Gadījuma sekss - pavisam atklāti! ;)

 
Reitings 163
Reģ: 11.06.2010
Jautāšu pavisam vienkārši! :D

Cik daudz atļaujaties gadījuma seksa laikā?

Vai ejat uz pilnu banku, vai tomēr ir lietas, ko labāk nedarīt?
25.09.2012 20:50 |
 
Reitings 511
Reģ: 04.08.2011
Nazi,
lai jau... mes tikmer baudisim to,ko mate daba ir veidojusi un ko kauns un negods laist vejaa


:D piekrītu
26.09.2012 20:04 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Cumshot - Tu esi naivs ;D Tu patiešām domā, ka visas Tev godīgi un svēti ir atzinušās, kurš Tu viņām esi?:DDDD
Vai arī, Tu lauku( lasīt nepieredzējušas un nevainīgas, no dziļi puritāniskām ģimenēm) meitenes "medī" ?

p.s nav garlaicīgi ar "lauku" meitenēm seksot?
26.09.2012 20:06 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Ja nopietni,ja daba tevī ir ielikusi uzvarētāja instinktu,tas nozīmē tevi interesē tikai godalgotas vietas 1.! 2.! 3.! Ja meitenei tu esi 11mitais vai 23šais vai 55tais vai 8tais tas nozīmē tikai to,ka tanī vietā varēja būt jebkurš!:)Tik pat labi meitene tev aiz žēlastības vienkārši tāpat varbūt iedevusi aiz ieraduma,jo visiem dod. Dzīve nav tā spēlē,kurā mēŗkis tev ir tikai piedalīties.Labāk tādu,kurai vispār neviens nav bijis vai esi viens no pirmajiem,tad tu zini kā vārdā tu centies tu zini savu cenu un to uz,ko tu ej.Bet nu būt 9tajam tā nav māksla,tur laikam pietiek tikai ar aci viņai piemiegt un būsi 10mitais viņai:D Man nevajag 1235to vietu:D Vnk ir vēlēšanās būt 1majam visā!:D
26.09.2012 20:22 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Tik pat labi meitene tev aiz žēlastības vienkārši tāpat varbūt iedevusi aiz ieraduma,jo visiem dod.


Kas tas par stereotipu, ka tikai meitenes/sievietes dod? Viriesi ari dod, pat vairak, jo sieviska dzimuma parstavem pie augstakajam baudas virsotnem ir nedaudz sarezgitak tikt...

Nenosodu vienas nakts sakarus, jo kapec gan sieviete nevaretu iekarot un ari iegut savu iekares objektu? Turklat, ja vina vel ir briva un virietis ari! Manuprat, vienas nakts sakaros cilveki vairak spej atbrivoties, jo zin, ka so personu vini dzive vairs neredzes, bet, savukart, nopietno attiecibu pluss ir tads, ka sekss klust aizvien kvalitativaks, jo partneri vairak iepazist viens otru. Viena nakti ko tadu nepanaksi, toties kaisles ugunis var but pat specigakas, jo jauns partneris, jauna situacija. Ar savu miloto ari var skilt dzirksteles, pat vel karstakas, ka ar vienas nakts partneri, jo cilvekus vieno jutas, lidz ar to specigakas emocijas.
26.09.2012 21:35 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
gadījuma sakari var būt lielisks ceļojuma papildinājums btw, lai vēl foršākas atmiņas :) var iepazīt valsts kultūru tuvāk, tā teikt :D
26.09.2012 21:42 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Lancaster, labi pateici :D :D :D !
26.09.2012 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Cumshot sasmīdināji. Diemžēl dzīvē bieži slimību norauj meitene,kurai ir bijis 1 vai 2 džeki,tāpat stāvoklī paliek tās meitenes, tā teikt neplānota grūtniecība bieži tādām kuras nu nekad un neko bet to vienu liktenīgo reizi. Bet tās,kurām daudz partneru vēl pamanās izvairīties gan no slimībām, gan no neplānotas grūtniecības. Ja domā,ka meitenei esi 2. un nenorausi kko arī tiiiiiiiiiik naivi.
Un par to sacepšanos-nepiekrītu, bieži nosoda tie,kas paši visādus sūdus taisa. Cilvēkiem tāda padebīla domāšana-ja tu nenosod,tad noteikti pats tāpat dari.
26.09.2012 22:09 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Es visiem lieku kaut uz donoriem aiziet :D tur galvenās slimības nočeko.
Kopš saklausījos Panorāmā par HIV, ka astoņus gadus viņš tur var mierīgi dzīvot/augt un pats pat nepamanīs, paranoja uznākusi. Visiem apkārtējiem iesaku aiziet pārbaudīties.
26.09.2012 22:16 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es biju parbaudities nesen,bet tapec,ka vnk gaju lidzi un izdomaju parbaudities.
26.09.2012 22:20 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Kumeliņš tie nav stereotipi,patīk sievietes ar augstu vērtību.Ļoti augstu.Tādas parasti pa sīkumiem dzīvē nemainās.Es arī negribētu tādu,kas pie galda ēdot domā-Jā rihards vienmēr traukus mazgāja.Un ilmārs mācēja kūleņus mest tas tik bija prieks.Un vasīlijs toreiz zem viņas logiem dziedāja.Un pēteris saldējumu pirka.Un vēl tādus 20 stāstus. Un tad vēl 5x pamesta.


Nav vajadzības riskēt tā,pazīt tādas nenopietnas,kas cilvēkus maina viegli.Nav bijis tāda ,bet skaidrs,ka tāda svilpaste pie 1majām grūtībām pazudīs,jo viņai viss viegli,rīt jaunu piedzīvojumu dzīvē sev atradīs.Nav vajadzības arī lai mani salīdzina ar iepriekšējiem 20:)
26.09.2012 22:27 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Cumshot, cilvēkus viegli maina tieši sievietes ar augstu pašnovērtējumu ;) jo tizlākā sieviete (neatradu īsto vārdu), jo grūtāk viņai ir no kāda izšķirties un nomainīt pret ko labāku, jo tāda domās: "un ja nu es nevienu šajā dzīvē vairs nesatikšu?!"
sieviete, kas zina sev cenu, grib redzēt sev blakus labākos vīriešus un nebaidās tādus meklēt. arī gadījuma sakaros dažreiz ;)
26.09.2012 23:08 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Cumshot, ja sievietei viss attiecibas ar konkreto milas objektu ir kartiba, tad vina par Rihardiem, Ilmeriem un Vasilijiem nedomas! Vina domas par to, cik jums viss forsi un cik feini so ritu pavadijam pie kafijas kruzes, vai kada cita veida. Turklat, attiecibas ieintereseta sieviete par saviem bijusajiem partneriem nestastis 20 stastus, drizak merktiecigi kluses par to. Ka neka, lai viss kas bijis starp siem cilvekiem, ari paliek starp siem cilvekiem un nav nozimes cik ilgstosi tas bijis.
26.09.2012 23:11 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
un ja virietim nebus zems pasvertejums un bailes pazaudet sievieti,kura nav atkariga no vinja un nevar ta mierigi palikt zem tupeles,ka mazas naivas zostinjas,tad ari vinjs nedomas par to vai vinja sieviete doma par kadu citu,jo tapat zinas,ka ir pats labakais un svarigakais vinjai. ;)
Ta ka nemaz nebrinos,ka velies izaudzinat sievieti pec savas stabules.
26.09.2012 23:18 |
 
Reitings 163
Reģ: 11.06.2010
Rezumē:

Gadījuma seksu tikai tik daudz, cik pašapziņa ļauj vai savs pašnovērtējums! :D

Labāk to darām ārzemēs, lai nekļūtu par latviešu maukām :D :D

Lietojam prezervatīvus, lai nenoķert kādu slimību!

Labāk darām to pie sevis mājās, lai nekas netiek pazaudēts! :D

Ļaujamies kaislei! :)

Bet labprāt dzirdētu vēl kādu stāstu, nevis smadzeņu skalošanu! ;)
26.09.2012 23:26 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Es gan negribētu pie sevis mājās, jo nepatīk, ka randoma cilvēki zina, kur dzīvoju.
26.09.2012 23:31 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Noteikti,labāk mājās. Riebjas pēc tam tas walk of shame,kad netīrs,nekārtīgs dodies mājās caur visu pilsētu. Sajūtos ka bomzis parasti,jo īpaši,ja vakarā ir dzerts baigi daudz,tad vēl pohas nāk klāt. Fū. :D
26.09.2012 23:36 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Padlisos ar savu garo koljisanas procesu lidz nokljuvu kaisliga griekju viriesa skavas.

Tatad,kad vel stradaju,mums atlaida vienu ops menedzeri,pienjema citu un pienjema ari vienu processing menedzeri,pirmo reizi,ka es vinju ieraudziju,man kajas saljima,vavere burtiski saka pludot un nezinaju kur likties,virietis skaists bez gala,tiesham skaists un seksigs...uh...vinja dibens bija ka divi menestinji kas kustejas vienmerigi vinjam ejot. Jau no pirma acu skatiena musu starpa bija tada flirtesana un dzirksteles skjida,ka likas varetu aizdegties visa kompanija "nejausie" pieskarieni un komplimenti...nopietni katru dienu es domaju par seksu ar vinju. Savos 35 gados virietis izskatijas 1kart daudz jaunaks 2kart tas uzvalks un krekls,un slipse...kuustu pat tagad :D...nu ta mes viens otru tur kaitinajam,lidz sis saka saukt mani uz randiniem,bet pateicu,nee,jo vinjs bija tomer augstaka amata ka es,tachu viss turpinajas,biezhi saucam viens otru tapat vien uzpipet vai vinjs naca ciemos pie manis. Un tad uzrakstiju darba atlugumu (hahahah ljauni smiekli) un teicu sim ka tagad beidzot varam kkur aiziet...ok,savaca mani ar masinu,aizgajam uz vienu interesantu pubu,tur nogarsojam visadus edienus...un beigas bijam pie vinja turpinat iedzert,sakuma,protams,ne ne nekas nebus,bet tad vinjs mani noskupstija,tas bija ka tads soks,bet ljoti patikams soks un tirpas izgaja cauri manam kjermenim(jo zin ka tu tik ilgi kadu gribi un peksnji viss notiek)ta kadu laiku viens otru kaitinajam,lidz beidzot bija sekss...jaaaaaaaaaaaaaaa.....varu tikai aizsapnjoties un nosminet,tas bija kaisligi,satraucosi un pieversam viens otram tik daudz uzmanibu,jo beidzot bijam viens otru ieguvusi!

:D
26.09.2012 23:37 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
cumshot, cik Tev to gadu un Tu viens, tikai ar kaķi...
Pēc visa sanāk, ka ņemsi par sievu meiteni, kam vari būt 1.-3., tad drīz jau viņai būs jābūt uz pusi jaunākai par Tevi.

UN vēl - sievietei, kurai nav gadījuma sakaru, šādu stāstu
Jā rihards vienmēr traukus mazgāja.Un ilmārs mācēja kūleņus mest tas tik bija prieks.Un vasīlijs toreiz zem viņas logiem dziedāja.Un pēteris saldējumu pirka.Un vēl tādus 20 stāstus.


būs daudz, jo tie, ar kuriem gadījumsakaro, šitādas lietas nedara. Tur viss notiek fiksi.
Tas tā starp citu.
26.09.2012 23:38 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Nav bijis nekad nekādu sarežģījumu ar pretējo dzimumu un arī nebūs.Tapēc,ka neuzņemos riskus,kurus nevajag.Morāle-es nemeklēju nekad alkoholiķes,gadījumsakarnieces,stipri traumētās pie šķiršanās kādas unmldz cerībā,ka viņas labosies.Visu,ko šeit teicu,doma ir vienīgi ir tanī-ir normālas meitenes,ar veselo saprātu,vērtībām un visu pārējo.Un viss ir norm.Jo ja tu paņemsi kādu,kurai kāda smaga šķiršanās bijusi,tā ir iedzimta neticības paranoja +viņa tev aiz muguras var kā žurka pa telefoniem,kabatām tavām/kā diskusijās pašas šeit rakstat/ kā arī augstā līmenī attīstīta histērija un psihopātisms:)Es iestājos par vienkāršību.
26.09.2012 23:44 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Zizhele, vai tad ir verts ielaisties taja vienas nakts sakara, ja pec tam seko walk of shame? Kada sakara walk of shame? Ja es iepriekseja vakara butu pajautrojusies ar kadu nu loti apburosu eksemplaru, tad majas noteikti dotos pacilata ;) , ka neka dabuju ko gribeju :D
26.09.2012 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits