Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis- tēvs

 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Sveikas :)

Tad nu es tā šodien aizdomājos par vienu tēmu-
Arvien vairāk un vairāk man apkārt meitenes ir vientuļās mātes... jau trešā draudzene gaida bērniņu un bērna tēvs brutāli pasūtīja viņu grūtniecības sākumā un neliekas ne zinis un atteicies no sava bērna. Lasu internetu, šī tēma visu laiku dominē apkārt. Kas notiek ar vīriešiem, vai tiešām nav spējīgi uzņemties atbildību par saviem darbiem? Dusmas milzīgas, jo šādi frenki un frukti pēc tam dzīvo laimīgi apkārt un vēl ņem un uztaisa bērnus citām. Gribētos tādiem piemērot sodu, tas ir briesmīgi un žēl skatīties uz tām māmiņām kas vienas iznēsā bērniņus un lielākoties tās māmiņas ne pie kā vainīgas nav, čaļi aizmūk līdz ko parādās bērns. Protams, ir gadījumi, kad apdomājas un pēc kāda gada uzpeld un izveidojas ģimene, tādi daudz dzirdēti un tomēr... Ko iesākt ar tādiem un kā sodīt? Pat alimentus nevar pieprasīt, jo mūsu tiesu sistēma lielākoties pērkama. Man draudzenei turīgais bērna tēvs uzpirka sistēmu un meitene ar bērnu nedabūja pat iztikas minimumu bērnam....
12.06.2012 20:43 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Bez gredzena bērnus netaisam.

Ne pirmais, ne pēdējais šāds stāsts diemžēl. Tapēc arī man ir konkrēta nostāja šajā jautājumā, ka pati zinu tādus.
12.06.2012 20:46 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Miss.Dior - ja jau pierādīja, ka vīrietis ir spermas donors, tad viņam neizbēgt no to 24Ls/mēn. maksāšanas - neticu, ka vīrietis izspruka pilnīgi sveikā. Tās ir kārtējās basņas.

Arī zinu dažus tādus gadījumus, kad meitenes audzina savus bērniņus vienas - dažai vnk pašai acu nebija, lai redzētu ar kādu cilvēku vispār satiekas, par dažiem brīnums, jo it kā attiecības bijušas ok. Manuprāt, ar varu nevienam mīļš nekļūsi un ar spaidiem par labu tēvu neviens nekļūs. Laikam jau jāiesaka un jānovēl meitenēm/sievietēm uzmanīgāk izvērtēt ar ko uzsāk attiecības un seksošanu.
12.06.2012 20:53 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
skaya zinu, ka draudzenes gadījumā to vīrieti nemaz tiesa nevarēja piespiest uz DNS analīzēm aiziet, bet nu tas tāds atsevišķs gadījums
Runa par vīriešiem, sabiedrībā jau izveidojies stereotips, ka vīrietis var nelikties ne zinis par savu bērnu, aptuveni- nothing special, par ko man dusmas. Agrākos laikos tā nebija... tur uzreiz jāprecās bija kā bērns
12.06.2012 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ai, nu, gribas atgādināt, ka bērnu tomēr netaisa viens cilvēks. Jā, vīrietis ir vieglākā situācijā, bet tomēr, arī sievietei ir atbildība. Un tā sākas jau tad, kad izlemj, ar ko likties gultā. Aizvakar kā reiz lasīju vienu interviju, kur bija teikts, ka "sieviete ir atbildīga par sugas turpināšanu un ģenētisko kvalitāti". Tas nozīmē, ka griboši tēviņi apkārt zumēs vienmēr, bet sieviete būs tā, kas dod zaļo gaismu. Un būtu rūpīgi jāapdomā, kurš to gaismu ir pelnījis.

Es pieļauju, ka bieži vīrieši bērnu uztver tik katastrofāli un kā dzīves beigas arī tāpēc, ka daudzas sievietes, uzzinot, ka ir grūtniecība, neiziet uz nosvērtu dialogu, tā vietā emociju pārpilnas nostāda fakta priekšā, ka tu esi tēvs un viss. Tas tiek pasniegts kā kas šausmīgs, un tā arī tiek uztverts.
12.06.2012 21:05 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Vajadzētu izdomāt kaut kādus nežēlīgi bargus sodus vīriešiem, kuri uztaisa bernus un aizmūk. Labi, nav spiesta lieta dzīvot kopā, ja nav vēlēšanās, bet alimenti ir jāmaksā. Galu galā tikpat labi bērns varētu dzīvot pie tēva un māte maksāt to niecīgo summiņu, ko valsts ir atmetusi bērniem. Nez kādēļ tāds modelis nevienam vīrietim neienāk prātā. Vīriešiem vispār šajā dzīvē ir pārāk maz atbildības. Īpaši, ja salīdzina ar vecajiem laikiem.


Piekrītu tam, ka nevar dzemdēt, ja nav gredzens pirkstā. Lai cik vecmodīgi tas arī nešķistu.
12.06.2012 21:07 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Nu, manuprāt gan - pie tā, ja neizveidojas ģimene, atbildība dalāma 50:50, nevis vīrietis uzreiz cūka. Un jā - tā kā sieviete ir tā, kura iznēsā un pārsvarā jau arī auklē bērnu, viņai arī ir prātīgāk jāpiedomā pie šīm lietām. Nekad jau nevar zināt, kas notiks gan sievietes, gan vīrieša prātiņā, kad pieteiksies bērniņš, tāpēc nevar arī viennozīmīgi teikt, ka jāskatās rūpīgāk, ar ko seksot...
12.06.2012 21:10 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
lana_3853 pilnīgi piekrītu :)
Tāpat arī šim- Vajadzētu izdomāt kaut kādus nežēlīgi bargus sodus vīriešiem, kuri uztaisa bernus un aizmūk Bet nekas tāds laikam mūsu laikos netiktu piemērots, Amerikā tik likumi taisnīgi
12.06.2012 21:12 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Miss.Dior, bet, vai tas būtu risinājums - piespiedu laulības? Man no šādas domas metas nelabi - dzīvot ar vīrieti, kas negrib ne mani, ne mūsu bērnu.
Vīrieši laikam savādāk izjūt to bērnu būšanu - dzīvnieku pasaulē arī ir retas tādas sugas, kur tēviņi audzina bērnus kopā ar mātīti vai vispār vieni paši. Cilvēks pa lielam tāds pats zīdītājs vien ir, tikai zābakos. Turklāt māte bērniņu iznēsā un rodas tā saikne.. lai gan ir arī sievietes, kas bērnu iznēsā, piedzemdē un viņai bērns ir vienaldzīgs. Ko var gribēt no vīrieša, kas sēklu tikai iesējis un, iespējams, nejūt tādu pieķeršanos bērna mātei..tad nu vieglāk ir aizbēgt no tā visa.
Bet alimentu sistēmu valsts gan varēja sakārtot - smieklīgas tās summas, ko garantē no valsts puses un pēcāk piedzen no donoriem!
12.06.2012 21:14 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
skaya nē, nē, nebiju domājusi piespiedu laulības vai attiecības- domāju rūpes par bērnu vai vismaz alimentu maksāšanu ;)
12.06.2012 21:17 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
pie tā, ka izjūk attiecības, līdzvainīgi ir abi, tad jau sievietei arī vajag sodu? Kapēc vispār kāds jāsoda? Tak negāciju, sāpju, aizvainojumu jau tā pasaulē pietiek, drīzāk cilvēcību un sapratni lielāku vajag. Ne jau aiz lielas laimes, miera un apmierinājuma attiecībās, vīrietis pieņēmis šādu lēmumu. Un vēl - tā tik reizēm liekas, ka vīrietis aizlaidies, bet reizēm sieviete ir darījusi pilnīgi visu iepējamo, lai šāds rezultāts iestātos. Un arī to, kurš pie šāda rezultāta ir nelaimīgāks, arī nevar zināt.
12.06.2012 21:17 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
'mana kolēģīte nesen izmeta tekstu, ka vīrietis bērnu saprot tikai no tā brīža, kad viņš sāk saprātīgāks palikt...
12.06.2012 21:17 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Pati zinu gadījumu iz dzīves - čalis aizlaidās uz UK tiklīdz uzzināja, ka būs papucis. Bērnu pirmo reizi ieraudzīja, kad viņam bija jau pusgadiņš. Ja godīgi, tad arī meitene pati muļķe, jo pieņēma viņu atpakaļ, un tagad visiem popularizē, cik lepna un laimīga ir par savu ģimeni. Ja vien viņa zinātu, kas viņai aiz muguras darīts..
Atbildība jāuzņemas abiem, no viena bērns nerodas. Piekrītu tam, ka tas bieži vien tas tiek pasniegts nepareizi, var jau nedzīvot kopā ar bērna māti, taču bērnu vajag atbalstīs, vienas asinis tomēr.
12.06.2012 21:19 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Seductive arī taisnība...
12.06.2012 21:20 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Es arī uzskatu, kamēr neapprecēšos, tikmēr bērnus neplānošu un bērnus viņam nedzemdēšu. Ja tomēr gadīsies, tad zinu, ka var paļauties uz viņu :) Ticu labajam.
12.06.2012 21:23 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
kaprace, a ja nu viņiem tiešām laimīga ģimene? labak lai māte turās pie principiem un aizvainojuma, liedzot savam bērnam, sev un tam vīrietim piedzīvot īstu ģimeni? Reizēm ir jāspēj atstāt pagātne pagātnei, lai vismaz nakotne nebūtu sačakarēta.
12.06.2012 21:23 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Bet nu kā jau pirms tam izteicos, bez gredzeniem nekādu bērnu... Galu galā dzīv izstrādā visādus jokus, pat tādus, ka nevarat iedomāties, ka mīļais cilvēks, kas ir bijis blakus, paliks TĀĀĀĀĀDS riebeklis.

Stāsts iz dzīves- mana draudzene, iemīlējusies, puisis ar mīl kā dulls, nu viss super. Meitene paliek stāvoklī, protams ķermenis mainās, kājas uzpampst un nu nav nekādi skaistie skati. Ko džeks? Vnk sāk viņu nicināt, izsmiet, vazāties apkārt... Visi bija šokā, nu kas un kapēc, bet neviens nevar paskaidrot, kas tā mainijās.

Es vienmēr esmu bijusi slikta stāstītāja, bet domāju, ka domu uztvērāt.
12.06.2012 21:24 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
lana - jā, varbūt ārēji tā arī izskatās, bet zinu, ka tas čalis to meiteni necieš un pie pirmās izdevības pa kreisi nolaidīs. Pat tad, kad it kā atkal bija kopā, viņš UK viņu vairākkārt krāpis, Kad viņi vairāk nekā gadu nebija pat redzējušies, viņš viņai meloja par savu atlidošanas datumu, tā vietā atlidoja ātrāk, lai dzertu Vecrīgā, turklāt UK pavadītajā laikā nereizi nav sūtījis savam bērnam naudu, lai gan pelnīja pietiekoši. Pluss vēl viss tas, kas ir noticis viņam vēl esot LV - pa kluso atbrauc tusēt ar draugiem, lai gan draudzene domā, ka strādā citā pilsētā. Utt..
12.06.2012 21:30 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Un jā, sieviete jau izlemj, ar ko gulēt. Es, piemēram, vienmēr padomāju vai tas puisis, ar ko liekos gultā būtu tik atbildīgs, ka būtu arī tēvs ne gļēvulis, kas aizlaistos un nerūpētos par bērnu.
12.06.2012 21:34 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Es, piemēram, vienmēr padomāju vai tas puisis, ar ko liekos gultā būtu tik atbildīgs, ka būtu arī tēvs ne gļēvulis, kas aizlaistos un nerūpētos par bērnu.

To taču nekad nevar zināt, kā cilvēks pārvērtīsies pēc jaunumu uzzināšanas. Cik nav dzirdēts, viss skaisti, liela mīla, kā piesakās bērns tā viss čušš.
12.06.2012 21:35 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
kaprace, nu tad gan cita lieta. Un tad tiešām pati muļķe.
12.06.2012 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits