LU budžets

 
Reitings 149
Reģ: 12.10.2011
Sveikas! Tās, kuras studē LU budžetā, viegli ir noturēties tur visus stufiju gadus?
Un ko jūs izvēlētos studēt - nevaru izvēlēties, bet patīk abas - OPTOMETRIJU vai VADĪBAS ZINĪBAS?



Paldies Jums! Un varbūt kāda, kura studē kādā no šīm studijām, var uzrakstīt kādas atsauksmes (patīk/nepatīk)?! un pēdējā laikā esmu dzirdējusi, ka LU ir palikusi ļoti zema mācību kvalitāte, ta ir? Vienkārši pati dzīvoju ļoti tālu no Rīgas.
19.06.2012 16:52 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Dace, cilvēks jau arī dzīvē var studēt vairāk par vienu reizi :)
19.06.2012 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Es studēju, nu var teikt jau,ka vairs ne. Šogad pabeidzu optometriju bakalaura programmu. Noteikti mēģināšu stāties maģistros, jo tā ir kļuvusi par manu sirdslietu. Štrādāju savā jomā, esmu ļoti laimīga un apmierināta ar savu izvēli. Pirmais studiju gads ir ļoti vispārīgs, otrais jau paliek konkrētāks un trešais bija ļoti foršs. Bet, protams, maģistrs ir nepieciešams.
Miu es zinu par, kuru puisi iet runa, jo seviš'mki daudz jau mums viņu nebija un līdz ļoti labai algai tur vēl tālu :(
19.06.2012 22:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
optometrija, ja vsp tiksi budzeta!

par lu saka-koveijera efekts!
19.06.2012 22:55 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Ja neesi īsti droša, ko vēlies- ieteiktu iet uz vadībniekiem. Jo izmācoties optometriju, citā jomā strādāt iespējas automātiski samazinās. Ja mācīsies vadībniekos, studiju laikā jau sapratīsi, kas vairāk interesē (finanses, personāla vadība, mārketings, utt.), tam arī varēsi vairāk pievērsties studiju laikā + sapratīsi kādā jomā sevi vairāk redzi nākotnē.
19.06.2012 23:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits