Gadījuma sekss - pavisam atklāti! ;)

 
Reitings 163
Reģ: 11.06.2010
Jautāšu pavisam vienkārši! :D

Cik daudz atļaujaties gadījuma seksa laikā?

Vai ejat uz pilnu banku, vai tomēr ir lietas, ko labāk nedarīt?
25.09.2012 20:50 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Es gan nepiekrītu Cumshotam, jo nav būtiska pagātne!
....""Nesaku, ka man baigā vēlme būt ar sievieti, kam bijis daudz partneru""


Tu,kad gribi kaut ko teikt,vispirms izlem kucēn uz kuru pusi tu gribi braukt!:D
Savādāk ar savu vēlmi gribēt patikt visām ātri sapinies savos tekstos:D
27.09.2012 11:51 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Lieki teikt, ka rīkoties viņš nemācēja ar savu mazulīti un es neko īsti nejutu.

tad jau es labak tadu dzheku njemtu, jo vismaz tas liecina ka nedrazhas ar visam pec kartas un buss uzticigs :D
mazuliiti vajag uzbudinat :D n tad viss aizies, skiet ka tu nedariji neko lietas laba
27.09.2012 10:26 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es gan negribētu pie sevis mājā

jo tad ir iespejams, ka kads kaiminjhs ieraudzis, bus klachas, un nebus labi, un ja vel ttroksnis buss arri nebus labi :D labak uz majam es ari neaicinu :D
Tad jau labak nogaidit kad ir nopietnakas attiecibas, nevis visus pec kartas aicinat pie sevim :D
27.09.2012 10:19 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es gan nepiekrītu Cumshotam, jo nav būtiska pagātne! Galvenais, lai tagadnē, nakotnē un kopā ar mani sieviete ir tāda, kādu vēlos sev blakus. Tas nav rādītājs ar cik daudziem viņai ir bijis, galvenais, lai es esmu labākais vai viens no labākajiem :D
Tīri teorētiski paoponēšu, Bet Cumshot - būt labākajam no 2-3 vai būt labākajam no 100 .. kam ir lielāka vērtība? Sexā imho būt labākajam >>> būt pirmajam - trešajam :D Tas tā - skats no cita leņķa :D Nesaku, ka man baigā vēlme būt ar sievieti, kam bijis daudz partneru :D
27.09.2012 09:03 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Pilnībā piekrītu Cumshotam, vairāk tādus kā viņš.
27.09.2012 01:29 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
kāda starpība kādi kuram uzskati-tēma bija citādāka un viss bija forši līdz brīdim,kad sākās novirzīšanās no tēmas. Tie,kam neinteresē var neiesaistīties gadījuma sakaros, bet tie kas iesaistās, lūdzu stāstus studijā :P
27.09.2012 00:32 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
noteikti tie uzskati arī atšķiras gadu starpības dēļ. un piedzīvotā dēļ.
27.09.2012 00:21 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Frambuesa, tev ir loti stereotipaina domasana. Klubos tuse loti dazadi cilveki, ka ari nekad tajos neesmu redzejusi parpilditas WC un parisu rindas pie tam. Saubos, ka uz zemes ir kads cilveks, kuram sekss ir tikai atnaca, iebaza un aizgaja, ta varbut ir tikai attiecigas profesijas parstavjiem, ja klients nepatik. Pastav vel tads jedziens ka kaisle.

Starp citu, pastasti man ludzu, ko tu pati personigi doma par seksu, ka tu uztver to?
27.09.2012 00:03 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
nazic, katram ir tiesības uz savu viedokli.
Diemžēl vai par laimi :)
26.09.2012 23:58 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Frambuesa nerakstisu garu atbildi,jo slinkums,bet tu tiesam parspile :)
26.09.2012 23:54 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Tur arī ir atšķirība starp cilvēkiem: ir tādi, kam sekss ir KAUT KAS TĀDS īpašs un tādi, kas var arī vienkārši tāpat.
Saprotiet - sekss dažiem ir kas vairāk, nekā atnāca - iebāza - aizgāja, next one please - atnāca, iebāza, aizgāja un atkal... :D Ja pašām pēc tam tīra sajūta, tad viss kārtībā, jo tas atbilst jūsu morāles normām, vērtību skalai.
Un jā, kad man nav attiecību, man nav seksa. Un tādi periodi ir bijuši pat vairāk kā gadu, jo ir jāatrod vīrieti, kurš patīk un pēc tam jāvelta pailgs laiks viņa iepazīšanai, nolūku atkošanai. Ja sāk veidoties kas nopietns, tātad pamatā ir jūtas, un tad arī ir sekss.
Vīrietim var būt arī lielāka pieredze, tā ir pagātne. Mums visiem ir pieredze, un? Vairāki partneri ir normāli. Galvenais lai nav jāklis, kas ņēmies ar tāda ranga meitenēm kā klubu tusētājas, jo tās jau pārmaltas pa visām WC un sazin kādas zarazas bonusā :D Un šādiem vīriešiem, kuri apmeklē naktsklubus un tur pālī ņemās, arī intelekts parasti ir zems :D
Nesaprotu, kāpēc attiecībās sieviete nevar būt tikpat lieliska, atraisīta, kaislīga kā vienas nakts sakaros? Attiecībās taču ir komforts, uzticēšanās, atbrīvotība, vai tad ne? :D Palasot liekas, ka dažām tikai ar nezināmu objektu nr ... var būt kaislīgs sekss un atļaušanās tajā darīt visu ko gribas :D
26.09.2012 23:47 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
es arī nevarētu ar svešu vīrieti pārgulēt

es atkal nevaretu ar pazistamu dzheku pargulet,un ja ar vinju bus bijis galigi garam, vel vinju redzeshu ikdiena tas butu murgss..
26.09.2012 23:44 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Zizhele, vai tad ir verts ielaisties taja vienas nakts sakara, ja pec tam seko walk of shame? Kada sakara walk of shame? Ja es iepriekseja vakara butu pajautrojusies ar kadu nu loti apburosu eksemplaru, tad majas noteikti dotos pacilata ;) , ka neka dabuju ko gribeju :D
26.09.2012 23:44 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nav bijis nekad nekādu sarežģījumu ar pretējo dzimumu un arī nebūs.Tapēc,ka neuzņemos riskus,kurus nevajag.Morāle-es nemeklēju nekad alkoholiķes,gadījumsakarnieces,stipri traumētās pie šķiršanās kādas unmldz cerībā,ka viņas labosies.Visu,ko šeit teicu,doma ir vienīgi ir tanī-ir normālas meitenes,ar veselo saprātu,vērtībām un visu pārējo.Un viss ir norm.Jo ja tu paņemsi kādu,kurai kāda smaga šķiršanās bijusi,tā ir iedzimta neticības paranoja +viņa tev aiz muguras var kā žurka pa telefoniem,kabatām tavām/kā diskusijās pašas šeit rakstat/ kā arī augstā līmenī attīstīta histērija un psihopātisms:)Es iestājos par vienkāršību.
26.09.2012 23:44 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
cumshot, cik Tev to gadu un Tu viens, tikai ar kaķi...
Pēc visa sanāk, ka ņemsi par sievu meiteni, kam vari būt 1.-3., tad drīz jau viņai būs jābūt uz pusi jaunākai par Tevi.

UN vēl - sievietei, kurai nav gadījuma sakaru, šādu stāstu
Jā rihards vienmēr traukus mazgāja.Un ilmārs mācēja kūleņus mest tas tik bija prieks.Un vasīlijs toreiz zem viņas logiem dziedāja.Un pēteris saldējumu pirka.Un vēl tādus 20 stāstus.


būs daudz, jo tie, ar kuriem gadījumsakaro, šitādas lietas nedara. Tur viss notiek fiksi.
Tas tā starp citu.
26.09.2012 23:38 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Padlisos ar savu garo koljisanas procesu lidz nokljuvu kaisliga griekju viriesa skavas.

Tatad,kad vel stradaju,mums atlaida vienu ops menedzeri,pienjema citu un pienjema ari vienu processing menedzeri,pirmo reizi,ka es vinju ieraudziju,man kajas saljima,vavere burtiski saka pludot un nezinaju kur likties,virietis skaists bez gala,tiesham skaists un seksigs...uh...vinja dibens bija ka divi menestinji kas kustejas vienmerigi vinjam ejot. Jau no pirma acu skatiena musu starpa bija tada flirtesana un dzirksteles skjida,ka likas varetu aizdegties visa kompanija "nejausie" pieskarieni un komplimenti...nopietni katru dienu es domaju par seksu ar vinju. Savos 35 gados virietis izskatijas 1kart daudz jaunaks 2kart tas uzvalks un krekls,un slipse...kuustu pat tagad :D...nu ta mes viens otru tur kaitinajam,lidz sis saka saukt mani uz randiniem,bet pateicu,nee,jo vinjs bija tomer augstaka amata ka es,tachu viss turpinajas,biezhi saucam viens otru tapat vien uzpipet vai vinjs naca ciemos pie manis. Un tad uzrakstiju darba atlugumu (hahahah ljauni smiekli) un teicu sim ka tagad beidzot varam kkur aiziet...ok,savaca mani ar masinu,aizgajam uz vienu interesantu pubu,tur nogarsojam visadus edienus...un beigas bijam pie vinja turpinat iedzert,sakuma,protams,ne ne nekas nebus,bet tad vinjs mani noskupstija,tas bija ka tads soks,bet ljoti patikams soks un tirpas izgaja cauri manam kjermenim(jo zin ka tu tik ilgi kadu gribi un peksnji viss notiek)ta kadu laiku viens otru kaitinajam,lidz beidzot bija sekss...jaaaaaaaaaaaaaaa.....varu tikai aizsapnjoties un nosminet,tas bija kaisligi,satraucosi un pieversam viens otram tik daudz uzmanibu,jo beidzot bijam viens otru ieguvusi!

:D
26.09.2012 23:37 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Noteikti,labāk mājās. Riebjas pēc tam tas walk of shame,kad netīrs,nekārtīgs dodies mājās caur visu pilsētu. Sajūtos ka bomzis parasti,jo īpaši,ja vakarā ir dzerts baigi daudz,tad vēl pohas nāk klāt. Fū. :D
26.09.2012 23:36 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Es gan negribētu pie sevis mājās, jo nepatīk, ka randoma cilvēki zina, kur dzīvoju.
26.09.2012 23:31 |
 
Reitings 163
Reģ: 11.06.2010
Rezumē:

Gadījuma seksu tikai tik daudz, cik pašapziņa ļauj vai savs pašnovērtējums! :D

Labāk to darām ārzemēs, lai nekļūtu par latviešu maukām :D :D

Lietojam prezervatīvus, lai nenoķert kādu slimību!

Labāk darām to pie sevis mājās, lai nekas netiek pazaudēts! :D

Ļaujamies kaislei! :)

Bet labprāt dzirdētu vēl kādu stāstu, nevis smadzeņu skalošanu! ;)
26.09.2012 23:26 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
un ja virietim nebus zems pasvertejums un bailes pazaudet sievieti,kura nav atkariga no vinja un nevar ta mierigi palikt zem tupeles,ka mazas naivas zostinjas,tad ari vinjs nedomas par to vai vinja sieviete doma par kadu citu,jo tapat zinas,ka ir pats labakais un svarigakais vinjai. ;)
Ta ka nemaz nebrinos,ka velies izaudzinat sievieti pec savas stabules.
26.09.2012 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits