Veiksme un skaudība

 
Reitings 158
Reģ: 18.03.2009
Gribēju parunāt par to, kā tad ir, kad vienam veicas vairāk, citam mazāk. Un, piemēram, ja viss iet samērā labi, nav par ko sūdzēties un vispār ir pozitīvs cilvēks, tad, šķiet, ka jābūt piesardzīgam ar savas veiksmes izrādīšanu, lai draudzenei, kurai varbūt kādā jomā kas sašķobījies, nebūtu jājūtas vēl bēdīgāk, neveiksmīgāk. Dažreiz tiešām šķiet, ja man viss ir forši, piemēram, attiecības, tad īsti to labāk neizrādīt draudzenei, kura nesen šķīrusies un tas būs viņai kā sāls brūcē. It kā jau īstā draudzībā skaudībai nevajadzētu būt, bet tomēr iekšēji ir tā sajūta, ka nevajag jau lielīties un sanāk tāda sava prieka apslāpēšana. Un kā tad īsti ir no tās otras puses? Vai jums ir tā kādreiz, kad draudzenes, tuvinieki vai vienalga kas ir tik apgaroti par kādu savu veiksmīti, ka jums tieši grauž sirsniņu, jo pašai tajā jomā nepaveicies? Vai tomēr vienmēr izrādām nesavtīgu prieku gan par savām, gan citu veiksmēm?
18.06.2012 12:15 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es priecājos par citu veiksmēm un bēdājos par citu neveiksmēm. Es neesmu skaudīga un nenoskaužu citu laimi, jo es zinu, ka viss sliktais nāk atpakaļ.
18.06.2012 19:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mankaitina tas, ja es saku, piemeram , vai neko nezinaju kontroldarba, man noteikti bus divi. a man preti drudzee smaidigu sejinu saka-man gan bus 10! visu uzrakstiju!
vot ta gan nevajag darit!
18.06.2012 19:29 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Marta, bet ko tu tādā situācijā gribētu dzirdēt? Melus, ka viņai arī sūdīgi bija?
18.06.2012 19:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Marta, izklausās, ka skaudīga esi tu. Bija jāmācās, nevis tagad nosodīt draudzeni. Man liekas pretīgi, kad cilvēks saka- nē, es neko nemācījos (bet mācījjās gan) un tad saņem 10 un saka "ak vai, pilnīgi negaidīti, kā debesu dāvana". Es vienmēr saku, jā, mācījos/nē, nemācījos, jo neko apkaunojošo tur nesaskatu
18.06.2012 22:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 18.03.2009
jā, nu tāda neliela, kā te teica, baltā skaudība, manuprāt, arī nedaudz palīdz būt mērķtiecīgākam. Bet kas par daudz, tas par skādi.
Un arī par atzīmēm runājot... Kaitina, ka, runājot ar draudzenēm, man saka - nu tev jau labi, tev tur baigi labā vidējā sanāk, bet viņai, redz, gan sliktāk, tā, it kā man būtu jājūtas vainīgai, ka viņa nav tik labi, piemēram, bakalauru aizstāvējusi. Un tādi izteicieni ar tādu attieksmi ir tie, kas man nepatīk, bet tomēr no draudzenēm nākas dzirdēt...
21.06.2012 23:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man patiik, ka cilveeki, kuri man apkaart, ir veiksmiigi un laimiigi. nelaimiigu cilveeku klaatbuutnee pashai var ar laiku pielipt negatiivisms. par savaam veiksmeem un neveiksmeem parasti nevienam nestaastu, atskaitot viiru un mammu. necieshu, kad kaads saak lieliities vai arii muuzdien par visu suudzaas un raud.
21.06.2012 23:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits