Galvas nerva iekaisums

 
Reitings 149
Reģ: 02.09.2010
heiy!

Tās kas ir saskārušās noteikti zinās, kādas galvas sāpes tas var sagādāt.
Esmu apmeklējusi dažādus ārstus (visas iespējamās galvas pārbaudes), bet konkrētu ieteikumu kā no ta regulāri izvairīties vai kādas zāles lietot neesmu saņēmusi.
Lieta tāda, ka pie mazākās vēja plūsmas (pat vasarā), nervs iekaist un var sāpēt pat vairākas dienas.
Teiksiet pretsāpju zāles? Tās palīdz tikai dažreiz un pārāk bieža lietošana tikai sabeigs veselību.

Gribu dzirdēt reālus ieteikumus un pieredzi, kādus medikamentus lietojat, kas stiprinātu šos galvas nervus (konkrēti trīszaru nervs), lai tie nebūtu tik jūtīgi pret apkārtējās vides kairinājumiem, vai arī kādas ārstēšanās metodes varat ieteikt?

Paldies jau iepriekš!
16.04.2012 14:01 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Vari padzert B grupas vitamīnus, piemēram, Neurorubine.
08.08.2015 00:05 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.04.2016
Esmu pārsteigta par visu to, ko te izlasīju un NEVIENA VĀRDA PAR ZĀLĒM, KURAS PALĪDZ!
KAS NOTIEK ŠAJĀ VALSTĪ!?
AR ĀRSTIEM, ES DOMĀJU!
Pirms 4 gadiem arī man sākās nežēlīgas sāpes - domāju, vidusauss iekaisums.
Ģimenes ārste NEZINĀJA,kādas ir pazīmes arī citām slimībām!?
Sūtīja pie LORa Stradiņos un Siguldā! Atbilde - jums nav vidusauss iekaisums!?
Kas tad man ir!?
Klusums!
Tas ir noziegums / vienaldzība vai ļaunums? Ārsti NEZIN līdzīgas pazīmes!?
Kamēr pati noskaidroju internetā! Pati aizgāju pie maksas neirolpga un - ārste - pārtraucot mani pusvārdā - noteica diagonozi -
trīszaru nerva iekaisums un izrakstīja zāles - LYRICA.
LYRICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TREŠAJĀ DIENĀ - ne mazāko sāpju pazīmju! Daktere sacīja - zāles vienmēr turiet mājā, ja parādās kaut mazāk';as sāpju pazīmes - vienu tableti!
UN VISS! MAN NAV PROBLĒMU!
Atcerieties un nemuļķpjieties ar pretkrampju finlepsonu uc!
Liekas, ka jāsāk sūdzēt tiesā ārsti!
27.04.2016 11:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!