Melnie punktiņi

 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Sveikas! Man pēdejā laikā radusies liela problēma - manu seju vienkārši burtiski pārnem melnie punktiņi jeb komedoni. Es vienkārsi nezinu ko lai iesāk. Lietoju maskas, plāksterīšus, tonikus un skrubujus, bet rodas iespaids, ka nekas tā īsti nepalīdz. Varbūt kāda var ieteikt kādas konkrētas metodes? :)
01.09.2012 01:35 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
Seleste

Varetu ludzu man pateikt ka to verkiti sauc ar ko tu centies spiest tas poras ara ? :)

paldies :*
13.11.2014 10:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Izlasot dazhus dotos padomus, man shausmaas gribas sakjert galvu. Soda, aafrikas melnaas ziepes un teejas koka ella ir paaraak agresiivas, lai taas lietotu uz aadas. Tikai taapeec vien, ka kaads liidzeklis paliidz atbriivot aadu no melnajiem punktiem, veel nenoziimee ka tas ir labs aadas vispaarejam staavoklim. Ja autore diendienaa, iespeejams gadiem lietos shos liidzekljus, nezibeegami paraadies paaragras kruncinjas un vispaareeji aada neizskatiisies svaiga. https://www.youtube.com/watch?v=4lrZqiqoZGA&list=UUpDiPpQnuLNLaMIP-ODybfA

Lai attiiriitu aadu no melnajiem punktiem ir nepiecieshami:
1) attiiriishanas liidzekli, kuri "sadaliit" melnos punktus;
2) sejas kreems/ella ar ko barot un mitrinaat aadu, kursh neprovocee komedonu rashanos https://www.youtube.com/watch?v=7VHIr3DtyDo&list=UUpDiPpQnuLNLaMIP-ODybfA

Attiiroshajos liidzekljos ir jaameklee peec divaam sastaavdaljaam- salicilskaabes un maaliem (kaolin). Vienam ikdienas attiiroshajam liidzeklim vajadzeetu maigam un bez salicilskaabes un maaliem; aadai nav nepiecieshama nepaartraukta skrubeeshana kaa griidai skolas eedniicaa, kad aadai neprasaas stipra attiiriishana tad to arii nevajag lietot.
Var nopirkt pacinju maalu un no taas gatavot maskas veel papildus pieliekot kvalitatiivu medu. Var maalus izbeert uz mitraam rokaam un klaat uz mitras sejas, izmaseet paris minuutes, tas ir labs ikdienas attiiriishanas liidzeklis.
Diemzhel liidzekli, kuri labi attiira poras reti kad nonjem dekoratiivo kosmeetiku, make up nonjemshanai vajadzees atsevishkju liidzekli.

Neskatoties uz to, ka aada veido komedonus, tai ir vajadziiga laba mitrinaashana un baroshana, jo kruncinjas domaaju katra grib tureet pa gabalu. Nevajag izvairities intensiivi mitrinoshiem vai barojoshiem kreemiem, labi kreemi komedonus nerada. Uz nakti kreemam pa virsu var uzklaat mezroziishu vai argana ellu vai shea svieshu plaanaa kaartinjaa, it iipashi uz aadas ap aciim. Labi mitrina un baro aadu pa nakti, no riita aada izskataas lieliski. Aaadas kopshanaa ir jaadomaa ilgterminja.
13.11.2014 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
veca diskusija pacelta. Interesanti palasīt.
BET!
Visi tie līdzekļi neko nedos, ja nav svaiga gaisa+uzturs. Nav jēgas iet pie kosmetologa, ja pēc tam bulciņas un kūciņas iet iekšā. Seja ir jūsu spogulis. Sagrēkojos un man uz sejas pēc 1-2 dienām visi mani grēki redzami.
13.11.2014 12:01 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Nav jēgas iet pie kosmetologa, ja pēc tam bulciņas un kūciņas iet iekšā.


Nu tā jau nu gan nav. Neēdu baigi veselīgi, bet, iztīrot melnos punktus pie kosmetologa, vismaz uz pusotru gadu ir miers. Man vispār teica, ka varu nākt mierīgi reizi divos gados.
13.11.2014 12:05 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kuukas ir kaarteejais no miitiem. Cilveekam var buut nepanesamiiba uz kaadu no produktiem ko kuuka satur un taapec liekas, ka kuuka vainiiga pie melnajiem punktiem vai aknes. :D Bet patiesiibaa cilveeks nepanes piena produktus un to lietoshana uzturaa izsauc akni, tomeer arii tas nav paaraak biezhi.
13.11.2014 12:09 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Man labi palīdzēja Garnier Pure Active līnija. Bet jālieto ilgstoši un regulāri.
13.11.2014 12:10 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Man piere normāli izsitās, kad apēdu maķīša frī. Nekad vairs šāda veida iestādēs neēdīšu frī! Un..frī ēdu vājprātā reti, par ko prieks.
13.11.2014 12:37 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Poras nedaudz savelk - uz notīrītas ādas uzsmērēt citrona sulu. Vai nu paturēt kādu laiku, vai pat uz nakti, ja nav susa un jutīga āda. No rīta poras tiešām savilkušās.
13.11.2014 12:46 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Shodien esmu kashkjiiga. Nedriikst likt citronu sulu uz aadas. https://www.youtube.com/watch?v=4lrZqiqoZGA
13.11.2014 12:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man dermatoloģe teica, ka nedrīkstot izspiest, esot jālieto māla maskas. Esmu jau diezgan sačakarējusi poras, izspiežot tos melnos punktus, poras paliek redzamākas, un tad gan jālieto tie augļskābju pīlingi.
No Drogās nopērkamajiem produktiem man palīdz: Neutrogena ikdienas skrubis-maska, Garnier sildošā maska, Dzintara be Trendy maska. Šajos visos ir daudz mālu. Šie man patīk arī tāpēc, ka nav tik agresīvi, kā daudzi citi līdzekļi, un nesausina ādu (piem. Garnier Pure Active un Himalaya neem sērijas man izkaltē ādu).
No Bioderma Sebium maniem punktiem nebija ne silts, ne auksts (lietoju micelāro ūdeni un Global krēmu). La Roche Posay Effaklar attīrošā želeja man ļoti patika ar noteikumu, ka pēc tam tiek lietots labi mitrinošs krēms. Effaklar K krēms man bija par agresīvu, kaut arī šī kosmētika it kā ir domāta jutīgai ādai, līdzekļi jāpiemeklē rūpīgi. Bet Avene Cleanance K krēms bija laabs. tāpat Cleanance maska ir ok, šajā arī ir daudz mālu, kā arī skābes, un skrubējošās daļiņas. Būtībā viss, kas man palīdz - māli+skābes+maigs skrubis. +mitrināšana, uz labi mitrinātas ādas punkti veidojas daudz lēnāk.
bet būtībā tā ir nebeidzama cīņa, protams, uzturs+svaigs gaiss arī spēlē lielu lomu visās beauty jomās.
13.11.2014 13:21 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Man nepaliidz nekas.Man tikai uz deguna un jau loti sen vairaak kaa desmit gadus,lietoju tonaalo lai nomaskeet,jo kad aizeju iztiiriit pie kosmetologa,tad tas efekts saglabaajas dienu ,divas.Nezinu kas vareetu dot efektiivu rezultaatu.Laikam vajag kaadu nopietnu iejauksanos

+
14.11.2014 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Būtu sajūsmā ja varētu viņus izspiest. Es varbūt no visiem melnajiem punktiņiem varu izspiest tikai kādus 10% :D
womankind - to cementa masku tikai kosmetologs liek vai arī viņu ir iespējams iegādāties?
Ai baigais kreņķis man ar tiem punktiņiem, ja agrāk bija tikai uz deguna un zoda, tad tagad arī uz pieres, ap lūpām , uz vaigiem, dažreiz pat uz muguras un ausu ļipiņām.
Tām kurām ir šādas problēmas, kādus tieši sejas krēmus jūs lietojat?
28.11.2014 01:52 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tu joprojām cīnies ar to pašu problēmu 2 gadus?
Kāds ir tavs ādas kopšanas rituāls katru dienu? Kādus produktus lieto?
Kādēļ domā, ka krēms būs tas, kas iztīrīs ādu no melnajiem punktiņiem un neveicinās to rašanos?

Neko nezinu vairāk par to cementa masku, tas bija tik sen un kosmetoloģes kabinetā taisīts - salonā "Glorija". Vari painteeresēties, pat nezinu, vai tāds salons vēl pastāv.
28.11.2014 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
womankind - cīnos un liekas jo vairāk cenšos , jo trakāk paliek...
No rīta tīru seju ar sasaldētu kumelīšu tējas ledus gabaliņu, pēc tam uzklāju krēmu, kas domāts taukainai sejas ādai. Vakarā nomazgāju seju ar kaut kādu mazgājamo želeju, nosaukums piemirsās. Un vismaz vienu vai divas reizes nedēļā mēģinu uzlikt māla masku, tās man ir visdažādāko veidu.
Šodien iegādājos divus Bioderma produktus, varbūt palīdzēs.
Es nedomāju, ka tieši sejas krēms visu atrisinās vienkārši visi sejas krēmi, kuru esmu lietojusi līdz šim vai nu vel vairāk liek taukoties manai sejas ādai vai arī no viņiem nav nekāda labuma.
28.11.2014 16:06 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Varbūt dermatologa vizīte var efektīvāk palīdzēt? Man ir ļoti pozitīva pieredze ar pēc ārsta receptes uztaisītiem losjoniem.
Vienkārši, ja 2 gadus ilga pašdarbība nenoved pie rezultāta, tad varbūt beidzot laiks pakonsultēties ar speciālistiem? Nu vismaz tik daudz, lai varētu teikt, ka esi centusies maksimāli. Varbūt risinājums tepat vien ir.
28.11.2014 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Vienreiz arī tiku pie tāda losjona, nekādu dižo efektu nedeva, mazliet pret pinnēm palīdzēja, bet pret melnajiem gan ne.
Vēl kādu gadu atpakaļ biju pie viena cita dermatologa, viņš man izrakstīja roaccutane, bet man viņš bija jādzer tādos daudzumos un tik ilgi, ka es vienkārši pagaidām nespēju to finansiāli atļauties. Un mazliet ari biedē tas, ka tās esot tiešām stipras zāles.
01.12.2014 00:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man labi palīdzējusi ir šī sejas maska.
http://www.iherb.com/queen-helene-mint-julep-masque-oily-and-acne-prone-skin-8-oz-227-g/5796#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=face%20mask%20helene&rc=53&sr=null&ic=1?rcode=tib189
Iet arī ļoti ilgi, liels tilpums un cena laba.
Vēlams masku likt pēc tam,kad seja ir paturēta virs tvaikiem. Der arī siltā/karstā vannā pagulēt pirms ;)
01.12.2014 00:41 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
KAĶIS - kā īsti tajā majaslapā bija ar tiem sūtījumiem? Tur bija kaut kāda noteikta summa, kad sūtīšana bija par brīvu vai kā?
01.12.2014 01:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
BekiLu, kada ir tava ikdienas sejas kopshana??

Vai attiri seju 2x diena? Reizi nedelja sejas skrubi lieto? Masku liec?

Vari pameginat shaadi - notiri ar cleanseri seju, tad sejas skrubiti, iemase kartigi, notiri skrubi, un tad liek karsto dvieli- mitru dvieli ieliek mikrovilnu krasni, sasilda un tad liek uz sejas, piespiezh, lai atveras poras BET esi uzmaniga, lai nav pa karstu. Pec tam liec masku, labas ir maalu maskas, peec tam toniks un mitrinosh krems.
Sho proceduru veic 1x nedelja, parejas dienas kop seju 2x diena.
01.12.2014 02:15 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Man palīdzēja: no rīta un vakarā mazgāju ar Avene sejas mazgāšanas neputojošo līdzekli, tad "izeju pāri" ar Iwostin( bet ne vienmēr, tikai pārsvarā tad, kad biju lietojusi tonālo vai bb) un uz nakti uz problēmzonas lielu bioderma global.

Melnie punkti kļuvuši mazāki un gaišāki. Šo procedūru ievēroju jau aptuveni mēnesi.
01.12.2014 04:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!