Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izklaide jāņos jeb spēles

 
Reitings 204
Reģ: 17.06.2012
liela teritorija, atribūtika jūsu ziņā, kādas spēles spēlēt Jāņos? kompānija būs diezgan atraktīva, cilvēki : 7-15
lūdzu iesakiet, lai sanāktu tādi lustīgi Jāņi! :)

varianti:
1. ar bumbu ( gurķi, kartupeļi, varbūt tautasbumba)
2. ādamambijseptiņdēli :D
man tiešām aptrūkās ideju,paaaaaaldies!
20.06.2012 20:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Uztaisi atrakciju, kurš nositis un sakrās visvairāk odus, tas dabūs Vefiņu. :D


Bet vispār var spēlēt vāveres kokos vai kurmjus aliņās. ;)
20.06.2012 20:35 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pameklē Jāņu tradīcijas, ticējumus. Piemēram, te par ugunsriteņiem un vārtiem interesanti:
http://www.diena.lv/sabiedriba/ka-jasvin-isti-jani-visas-janu-tradicijas-ir-vienlidz-svarigas-611751
20.06.2012 20:36 |
 
Reitings 204
Reģ: 17.06.2012
Lilii, izskaidro pēdējās divas spēles! :D

Pievakare,paaaaldies! :)
20.06.2012 20:38 |
 
Reitings 204
Reģ: 17.06.2012
MEITENES, iesakiet, lūdzu, vēl
20.06.2012 20:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vāveres kokos - zēni par vienu mazāk kā meitenes un veido vienu aplīti, meitenes stāv otrā aplītī apkārt zēniem. Skan mūzika, un kad mūzika apklust meitenes lec kukaragās zēniem virsū, tai meitenei, kurai nav kur lekt, tā izstājas.

Kurmji aliņās - apmēram tas pats, bet tagad meitenes mazāk un zēni lien meitenēm starp kājām, līdzīgi kā tā krēslu spēle ar mūziku, kur nem vienu krēslu laukā.
20.06.2012 20:42 |
 
Reitings 204
Reģ: 17.06.2012
vēl kādi piedāvājumi?
20.06.2012 20:46 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Liliii, es no sākuma pārpratu abas spēlītes :D
20.06.2012 21:57 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mazliet ne par tēmu un tomēr par tēmu-atceros, ka uz vieniem Jāņiem nopirkām mušu un citu kukaiņu elektrošoka raketi un tā beigu beigās izvērtās par vislabāko izklaidi-katrs gribēja nosist pa mušai vai odam, jo tās ar elektrību uzlādētās drātis smuki nošvirkstina kukaiņus un tos uzcep. :D Vah, izklausās nežēlīgi, bet visiem patika. :D
20.06.2012 22:01 |
 
Reitings 204
Reģ: 17.06.2012
up
22.06.2012 11:23 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Atvainojos, ka ne pa tēmu, bet es laikam esmu stulba, jo nesaprotu vairāk kā pacelt tēmu! Ierakstu komentāru, bet nepaceļas.. :(
22.06.2012 11:27 |
 
Reitings 40
Reģ: 29.01.2009
Pagājušajos Jāņos spēlējām vienu kolosālu stafeti :D
Kad viesi jau bija iedzēruši, bet jāredz robeža, lai nav par traku iereibuši, jābūt vnk jautrā prātā.
Lietas: divas beisbolenes (esam izmantojuši kriketa nūjas), divas glāzes, divas alus pudeles.
uztaisa divas komanadas, nepieciešami vēl 4 papildus cilvēki. Tas viss izskatās šādi. paņem cilvēks beisboleni, noliek viņu stāvus, pieliek galvu pie beisbolenes un 10 reizes griežas ap to (šajā vietā ir jābūt cilvēkam skaitītājam, lai tiešām 10 reizes apgrieztos), tad cilvēks laiž vaļā beisboleni un skrien pēc aliņa, kas ir otrā galā (pie aliņa sēž cilvēks, kurš lej pa malkiem glāzītē)...... uzvar tā komanda, kura pirmā izdzer aliņu.......bet skats ir tik smieklīgs, kā cilvēki cenšas skriet taisni, bet viņus velk vai nu uz vienu vai uz otru pusi! :D:D
22.06.2012 15:20 |
 
Reitings 278
Reģ: 16.11.2009
up

Varbūt vēl kāda var ieteikt kādu interesantu atrakciju,ko uzrīkot Līgo vakarā?!
:)
19.06.2013 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011
up!!!!!
21.06.2017 13:54 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Sadalās pa pāriem. Sadodas elkoņos un griežas, cik ilgi vien var. Uzvar pēdējais pāris, kas iztur. Fonā Līgo dziesmas, protams, un ik pa laikam kāpina griešanās tempu. Parasti cilvēkiem liels azarts un negrib laist viens otru vaļā. Es reiz pat iekritu grāvī. :D
Pēdējais pāris šķiras.
21.06.2017 14:10 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Es gan nezinu kāda jums kompānija, bet pat ļoti normālās kompānijās esmu redzējusi, ka spēļu spēlēšana drīzāk ir... slikta izvēle... visi iedzēruši, fano, auro, kāds vēl atbalstot komandas biedru sāk palikt agresīvs, tad strīdi kurš uzvarēja... un jāņos jau visvairāk visi dzer
21.06.2017 14:10 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Es gan nezinu kāda jums kompānija, bet pat ļoti normālās kompānijās esmu redzējusi, ka spēļu spēlēšana drīzāk ir... slikta izvēle... visi iedzēruši, fano, auro, kāds vēl atbalstot komandas biedru sāk palikt agresīvs, tad strīdi kurš uzvarēja... un jāņos jau visvairāk visi dzer

Man gan ir jautājums kādas tad ir tās tavas kompānijas, ja sacensības gars pārvēršas agresijā?? Mēs ar draugiem regulāri rīkojam sacensības un spēlējam spēles, nekad tāds iznākums nav bijis, pat tad ja visi ir kunga prātā.
21.06.2017 14:17 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Hippie Chick
Piem, pagājšgad - bija stafetes spēle ar skriešanu.. Viena meitene bija uzvilkusi reāli īsu kleitu.. Kad skrēja - turēja apakšu ciet.. Viens džeks sāka kliegt, kko no sērijas - vēl stulbāku kleitu nevarēji uzvilkt, tevis dēļ mēs zaudējām? Vārds pa vārdam un viņa uzšāva pa viņa alus kausu - viņš viss slapjš...
Nu neko - ieskaidrojām, ka lai necepas par niekiem... Bet uz kādu brīdi jau nebija skaista atmosfēra
21.06.2017 14:25 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Stafete (komanda no vismaz 5 cilvēkiem):
Nepieciešams: 20 naglas; lietusmēteļi; klauna deguns; irbulīši; apaļi riekstiņi; lielas lapas; rakstāmie; maisi (kartupeļu), 2 āmuri, naglas (katram pa divām lielām vai vairākām mazām), 2 nelieli bluķi.
1. posms – jāuzvelk lietusmēteļi, jāuzliek klauna deguns, jāiekāpj maisā;
2. posms – lec līkloču apkārt šķēršļiem, pēc šķēršļiem maisu novelk;
3. posms – bluķī jādzen 2 naglas;
4. posms – ar irbulīšiem jāapēd 5 riekstiņi (katram);
5. posms – jāskrien tālāk - jāuzraksta novēlējums absolventam (vai jubilāram);
Beigās jāskrien atpakaļ līdz šķēršļiem, jākāpj maisā un apkārt šķēršļiem jālec pie komandas un jānodod stafete nākošajam komandas dalībniekam.8-)
Podiņstafete!!!
Nepieciešams: 2 šorti, 2 podiņi, konfektes papīrīšos.
Jāuzvelk šorti, jāskrien pie podiņa, jāizņem konfekte no podiņa, jānovelk šorti, jāapsēžas uz podiņa, jāattin un jāiebāž mutē konfekte, jāpieceļas no podiņa, jāuzvelk šorti, jāskrien pie nākamā dalībnieka, jānovelk šorti un jāatdod viņam. :-)
Spēle “Lielākais muldoņa”:
Dalībnieku skaits – neierobežots. Labās ziņas, sliktās ziņas. Pirmais sāk: „vispirms labā ziņa – vakar ciemos atbrauca mana tante”. Otrs turpina: „bet tagad sliktā ziņa – viņai līdzi bija viņas 5 kaķi”. Trešais: „Labā ziņa – tante atstāja tos visus klīnikā uz pārbaudēm.” Ceturtais: „un sliktā ziņa ir tāda, ka tante to ļoti pārdzīvoja un visu nakti raudāja”. Kurš 5 sekunžu laikā nevar turpināt ar labo vai slikto ziņu, izstājas vai dod ķīlu, vinnē pēdējais vai pāris trīs pēdējie lielākie muldoņas, kuri jau reizi desmito apmainās ar labajām – sliktajām ziņām. :-D
Vingrojamā spēle “Genoveva”:
Viesi sastājas aplī, kad skan dziesma iet pa apli (it kā dejo). Tiklīdz izdzird Vārdu Genoveva, jāpietupjas. (l)
Labdien, kaimiņ!
Dalībnieki izveido apli un sastājas cieši cits aiz cita. Viens no dalībniekiem uzņemas vadītāja lomu.
Uzsākot rotaļu, vadītājs skrien apkārt aplim (pa ārpusi) un pa ceļam pieskaras kādam no dalībniekiem. Tas, kuram pieskārsies vadītājs, tūdaļ atstāj savu vietu aplī un skrien apkārt, bet uz pretējo pusi. Abi skrējēji, skrienot uz dažādām pusēm, ceļā satiekas. Šajā brīdī viņiem jāapstājas, jāsarokojas un jāsasveicinās, sakot: "Labdien, kaimiņ!"
Tikai pēc tam katrs drīkst turpināt skrējienu, lai drīzāk ieņemtu brīvo vietu.
Abiem dalībniekiem uzdevums ir viens un tas pats, tātad, kurš pirmais nokļūst līdz brīvajai vietai, tas tur paliek, bet tam, kurš nokavē, būs jāskrien vēlreiz apkārt aplim- nu jau ar citu partneri. :-)
Spēle “Skaiti, ja māki”:
Spēlēt gribētājus sastāda rindā.
Uzdevums ir katram vadītāja norādītajam spēlētājam nosaukt nākamo ciparu, bet ar nosacījumu, ka visu ciparu vietā, kuri dalās ar 3 - jāpalecas un jāsaka - hop! Piemēram: viens, divi, hop, četri, pieci, hop... Kurš kļūdās - izstājas. 8-)
Varbūt kas noder (l)
21.06.2017 14:42 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Ehh, kā pēc genovevas kājas sāp. :D
21.06.2017 15:02 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Samera, es domāju, tava aprakstītā situācija drīzāk ir izņēmums nekā norma kompānijās...
Spēles jau atkarīgas no tā, kur svinēs, kāds būs laiks un uz kādām aktivitātēm cilvēki pavelkas. Vispār, ja cilvēki pavelkas, tad var kaut ko tematiskā garā - Jāņos jau ir visādas precību zīlēšanas. Piemēram, visas sapin vainagus un tad met kokā, lai zinātu, kad apprecēsies. Vainaga laišana ūdenī. Var sacerēt savu Līgo dziesmu. Var sadrukāt Līgo dziesmas ar izlaistiem vārdiem, lai visi izveido savējo, ierakstot vārdus, kas iešaujas prātā. Nu, tā kaut kā. :)
21.06.2017 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits