Sekss ar ārzemnieku

 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009

Šodienas jautājums, kas mani nomoka, ir sekss ar ārzemnieku. Nesen pārgulēju ar spāni - salīdzinot ar mūsu latviešu puišiem viņš bija tik kaislīgs! Tāpēc vēlējos uzzināt, kāda ir jūsu pieredze seksā ar ārzemniekiem - kādi ir briti, vācieši, utt? Vai kādai ir pieredze? :)

31.01.2012 17:12 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Vispirms meklēsim atbildi uz jautājumu, kas tieši ļauj mums apgalvot, ka ārzemju vīrieši tomēr labāki par mūsējiem. Neveiksim zinātnisku pētījumu, nē, vienkārši pavaicāsim tām, kas ļoti stingri turas savās pozīcijās, spējot atspēkot katru mēģinājumu iebilst: Nemaz jau tik slikti tie latviešu vīrieši nav.”

Inese (32, lielo klientu menedžere) neslēpj, ka viņai nav lielas pieredzes ar ārzemniekiem. Tikai viena jauka Zviedrijā pavadīta nedēļa kopā ar libānieti, ko viņa joprojām nespēj aizmirst. Biju aizbraukusi apciemot māsu, un kopā ar viņas studiju draugiem (visdažādāko tautību) gājām uz „disenēm, ķinīšiem” un restorāniem, un viens no šiem gājieniem man beidzās pie viņa mājās. Par tādu uzmanību no vīrieša puses Latvijā lielākoties varam tikai sapņot. Pirmkārt, viņam bija pašsaprotami pavaicāt, vai izsargājos.

Latvijā bieži visa atbildība par to, lai nepaliekam stāvoklī, ir jāuzņemas sievietēm. Otrkārt, mēs abi zinājām, ka pavadām laiku kopā, lai izklaidētos, un turpinājuma nebūs. Neraugoties uz to, viņš dāvināja man ziedus un visādus mīļus nieciņus. Visur, kur gājām, maksāja viņš. Jutos īpaša un izredzēta. Vēl ilgi pēc tam saņēmu no viņa sirsnīgas kartītes. Nevienu brīdi nejutos, ka viņš būtu mani izmantojis. Ko diemžēl nevaru teikt par Latvijas vīriešiem.”

Savukārt Laila (35, strādā ministrijā) uzskata, ka viņai paveicies, jo gadījies būt kopā ar dažādu tautību vīriešiem. Man bijušas attiecības ar īru, lietuvieti, portugāli un pat moldāvu. Labākais, ko varu par viņiem teikt, – esmu ar šiem vīriešiem jutusies bezgala viegli. Sākot ar bezjēdzīgu tērzēšanu un beidzot ar seksu. Man viņu klātbūtnē nebija jāizliekas par kaut kādu tur vāju sievišķi, lai tik viņiem tiek vīrišķās iekarošanas prieks. Man nebija jāvelk supermini vai jāataudzē garas blondas krēpes, lai tikai viņi nepadomā, ka neesmu gana sievišķīga. Katrs no viņiem bija absolūti cita tipa cilvēks, taču bija viņos arī kaut kas līdzīgs. Un tā nevar būt tikai sagadīšanās. Pirmkārt, viņi necentās teikt kaut kādus jēlus komplimentus vai rīkoties romantiski” ar mērķi, lai tak meitenei tiek.

Drīzāk otrādi – tie bija tik savādi vārdi un tik no sirds, ka brīžiem patiesi no tiem mulsu. Otrkārt, viņi nekaunējās kārtīgi atklāties, kļūt smieklīgi – moldāvs, piemēram, piedāvāja roku un sirdi un vēl pēc vairākiem gadiem attriecās uz Latviju, lai mēģinātu vēlreiz. Nekādas nenormālas mačo maskas, aiz kuras paslēpies nožēlojams kompleksu mākts radījums. Treškārt, viņi bija pieauguši vīrieši, nevis pārauguši vīriešu kārtas bērni, kuri visu laiku jāslavē un kam jāpalīdz rausties pa dzīvi. Ceturtkārt, no viņu puses jutu īstu cieņu, cieņu pret to, ko daru, kas esmu un kas pilnai laimei vajadzīgs man. Piektkārt, ar viņiem varēju iemīlēties tā, pa īstam – kad pazūd daži labi ikdienas tabu.”

Zane (28, finansiste) jau septīto gadu dzīvo Londonā un ir kopā ar jaunzēlandieti. Padzirdot, ka jautājums būs par ārzemju vīriešiem, viņa, ne mirkli nedomājot, saka galveno atšķirību: Ja kāds no viņiem mani uzrunā, tad visbiežāk tāpēc, lai normāli un sakarīgi parunātos, nevis, lai uzreiz liktos ar mani gultā, kā tas bieži notiek Latvijā. Cilvēkiem ir citas intereses. Esot Londonā, redzu, ka viņi daudz ceļo un labprāt apmainās ar pieredzēm. Un, piemēram, man tas šķiet interesanti. Arī, ja kāds izsaka komplimentus, tad dara to nesavtīgi.

Latviešu meitenes uzreiz sāks domāt, ka džeks, visticamāk, vēlas pielabināties. Tagad nedēļu esmu Latvijā, un man ir sajūta, ka visas meitenes ir pilnīgi sabiedētas. Pat manas Latvijas draudzenes, redzot kādu runājam ar izskatīgāku meiteni, saka – viņi jau tikai tām skaistajām pievērš uzmanību un vienīgais, ko spējīgi piedāvāt, ir sekss. Ārzemju vīrieši ārējo izskatu neliek pirmajā vietā, viņu sabiedrībā varu justies brīvi un jautri un vienkārši labi pavadīt laiku. Bet, runājot par manu draugu, uzreiz jūtams, ka viņš nāk no zemeslodes saulainās puses. Jaunzēlandieši, tāpat kā austrālieši, ir ļoti pozitīvi un jauki, viņi izbauda dzīvi, nevis pavada to sūkstoties.”
01.02.2012 17:46 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Es domaju ir tā, ka vieglak ar ārzemnieku, ārzemnieci ir tapēc, ka zini, ka viņš/viņa nepazīst nevienu tavu pazīstamo, sanak vari būt pavisam atklāts, neko neslept u.t.t., ko citās parastās seksuālajās attiecībās diez vai atļausies. Otrkārt, katrai tautai ir savas audzinašanas iezīmes, kultūra u.c., kas piesaista, jo ir atsķirība. Treškārt, liks mieru, jo aizbrauks un vairak neredzēsi, nebūs tā, salaid tikai seksam, bet pēc tam sūta sms un bombardē tevi, jo satikt grib vēl. 4. Nauda spēlē arī lielu lomu. Latviesu videjais džeks, ar vidējo latvijas algu - 350 Ls uz rokas, samaksajot komunālos rēķinus, kredītus u.t.t. īpasi nevar atļauties saģērbties dārgi un "šampanieša pudeli tai meitenei pie ta galdiņa" dārgā restorānā. (protams visi punkti nav par visiem un visām un visam situācijām, bet sava taisnība ir) :-|
01.02.2012 17:55 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jūrmalniek, tieši tā arī ir, ka ar tiem ārzemniekiem ir vieglāk tieši tāpēc, ka viņi te nevienu nepazīst un ja kas, tad ātri vien brauc prom vai arī tu pati brauc prom, tad arī vari būt daudz brīvāka un atklātāka pati, un līdz ar to arī visu vairāk izbaudīt. Domāju, ka tieši tāda iemesla dēļ svešzemnieki var likties labāki. Man jau liekas, ka seksa ziņā ir visai muļķīgi cilvēkus šķirot pēc nacionalitātes, kaut gan šādas tādas noteiktas īpašības jau var parādīties, kā nekā - vide ietekmē cilvēku.
01.02.2012 18:22 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Kumeliņš - ta arī ir, es kad esmu ārzemēs, es zinu, mani neviens nepazīst, es varu brīvi uzvesties klubā, iepazīties, mīleties u.t.t. Tas ta, piemeram. Un ne jau tas meitenes ir labakas, tas ir individuali, vienkarsi es pats varu būt atraisītaks. Sievietem ta atraisītība un atslābinašanās seksa ir ļoti nozīmīgaka, tapec arī ta šķiet.
01.02.2012 18:26 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
ir bijis ar albāni. nu jāāa, ar latvieti nesalīdzināšu. Bija daudz kaislīgāks,turēja ilgāk un jā, visā visumā bija labi :)
01.02.2012 22:33 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
gadījās ar gruzīnu. nuuu, ir bijis labāk :D vispār diezgan uzmācīgi viņi.
01.02.2012 22:39 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Ē, tagad pa Bez Tabu rāda par šo diskusiju :D :D
01.02.2012 22:43 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Tikko pa bez Tabu rādija sižetu par ārzemju vīriešiem... Kāpēc sievietēm labāk patīk ārzemju vīrieši? :-D
Un kā reiz parādija , ja nemaldos kattes tekstu no šīs diskusijas :-D
01.02.2012 22:45 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Katte's komentāru īpaši izcēla un nolasīja! ;-) :-D
01.02.2012 22:45 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
aha, tikko beztēmā ierakstīju -kattes komentārs televīzijā tika izcelts jo īpaši :-D
01.02.2012 22:45 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Viņi laikam tēmas priekš sižetiem meklē no cosmo.lv :-D
01.02.2012 22:46 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Malibu
aha, man arī tā liekas.. mums jau laba izdoma topikiem :D
01.02.2012 22:51 |
 
Reitings 1
Reģ: 06.11.2009
Serbi - ļoti kaislīgi,ļoti. Paspēj vien atgūt elpu, kad jau atkal bez tās jāpaliek. Vismaz manējie tādi bija :D
03.02.2012 04:03 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.02.2012
Jāpieļauj arī, ka nostrādā tāds kā novitātes vai "ceļojuma faktors".

Respektīvi, tāds jūtu saviļņojums, esot svešā vidē ar citas tautības pārstāvi (arī viņam). Varbūt tas izpaužas arī seksā..?
06.02.2012 12:15 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Anda Bīriņa
Jūsu ieliktais konkurss vēl ir aktuāls? Tagad nevaru saprast vai man never vaļā dēļ jaunās lapas uzlabojumiem vai arī tādēļ, ka konkurss vairs nerisinās?
Kur varēs izlasīt rakstus, kurus meitenes bija iesūtījušas?
12.02.2012 18:37 |
 
Reitings 145
Reģ: 29.01.2009
Dille, konkurss noslēdzies un interesantākos stāstus varēs izlasīt Marta Cosmo. Ar autorēm sazināsimies personīgi!
12.02.2012 18:43 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.03.2012
Latviešu čaļiem ir kompleksi un stress,ja maks nav pilns tad grūti justies pārliecinātam par sevi,tas arī atbalsojas seksā.
lūdzu nekliedziet,ka ir savādāk..ir visādi,bet lielākoties tieši šī problēma.
15.03.2012 16:11 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.10.2014
Arābi paši labākie mīlnieki!!!!
29.10.2014 00:47 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Cik pēc seksa sadaļas palasīšanas var saprast pašas esat gatavie baļķi ar kompleksiem, bet gribat nezin kādus ārzemniekus, kas jums laizīs pežas, bet pašām vēma nāk no locekļa paņemšanas mutē :D
29.10.2014 12:48 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
nr.1 arábs
nr.2 spáñi
nr.3 latviesi
visliktak bijis ar vacieti
21.05.2017 21:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits