Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AUTOSKOLA

 
Reitings 1
Reģ: 24.11.2009

Sveikas meitenes!

Man ir jautājums Jums,vai varat padalīties informācijā par autoskolu "Credo", kādas ir atsauksmes?

Un kādas atsauksmes ir par autoskolu "Vanags"?

Paldies jau iepriekš, un jauku Jums dienu :-)!

31.01.2012 12:34 |
 
Reitings 688
Reģ: 29.01.2009
es iesaku vienīgi autoskolu 'glorija'
31.01.2012 13:09 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Ieraksti cosmo meklētājā " Credo " :-)
31.01.2012 13:24 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Izmācījos Vanagā. Mani novērojumi:
1. neņem par teorijas pasniedzēju A.Miļūnu, jo viņš stāsta ļoti lēni un garlaicīgi, man galīgi nepatika. Pie tam, man vajag, lai no dzīves ieliek piemērus, bet viņš to darīja ļooooti reti. Zinu, ka tur ir viens pasniedzējs, kurš tiešām ar visu sirdi ir tajā teorijas pasniegšanā, domāju, ka tad būs ok un arī tie noteikumi paliks galvā. Jo man ļoti maz no teorijas nodarbībām palika galvā - es vairāk zubrīju viņus pati un sāku izprast tikai tad, kad sāku braukt.
2. tagad saprotu, ka tas ir labi, ka viņiem skolas teorijas eksāmenā ir 50 jautājumi un tikai 2 kļūdas.. to visu iemācīties un nolikt - grūti (arī es nenoliku ar pirmo), bet toties tas tiešām labi sagatavo CSDD, un tad iekš tā CSDD tie 30 jautājumi un 3 kļūdas vispār liekas smieklīgi :D
3. patika, ka viņiem ir arī skolas braukšanas eksāmens ar CSDD mašīnu (6. golfu, ja nemaldos). Man šis brauciens ļoti noderēja pārliecinātībai, ka māku braukt ne tikai sava instruktora mašīnā, bet arī pati. Kad noliku skolas eksāmenu, es jutu, ka ar CSDD arī visam vajadzētu būt ok.

Par naudām, kas aiziet - man sanāca diez gan daudz, bet lielākā daļa aizgāja tieši braukšanās. Man vispār liekas, ka Vanags ir padārga autoskola, bet nu man tas cipars nebija noteicošais.. Man galvenais bija, ka tikai iemācos braukt un dabūju tiesības (l)

Veiksmi autoskolas izvēlē.
31.01.2012 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)