Kā izmanījās attiecības pēc bērna piedzimšanas ?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Sveikas ,pastāsties ,kas kļuva savādāk ?
Kā vīrs/draugs attiecās pret jums ? Vai jums seksu gribās vairāk/mazak , vai strīdaties/nestrīdaties ?
Esmu dzirdējusi ,ka katra sieviete ar kuru esmu runājusi apgalvo ,ka bērns izmaina attiecības par 360 grādiem ? Pastāstiet ,kādas izmaiņas bērns ieviesa jūsu attiecībās ?
01.08.2012 01:54 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kaprace - es nez garumzimem kaut ka neskaidri izteicos...
Ir dzirdets no jaunajam maminjam, ka NAV LAIKA dusha ieiet vai tur nagus uzkrasot. To es nesaprotu, ka var nebut 5 minutes diena dushai?
02.08.2012 19:22 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
sākumā bija baigi traki. sāksim jau ar to, ka mūsu attiecības sākās tajā dienā, kad mani ar mazo izlaida no slimnīcas. un sākās uzreiz ar kopdzīvi. draugs nevarēja samierināties, ka ir tētis, jo manas grūtniecības laikā nebijām gandrīz tikušies -2vas reizes pēdējos mēnešos. tad nu bija tā, ka manējaus vairāk vazājā apkārt no sākuma, nekā palīdzēja. pagāja mēnesis (!) līdz paņēma mazo rokās. un dzēra daudz. man, protams, vislaik bija kaut kas jādara, pie tam vēl tika pieprasīts, lai es vienmēr labi izskatos. lieki teikt, ka es izturēju mēnesi. tad reiz mēs sarunājām ar drauga mammu, ka viņa uz pāris stundām paskatās mazo, aizbraucām uz kino, pēc tam pasēdējām čillenē, kur arī man pie glāzes vīna iznāca ,no mutes viss, ko es par tādu kopdzīvi domāju.
kopš tā laika viss ir krietni uzlabojies, kaut gan strīdi ar sanāk un viņam vazāties joprojām gribas. es gan saku, ka jābūt visam godīgi - kur viņš, tur es, jo man galu galā atpūsties arī gribās. un tā kā es neesmu ar mieru tik bieži mazo atstāt ar viņa mammu, tad nu sakož zobus un sēž mājās. nez, varbūt nepareizi darbu, bet savādāku attieksmi no sava vīrieša nevaru pieņemt.
02.08.2012 19:29 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ance, tevi vispār var apbrīnot, cik atceros kaut ko no senākām diskusijām, tu nemaz negribēji ar to vīrieti būt kopā un aizlidoji uz ārzemēm vai arī es kaut ko jaucu?
Piedzimst bērns un vel pa starpai jābūvē attiecības, tur vajag spēcīgus nervus, manuprāt. Vīrietim, protams, arī nav viegli, bet tomēr viņam viss ir vienkāršāk, vienīgais šajā gadījumā viņu var apsveikt ar to, ka viņš vismaz mēģina būt atbildīgs, nevis izkūp gaisā.

Par to labo izskatīšanos, tā jau vairāk vienmēr ir prasība no vīriešu puses, man liekas, ka jaunajai māmiņai pirmajos 3 mēnešos ir jāliek miers un viss, lai aprod ar situāciju un tad jau var arī par citām kvalitātēm domāt. :)
02.08.2012 19:33 |
 
Reitings 160
Reģ: 29.01.2009
Ir dzirdets no jaunajam maminjam, ka NAV LAIKA dusha ieiet vai tur nagus uzkrasot. To es nesaprotu, ka var nebut 5 minutes diena dushai?


Ir traki, ja bērns nav izlaižams no rokām, vai noliec gulēt, tiklīdz kko iesāc darīt, tā mostas. Viss atkarīgs, cik mierīgi bērni. Tāpēc ļoti svarīgi, lai visā piedalās ABI vecāki- kopā taisīja, kopā rūpējas, audzina :) Man 2 meitiņas, pietiek laika gan skaistumkopšanai, gan savam vīrietim, gan virtuvei- visam :) Jāiemācās saplānot savu laiku :)
02.08.2012 19:34 |
 
Reitings 160
Reģ: 29.01.2009
Par to labo izskatīšanos, tā jau vairāk vienmēr ir prasība no vīriešu puses


Man pašai pret sevi ir prasība vienmēr lieliski izskatīties- lai ar smaidu var skatīties spogulī. Kopts izskats ir labas pašsajūtas priekšnoteikums :) Pat neizejot no mājas, un visu dienu nesatiekot vīru, izskatos tā, ka jebkurā laikā varētu uzņemt negaidītus ciemiņus :)
02.08.2012 19:38 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
WaRRior, jā, tā bija. uzzināju, ka esmu stāvoklī, kad biju jau UK. teikšu godīgi - kopā pagājušā gada septembra līdz ši gada aprīlim mana dzīve bija pilnīgs vājprāts, jo biju viena ārzemēs un stāvoklī. pēc bebes piedzimšanas ar dzīve nekāda zemene nebija, bet tagad sāku saskatīt vispār jēgu visos tajos pārdzīvojumos. reizēm gan šķiet - un šad tad arī sanāk te kaut ko stulbu ierakstīt tajos brīžos - , ka vieglāk būtu nEBŪT kopā, bet kaut kā cīnamies un tētis viņš ir fantastisks (beidzot, kad saņēma sevi rokās), tā kā iet uz labu. :)
02.08.2012 19:43 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Dominika - nu skaidrs :D normāli pārpratu tevi :D
Nezinu, es vienmēr atradu laiku, lai ieietu dušā. Kad vīrs pārradās, viņš pieskatīja mazo, tad veltīju laiku sev. Visu var sarunāt, atkarīgs tikai KĀ runā. :)
02.08.2012 19:44 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
par to dušā iešanu. mana draudzene (arī gados jauna mamma) reiz iesēdināja sīko autokrēsliņā un ņēma līdzi vannasistabā, kamēr mazgājās. :D starp citu, arī risinājums, ja vajag fiksi nomazgāies. ;)
02.08.2012 20:35 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Nee, neesmu, taa teikt-gatavojamies. Vispirms jabut pashiem veseliem un tiriem no visiem drankjiem :)
02.08.2012 20:37 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ance-superiga doma ! :D Man prata neienaktu :)
02.08.2012 20:38 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Nepiekritīšu tiem komentāriem, kas sekoja pēc manis. Un es nekādā gadījumā nepārspīlēju ar draudzēšanos, man nav vajadzīga draudzene visās dzīves situācijās, visu brīvo laiku. Runa ir par to, ka es biju blakus, kad bija pirmās problēmas grūtniecības laikā, problēmas ar vīrieti utt. Kad man bija vajadzīgs atbalsts, tad varēju pati ar sevi auklēties...
Un par to, ka nav laika, nestāstiet pekstiņus. Ieejiet jebkurā mammu portālā, tur jaunās māmiņas stundām sēž un čato par kaut kādām stulbībām, loģiski, ka visu dienu notriecot čatā matus izmazgāt laika nebūs. ;)
02.08.2012 20:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mums ar draudzeni attiecības kļuva vēl labākas, es kopā ar vecākiem ļoti gaidīju mazo un sagaidījām (l)
02.08.2012 20:50 |
 
Reitings 160
Reģ: 29.01.2009
iesēdināja sīko autokrēsliņā un ņēma līdzi vannasistabā, kamēr mazgājās


es ar autokrēsliņu liku virtuvē uz galda, lai mani redz, ir blakus, kamēr gatavoju ēst :) nebija rokās jātur
02.08.2012 20:51 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Ieejiet jebkurā mammu portālā, tur jaunās māmiņas stundām sēž un čato par kaut kādām stulbībām.

piedod, bet ne visām ir mammas un vīramātes, ka paprasīt padomu, ne visos laikos var sazvanīt ģimenes ārstu. bez tam, kas tev aizņem vairāk spēka - pasēdēt pie kompja vai raustīt uzacis, pīt bizes un lakot nagus? kamēr neesi uztaisījusi pati savu bēbi, NEVARI iejusties. reizēm tiešām tas mirklis atelpas pie datora ir vienīgais brīdis pa dienu, kad normali vari apsēsties..
neesmu no tām, kas vazājas netīra apkārt, bet tik un tā, tas tavs "nestāstiet pkstiņus" man uzsita dusmas.
02.08.2012 20:55 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
sinchy, tā ir mana ikdiena. :D
02.08.2012 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Sinchy Tev gadījumā bērnu vārdi nesākas ar burtiem V un E? :)
02.08.2012 20:59 |
 
Reitings 160
Reģ: 29.01.2009
Sinchy Tev gadījumā bērnu vārdi nesākas ar burtiem V un E?


Ir V, bet nav E :)
02.08.2012 21:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir traki, ja bērns nav izlaižams no rokām, vai noliec gulēt, tiklīdz kko iesāc darīt, tā mostas.

nav taada termina, kaa beerns nav izlaizjams no rokaam, bet gan ir cits termins tam :"izlaists ziidainis". ja beerns ir paaeedis, vesels un ar sausu dupsi, tad arii var atstaat kaadu reizi gultinjaa pabljaut un aiziet liidz tai dushai. nepiekriitu tiem psihologiem, kuri saka, ka ir jaadanco peec beerna stabules. taa izaug egoisti, kurus peec tam nesavaaksi.
beerni breec dazkaart aiz garlaiciibas vai arii izmanto maati kaa knupiiti .uzliec kaadu forshu beernu dziesmu, ieliec knupi mutee un miers maajaas.
03.08.2012 02:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-piekriitu!Laikam vissliktaakais kas var buut visaa-beerns speelee "pirmo vijoli"!Taadaas attieciibaas viram vairs nav vieta-vienkaarsi nav laika viirietim vairs,jo beerns paneemis visu uzmaniibu!:D
Es vienmeer esmu bijusi par to ,ka muusu viirietim ir jaabuut pirmaa vietaa-izklausaas taki,bet taa tam buutu jaabuut!Tad noteikti var nodziivot tos daudzos gadus lauliibaa!Beerni izaugs un aizies...atpakal nepaskatoties!Mums jaamaaca viniem ,kaa miileet savus partnerus!Pirmais piemeers ir gimene-mamma un teetis!Es nerunaatu tik paarliecinosi par so teemu,ja nebuutu saskaarusies ar so situaaciju...!
03.08.2012 03:56 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Vīrietim jābūt pirmajā vietā?
Nu gan idejas.
Nekas nevar būt svarīgāks par savu bērnu.
03.08.2012 07:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits