Biedējošās breketes!

 
Reitings 23
Reģ: 05.06.2012
Sveikas meitenes!
Esmu beidzot nobriedusi likt breketes savos 20 gados. Palasīju te vairākus forumus, kur raksta, cik tas bija sāpīgi, ka pēc kāda laika atkal paliek šķībi utt.
Zinu, te ir vairākas meitenes, kurām bija/ir tādas. Varētu lūdzu padalīties pieredzē, kā tas bija? Cik kopumā viss izmaksāja? Kā ar to zobu raušanu? Nu konkrētāk viss ap un par šo tēmu :)
05.06.2012 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es breketes uzliku tikai 25 gados :)
man ir lingvālās, teica, ka nav ārā nekas jārauj.
tikai man šausmīgi nepatīk kādas pāris dienas pēc pievilkšanas-baigi sāp un uzkost nevar.
05.06.2012 16:36 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Par zobu raušanu Tev konkrēti pateikt ārsts - man teica, ka jāizrauj kopumā 3 zobi+"būtu labi arī gudrības zobus izņemt"! :D Tad nu parēķināju, cik man zobu paliks pēc šīs izlases un šo padumjo ideju aizmirsu, jo izraut pilnībā veselus zobus neesmu gatava.
Pēc brekešu noņemšanas jānēša kapes vai stīpiņa, lai zobi "neaizietu" atpakaļ - mana draudzene kapes liek uz nakti jau 7gadu (drošības pēc), savukārt bijušajai klases biedrenei zobi atkal kā krokodilam 3 rindās, jo neņēma galvā ārstu ieteikumus. Zobi var staigāt, bet tas ir ļoti individuāli.
Neko citu sīkāk nezinu.
05.06.2012 16:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits