Kā izmanījās attiecības pēc bērna piedzimšanas ?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Sveikas ,pastāsties ,kas kļuva savādāk ?
Kā vīrs/draugs attiecās pret jums ? Vai jums seksu gribās vairāk/mazak , vai strīdaties/nestrīdaties ?
Esmu dzirdējusi ,ka katra sieviete ar kuru esmu runājusi apgalvo ,ka bērns izmaina attiecības par 360 grādiem ? Pastāstiet ,kādas izmaiņas bērns ieviesa jūsu attiecībās ?
01.08.2012 01:54 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Warrior - man ir zināms tāds 2in1 variants. :D tīrākās šausmas. :D
03.08.2012 21:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
mani savukaart maac bazjas, ka peec beerna dzimshanas viirs aizmirsiis par mani, jo patreiz visu dziivi pakaarto gaidaamajam beernam un pat ir ticis pie gruutnieciibas simptomiem. samam vairaak maates instinkta nekaa man uz doto briidi. jau vinjam pateicu, ka nebuus nekaadas beebja guleeshanas guljamistabaa un izdabaashanas katrai beerna kapriizei. veel jo projaam nevaru ieskaidrot, ka ir normaala lieta 2x meenesii atstaat mazo pie aukliites, lai pabuutu divataa, savaadaak pashu attieciibas var saiet griistee.
beerni ir briiniskjiiga lieta, bet ljaut paarveersties mazajam par maajas karali un dikteet attieciibas starp maati un teevu nedriikst.
03.08.2012 22:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-prieks dzirdeet ,ka tev buus beebis!Tu liecies loti normaala sieviete!Es arii noteikti esmu par aukliiteem!Savaa laikaa visu gribeeju pati!Gribeeju pieraadit ,ka varu visu!Tas nevienam nav vajadziigs!Par visu vairaak muusu viiriesiem laikam vajag veselu ,smaidiigu ,seksiigu sievieti blakus,nevis paarmociitu kara zirgu ar paargurusu seju vakaraa!
Kaadreiz sakot -paspeej visu...domaaju paspeej visu noorganizeet taa ,lai laiks atliek visam!Man liekas ,taa ir liela maaksla noorganizeet visu taa,lai visiem prieks!:)
03.08.2012 23:36 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
nezinu, es laikam kā liela egoiste domāju, ka sievietei jādzīvo harmonijā ar sevi, ar savām vēlmēm. tad viņa būs laimīga, vīrieti savu neknābās un arī bērns jutīsies mierīgāks. neko jau nesaku, kāda varbūt jūtas laimīga, ja velta savu dzīvi vīrietim, cita - bērnam. es, personīgi, negribu pazaudēt sevi. to arī savam draugam stāstu, ka arī MAN ir vēlmes un ieceres. protams, neatļaujos neko vājprātīgi grandiozu savā dzīvē, bet ir dienas, kad es tiešām bez sirdsapziņas pārmetumiem vismaz reizi mēnesī sarunāju drauga mammu, lai piekata mazo, un daru kaut ko, ko ES vēlos. aizbraucu uz Rīgu un aizeju ar draudzenēm un kino vai kafūzi, paguļu pludmalē, paspēlēju volejbolu, iepērkos, aizeju padziedāt, satieku sen neredzētus draugus etc. pagaidām tik vien, bet zinu, ka ar laiku es darīšu vairāk - strādāšu, mācīšos, ceļošu. kāpēc? jo bērni aizies savā dzīvē un vīrietis arī var aiziet, bet pašai ar sevi man jānodzīvo viss atlikušais mūžs un es negribu dzīves beigās saprast, ka neesmu neko sevis pašas dēļ izdarījusi, ka esmu dzīvi nodzīvojusi citiem.
nepārprotiet mani, es tiešām mīlu savu bērnu kā nevienu, bet es arī sevi mīlu. un paldies Dievam, ka tā.
04.08.2012 00:11 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Ance - par visiem 100 piekrītu Tev! Es, man šķiet, nojūgtos, ja nevarētu atrast laiku sev, savām vajadzībām. Un man būtu nospļauties, ja kāds uzdrošinātos pateikt, ka tādēļ esmu slikta māte.
04.08.2012 00:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ance-nav slikti teikts!Man tev ir tikai viens jautaajums-cik ilgi esi lauliibaa!?Tas teiciens -harmonijaa ar sevi...liekas mazliet egoistiski!Varbuut esmu paarpratusi...!Man lauliibas dziive liekas -darbs ar sevi,iipasi tad ,ja viss neiet taadaa harmonijaa ,kaa veelamies!Tas ir kaut kas ko laikam mees saucam par miilestiibu,ka jaasatur tas otrs arii kaadreiz kopaa,lai neizjuuk!
Kaadreiz ar mazajiem ir taa ,ka "izjukusi abi" no paarslodzes-neguletas naktis utt-nevar vairs pat saprast,ko veelas,ko nee!Laikam mums ir loti jaamaak satureet kopaa to visu ,lai vareeetu dziivot tikai ar savaam veelmeem vien!
04.08.2012 00:40 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, neesam kpā ilgi un mūsu situācija NAV standarta mīlasstāsts: iepazinās, iemīlējās, apprecējās, radīja bērnu, dzīvoja laimīgi.
neesmu teikusi, ka jādzīvo ar savām vēlmēm vien. saku tik to, ka negribu sevi attāt novārtā. ak dies, cik daudzas tādas neesmu dzīvē redzējusi - mana māte, piemēram. viņa TIK ĻOTI strādā pie attiecībām, pie ģimenes dzīves, ka pati neaprot, ka kā cilvēks sevi vipār vairs neattīsta. ok, pirms gadiem 7iem iemācījās ar datoru apieties, četrus gadus pirms tam nolika tiesības. viss. vieņai nav nedz augstākās izglītības, nedz darba, nedz arī kaut kādas intereses vairs. viss, ko viņa dara, ir sēž mājās un tamborē. vai spēlē draugos fermu. kaut gan viņa ir TIK jauna. ceļot nevar, jo neprot valodas. aibraucu pie viņas mazo atrādīt pirms pāris nedēļām, prasīju, ko tu dari, lai sevi iepriecinātu. viņa teica: "nopērku šokolādi." tipiskākais teiciens no viņas mutes: "nu, kur tad es, ko tad es, vai tad es ko varu?" un es saprotu, ka viņa vairs pat neredz "lielāku bildi", viņa redz tikai savu dzīvi mājās, mūžam tīrāmā četristabu dzīvoklī laukos, mazā ciematā pie Lietuvas robežas. NEDOD DIEVS! negribu tādu dzīvi sev.
un tāpēc, jā atļaujos būt egoistiska, bet es realizēšu savus sapņu un, ja varēšu, likšu arī savai mātei izrauties no tiem elles vārtiem, jo man goda vārds ir nenormāli žēl, ka viņa savulaik domāja, ka viņai manis dēļ jāatsakās no saviem sapņiem!
04.08.2012 01:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ance-saprotu tevi loti labi!:)Zeel tavas mammas-vina ir iegaajusi nepareizaas sliedees!Paaraak aatri ir pateikusi sev -neko vairs nevajag!Taa laikam ir -nekad nav par veelu maaciities no savaam ,vai citu kluudaam!Man saliidzinosi viss ok un tomeer... vareetu buut noteikti veel labaak,ja zinaatu pareizo atsleegu savaam attieciibaam!Mans viirs tik loti veelas ruupeeties par mani-man liekas,ka es vinam vienkaarsi to nelauju-atkal nav pareizi...!
04.08.2012 01:10 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, piekrītu arī tev, jo ir jau tā, ka katrai sievietei tā dzīves uztvere ir savādāka. varbūt pēc gadiem arī domāšu savādāk, bet pagaidām, kamēr esmu jauna, man gribas tvert no dzīves visu, ko varu. draugs bieži nesaprot, skaka - kā, tev tagad ir bēns, tu taču esi laimīga. jā, tiešām, mana mazā mani iepriecina katru dienu un man ļoti patīk ar viņu pavadīt laiku. tagad viņai gan tikai četri mēneši - maziņa vēl, bet jau ļoti interesanta. lielāko daļu dienas pavadu gulšņājot ar viņu pa gultu, spēlēoties. tagad mācās satvert priekšmetus, tik smieklīgi, kā viņa paliek dusmīga, kad nesanāk. :D
bet tomēr reizēm jūtos nomākta, jo gribētos tur un gribētos to. ne jau savu bērnu gribās nomest, bet man gribās piepildīt dzīvi ar dažādiem notikumiem, ne tikai ģimenes dzīvi.
04.08.2012 01:24 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Ance, cik vecs tev ir bēniņš?
04.08.2012 01:25 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
tb bērniņš
04.08.2012 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
sorry. tiko pati izlasīju :D
04.08.2012 01:26 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Ance - šķiet, ka pati būtu to visu rakstījusi. :D Ļoti labi tevi saprotu, un domāju tieši tāpat kā tu. :)
04.08.2012 11:04 |
 
Reitings 48
Reģ: 13.04.2012
Man ar draugu savstarpējās attiecības nav mainījušās, lai gan ir pagājuši tikai nepilni 2 mēneši. Sākumā pēc dzemdībām biju greizsirdīga uz meitu, ka tētis gandrīz visu uzmanību viņai, slimnīcā sanāca pavadīt ar mums tikai dažas stundas, mājās gribēja kompensēt. Man grūti bija aprast, ka neesmu vairs vienīgā sieviete savam draugam. Kad biju stāvoklī, tad visa uzmanība un rūpes tika man. Man vispār grūti bija aprast, ka vairs neesmu grūtniece, ļoti pietrūkst tās sajūtas. Pārdzīvoju vēl par to, kas es par māti, kas ir greizsirdīga uz savu bērnu. Visam klāt vēl neapmierinātībā ar vizuālo izskatu, sāpes rada diskomfortu. Kad pastāstīju draugam sava negarastāvokļa cēloņus, palika labāk. Arī pašai uztvere pamainījās. Tagad viss kārtībā. Vēl piebildīšu, ka dzmedību laikā un uzreiz pēc, redzēju savu draugu citām acīm, likās, ka mīlestība iegāja citā līmenī, jo atbalsts viņš bija milzīgs. Lai arī nevaru sūdzēties par atbalsta trūkumu iepriekš.
Meitiņa mums aizmieg no plkst 22.30 - 23.30, un tad ar draugu mums paliek maz laika, lai divatā pavadītu laiku, jo gan nāk miegs, gan saprotu, ka kamēr mazā guļ, man arī jāguļ. Ļoti pietrūkst tādu mīļu brīžu, pietrūkst tās brīvības sajūtas, lai aizietu uz randiņu. Bet atkal mierīgi pasēdēt pie tv, zinot, ka blakusistabā guļ mūsu meita, laime ir ļoti liela.
Pati arī pavadu noteiktu laiku forumos, kamēr meitiņa guļ, tā es sevi atpūtinu. Parakstos ar māmiņām, papļāpāju. Jā, reizēm mati ir netīri, grīda putekļos, bet arī atpūtu vajag. Man meitiņa ir samērā mierīga, bet tāpat paiet daudz laika ap viņu. Sākumā bieži raudāju, ka nesanāk būt ideālai mammai un sievai - bērns laimīgs, māja kārtībā, es kārtībā un ēst gatavs. Tad sapratu, labāk grīda netīra, bet es mierīga, nevis stresā vai pārgurusi un neiecietīgāka pret bērna untumiem. Nav jau arī tā, ka cauru dienu esmu viena pati, draugs arī daudz palīdz gan ar bērnu, gan virtuvē.
Ja vīrietis gatavs sievieti pamest, jo viņai mati netīri, apģērbs nav tāds, kā rāda tv, nagi nav uzkrāsoti, kājas nav noskūtas vai sieviete ir piekususi, lai taisītu kādus romantiskos pārsteigumus, bet māja un bērns ir kārtībā, tad tā nav ģimene. Protams, cita lieta, ir, ja netīri mati, tiek uzskatīti par normu un sievietei vienalga, kādā paskatā iet ārā no mājas, tad sievietei gan var ko pārmest.
Sievietes, kas audzina bērnus vienas un kas dzīvo vienas pašas, manās acīs ir varones.
04.08.2012 11:06 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Milzīgs paldies, meitenes, par šo diskusiju. Vērtīgākais, ko esmu lasījusi pēdējā laikā!
04.08.2012 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Izlasiju so murgu un speeju briiniities,viirietis galvenais, viirieti japieluudz kaa allaahu. :-D:-D
27.07.2017 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits