Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izmanījās attiecības pēc bērna piedzimšanas ?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Sveikas ,pastāsties ,kas kļuva savādāk ?
Kā vīrs/draugs attiecās pret jums ? Vai jums seksu gribās vairāk/mazak , vai strīdaties/nestrīdaties ?
Esmu dzirdējusi ,ka katra sieviete ar kuru esmu runājusi apgalvo ,ka bērns izmaina attiecības par 360 grādiem ? Pastāstiet ,kādas izmaiņas bērns ieviesa jūsu attiecībās ?
01.08.2012 01:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Augšā
01.08.2012 01:54 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
360 grādi ir apkārt un tajā pat punktā. 180 grādus varbūt domāji? ;)
01.08.2012 01:56 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Nu ja 180 jau tik apgriešas apkārt ,bet 360 apgriešās pilnībā apkārt :D
01.08.2012 02:03 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Jā, 360 apgriežas apkārt un paliek tajā pašā vietā..bet ko nu tur pa sīkumiem :)
Pašai bērnu vēl nav, taču es zinu ģimenes, kuras pēc bērna piedzimšanas kļuva tuvākas :)
01.08.2012 02:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 26.06.2012
Tas jau ļoti individuāli, mums attiecībās radās nesaskaņas, jo negribēju vairs mīlēties un labu laiku nebiju pielaužama uz to. tad ar laiku, palēnām viss nostājās savās sliedēs.
01.08.2012 02:59 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Up :) arī interesē.
02.08.2012 16:40 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Attiecības ļoti mainās. Vistrakākais posms ir uzreiz pēc bērniņa dzimšanas, ja tas ir pirmais bērns, tad abi jūtas apjukuši, jo nav pieraduši pie jaunās situācijas. Rēķinies ar to, ka bērns tavu dzīvi pakārto sev - tu dzīvo viņa režīmā. Būsi biežāk nogurusi, kas noteikti atstās iespaidu uz intīmajām attiecībām. Mēs diezgan daudz strīdējāmies, jo man bija pamatīgas hormonu vētras. :D Kad varēju atkal mīlēties, darīju to kā traka. :D Biju pamatīgi izsalkusi, turklāt tas man sagādāja TĀDU baudu. Protams, vīrs to tikai novērtēja. Bija brīži, kad vīrs bija greizsirdīgs uz bērnu, jo saņēma mazāk manas uzmanības, nekā bija pieradis. Bija arī apgrieztas situācijas. Ir grūti, kas otra pusīte var iedzert aliņu vakarā vai iziet ar draugiem, bet tev - bērns. Taču bērns aug, paliek nedaudz vieglāk, un variet vairāk laika veltīt viens otram. Galvenais nevainot otru pie kkādiem sīkumiem, un nebaidīties palūgt palīdzību, ja jūties nogurusi. Mēs daudzas lietas bijām jau izrunājuši pirms dzemdībām, zinājām, ka viegli nebūs. Patiesībā, tas ļoti ir atkarīgs no pašam attiecībām.
02.08.2012 16:53 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Nezinu, kā mainās attiecības starp sievieti un vīrieti, bet nesen piedzīvoju to, kā mainās attiecības starp draudzenēm šādā situācijā. Kopš viena mana laba un tuva draudzene palika stāvoklī, visa draudzība pamatīgi sašķobījās. Viss griežas tikai ap grūtnieci, un manas problēmas un raizes liekas absolūti nenozīmīgas. Tas ir ļoti skumji patiesībā, jo pa šo laiku bija brīži, kad man ļoooti bija nepieciešams draudzenes atbalsts.
02.08.2012 17:01 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Ļoti interesē šī tēma,esmu arī gaidībās.
02.08.2012 17:25 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
*Hanna*, tas nav skumji, tas ir pašsaprotami!
Grūtniecības laikā mainās prioritātes un protams, ka draudzenes vairs nav pirmajā vietā. Manai draudzenei arī tikko piedzimis bērniņš un man likās pašsaprotami, ka grūtniecības laikā un arī tagad attiecības ir mainījušās. Tiesa gan, manuprāt, ļoti daudzas krietni pārspīlē ar "draudzēšanos". Esam taču jau lielas meitenes un pašām jāmāk tikt galā ar dzīves situācijām un izaicinājumiem
02.08.2012 17:26 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man jau šķiet, ka bērniņu gaidot, patiesi visas citas problēmas paliek nenozīmīgākas, kā fons, nu nevar vairs uztvert kā iepriekš, kad kāds stāsta par savām kārtējām problēmām darbā, ar vīriešiem un vēl 100 lietām, par ko meitenes sūdzas kaut vai šeit forumā, tā ka, domāju, vienkārši vajadzētu saprast.
02.08.2012 17:31 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Zinu vienas pazinjas situaciju, bija lidzigi ka Te mineja-seksu negribejas,puisis jutas atstumts un saka balleties,dzert un...iet pa kreisi lidz izskiras abi. Tagad kad iztrakojies, grib atpakalj, bet nu ir par velu,bija kads,kurs saprata so sievieti un panjema ar visu bernu. Taa luuk.
Es ar baidos kaa buus...pat loti. Jo mans virietis grib daudz uzmanibas un TO. Bet man jau tagad TO gandriz nevajag,delj ka ir loti daudz stridu:(
02.08.2012 17:51 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Man arii gribeetos dzirdeet pieredzes, arii esmu gaidiibaas :)
Mardzita Sheep, kaa saprotu, nesen dzemdeeji, vai kaa? ;)
02.08.2012 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Viss ir atkarīgs no pašas sievietes. Vienmēr atradīsies kāda, kura žēlosies, ka pat matus nevar izmazgāt, kur nu vēl vīram uzmanību pievērst. Tikai tām čīkstētājām vienmēr atliek laiks ieiet forumos pasū7dzēties, bet, kad jārūpējas par ģimenes dzīvi tā nav laika. Bērnam ir divi vecāki, līdz ar to abi audzina.
02.08.2012 18:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii domaaju,ka visu noteikti nevar uzvelt tikai sievietei!Tomeer mazliet jaapadomaa par savu izskatu arii ,ja mazais maajaas!Noteikti nevajadzeetu staigaat visu dienu pa maaju naktkreklaa un nesakemmetiem matiem...Tas saakums noteikti nav viegls,bet kaa jau te mineeja-beerninam ir abi vecaaki-abiem arii jaaruupeejas!
Par draugiem...parasti jau ar beerna ienaaksanu gimenee arii mainaas uz laiku sarunas draugu starpaa-vairaak tiek piemineets mazais!Noteikti tiem paariem ,kuru gimenee veel nav beernu ,buus neinteresanti klausiities par pirmo zobu,poteem utt
Taa laikam ir -katraa laikaa citas intereses!Mees mainamies un lidz ar to ,mainaas arii muusu "domu biedru grupa".
02.08.2012 18:40 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Uzskatu, ka noteikti mainās uzskati un prioritātes, bet tas, ka sieviete ir stāvoklī vai viņai jau ir bērniņš, noteikti nenozīmē, ka viņa ir svarīgākā pasaulē un tikai viņas problēmas ir svarīgas. Tas, nenoliedzami, ir svarīgi, bet esmu savu kādreizējo draugu lokā sastapusies ar situāciju, kad sieviete ar savām grūtnieces problēmām un interesēm atbaidīja gan savus draugus, gan bērna tēvu.. Visam jābūt ir samērā, nevajag aizmirst par sevi un sev vienai visus pienākumus uzkraut, bet nevajag jau arī uzkraut to visu otram vai, vēl drausmīgāk, visiem blakus esošajiem. Bērnu audzina un par bērnu rūpējas māte un tēvs, abiem ir jāmīl un jārūpējas vienlīdzīgi. :)
02.08.2012 18:47 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Temats ka naglai uz galvas, jo tik tikko par to iedomajos, ka butu, ja mums butu berns! Jo jau ta stridamies par sikumiem, ar bernu vsp butu uzhas. Laigan man jau liekas, ka berns liek aizmirst par sikumiem un skatities uz lietam glabalak un vesu aci. Ka ari liekas, ja mil viens otru, tad ari berns satuvina. Es loti gribu bernu, bet ne vispareji, bet tieshi no sava viriesa, sajas attiecibas. Jo esam tik ilgi jau kopa, ka liekas, ka vajag kaut ka spert nakamo soli, savadak nav tas excitement vairs un viens par otru doma mazak...

Ta ka maminas, dalaties pieredze :)
02.08.2012 18:47 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Um vel - ja man nav bernu, bet nu no kurienes radas tas, ka dusha nevar ieiet pirmos meneshus? Vai tad tiesam ir tik traki?
02.08.2012 18:50 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Starpcitu, vienu dienu braucu mašīnā un kaut kā iedomājos to skatu, kā mans mīļais ucina mūsu bērniņu.. Tāda mīļa nākotnes vīzija, pat gribējās pasmaidīt! :)
02.08.2012 19:01 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Um vel - ja man nav bernu, bet nu no kurienes radas tas, ka dusha nevar ieiet pirmos meneshus? Vai tad tiesam ir tik traki?

Muļķības! Tieši pretēji, pirmās sešas nedēļas ir ieteicams ievērot ļoti lielu higiēnisko tīrību. Tas ir ļoti, ļoti svarīgi, lai sievietei nerastos nekādas veselības problēmas.
Esmu dzirdējusi arī trakāku domugraudu, ka grūtniecības laikā nedrīkst daudz ūdeni dzert, jo tā var bērnu izskalot. Tumsonība! :D
Par to izskatu - jā, protams, ir jārūpējas par to, lai jaunā māmiņa izskatītos labi sava vīrieša un sevis dēļ. Taču reizēm tas prasa pārāk daudz. Ir dienas un naktis, kad izgulēties būs praktiski neiespējami, vienīgais, ko gribēs - gulēt. Domāju, ka ir arī pieļaujamas atkāpes un reizi pa reizi, pastaigāt pa māju netīriem matiem. Es darīju tā, kamēr vīra mājās nebija, staigāju kaut halātā visu dienu, vienkārši ļāvos mazliet atslābt. Protams, tas nav nekas labs, ja tas notiek ik dienu. Īsāk sakot, sievietei jābūt morāli ļoti stiprai pēc dzemdībām, jo gribi vai negribi, vairākums pienākumu tiks tieši sievietei.
02.08.2012 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits