Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kādi puiši patīk cosmo meitenēm?

 
Reitings 6
Reģ: 14.05.2010
kas ir tas uz ko skatāties pirmās? tīri pēc fiziskā, sarindojiet no svarīgākā līdz mazāk svarīgākajam, piekomentējot pie katra

piemērs - seja (balti zobi? izteikta apakšžoklis? smaids? acu krāsa? bārda?), garums (cik?), ķermeņa uzbūve (kāda), mati/frizūra u.c.
25.04.2012 12:30 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
ha-hā, ar interesi atradu savu komentāru, un šeku reku, šobrīd esmu attiecības ar tumšo tipu, tādi kādi man vienmēr ir patikuši un pievilkuši. :D
23.03.2013 07:55 |
 
Reitings 21
Reģ: 05.03.2013
Man vīriešos patīk vīrišķība.
___
Bedrīte zodā ir mana vājība. Ar noteikumu, ka tā nāk komplektā ar augstākminēto īpašību, varu kļūt galīgi dulla. :)
23.03.2013 08:05 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Vizuālā izskata parametrus pat nevaru definēt, laikam tādu nav. Nesen sevi pieķēru lielveikalā blenžām uz vīrieti, kas kaut ko cītīgi meklēja plauktos. Viņš nebija gara auguma, varbūt pat īsāks par mani, bet vizuāli tāpat piesaistīja, īstenībā patika skatīties kā viņš kustās: lokās un staipās, arī gaita. Pirmajās sekundēs viņš jau bija izpelnījies manas simpātijas un matu vai acu krāsa to vairs nemaina. :)
23.03.2013 09:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits