J.Neimanis "ievads tiesībās".

 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
pērku :)
28.09.2012 20:39 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Al Qaeda, un tu laikam esi tā attapīgā, kura 27.09. diskusijā nezin no kurienes izrāva, ka man skauž, kaut gan to nebiju rakstījusi?! Tu uzskati, ka apmelot mani, pārfrāzējot manis teikto, lai tikai piebalsotu pelēkajai masai pret mani ir ļoti gudri? Tu, tāpat kā dažas citas vispār neizlasa manus komentārus, vai izlasa, bet nesaprot tā jēgu. Izlasa savu draudzeņu melīgos prātojumus par mani un piebalso līdzi nemaz necenšoties saprast, kur ir visa sāls.
Tu pati nonāc lielās pretrunās, tāpat kā citas tādas sabiedriskās domāšanas piekritējas.


He, aizskāra Tavu mazo sirsniņu? Es domāju, ka te ir tāds forums, kurā būtu baigi jāņem pie sirds, ko kāda kādai pasaka? Tu tā kā mazs bērns, iesita tev un sit pretī, te tak ir klaču portāls, kurā nebūtu jāuztver viss tik nopietni.
29.09.2012 18:12 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Mademoiselle! kurš kurš, bet nu es tiešām necepos, normāli atbildēju sākumā, ot nenoveicās man atbildēt visādām pēkšņi no mēness novēlušāmies Selīnām, Hannām, Queen un tamlīdzīgām garāmskrienošām čūskām, kuras vienmēr ielīdīs ne pa tēmu, lai kaut ko man pretīgu uzrakstītu. Galvenais, ka nekad nekur nepamato savu viedokli, vienkārši "uzdirš" un aizmūk :D

Un tev Mademoiselle!, tu jau taču iekomentēji pati pirmā man adresētu komentāru 29.09.2012 14:22, kaut gan neizlasīji to, ko iepriekš jau uzrakstīju.

T.i. tu uzrakstīji to, ko es jau sen pati pirmā uzrakstīju...
par to arī uzsveru, ka vēlams sākumā izlasīt un padomāt, pirms rakstīt, ieraugot, ka diskusijā iepinusies Spotorno :D

Forši, kārtējo reizi pierādās viens un tas pats... interesanti, kad acis atvērsies? :) :) :)
29.09.2012 18:19 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
Nolaidies uz zemes un apēd kaut ko garšīgu, savādāk tev hormoni par daudz trako...
29.09.2012 18:22 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Mademoiselle! jā, jā, interesanti gan, tiklīdz es uzrakstu, ka man nepatīk masu stulbums, nenorādot ne uz vienu tā konkrēti, tad daudzas (kuras arī sajūt uz kurām tēmēts) ir varen apvainojušās, bet, kad mani bieži šīs pašas personas apmelo, tad man ir jācieš, ja?! :D
Nu, nu, tad jau es arī tā darīšu, ak atkal tā Hanna vai Al Queda izcēlās ar savu tupumu, ierakstot to vai šo... gribat tā? Es varu tā katrai atbildēt, kad ieraudzīšu kārtējo aplamību.

Nedari citam to, ko negribi, lai tev dara. Acs pret aci, zobs pret zobu.
29.09.2012 18:22 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Spotorno
bet te tak ir forums, ja Tev nepatīk, tad,lūdzu, dodies kaut kur citur, kur Tevi glauda pa spalvai un saka, cik tā Spotorno ir forša un laba , un cik viņas komentāri ir pamatoti un noderīgi. Vienkārši tu esi apvainojusies par kaut ko, pat nezinu uz ko, uz meitenēm, kuras dzīvē tu pat nepazīsti...uz ko ,manuprāt, galīgi nebūtu jāiespringst. Nevajag virtuālo dzīvi padarīt par vienu no savas ikdienas sastāvdaļām.
29.09.2012 18:29 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, un Tu uzskati, ka pati nekad nekļūdies un visi Tavi komentāri ir loģiski, perfekti apdomāti, uz argumentiem un zināšanām pamatoti? :) Konkrēti man rakstot, Tu jau kļūdījies, uzskatot, ka tikai juristiem var vajadzēt šo grāmatu un negribi atzīt, ka aplauzies, saprotot, ka tomēr katram, kurš ir šo grāmatu šķirstījis nevajadzēs to skapī līdz mūža galam.
29.09.2012 18:31 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Mademoiselle! man nav nepieciešama ne tava, ne kaut kādas Hannas montanas vai ērzeļu piekrišana, man ir nepieciešams tas, lai liekat mani mierā, nevis iejaucaties ikreiz diskusijā ar "atkal tā rižā" utml. neizlasot vispār par ko ir runa! Ja jums tā kaitinu, nu ignorējiet, tāpat kā es pārsvarā ignorēju jūsu čatus. Neiepiniet mani, un es ar jums nerunāšu. Skaidrs?!
29.09.2012 18:32 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, aplauzies tieši tu, jo es jau iepriekš uzrakstiju, ka pastāv 5% varbūtība, kad kāds grāmatu arī pārdos. Bet ne jau tu pati taču, hah.
Tāpēc padomā vēlriez, pirms raksti. Kārtējais fail.
29.09.2012 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Nu bet tad, ko Tu piesienies meitenei, ja viņa te tic tiem 5% un cer nopirkt grāmatu tieši šeit??? Lai meklē! Neviens Tevi te neaicina ar gudriem padomiem... Ja to grāmatu būtu tik viegli dabūt, tad to šeit nemeklētu. Tu pati piesienies visiem un visām un tad brīnies, ka " pelēkā masa" Tev uzbrūk. :) Nolaides uz zemes un paskaties vienreiz uz sevi un saviem maksimāli tizlajiem komentāriem.
29.09.2012 18:37 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, KURŠ to visu iesāka?! Queen bija tā pirmā neattapīgā, kura nesaprata pašu galveno domu, tu arī, starpcitu! Ja jūs pēc pirmajiem maniem diviem komentāriem no sākta gala uztvertu domu un saprastu to, nebūtu nekāda kašķa. Bet jūs taču neuztveriet to, kas ir uzrakstīts, uzpūšiet kaut kādu ziloni un strīdaties pretī! Nu kam tas ir vajadzīgs?!

Rezultātā taču atgriezāmies pie tā paša. 5% var grāmatu pārdot, un es iepriekš jau rakstīju, ka nav laba doma meklēt to šajā forumā. Kas ir slikts padomos?!

Ir tiešām jābūt šeit pelēkai aitai un nedrīkst ieteikt, ka grāmatas jāiegādājas grāmatnīcās, uzzinot, kur tieši pie pasniedzējiem, vai vismaz savu fakultāšu forumos?!
29.09.2012 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Spotorno, konkrēti manā gadījumā pasniedzēja arī teica, lai skrienot uz bibliotēku, jo to grāmatu tik viegli nopirkt NEVAR, kā te jau rakstīja. Un jā, visas te ir stulbas, neviena nesaprot Tavu dziļdomīgo, pārgudro tekstu, kas ir apveltīts ar spēcīgiem domu graudiem, perfektu valodu un izsmalcinātām zināšanām. Ak, atvaino princese Spotorno! Ak, kaut tikai mēs dumjās neaizbaidītu Tevi ar savu neaptēstību, lai mūžam varētu lasīt Tavus viedos komentārus!
29.09.2012 18:43 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, atkal tu ar savām ironijām un nepamatotiem apvainojumiem. Kur es teicu, ka visas?! KUR?


Un apvainojas, ka man nepatīk masveida stulbums... :D Nu tu taču pati tikko sevi par tādu pataisīji, jo nekur nerakstīju, ka visas par tādām uzskatu.
29.09.2012 18:45 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Cirks par brīvu... :D
Tad, kad nonāk pie secinājuma, ka pašai nebija taisnība, tad momentāli jāpagriež sedziņu uz citu pusi un jāuzraksta "Un jā, visas te ir stulbas, neviena nesaprot Tavu dziļdomīgo, pārgudro tekstu, kas ir apveltīts ar spēcīgiem domu graudiem, perfektu valodu un izsmalcinātām zināšanām."

Super :D
Atkal žetons manā krājkasē :D
29.09.2012 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši get a life vienreiz, varbūt Tavi komentāri arī kļūs pozitīvāki tad. :) Un es nevienā brīdī Tevi neapvainoju, ja sāpīgi uztver sarkasmu, tās ir Tavas problēmas. ;)
29.09.2012 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Un ja kas ar apvainojumiem sāki Tu, nosaucot manu rīcību par vieglprātīgu un naivu, nezinot nekādus apstākļus. Un jā, atvainojos, nevis visas, bet dažas... :) Vismaz es atšķirībā no Tevis spēju izlabot kļūdas. ;)
29.09.2012 18:51 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, da kurš te no mums vēl nav ar savu life?! :D

Un zini, vieglprātīgi un naivi tas ir. Jo tu, būdama vēl jauna, nezini, kas tevi sagaida, tātad nevari būt droša vai pēc tik īsa termiņa (gada) tev nākotnē to grāmatu nevajadzēs.
Bet pateikt cilvēkam bez jebkāda negatīva nodoma, ka cilvēka rīcība ir naiva un vieglprātīga nav nekas apvainojošs. Ja ir, tad laikam tu esi tā, kurai tā sāp, ja tev miermīlīgi uzraksta, ka šāda rīcība ir diezgan vieglprātīga :) Es saprotu tur cilvēks ar jau nostabilizējošos karjeru var izlemt, šis vajadzēs, bet šis nē. Bet jaunieši, tie 20gadnieki taču daudzi nemaz nezin ko gribi, pēc gada studijām, pamet iesākto un nododas citai nodarbei...
Nemaksā tā grāmata nekādu dižo vērtību naudas izteiksmē, lai no tās par katru cenu būtu jātiek vaļā.
Grāmatām ir cita vērtība - to saturs ;)
29.09.2012 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Spotorno... es ne Tuvu neesmu bakalaura pirmskursniece, tāpēc par manu jaunumu un pieredzi Tu vari mierīgi neizteikties. Bet paldies 100o reizi par Taviem neatsveramajiem, viedajiem, izcilajiem padomiem! :)
29.09.2012 18:58 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
parfait, ļoti labi, man patiesi prieks, bet nevajag arī par katru cenu lauzties pretī, ka grāmata ir nez kāda nasta, no kuras kā no sērgas jātiek vaļā. Turklāt piebildīšu, tu pati teici, ka tev tās grāmatas nav, ja nav, tātad arī strīda nav.
Bija vērts tā diskutēt par neko? ;)

Nebija... :)
29.09.2012 19:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
zinkaariibas maakta, paskatiijos, jo sportorno komentaari ir tiiri interesanti. vieniigais, nesaprotu, kaapeec kaadam ir jaacepjaas par to, ka kaads meklee graamatu? jei bogu, 7 gadi ir ilgs laiks un var arii graamataam nebuut atkaartoti izdevumi. tas ir tikai apsveicami, ka cilveecinsh ciitiigi meklee vajadziigo lietu visos iedomaajamos veidos. 5% iespeeja atrast cosmo forumaa, 5% peec sludinaajuma aviizee vai ss, 10% graamatniicaa utt un beigaas jau arii atrod!!! ja saak domaat - ai, taapat iespeeja maza to dabuut, ko es tur centiishos, taa dziivee nekur netikt.
29.09.2012 19:12 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
krista nu bet es nekur nerakstīju, ka nedrīkst šeit meklēt! :)
šīs grāmatas bija brīvi pieejamas bibliotēkā, arī līdzņemšanai! Ja grāmatu pietrūkst - pērciet vai kopējiet!

P.S. Starpcitu nedomāju, ka jau izskolotie juristi tik vienkārši pārdos tādas juridiski teorētiskās grāmatas. Nav jau skolas mācību literatūra, bet gan zinātniskā un nereti praksē pielietojama

Pirkt no rokām šādas grāmatas ir vienlīdzīgas 5% no 100.
Šādās grāmatas jāpērk grāmatnīcās!

Kalniņš V., Apsītis R. Latvijas PSR valsts un tiesību vēsture - šīs abas daļas biju pirkusi Valtera&Rapas grāmatnīcā, Neimaņa grāmatiņas bija arī turpat. Tiešām nezinu, vai tagad tās ir pārdodamas tur, bet neredzu iemeslu, kāpēc tām pēkšņi jāpazūd no pārdošanas.

Turklāt pajautāt pasniedzējiem taču var, kur var nopirkt šīs grāmatas - saņemsiet precīzas atbildes vai vispār noveiksies un pārdos jums turpat uz vietas

Parfait - tavas tiesības-tava izvēle

Šajos 5% ari iekļaujas tas izņēmums, kuriem kādu apstākļu dēļ ir dublikāti vai patiesi nav nepieciešamas.

Iekopēju tos komentārus, kur ir atbilde uz autores un citu meiteņu jautājumiem, kur var nopirkt/dabūt tās grāmatas.

Kā redziet, nekur es nerakstīju, ka nedrīkst šeit meklēt, bet gan uzrakstīju to, kas jebkuram citam tiesībzinātniekam būtu skaidrs, kur visefektīgāk grāmatas atrast.

Bet strīdās pretī taču, pašas nezin kāpēc un par ko... par to, ka ieteicu labāk izmantot efektīgākus paņēmienus? Apbrīnoju, ka tas nebija ienācis agrāk prātā. Ja bija, tad kāda vella pēc jāstrīdās pretī!? :)
29.09.2012 19:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits