Elektronisko grāmatu lasītājs

 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vakar diskusijā izskanēja vēlmes pēc šāda rīka, arī es tādu gribu, tāpēc labprāt uzklausīšu Jūsu viedokļus par un ap to, modeļiem, cenām, ērtumu, par grāmatu pieejamību latviešu, krievu un angļu valodās, par iespējamām problēmām un visu citu, kas saistās ar šo mazo gadžetu.
29.10.2012 08:51 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.03.2015
kā ir ar tām konvertācijām, nav bieži tā, ka konvertējot no viena formāta uz otru, rodas pavisam citādāks jau acij netīkamāks formāts un citas problēmas?

nav bijusi bieža saskare ar šo, bet cik te pāris reizes ir mēģināts uz datora, tad bieži vien tai konvertētajai versijai vairs nav tā pati organizācija, kā arī ir citas problēmas, ka ,piemēram, nevar to pašu highlight pielietot, tā reiz bija, kad mēģināju epub uz pdf konvertēt.

ir kādi mīnusi/citi aspekti, kam būtu jāpievērš uzmanība šīm ierīcēm? principā ņemu tāpēc, ka telefons ir par mazu priekš lasīšanas un laptops arī nav tas ērtākais veids, tādējādi iedomājos par elasītāju un tā kā par to neko nezinu, tad mani vienīgie atlases kritēriji ir cena, ekrāna lielums un ši "built in light" funkcija.
29.05.2015 18:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es ieteiktu grāmatas meklēt MOBI formātā (labi, ka bieži sastopams), jo, konvertējot, piemēram, no PDF viss izkārtojums būs pazudis. Teksts būs lasāms, bet sevišķi patīkami nebūs.

Man lasītājs ļoti patīk - lasīšanai ērts, viegls un kompakts, ietilpīga bibliotēka. Šis man ir pirmais tāda veida aparāts, tāpēc nevaru salīdzināt ne ar ko citu. Jārēķinās tikai, ka tā nav nekāda planšetes radiniece, tāpēc funkcijas pakārtotas tikai lasīšanai.
29.05.2015 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 225
Reģ: 17.01.2011
Es lasu grāmatas telefonā. Esmu ielādējusi MoonReader un failus pārveidoju FB2 formātā.
Vispār es visu daru ar telefonu- sazinos (zvani, sms, mms, -epasts), lasu grāmatas, klausos mūziku, skatos filmas, tāpēc man nevajag atsevisķu lasītāju.
Tām kurām ir, pastāsties vai nav neērti, ka ikdienā jānēsā divas ierīces līdzi gan telefons, gan lasītājs?
29.05.2015 19:21 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.03.2015
Paldies, un kā ir ar audio grāmatām, tepat iepriekš lasīju, ka kāds izmanto elasītāju arī audio grāmatām, taču līdz šim pie tehniskajām specifikācijām neko tādu neesmu manījis...
29.05.2015 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits