Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sekss ar draudzenes simpatiju

 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Tatad mēgināšu pastāstīt īsumā savu situaciju. Tatad nesen bijām ar draudzeni ballītē - kur bija arī viņas simpātija - vīrietis kurs viņu aplido, bet starp viņiem nekas vēl nav. Bet nu vinai viņs arī patīk. Protams visi daudz izdzēra un arī mēs. Es diemžēl iedzēru dzirkstošo vīnu un man tādu dzert nedrīkst - man aizgāja bezfilma un es vnk aizmigu uz divāna. Bet dradzene ar to puisi vēl palika augša - it kā viņi runājās. Tad viņai aizbrauca mājās no rita jo vajadzeja but nākamajā dienā darba, bet es pamatīgi jau aizmigu un vina sarunaja ar to puisi ka viņs mani pieskatis un parūpēsies, lai es tieku mājās vēlāk. Un te nāk bomba... Es pamodos - no tā ka mums bija sekss ar to puisi. Man viņs vsp nepatīk kā virietis, nav mans tips pie tam zinu, ka draudzenei patīk viņs un zinu, ka pat trakā bezfilmā es viņam nelīstu virsū, jo man vins vnk neliekas iekārojams. Īsumā viņs ar mani pargulēja. Protams lūdza neteikt neko draudzenei, jo viņam esot baigie nodomi uz viņu. Un te rodas problēma - jo man ir lieli sirdsapziņas parmetumi, ka jāslepj tāds noslēpums. draudzene ir baigi parliecinata ka vins ir tik labs un pūkains, un foršs, bet tā galigi nav, ja viņs tā speja izdarit. Jo principā es uzskatu, ka viņs mani ir paņemis pret manu gribu, jo es konkreti gulēju, kad tas saka notikt. Es mokos tgd un it kā gribu viņai to pastāstit, jo ja viņs tā bija spējīgs izdarīt, tad nekas labs viņā nav, bet no otras puses man bail, ka varu pazaudēt draudzeni. Tā es šaubos, mokos... svarstos. Ko jus ieteiktu darīt. Trakakais ka pēc tam no rita viņs lūdza, lai neko nesaku, BET lika noprast, ka varetu atkārtot to... Es gan viņam acis pateicu, ka tas nekad neatkārtosies, jo es skaidrā esot ar viņu nekad negulētu.
18.06.2012 03:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Ieliki puisim visas kārtis rokās - pateici, ka skaidrā šamējam nedosi, tagad gaidi, kādā vientulīgā naktī būs klāt ar vienu dzirkstošo vīniņu!

Re kā, man likās, ka tikai cietumā iespējams pamosties no tā, ka Tev sekss.
18.06.2012 03:51 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nu pie apziņas nonācu seksa laikā jau - vsp nesapratu - kādā sakarā viņs ir uz manis! Pilnīgs čau. Un es zinu kāda esmu piedzērusies --- es palieku griboša, bet tikai uz tādiem vīŗiešiem, kurus vēlos skaidrā prātā - kuri man tiešām patīk zemapziņā... Un viņš mani neinteresē. Tgd tik domāju vai pateikt draudzenei. Es gribētu lai man pasaka pirms kaut kas ar puisi paliek nopietnāks... Jo negribētu, lai no manis noklusē to, ka puisis ir jāklis...
18.06.2012 04:12 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
Vispār bez jokiem , es tavu stāstu redzu kā vistīrāko izvarošanu :( Un draudzeni ir jābrīdina par tādu cilvēku. ja viņa tev nenoticēs, tad par draudzeni nav nosaucama
18.06.2012 04:40 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Kā rīkojies, kad pamodies? Ja šie nav pekstiņi, dzērums būtu momentā nozudis, džekam pa purnu un prom!
18.06.2012 04:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
A Tu, kā rādās, vēl rītu sagaidīji kopā ar cilvēku, kura daikts naktī pamanījās nokļūt tur, kur tam nepavisam nevajadzēja būt!
18.06.2012 04:43 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
tas jau bija no rīta... Ap 7-8 rītā!!! Kad pamodos, kad ieraudzīju viņu un biju nereālākajā šõkā - par to kāda sakarā VIŅŠ!!! Es tā kā sastingu no šoka - kad atjēdzos tad sāku stresot - kada sakarā, kas un ko --- pajautāju kāpēc!!! Viņš pajautāja - vai tad es neatceros? Es teicu, ka nē un viņs teica ka es esot pati gribējusi. Bet es zinu, ka ar viņu negribēju un viņam virsū pati nelīstu - nu man "nestāv" uz viņu. Viņs vēl arī pateica, ka viņi abi arī jau esot lietu nodarījuši!!! Savukārt draudzene pēc tam stāstīja, ka neko ar viņu neesot. Krč es tgd jau pēc laiciņa fragmentari atceros un man aizdoma, ka viņš viņu pavadījis līdz taksim un izdomājis, ka varētu mani paņemt priekšā komplekta pēc... Un arī aizstiepa uz to savu gultu. Tgd jo vairāk rakstu un domāju, ja vairāk saprotu, ka man viņai jāpastāsta viss
18.06.2012 04:59 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Viņš jau vēl gribēja lai mēs kopā saritinātos un aizmigtu zem vienas sedziņas... Nu tajā mirklī man nelikās ka tas būtu bijis kaut kas ārkārtējs!!! Tgd pēc laika, kad viss apdomāts es to situāciju redzu savādak. Arī jo sāku fragmentus atcerēties. Un saprotu, ka ne pēc manas gribas viss notika. Nedz arī pret manu gribu, bet vsp bez manas gribas ja tā to var raksturot.
18.06.2012 05:04 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Vispār bez jokiem , es tavu stāstu redzu kā vistīrāko izvarošanu Un draudzeni ir jābrīdina par tādu cilvēku. ja viņa tev nenoticēs, tad par draudzeni nav nosaucama


+
18.06.2012 06:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
tāds cūka. traki. es tavā vietā no tāda turētos pa gabalu.
loģiskāk būtu izstāstīt draudzenei. pastāv maza iespēja,ka viņa nenoticēs tev, džeks viņai var sapūstīs pīlītes,ka tu pati viņam uzmācies,gribēji utt.,tomēr ja viņa tev uzticās,tad jau ,protams, ticēs tev. ja viņai ar viņu vēl nav nekas nopietns,tad jau arī nebūs liela škrobe. tavai draudzenei arī var gadīties,ka viņa neko nevēlas un viņš ar varu izdara.
jācer,ka vismaz gumiju uzvilka.
18.06.2012 07:40 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Droši vien kārtējā desa :D
18.06.2012 08:11 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
tāds vecis ir īsts cūka!
Ja novēli draudzenei visu to labāko,tad ir jāpasaka,kāds lops viņš ir,tālākais lai paliek viņas ziņā...
18.06.2012 08:23 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
meitenes,tieshi taapeec,ja/kad dzerat,turat sevi liimenii. Es nekad nepieljauju,lai sabiedriskaa vietaa piedzertos liidz bezfilmai. Juus nekad nevarat buut droshas,ka juusu bezpaliidziiba netiks izmantota sliktos noluukos. ja gribaas piedzerties taa,ka kaajaas neturies,tad dari to,tikai un vieniigi maajaas,tikai un vieniigi uzticamu draugu (veelams draudzenju)klaatbuutnee. Ja arii viss nebeigsies kaa autorei- nebuutu patiikami savu bildi bezfilmaa ieraudziit internetaa.
18.06.2012 09:15 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
stāsta morāle - nedzer! nebūs problēmu...iespējams,ka pati savā bezfilmā uzmācies šim vīrietim un atkal atslēdzieskad process jau notikās.
18.06.2012 09:29 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Nevajag dzert kopā ar cilvekiem, kuriem nevar uzticēties.
18.06.2012 10:22 |
 
Reitings 441
Reģ: 01.06.2012
Un vēlreiz- IEMĀCIETIES ATPŪSTIES BEZ DZERŠANAS! Pretīgas ir iereibušas meitenes un nonāk vēl pretīgākās situācijās!!!!!!!!!
18.06.2012 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Piedod, bet tiešām izklausās pēc iztēles augļa, jo:
1) Draudzene otru draudzeni pilnīgā bezfilmā neatstātu vienu pie kaut kāda sev tīkama vīrieša, bet nogādātu viņu mājās vai ņemtu līdzi uz savām mājām;
2) Kamōn, Tu atjēdzies, ka viņš pret Tavu gribu ņemas gar Tevi, ļāvi tam visam nonākt līdz finālam un vēl uzklausīji viņa lūgumus neko neteikt draudzenei?? Tu kaut kā neliecies ne pārbijusies, ne aizvainota, ne izmantota.

Secinājums - vai nu Tu esi draņķīga pastāstu sadomātāja vai arī šobrīd centies te atmazgāt sirdsapziņu, jo pati tomēr, kā minēji, "zemapziņā" to vīrieti gribēji. Zini, sieviešu nesnaudošā konkurence un tā.
18.06.2012 10:35 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
piekrītu pride and prejudice. izvarošana ir ļti skaļš vārds un šajā situācijā redzu, ka esi gatava ar to samierināties, acīmredzot pārak lieli iebildumi tev pret šo aktu nav, piedod, ja aizvainoju, bet, ja mani ņemtu priekšā vīrietis, kuru es nekad neesmu gribējusi, es baidos, ka pēc mēģinājuma ar mani gulēt, es viņa olas būtu uzcepusi sev brokastīs, lai arī kāds dzērums vai nedzērums būtu.
18.06.2012 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Nu kamēr jūs neesat tādā situācijā, nespriediet ko un kā būtu darījušas. Es tik tgd atgāju no tā šoka un tgd kad esmu pavisam skaidrā bilde savādāk zīmējas. Un draudzenei pastāstīju - viņa teica, ka es cieši gulēju, kad viņa aizgāja un nebiju modināma. Bet pret to puisi pa visu nakti vsp nekādu uzmanību neizrādīju.

Kāds zemapziņa gribeju - negribu un negribēšu draudzenes vīrieti, kurš man pat neliekas saistošs pēc izskata un ir galīgi ne mans tips. Pie tam draudzene arī saka, ka pat ja es būtu pamodusies un pati brīnumainā kārtā gribētu - viņam nevajadzētu neko darīt pirmkārt jau jo es biju piedzērusies un otrkārt jo tā meitene ir mana draudzene!!!


Un gribētu redzēt kā te dažas saka, kā jūs izcepinātu olas pieaugušam 187 garam tēvainim, viņa teritorijā kurš ir skaidrā prātā...


Nu a ko man tgd darīt - raudat, pardzīvot - es nemaz nevēlos koncentrēties uz tādam emocijām, jo jo vairāk par to domāsu, jo sliktāk jutīšos - es to vairs nekādīgi nevaru izmainīt. Bet iegrimt depresijā...Nē, paldies. Es labāk izlikšos ka nekas nav noticis - draudzene tgd izn kāds ir tas cilvēks un tas ir man svarīgi, lai viņa netiek apmānīta.
18.06.2012 10:57 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Nu a ko man tgd darīt - raudat, pardzīvot -

iesaku pārdomāt attiecības strap tevi un alkoholu...
18.06.2012 11:09 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
iesaku pārdomāt attiecības strap tevi un alkoholu...


+++
18.06.2012 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits