Kā izmanījās attiecības pēc bērna piedzimšanas ?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Sveikas ,pastāsties ,kas kļuva savādāk ?
Kā vīrs/draugs attiecās pret jums ? Vai jums seksu gribās vairāk/mazak , vai strīdaties/nestrīdaties ?
Esmu dzirdējusi ,ka katra sieviete ar kuru esmu runājusi apgalvo ,ka bērns izmaina attiecības par 360 grādiem ? Pastāstiet ,kādas izmaiņas bērns ieviesa jūsu attiecībās ?
01.08.2012 01:54 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Man nav bērnu, bet izlasot šo tēmu, secināju, ka piekrītu tam, ka bērnu nevar likt visās vietās pirmo. Ja, protams, vīrietis ir vēl kādreiz vajadzīgs....Taisnība.Vajag mācēt būt elastīgai.
03.08.2012 12:03 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mans koučs ir sieviete :) Un nē, par sievietēm viņa neaizmirst. Patiesība ir pavisam vienkārša - ja vien vīrietim nav kaut kādas novirzes, viņš pret sievieti izturas tā, kā viņa izturas pret vīrieti. Ja sieviete zāģē, ir neapmierināta, pukst, nepievērš uzmanību, tad viņa tieši to pašu saņem pretī. Sieviete, kuras vīrietis ir attiecībās apmierināts, visu labo saņem atpakaļ. Izmēģināts un pārbaudīts ;)

Torsunovs savās lekcijās labi pateica - cilvēkiem patīk aizmirst, ka laimi ir ne tikai jāņem, bet arī jādod. Mēs lielākoties domājam tikai par to, ko sagrābt no otra, nevis kā vairāk iedot.
03.08.2012 12:08 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
CariDee - vienmēr pēc dzemdībām 6 nedēļas nedrīkst darīt TO. :)
03.08.2012 14:41 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Bet kā ar orālo seksu? To taču sieviete drīkst, vaine? Tad jau vīrietis var apmierināt orāli un viņa viņam minetu. Viss činikiekā. Nesaprotu, kur prpblēma...
03.08.2012 14:45 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
mertisa - asiņošana pēc dzemdībām ilgst vismaz 4 nedēļas. Viss tur ir jūtīgs un sāpīgs. Man pat pēc 6 nedēļām, kad jau varēja mīlēties, bija ļoti liels diskomforts, kad man tur pieskārās. Tas, protams, kā kurai.
03.08.2012 14:48 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Mertisa, ieslēdz veselo saprātu un padomā, cik patīkami vīrietim būtu Tur aplaizīt savu sievieti neilgi pēc dzemdībām, īpaši, ja bijuši plīsumi u.tml. problēmas. Turklāt diez vai nāks par labu arī papildus mikroorganismu klātbūtne dzīšanas procesā u.tml.
Normāls vīrietis, kas ciena savu sievieti un bērna māti pacietīsies tās 6 nedēļas - nav jau mirstamā vaina!
03.08.2012 14:49 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Vīrietim jābūt pirmajā vietā?
Nu gan idejas.
Nekas nevar būt svarīgāks par savu bērnu.


Cmoon, kas tās par domām? Protams, ja vīrs ir dzērājs vai vispār neinteresējas par bērnu, tad ir savādāk, bet ja cilvēki ir laimīgi un laulībā tā nevar notikt.
Biju kāzās, kur mācītājs vecākiem teica :
Tagad jūs vairs nebūsiet saviem bērniem 1.vietā, jo :
1.vietā būs vīrs (viņi viens otram)
2.vietā bērni
3. vecāki :)
03.08.2012 15:06 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
un kurā vietā būtu jābūt pašas interesēm, ko gudrās galvas?
vai pēc ģimenes izveidošanas dzīvei jāsastāv tik no vīriša, bērna un vecākiem?
03.08.2012 15:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es jau zinaaju ,ka izcelsies veetra, attieksme pret manu "pirmo vietu" ...Es to speciaali pateicu paarspiileejot ,jo tas ir dziivee pieraadiijies,ka attieciibas loti uzlabojas tiesai tad ,ja mums ir beerns un TOMEER loti lielu uzmaniibu pieveersam savam viiram!
Es to sapratu arii peec nodarbiibu apmekleejuma,ka loti biezi mees viiru vispaar aizmirstam ,tiikko muusu gimenee ienaak mazais!Jaa -piekriitu darbi ir jaadara vienliidziigi ,bet uzmaniiba loti daudz ir jaavelta savam viiram-pasakot komplimentus!Cik sievietes te ir ,kuras saka saviem viiriesiem komplimentus....Es varu likt roku uz sirds un teikt -loti maz!Peec beerna piedzimsanas komplimenti ir teikti loti biezi tikai mazajam....cik vins smuki paaudzies ,vaidzini saarti, pirmais zobins smuks un tad beigaas briinamies,ka taa ir visus atlikusos gadus....beerns netiek "izlaists no rokaam "!Puisi vispaar buutu jaaaudzina viiram-tad iznaak kaartiigi viiriesi....!Maza padaliisanaas no manaam nodarbiibaam!
Loti patiik Chanely domas!:)
03.08.2012 17:12 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Tad es laikam esmu egoiste un maita, ja domāju, ka pēc dzemdībām tieši sievietei būtu jāsaņem komplimenti. Ne jau vīrietis nēsāja mazuli 9 mēnešus, ne jau ar viņu notiek visas tās fiziskās pārvērtības - strijas, iztiepta āda un krūtis. Viņam nav tas viss jāpārdzīvo. Tagad sieviete rūpējās par bērnu un māju pluss vēl ar vīrieti jāauklējās? Tieši tāpēc viņš ir VĪRIETIS!
03.08.2012 17:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaprace-daudzas sievietes ir gaajusas tam paari-tu neesi vieniiga !Daudzas sievietes ir dzemdeejusas pat 6 un vairaak reizu!Es loti daudz esmu maacijusies no savaam Afganistaanas sievieteem-mammaam!Vinas visu paspeej un veel peedejaa briidii luupas nokraaso pirms viirs atnaak maajaas un tad viirs arii vinas cel debesiis!:)Tie cilveeki ir daudz speeciigaaki par mums-man tiesaam saads iespaids ir radies !Jasaka ,ka gimenes arii daudz speeciigaakas!
Mees gribam ,lai muus zeelo-tas ir dabiigi,bet mees nevaram buut cieteejas-taapeec ,ka mums ir beerni!Taas ir divas dazaadas pozicijas!
03.08.2012 17:36 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Nevienā teikumā neminēju, ka sievieti ir jāžēlo vai ka viņas ir cietējas. Man par laimi ar manu ādu un krūtīm viss ir kārtībā. Es uzskatu, ka tieši tas viss vīrietim ir jānovērtē - tas, ka sieviete var visu paspēt gan mājās, gan sevi sapost.
03.08.2012 17:42 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Nav ko salīdzināt ar afgāņiem, kuriem, pirmkārt, ir cita audzināšana. Otrkārt, tajā sabiedrības modelī sievietei ir KONKRĒTA vieta, kur tai jābūt - mājās. Mēs tomēr dzīvojam brīvākā sabiedrībā, kurā sieviete, vismaz teorētiski, tiek uzskatīta par līdzvērtīgu sabiedrības pārstāvi vīrietim.
03.08.2012 17:42 |
 
Reitings 4
Reģ: 03.08.2012
Novirzīšanās no tēmas par tām afgāņu sievietēm, bet mana mamma satikās ar afgāni un jautāja - kāpēc Jums tāda interese par vecākām sievietēm? (viņai 50, viņam 35), un viņš atbildēja - kāpēc Tu uztraucies? Tu savos 50 gados izskaties daudz labāk, kā 'mūsu' sievietes 30 gados, kuras jau ir piedzemdējušas 6-10 bērnus un nomocījušās pa mājām!
03.08.2012 18:42 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Vēl viena novirzīšanās no tēmas - kaimiņos dzīvo divas sievietes, kuras savā dzīvē vispār nav strādājušas (viena ir dikti sen) un visu savu dzīvi bijušas mājsaimnieču lomā (privātmājā tas nav nemaz tik vienkārši, ja ir liela kvadratūra un dārzs + audzinājušas bērnus) un abas izskatās TIK lieliski! Mierīgi var dot par 10-15 gadiem mazāk!!
03.08.2012 18:54 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
sieviete nekad nemīlēs vīrieti tā, kā mīl bērnu.


TĀ un TIK ĻOTI, kā mīl bērnu. Mīlestība pret savu bērnu ir pārcilvēcīga, tā ir cita mīlestība.
03.08.2012 19:06 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Pele, sorry, pie šādiem tekstiem vienmēr tomēr gribas pajautāt - tam afgānim bija ES pilsonība?
03.08.2012 19:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taa sieviete ,kura beernu-delu, miilees nenormaali-nekad nespees atdot to citai sievietei!To es saku ,jo zinu taadu piemeeeru....tas viirietis nekad "neaizies no sievietes pupa"!
Vecos laikos mees to saucaam par "meerkaka miilestiibu"!
03.08.2012 19:31 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Emmanuelle, bet nevar jau arī mīlēt mazāk, lai tikai varētu pēc gadiem 18 viņu palaist vaļā! To jau nav iespējams kontrolēt, manuprāt. Es saprotu, par ko tu runā, mans pirmais draugs savos 26 gados nebija pārcirtis nabassaiti ar savu mammu, viņa burtiski "apēda" visu viņa dzīvi! Un tad man žēlojās, ka viņu ir izlaidusi. Viens labs psihoterapeits minēja, ka ir divas traumatiskas attiecības vīrieša dzīvē: 1) kad māte viņu garīgi nelaiž vaļā un kontrolē visu, ko viņš dara; 2) kad māte audzina dēlu viena bez vīrieša un bērnam esot netiek rādīts nekāds vīrieša piemērs. Tāpēc daudzi vīrieši ir tādi memļaki, pat ne jau tāpēc, ka mātes audzinātu vienas, vīrs var būt, bet viņš nefunkcionē garīgā līmenī. Un tad izaug tie.. Tie, par kuriem te Cosmo meitenes bieži sūdzās :D
03.08.2012 20:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
WaRRior-tici man ,es arii loti miileeju un vel tagad miilu savus deelus! Taa ir pilniigi citaa miilestiiba,kaa peret savu viirieti!
Mees miilam savus vecaakus arii!Tomeer jaatziist,ka varam nenormaali sabojaat savus deelus,nelaujot viniem attiet ne soli no mums!
Taads varbuut mazs piemeers-kaut vai tas pats sex...mees nevaram normaali vairaak pamiileeties ar savu viiru,jo domaajam ,ka tikai tos mazos nepamodinaasim (ja dziivojam vienistabas dziivokli)!Tas ir tiirs piemeers no manas dziives!Ielikaam mazos guleet virtuvee-uztaisiijaam loti smuki.:)Taadaa veidaa tomer nebija taa sajuuta,ka beerni gul pie pasiem-pavisam blakus...!Draugi toreiz teica,kaa juus taa variet-virtuvee....bla bla bla!Mees vareejaam ,jo saprataam ,ka mums arii ir sava privaataa dziive kaut kaa jaauztur!
Tagad ar savu galvu -saprasanu saprotu ,ka buutu daudzas lietas dariijusi citaadi,lai attieciibas saglabaatu ,bet laikam tam bija jaanotiek ,kaa ir noticis!
03.08.2012 20:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits