Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spēles,"rotaļas" ballītei

 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Tā, man vajadzīgas labas idejas:)
Varbūt varat ieteikt kādu interesantu spēli (ne Alias un tml., tās visas jau izspēlētas daudz un dikti:D), ko vakara gaitā uzspēlēt? var gan erudīcijas, gan ko aktīvāku utt. ... būsim, apmēram, 15 cilvēki.
Ballīte notiks viesu namā, tā kā vietas būs pietiekami.


Padalieties ar idejām, lūdzu!!!
14.03.2012 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Un labaak par kuchieri likt cilveeku, kas nekad par sho speeli nav dzirdeejis :D
14.03.2012 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
JAAAAA!!!! paldies liels. Taa speele ir tik smiekliiga.
14.03.2012 19:26 |
 
Reitings 285
Reģ: 12.02.2011
Kučieris ir fantastiska spēle. Ir sanācis izspēlēt. Smējāmies līdz asarām! :D Ir jāskraida ap krēsliem ne jāceļas kājās :)


Pats stāsts:

Aiz trejdeviņiem kalniem un trejdeviņām jūrām atradās skaista jo skaista
karaļvalsts. Tajā valdīja ķēniņš ar princesi. Viņiem bija pils, dārzi, lieliski staļļi ar
labi koptiem zirgiem un zelta kariete. Kādu dienu ķēniņš nolēma doties pastaigā un
lika paaicināt uz pili savu kučieri. Ķēniņš sacīja "Kučier, manu labo kučier, es un
princese esam nolēmuši doties pastaigā, tāpēc, kučier, sagatavo ceļam zelta karieti,
sasukā zirgus un apskati riteņus, lai varam doties izbraukumā." Kučieris darīja, kā
vēlēts devās uz stalli pie zirgiem, noglaudīja to spožās muguras. Jā, zirgi ķēniņam
bija skaisti, tur nu tiešām nevarēja iebilst. Tāpat arī kariete - mirdzēja un laistījās vien.
Lai nu kā, kučieris apskatīja kreisās puses priekšējo riteni, labās puses pakaļējo
riteni un pēc tam kreisās puses pakaļējo riteni un labās puses priekšējo riteni. Tad
viņš vēlreiz pārlūkoja visu karieti. Viss likās kārtībā.

Kučieris devās pie steliņģa un izveda abus zirgus, vispirms, kā jau
pieradis, iejūgdams kreisās puses zirgus un tad labās puses zirgus. Vēlreiz visu
kārtīgi pārbaudījis, kučieris devās par visu paziņot ķēniņam. Ķēniņš jutās
apmierināts un tāpēc sacīja: " Kučier, manu labo kučier, tu man esi bijis labs kalps.
Tieši tāpēc, kučier, esmu nolēmis tevi apbalvot", un ķēniņš iedeva šokolādes tāfelīti.
Tad viņš pagriezās pret princesi un aicināja ārā. " Lai jums labi iet !" vēl aiz muguras
nosauca kāds kalpotājs .

Kučieris uzkāpa uz bukas, uzšāva zirgiem ar pātagu, un kariete saka
ripot. Ceļš bija nelīdzens, riteņi lēkāja cits par citu augstāk: te kreisās puses
priekšējais ritenis, te labās puses pakaļējais ritenis, te atkal kreisās puses
pakaļējais ritenis un tad arī labās puses priekšējais ritenis. Ķēniņš ar princesi sāka uztraukties - viņi pie tādiem jokiem nebija pieraduši. "Kučier, hei, kučier,"
sauca ķēniņš, izkāries pa karietes logu, "apturi tak to velna karieti!" Bet zirgi
neklausīja - ne labās puses zirgs, ne kreisās puses zirgs. Kučieris izmēģināja gan šā,
gan tā, bet karieti apstādināt neizdevās. Pēkšņi priekšā gadījās dīķis. Kučieris
nepaspēja i ne acu pamirkšķināt, kad kariete ar visiem zirgiem un riteņiem jau
atradās ūdenī. Un ķēniņš ar princesi tāpat.

Arī es tur biju, visu pats savam acīm redzēju: gan ķēniņu gan princesi,
gan zelta karieti, gan spožos zirgus, gan labo kučieri, gan to, kā viņi slapji izlīda no
dīķa un gribēja saimnieka mājās izžāvēt drēbes. Bet saimnieka mājās nebija.






SPĒLEI NEPIECIEŠAMI KRĒSLI, TIE JĀSAKĀRTO ŠĀDI:


KREISĀS PUSES ZIRGS LABĀS PUSES ZIRGS

KUČIERIS

KREISĀS PUSES PRIEKŠĒJAIS LABĀS PUSES PRIEKŠĒJAIS
RITENIS RITENIS

PRINCESE ĶĒNIŅŠ

KREISĀS PUSES PAKAĻĒJAIS LABĀS PUSES PAKAĻĒJAIS
RITENIS RITENIS


Ja spēles dalībnieku ir vairāk, var būt vairāki zirgi, vairāki riteņi. Spēles vadītājs lasa tekstu, kā tiek izlasīts vārds, kurš ir iekrāsots tumšs, tam, kurš tēlo to, jāceļas kājās un jāapskrien ap savu krēslu. Ja nosauc – kariete, tad ap savu krēslu skrien visas karietes sastāvdaļas.
14.03.2012 18:50 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
heiii! Izklausās ļoti interesanti un jautri:D.... gaidu konkrētāku aprakstu:))
14.03.2012 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
demoiselle, es laikam zinu:D Tur visiem iedala lomas, pasaka, tu esi kučieris, tu zirgs, tu rati utt. Kad lasa un piemin kādu no personāžiem, tad tam jālec uzreiz kājās. Tāda reakcijas pārbaudes spēle:)
14.03.2012 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es tieshaam tieshaam tagad nevaru atrast to speeli, bet ljoti smiekliiga ir speele, ja nemaldos, sauc "kuchieris", nu vai arii ljoti maldos, bet vareetu taa saukt :D. Jaizprintee tas staasts, viens cilveeks vinju lasa, kaut kaadi 7 vai 8, laikam, piedalaas, tur ir noteikts kreeslu izkaartojums, kur katrs seezh, un... aaakdievs, paaraak ljoti nemaaku izskaidrot. ja es atradiishu, tad noteikti iemetiishu linku, pati arii to speeli mekleeju. Ja kaada saprot, par ko es runaaju, luudzu pasakiet, kur var atrast to staastu :)
14.03.2012 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Ja gribas izkustēties, tad noder šī rotaļa ar pārģērbšanos:
telpas vidū noliek maisu ar visādām drēbēm (lai maksimāli smieklīgi būtu, tad var iemest arī krūšturus, lacītes, stringus, maikas ar jocīgiem uzrakstiem utt.), visi dalībnieki sadodas rokās un mūzikas pavadījumā iet pa apli. Tad, kad mūzika apstājas, tad tas, kurš ir pretī maisa galam (var kaut kā iezīmēt, lai nepārprotami) iet un neskatoties izvelk vienu apģērba gabalu un uzvelk sev virsū. Tā tas turpinās, kamēr visi ir uzvilkuši sev virsū vairākas kārtas. Beigās visiem ir smieklīgs paskats, kad vīriešiem, piemēram, virs biksēm uzvilkti stringi vai zeķubikses. Citreiz pat tīri smuki var sev "sakomplektēt" apģērbu. Beigās visi tādi ērmīgi var nofočēties:)
14.03.2012 17:47 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Nav spēļu?:(
14.03.2012 17:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits