CV vizuālais izskats.

 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Čau visām! :)

Šobrīd darbojos ap savu CV un aizdomājos par to vai nevajadzētu pamēģināt to nedaudz uzfrišināt tā kā nepretendēju gluži uz darbu bankā vai birojā, bet no otras puses nevēlos pāršaut par strīpu (jo tas nav arī darbs 100% dizaina jomā) un negribu lai izskatās, ka CV izskats ir interesantāks par manām iemaņām un pieredzi. :D

Tad nu interesē, kādu variantu jūs izmantojat? Pavisam klasisku, vai tomēr kaut ko interesantāku?
15.03.2012 19:21 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man vispār liekas, ka vislabāk izskatās vienkāršs CV. Protams, bez gramatikas kļūdām. Par epastiem pilnīgi piekrītu. Nu vai tad tiešām ir grūti paņemt kaut vai inboxā uztaisīt normālu epastu ar vārdu un uzvārdu? Tas aizņem maksimums 5 minūtes.
Un vispār ir fantastiski, ka CV min, ka ir izcilas latviešu valodas zināšanas, bet ir pilns ar kļūdām.
Nesen mums atnāca tik "blonds" CV. Meitenei absolūti ne pieredze, ne izglītība, nekā, bet foto pilnā augumā, kur viņa kaut kādā idiotiskā modeles pozā. Laikam domāja, ka ar izskatu "paņems".
28.07.2014 12:43 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Jautājums vairāk tām, kuras saskaras ar CV izskatīšanus, bet gribu dzirdēt arī viedokļus no pārējām.

Kā īsti ir ar motivācijas vestuli? Vienmēr sūtat, pat ja nav prasīts?

Tajā pašā ss.lv ir daudzi sludinājumi, kur nav prasīta motivācijas vēstule.
28.07.2014 12:53 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vienmeer esmu sutijusi motivacijas vestuli,uzskatu,ka tas ir tikai pluss.
28.07.2014 12:59 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
helloandbye, jā, mūsu uzņēmumā tās tiek sūtītas.
28.07.2014 13:07 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Kā īsti ir ar motivācijas vestuli? Vienmēr sūtat, pat ja nav prasīts?


Jā, vienmēr. Ja nav prasīts, tad tā ir samērā īsa, ne tik plaša kā tādos gadījumos, kad to prasa.

Brīvdienās tieši brālis stāstīja, ka viņš veic jauno darbinieku atlasi un izcēlies īpaši viens kandidāts, kuram jautāja, kādu algu viņš vēlas saņemt. Viņš nosauc, ka vēlas X EUR. Nu ok, brālis tālāk jautā vai tas ir neto vai bruto. Uz ko kandidāts atbild - a, kāda starpība? :D :D :D
28.07.2014 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nezinu kaa ir LV, bet pie mums tagad vajag smukus CV. Kad gaaju pieteikties skolaa, kur arii ir jaastraadaa, man tas cilveeks, kas paliidz atrast darbu, konkreeti pateica, ka mans CV ir nesmuks suuds :D Informaacija ir ok, bet pilniigi nesmuks. Tad nu man atsuutiija vairakaus paraugus, un es izveeleejos vienu, paartaisiiju mazliet pa savam un voilà! Shis gan ir tikai tas paraugs. Es veel centos uztaisiit taa, lai nav tik pilns - mazaak vaardus lietot.

Motivaacijas veestuli arii vienmeer suutu, tur gan es izpauzhos un censhos sevi labi "paardot". Gramatikas kljuudas man izlabo franchu draugi, jo nu nerunaaju es tik labi tajaa valodaa, lai suutiitu visu bez paarbaudiishanas.
28.07.2014 13:52 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
meitenes, kuras ir strādājušas ar CV atlasi, vai jūs noraidījuma gadījumā sūtat atbildes e-pastus potenciālajam darbiniekam?


Līdz šim biju vairāk kā pārliecināta, ka mūsu iestādes personāldaļa to dara, jo katras intervijas beigās potenciālais darbinieks tiek informēts, ka tādā un tādā termiņā tiks informēts par konkursa rezultātiem (arī noraidījuma gadījumā). Bet nesen saņēmu naidpilnu e-pasta vēstuli no cilvēka, kas bija pie mums uz interviju, bet nekādu atbildi (arī negatīvu) nebija saņēmis!! Izgāza dusmas, ka viņš esot tērējis savu laiku un naudu, lai te atnāktu, a mēs ne tikai atļāvāmies nepieņemt viņu darbā, bet pat nepaziņojam rezultātu. Cilvēks paziņoja, ka mūsu iestādes personāldaļa ir liekēži un neprofesionāļi. Riktīgu dusmu cilvēks izgāza tajā vēstulē. Piekrītu, ka personāldaļa bija nofeilojusi, bet nu tas kandidāts arī sevišķi labu iespaidu neatstāja ar šādu ķengāšanos! Var tak arī neitrāli sazināties ar iestādi un noskaidrot konkursa rezultātus.
P.S. Tas cilvēks pretendēja uz personālspeciālista amatu:D
28.07.2014 15:02 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Meitenes, kā ir ar pieteikuma vēstulēm - tās ir jāraksta e-pastā vai arī jāpievieno klāt pielikumā? Pirmo reizi gribu pieteikties darbam, tā kā nav skaidrs, vai iekopēt vērsules saturu e-pastā vai arī likt kā pielikumu.
28.07.2014 15:50 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
L., līdz šim pieteikuma vēstuli esmu likusi kā pielikumu pdf formātā, bet e-pastā norādu - kas es esmu, kāpēc rakstu. Parasti tas sakrīt ar pieteikuma vēstules sākuma daļu, bet mēdzu to citādāk uzrakstīt, pamainīt teikuma uzbūvi vai tml., lai nav burtisks copy-paste.
Ja darba sludinājumā pieteikuma/motivācijas vēstule nav prasīta, tad vairāk izvēršos pašā e-pastā.
28.07.2014 16:02 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Kādas novitātes CV? Skatos, ka ir tik daudz CV veidu, visur tiek uzsvērts - pareizi aizpildīts, kā zināt, kurš no visiem ir pareizais? :-)
09.03.2015 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits