Stockmann trakās dienas!!!!

Vai es tiešām kaut ko nesaprotu, vai arī tas katalogs Stockmann trako dienu vēl nav apskatāms internetā? :)
16.04.2012 18:23 | saite

iegaju ar domu nopirkt sampunu. parasti neperku dargakpar 5 ls. ta nu ari izgaju no stocmana ara neko nenopirkusi. iegaju origo drogas un panemu wella uz akcijas.
skatijos uz to gosh tusu.ilgi domaju-nemt vai nenemt. bet pacik tur nebija iespejams nemaz klat tkt, tad ta ar aizgaju prom. bet nu ja-kas labs var but pa 1,90....
20.04.2012 14:18 | saite

Mājas lietām arī kaut cik atlaides? Brīvdienās plānoju ieklīst trauku, tekstila nodaļā. Gultas veļu, karotītes utml. gribas.
20.04.2012 15:14 | saite

karinjo, ir arī mājas lietām atlaides. Tieši pirms gadiem 4 nopirku "CASA" nažu, dakšu un karošu komplektu (6pers.) par ~ 16Ls - katru gadu tādu komplektiņu tirgo.
20.04.2012 15:23 | saite

Reklāma

Domāju, ka turēšos pretī Trakajām dienām, bet tā nu sanāca, ka ceļš veda tieši gar Stockmann durvīm, un iegāju iekšā.
Kosmētikas nodaļā nopirku Loreal kosmētikas noņēmēju un Bonacure šampūnu(kuram šaubos, ka bija kāda dižā atlaide, bet jau kādu laiku man vajadzēja tādu nopirkt).
Tālāk negāju, jo tuvojoties pārtikas nodaļai palielinājās haotiski kustošo tantuku daudzums, un nevēlējos spiesties starp viņām :)
20.04.2012 18:53 | saite

karinjo, ir, ir mājas lietām atlaides, bet arī ne tiiik ievērojamas kā iepriekš. Es parasti labos dvieļus sapērku, šoreiz neko savai gaumei atbilstošu nemaz nemanīju.. Bet virtuvei gan visu kaut ko sapirkos! :-)
20.04.2012 18:56 | saite

Nejēdzīgākās Trakās dienas, uz kādām vien esmu bijusi. Mani uzrunāja tk pārtikas nodaļā gumijkončas un rieksti.
20.04.2012 19:54 | saite

Paldies, ehh tad ieskriešu tomēr ;)
20.04.2012 19:59 | saite

Iztēlojos luīziluīzi vismaz savās ilūzijās tādu, kā bildēs, zinu, ka nav īstās, bet gribas domāt, ka līdzīga arī realitātē.
Izteiksmē man šķiet ļoti līdzīga ar Tējas rozi.
20.04.2012 20:10 | saite

p.s. aaaaaaa, ne tur! :P :D
20.04.2012 20:11 | saite

O, jā. Es biju šodien un nopirku visus iespējamos Madaras sejas kopšanas līdzekļus un vēl tonējošo fluīdu. Vēl matu laku un visādus sīkus štruntiņus.
Pārtikas nodaļā sapirku daudz. Kokosriekstu pienu 2x, pastas, olīvas, Filadelfijas sieru, Trikātas sniega bumbas un vēl daudz. Kāda jēga stāstīst, kas notiek manā ledusskapī.
Īstenībā jau nav jēgas stāstīt NEKO. :D
20.04.2012 20:16 | saite

man bail iet, nepatīk drūzmas... Tādēļ šodien arī uz kino atteicos iet :D
7dien noteikti aiziešu paskatīties, kas tur labs- man šķiet, ka tad mazāk cilvēku būs :)
20.04.2012 20:19 | saite

biju trešdien, trāpiju pusdienlaikā, un tad gan mani bikstija un grūstīja, īpaši sieviešu nodaļā,
beigās tur arī neko nenopirku, jo rindas pie ģērbtuvēm bija fascinējošas!
nopirku solārija krēmu, saulesbrilles, puisim 3 t-kreklus, tefal pannu, dateles un vēl kaut kādus štruntiņus
20.04.2012 23:52 | saite

Biju 2 dienas, trešdien un vakar. Esmu apmierināta, nopirku Madaras kosmētiku, Attirance kosmētiku, kkādus 2 krēmus pa lēto, somu, 2 kastes drēbēm un niekiem, konfektes...
21.04.2012 11:44 | saite

Es tikai šorīt garāmejot redzēju, ka rindas veidojas pie abām ieejām jau 20 min pirms atvēršanas. Šausmas!:D
21.04.2012 12:21 | saite

Parasti eju šim veikalam ar līkumu,jo mani tas NEKAD nav saistījis!Tikai tā,ja pa ceļam (retu reizi) vajag kaut ko ātri nopirkt,jo uzskatu,ka daudz kam cenas neadekvāti augstas. Arī Trakās dienas mani pilnīgi nevilina,lai es tur dotos,vēl jo vairāk paklausoties,kādi tur cilvēki ir izmisuši un aptrakuši!
21.04.2012 12:24 | saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu regulāri seko līdzi slavenību dzīvei?
  • Tikai Latvijas slavenībām
  • Tikai ārvalstu slavenībām
vairāk

Lietotāji online (3)

DELFI