņš man nemaz neuzticējās, jo iepriekšējas attiecībās ticis krāpts. Divus gadus izrādās pirms manis dzīvojis gadījuma sakaros... Pirms pāris mēnešiem man tika nolikti priekšā visi mani e-pasti ar parolēm, sociālo tīklu lapas, kurās esmu reģistrējusies, jo labs draugs- hakeris, palīdzējis tajos iekļūt... Toreiz zem rozā brillēm tas nelikās traki, pati nesaprotu kāpēc...

Sākām dzīvot kopā... šobrīd ir pus gads, kā dzīvojam manā dzīvoklī, un tikai tagad es sāku apjaust, ka neesmu pārliecināta, ka tas ir tas, ko vēlos...

Liels šoks man bija uzzināt, ka viņam nav pat vidējā izglītība, kas lieliski tika tā teikt, noklusēts un īpaši nepieminēts. Kad uzzināju, likās, ka nekas īpašs... Bet šobrīd, kad man pašai ir daudz dažādas lietas nostabilizējušās, un sāku domāt, ka vēlētos ģimeni, lielāku dzīvokli un bērnus, saprotu, ka kopā ar viņu to nevarēšu- viņš nekad nav strādājis oficiālu darbu, viņš nelasa grāmatas, un jau sen esmu ievērojusi, ka arī gramatika pieklibo, tā pat kā vārdu krājums. Viņš neatbalsta vakariņas restorānos, kuri ir mani vismīļākie, kopīgu interešu praktiski nav...
Pat par tādu sīkumu, ka naktī neesmu ļāvusi sevi apķert (droši vien pa sapņiem, vai arī zemapziņa uzdarbojas), viņš no rīta saceļ tādu brēku, it kā tas būtu pasaules gals! Ja kaut kas nenotiek kā viņš ir iedomājies, kā vajadzētu notikt- jauns strīds gatavs!!!
Tagad nesaprotu, esmu teikusi miljoniem reižu, lai uztver lietas mierīgāk, lai saprot, ka ir sīkumi, par kuriem nav vērts uztraukties, bet nekas nemainās! Plus visam, viņa ģimene uzskata, ka tikai izmantoju viņu, kaut arī tā nebūt nav! Neesmu lūgusi viņam nekad neko! Visas dāvanas, kas sākumā tika dāvinātas ir viņa paša idejas! Esmu pat lūgusi sev neko nedāvināt... Tagad, ja nolemšu šķirties, viņam jāmeklē sev dzīvoklis, jo nav kur iet. (ar savu ģimeni viņam nav īpaši labas attiecības) Es palikšu tā sliktā, kas ir it kā izmantojusi un pametusi cilvēku uz ielas. Nezinu ko lai dara. Ar savām mūžīgajām scēnām un neapmierinātību viņš jau ir nokāvis manas jūtas... Tagad nesaprotu, kā pareizāk izsķirties...
08.11.2012 09:56 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Paldies Jums- mēģināšu saņemties... Tāda grīdlupata esmu palikusi, ka kauns pašai...
08.11.2012 10:35 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nedomāju, ka tās, kas iesaka uzreiz džeku izmest uz ielas, tāpat teiktu, ja situācija būtu pretēja - puisis šķirtos no meitenes. Ja džeks tā izdarītu, ka vienkārši sakravātu viņas mantas un pateiktu - tā, tagad tinies! (zinot, ka otram nav, kur palikt) - tad viņu šeit uzskatītu par pēdējo draņķi.

Par to izglītību - sakot, ka tas nav svarīgi, biju domājusi, ka nav svarīgi, ka džeks "noklusējis", ka tikai pamatizglītība. Jo visticamāk, ka tas nebija ar nolūku, vienkārši viņš nav uzskatījis, ka par to speciāli ir jāatskaitās.
Izglītības līmenis kā tāds ir svarīgs, gan ne obligāti oficiālie papīri, bet... piekrītu, ka 2 cilvēkiem, kas grib saistīt savas dzīves nevajadzētu būt ļoti lielai atšķirībai izglītībā. Savādāk būs nesaskaņas un problēmas.
08.11.2012 10:38 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
man arī izglītība ir ļoti svarīga, gribētos,lai vīrietis cenšas kaut ko sasniegt,izmācās un kāpj pa karjeras kāpnēm.
es varētu pieņemt to,ka nav izglītība,ja viņam jau būtu labs amats,stabilitāte,bet tāpat uzskatu,ka vajag pilnveidoties un attīstīties un iegūt jaunas zināšanas.

šāda pārlieku traka kontrole ir biedējoša.
lai arī vīrietis ir ticis krāpts,ir jāuzticas, jāsaprot,ka ja gribēs krāpt,darīs to kaut uz veikalu ejot,vai darbā. un tas,vai viņš trakos un rīkos drāmas to nemainīs.
08.11.2012 11:00 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Nedomāju, ka tās, kas iesaka uzreiz džeku izmest uz ielas, tāpat teiktu, ja situācija būtu pretēja - puisis šķirtos no meitenes. Ja džeks tā izdarītu, ka vienkārši sakravātu viņas mantas un pateiktu - tā, tagad tinies! (zinot, ka otram nav, kur palikt) - tad viņu šeit uzskatītu par pēdējo draņķi.


Šeit es nepiekritīšu, dzimumu nevienlīdzība šādos jautājumos pastāv un, manuprāt, tā ir normāla. Vīrietim būtu jābūt, pēc manām domām, tam, kas pa lielam nodrošina dzīvesvietu. Kur tad viņš pirms tam dzīvoja? Lai iekrāj nedaudz, ja pelna normāli, un pēc mēneša vācas ārā, tā nav nekāda traģēdija. Pēdējais draņķis vai nē, bet meitenei nav jāuzņemas atbildība par kaut kādu nenormālo un jādzīvo ar viņu līdz mūža galam.
Vēl varētu nostrādāt apgrieztais variants - lai pats sagrib iet prom, kā iepriekš. Izvest viņu tā, lai viņš lasās! Ja vien viņš nav no agresīvajiem tipiem, bet te vairāk vnk pēc mīksta psihā izklausās.
08.11.2012 11:05 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
pamestu un viss
08.11.2012 12:08 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Nedomāju, ka tās, kas iesaka uzreiz džeku izmest uz ielas, tāpat teiktu, ja situācija būtu pretēja - puisis šķirtos no meitenes. Ja džeks tā izdarītu, ka vienkārši sakravātu viņas mantas un pateiktu - tā, tagad tinies! (zinot, ka otram nav, kur palikt) - tad viņu šeit uzskatītu par pēdējo draņķi.


Ja ir draugs hakeris un vecāki nav miruši, tad ir kur palikt. Turklāt, apgalvojums, ka nav kur palikt bieži vien ir tikai, atvainojos, diršana, lai vilktu laiku un spēlētu uz otra emocijām.
Un kāds tad risinājums? Palikt ar viņu kopā dēļ kaut kāda žēluma? Mēnešiem klausīties kā viņam ''nav kur palikt'' un tāpēc viņš nevācas prom? Ja bija nauda dāvanām, tad būs nauda arī lai noīrētu kaut vai vienu istabu, kur palikt(ja jau nav kur palikt). Tev nav jāauklējas ar pieauguši histēriķi.
Ātrāk izšķirsies, ātrāk varēsi dzīvot tālāk.
08.11.2012 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Kur viņš mitinājās, pirms satika Tevi?
Un neticu, ka viņam nav draugi, pie kā palikt..kaut vai pie hakera.
08.11.2012 13:50 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.11.2010
nelasīju komentārus, bet šķiet smieklīgi, kā tad varēji viņu izmantot? :D Ja viņš dzīvo pie Tevis un nav arī satbils darbs-nekā. Drīzāk sanāk otrādāk ;) Protams, nevajag izmest pirmajā dienā visas mantas viņa laukā, kad izšķiraties, tomēr vīrietis ir pieaudzis un pašam jāspēj nodrošināt sev dzīvesvieta un nejūties slikti par to,ka viņš nav tas īstais :)
08.11.2012 13:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pasaki, kā viņš tev varēju dāvināt zeltu un visu pārējo, ja viņam nav normāla darba? nē nu varbūt viņš nestrādā oficiāli, bet, ja nauda ir, tad ko tu streso.
nu jums par tām vakariņām restorānā ir jāizrunājas. jūs nevarat uz tiem iet katru vakaru tikai tādēļ, ka tev tā gribas. viņam gribas pasēdēt, atpūsties mājās un ēst mājas ēdienu. varbūt problēma ir tajā, ka tu nemāki gatavot?vienojaties par šo lietu.es arī negribētu katru vakaru ēst kkur ārpus mājas, jo es gribu šo laiku pavadīt vnk mīļi un silti mājās ar mīļoto cilvēku. pie tam vēl, ko tu darīsi, ja jums dažādos laikos beigsies darbi?
es drīzāk būtu neapmierināta, ja man tiktu nolitki priekšā tie e-pasti ar parolēm. tas gan ir kas šausmīgs. bet varbūt viņa kultūras līmenis to atļauj.
tu esi viņam jautājusi, kāpēc viņš neizmācījās vismaz vidējo?varbūt viņam bija iemesli, pie tam vēl nopietni?tagad strādāt un mācīties būtu ļoti grūti. es jau pati tam gandrīz atmetu ar roku.
par to, ka tu aizgāji ar draudzenēm tusēties un viņš izmeta tavas mantas- ja tu nebiji viņam neko teikusi, ta loģiska reakcija. par šādām lietām jau ir jāizrunā attiecību sākumā. nu nevar darīt visu tikai tāpēc, ka tu tā gribi. nevar arī darīt visu tikai pēc viņa prāta, bet nu t';as nav attiecības, kad katrs dara ko grib un ja nē, tad jāškirās. viņu iepriekš krāpa, un tas ir loģiski, ka viņš tevi negrib vienu nekur laist.
08.11.2012 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
esmu pamanījusi, ka Sany viedoklis ir tikai un vienīgi pareizais attiecību jomā.
nav visiem vienādi, nav.

spiidz kaut kur minēja, ka KATRU vakaru grib iet uz restorāniem???

par to, ka tu aizgāji ar draudzenēm tusēties un viņš izmeta tavas mantas- ja tu nebiji viņam neko teikusi, ta loģiska reakcija

šitas vispār ir kaut kas fenomenāls.
ar galvu arī domā??
08.11.2012 14:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ā un jā, kādā sakarā viņš dzīvo pie tevis? nē nu ja tu dzīvo viena, tad šāds varints ir iespējams, jo priekš kam meklēt jaunu dzīvesvietu?bet ar noteikumu, ka viņš vismaz maksā rēķinus un pērk pārtiku. vai jūs to kkā dalat. bet viņam vajadzēja aprunāties ar tevi, kā jūs darīsies un dzīvosies, nevis, ka viņš vnk ievācas pie tevis
08.11.2012 14:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu zini padomā piparene pati. es nezinu, vai viņa maz teica draugam, ka kkur ies, bet, ja cilvēkiem ir attiecības, tad nevar katrs nākt un iet, kad grib. zini, ja es būtu nakts vidu atvilkusies no tusiņa ar draudzenēm un mans draugs neko nezinātu, domāju, ka manas mantas sen jau būtu laukā. labi, tā ir asa reakcija, bet c`mon , tad jādzīvo vienam ,jo tad tā ir nerēķināšanās ar otru cilvēku. visu piedošanu, ja jums bija norunāts, ka tu ej ar draudzenēm, neiebilda, bet pēc tam sacēla traci
08.11.2012 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. varbūt viņš zināja gan par to, ka spiidz pie druškām....
2. telefonu nav?? džeks nevar piezvanīt un pajautāt?
3.
zini, ja es būtu nakts vidu atvilkusies no tusiņa ar draudzenēm un mans draugs neko nezinātu, domāju, ka manas mantas sen jau būtu laukā

nu, zini, apsveicu Tevi!!! man tā nekad nav bijis un nebūs.
08.11.2012 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Par to nepateikšanu un mantu izmešanu. Mantas es laukā nemestu, bet piekrītu par to, ka es tāādu haju saceltu, ja es nezinātu, kur viņš nakts laikā kavējas, ibiorio! Zinu, ka tas nav pareizi, ir bērnišķīgi (es vienkārši nepanesu, ja nerēķinās ar mani, kaut vai fiksu sms atsūti) un autores sāpe šoreiz ne par to, bet dikti gribējās piedalīties. :D
08.11.2012 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ā, nu vēl ir variants, ka es neārdītos un nehistēriķotu, bet pēc dažām dienām izdarītos absolūti tāpat - neko neziņojot aizsēdētos vīnvakarā, piemēram. Nevaru beigt runāt ne par tēmu, atvainojos. :D
08.11.2012 14:40 |
 
Reitings 444
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu piparenei

zini, ja es būtu nakts vidu atvilkusies no tusiņa ar draudzenēm un mans draugs neko nezinātu, domāju, ka manas mantas sen jau būtu laukā


Kas ir ar to manu mešanu laukā? Kā kaut ko tādu vispār var atļauties? Tiešām nav iespējas, kā pieaugušiem cilvēkiem izrunāties? Kā kaut kas nepatīk, tā tik savāc mantas?

Nu nav tā pieauguša cilvēka attieksme.

Gribēju pateikt tikai to, ka reti kad izdodas izveidot attiecības (ilgtermiņa) cilvēkiem, kuriem ir ļoti atšķirīgi izglītības līmeņi.

Nav runa par maģistru vienam un bakalauru otram, bet gan par pamatskolu un, piemēram, bakalauru.

Īslaicīgi varbūt, bet vēlāk šiem diviem cilvēkiem nebūs par ko parunāt,nebūs kopīgas tēmas, jo vnk līmeņi nav līdzīgi.

Un protams, tūlīt būs tādas, kuras metīsies man pārmest, ka tas ko es saku ir muļķības...
bet iedomājieties situāciju- ka ir jāveido saruna inteliģentam cilvēkam ar parastu darba cilvēku... nu nebūs viņiem daudz kopīgu tematu un viedokļu un saruna diezgan ātri beigsies.
08.11.2012 14:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
par kādu inteliģenci var būt runa, ja otrs pat nerēķinās ar tavām domām. ja vīrietis tā izdaritu, tad lielākā daļa meiteņu sakaltu tādus grandiozus atriebōbas plānus, ka maz neliekas, ka pat mantu izmešana tam nestāvētu blakus. es vnk kādu nosists gribētu, goda vārds, ja vīrietis pēkšni kkur pazustu un nezinātu, kur viņš ir. domāju, ka lielākā daļa tā justos, bet tas laikam tikai tādā gadījumā, ja vīrietis tā izdara. ja sieviete tā izdara, tad tas nozīmē, ka viņai jābūt neatkarīgai un vīrietis ir vnk paraoniķis.
par izglītibām ilgtermiņā-jā. viņiem vnk ar laiku nebūs, par ko runāt, jo, ja meitenei, varbūt ir bakalaurs, tad viņa apgrozās pavisam citā sabiedrībā un citas intereses. šajā gadījumā ar pamatskolas izglīību īpaši gudrs nebūsi. un vēl daudz kas atkarīgs, kādu darbu viņš dara. tas arī daudz ko pasaka par cilvēku.ne vienmēr visi dara to, ko vēlas, bet šajā gadījumā ir jāskatās, ja tas, ko viņš dara, ir ar to apmierināts.
08.11.2012 14:55 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Pirms pāris mēnešiem man tika nolikti priekšā visi mani e-pasti ar parolēm, sociālo tīklu lapas, kurās esmu reģistrējusies, jo labs draugs- hakeris, palīdzējis tajos iekļūt..


Ja kaut kas nenotiek kā viņš ir iedomājies, kā vajadzētu notikt- jauns strīds gatavs!!!


meitene mīļā, tu dzīvo vienā dzīvoklī ar psihopātu, un vēl uztraucies par kaut kādām dāvanām???
tava veselība un drošība nav vērta zelta rotaslietu, vei ne???? vispār nekāda sakara, izvērtē taču savas prioritātes.. destruktīvas attiecības tikai nogalina tavu pašapziņu un dzīvesprieku, nekādu bonusu tur nav, ja vien neesi mazohiste.
08.11.2012 14:56 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
par izglītību gribēju teikt, ka tas ir individuāli no katra cilvēka atkarīgs, vai galvā fiška ir vai nav. manam draugam ir tikai pamatskolas izglītība, bet fiška strāda, un nu ir nolaidies uz zemes un pelna normāli, pats veido savu biznesu un viss sanāk un izdodas. kāpēc tikai pamatskola, jo iestājās skolā, kas bija citā pilsētā beigās nevarēja īsti izbraukāt un tad atrada darbu tad pameta, nebija īsti laika mācīties, jo vajadzēja pelnīt naudu sev iztikai, jo vecāki neko nepalīdzēja. bet kkad domā pabeigt līdz galam. un vārdu krājums ir ļoti labs, galvenais vai pats cilvēks ir gatavs izglītoties un mācīties jaunas lietas. ir jau redzēti ļoti lieli pretstati.
08.11.2012 14:56 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Manam brālim (36 gadi) ir pamatizglītība .. šobrīd viņam ir savs bizness, dzīvo ļoti labi, ir ģimene, viss kā vajag. Vispār personības ziņā zelta cilvēks un ar zelta rokām - viss, ko viņš dara, padodas! Jebkura sieviete priecātos, ja viņai blakus tāds vīrietis būtu! Bet ar sievietēm viņam neveicās .. kr4 nenovērtē tos sakarīgos ..

Bet nu jā .. cilvēki dažādi .. un apzinos, ka viņš ir izņēmums.
08.11.2012 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!