peles mājās

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009

Sveicinātas meitenes!

Vienu nakt dzīvokļa virtuvē pārsteidzu divas peles. :'-(

Domāju, ka gan jau vēl kādai ir bijusi līdzīga klapata. Tāpēc varbūt varat padalīties ar savu pieredzi, kā jūs tikāt galā ar šo problēmiņu gan no praktiskā viedokļa, gan no emocionālā.

Vairs naktīs nevaru iemigt, jo baidos, ka viņas atgriezīsies, jo no šīm lietām man ir ļoti lielas bailes. Tā kā man no virtuves uz guļamistabu nav durvju, teorētiski pastāv dažādas iespējas, ka šī atkalredzēšanās varētu notikt atkal.

17.11.2011 11:58 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Es iepriekšējā dzīvoklī dzirdēju, kā viņas virtuvē zem lamināta skraida un kaut ko knibina.
Pirkām dažādas indes un lamatas. Kad kādas 3 bijām noķēruši, likās, nu viss cauri, bet likām lamatas vēl, un tās peles kopā bija kādas 12! :-O
Ā un vienu dienu pārnācu mājās no darba un viesistabā (man arī virtuvē nebija durvju) viena gulēja beigta un asinis bija apkārt. Šausmīgi pārbijos, kad pamanīju, ka viņa tomēr kustās un nebija pilnīgi beigta. Izsecinājām, ka droši vien saindējusies un skrējusi ārā pēc svaiga gaisa un tālāk nav tikusi.
Iesaku salikt visur stūros lamatas, īpaši pie miskastes. Mūsu miskastei nebija vāka un viņām patika lekt iekšā un ķeskāt kaut ko tur. :-D
Good luck! ;-)
17.11.2011 12:07 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Lamatas nopērc.

Man tā nešķiet šausmīga problēma, jo agrāk dzīvoju laukos, kur peles šad un tad istabā ienāca, un tas nebija nekas ārkārtējs.
17.11.2011 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits