kāzas uz mociša un džinsās.

 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Atlaujos iemest draugiem.lv video linku, jo ieteikumi ir 2500 tukstosi.
Un luk smuki, sirsnigi un leti.

http://www.draugiem.lv/#/user/1097852/gallery/?pid=277096362
03.11.2012 11:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
03.11.2012 21:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es par tradicionālajām kāzām. Un joprojām
kad kāda maza meitenīte prasa man parādīt kāzu kleitu
izvelku rādu un tad ir TAADAS sajūtas, uzlieku diadēmu...
rakstot jau tirpiņas skrien...šaubos vai tā ir ar džinsiem.
Bet katram latiņa savādāka.

Tā nav latiņa, tā ir izpratne. Latiņa man vismaz asociējas apmēram tā, ka tie, kuri precās ar džinsiem, tie nevar atļauties kleitu un tiem, lūk, latiņa par zemu. Bet tā jau ne vienmēr ir - citi var atļauties gan kleitu nopirkt, gan kaut kādu tur diadēmu, bet nevēlas to. Šajā diskusijā parādās, ka ļoti daudzām ir svarīgs ārējais veidols, nevis garīgā puse. Svarīgi tas, lai būtu skaista kleita, lai restorāns.. Bet ja cilvēki jūtas LAIMĪGI ar to, ka viņi ir kopā un ja viņiem ir nedaudz interesantāka domāšana, raksturs nekā parastiem cilvēkiem, tad viņiem šī diena - kaut džinsos un ar Makdonaldu - paliks atmiņā ļoti spilgti.

Bez tam es šovasar redzēju, kāds čakars ir precēties (un te nav runa pat par pirmskāzu gatavošanos, kas ir ilgs process, bet tieši par to vienu konkrēto kāzu dienu) un cik stresaina un brīžiem uz panikas robežas jutās līgava par to, ka frizūra nav tāda, kādu gribējās, ka kleita beigu beigās neizskatās tik labi, ka mašīna kavējas, ka, ka, ka.. Kāzas ar džinsiem (kuri pie tam tiešām gaumīgi izskatījās, saskaņoti) un Makdonaldu, ar gumiju Siguldā utt. - daudz spontānāk un daudz nečakarīgāk, brīvāk. Tas tiešām atšķiras no cilvēka rakstura un nevar teikt, ka vieniem latiņa tāpēc par zemu.
03.11.2012 21:43 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Pievakare

Pa latiņu, laikam nepareizi izteicos.
Teicu, jau, ka sievietes ir dažādas...


Nu tās ir KĀZAS, LAULĪBAS. Uzskatu, ka tam jābūt svinīgam pasākumam,
un tad, kad tu skaisti apģērbies arī skaisti jūties...nu vismaz man tā. Džinsos
var saģērbties jebkad, bet baltu garu kleitu nebūs tik viegli uzvilkt otro reizi.
Un iešana uz baznīcu ir iešana pie Dieva, man liktos necienīgi tādā skatā tur iet, vēl
jo vairāk, ka aiz altāra cilvēks dzīves laikā iet tikai dažas reizes un viena no tām ir laulību ceremonijas laikā. Bet tas arī varbūt tikai man.

Nesaku, ka tā nedrīkst, nesaku arī, ka viņi nebūs tikpat laimīgi kā jebkuri citi. Lai viņiem veicas. Bet personīgi man tas nav pieņemami ne morāli, ne ētiski.
03.11.2012 21:53 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Izskatās pēc studentu kāzām, varbūt arī 18 gados šādas "kāzas" ir pieņemami, taču jau kad ir divdesmit otrā puse liekas smieklīgas, kā tāds liels joks.
03.11.2012 21:55 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Jā, cilvēki ir dažādi un tas jau ir ļoti labi. :) Vienīgais, ko vēl gribētu piebilst, ir par šo:
Un iešana uz baznīcu ir iešana pie Dieva, man liktos necienīgi tādā skatā tur iet, vēl

es neesmu ar reliģiju uz "tu", tomēr, manuprāt (iespējams, ka kļūdos savā domāšanā), augstākam spēkam ir pilnībā vienalga, kādā izskatā tu pie viņa dodies. Cieņu vajag izrādīt ar darbiem ikdienā, nevis ar apģērbu. Te atkal parādās kaut kāda ļoti virspusēja domāšana, tendēta uz ārējo izskatu, nevis uz to, kas cilvēkam ir "iekšā" un kāda viņam ir attieksme parastos, ikdienišķos jautājumos.
03.11.2012 21:57 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
:)

Pievakare

Gan-Gan
Uz bērēm ar taču neej baltā īsā kleitā ar lielu dekoltē,
jo svarīgi ir kā izturējies pret cilvēku dzīvam esot...

Runa nav vai tas ir svarīgi vai nē tā ir cieņa.
Varētu vēl 100 un 1 piemēru uzrakstīt, bet nav vērts,
tāpēc ir diskusijas, jo katram ir savs viedoklis.

Izklāstu tikai savējo. Zinu, ka tā negribētu, nedarītu un neliekas tas forši un viss.
03.11.2012 22:03 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
https://www.youtube.com/watch?v=ZeUZYfZBsEo labākās mazbudžeta kāzas.
28.03.2014 15:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits