stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Spīdola, gribēja baigo iespaidu atstāt. :D
01.03.2016 15:22 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Par daudziem sasmējos :-D

Sen, bet gadījās, ka puisis uzaicina uz tikšanos. Sarunājam tikties pie G/C - man jau domas raisās par tējas iedzeršanu - jo ziema, auksti, bet pasakaini feins sniegs. Un, kā gadījās kā ne - man randiņš notika lielveikalā. Izstaigājām visus stāvus, piesēdām uz soliņiem, kas pie ekskavatora. Lieki piebilst, ka bez tējas. No vienas puses - var saprast - švaki ar naudiņām, piedāvājos uzsaukt - neļāva. Lepns putns. :-D

Ne tik sen - sapazināmies ar telefona aplikācijas starpniecību, vārds pa vārdam un norunājām tikties. Klātienē tik pat asprātīgs kā sarakstoties - ļoti sirsnīgs. Tāds, ar kuru gribas parandiņot vēl. Pēc pastaigas un kārtējās riņķošanas pa centra parkiem, nolēmām, ka varētu aiziet uz bāru - pa kokčam...un tad sākās mans ļaunākais murgs :-D
1. Pēc pirmās glāzes viņš vienkārši nepārstāja runāt...un runāja pat manis iepriekš teikto pastaigas laikā;
2. Kad minēju, ka varētu pa mājām doties, viņam vajadzēja vēl vienu kokču (ko pavadīja ar tekstu - saderam, es varētu tevi nodzert?!). Piekritu, jo...nu, es toleranta. Pēc pāris mutītēm sākās nebeidzamās runas ar nokrišņiem, 5 minūšu laikā 10x pateikts (ar pavadošo tekstu - vai es tev esmu teicis, ka...), cik forša un skaista esmu, ka viņam gribas mani noskūpstīt - laipni pieņēmu komplimentu, bet no bučām atteicos - tā vietā dabūju tādu rihtīgi slapjo uz vaiga, ka gandrīz viss BB krēms aizgāja pa pieskari. Un es vēl valdījos;
3. Aizgāja uz wc - tikmēr ielīdu telefonā jaunākās ziņas izlasīt, nepamanīju, ka atpakaļ atnāca. Grasījos jau telefonu maliņā nostumt, kad tas tika atņemts no rokām ar tekstu "ko tad Tu mums te dari?" - vot tad jau mērs bija pilns un tolerēt vairs nespēju. Paņēmu mantas un aizgāju - to pasakot. Pēc tam nākamā dienā vēl rakstīja, bet...nu saprata, ka aršana nebūs :-D
02.03.2016 10:53 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Olīva,es burtiski iztēlojos sevi Tavā vietā,vājprāts.. :D
02.03.2016 13:46 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Oliiva būtu labāk dzērusi kokčas :-D:-P
02.03.2016 13:53 |
 
Reitings 287
Reģ: 13.06.2014
Ne gluži randiņš, drīzāk tikšanās ar puisi, lai parunātu par pasākumu, kuru kopā plānojām organizēt. Bija vasara, karsta diena, satikāmies pie Origo un puisis bija nācis pēc treniņa, līdz ar to bija izslāpis. Teica, lai pagaidu pie Makdonalda, ieskries padzerties. Iznāk ārā un saka, ka ūdeni nekad nepērk, jo tā ir lieka nauda izmešana, izrādās ieskrēja wc, lai padzertos no krāna. Visu laiku runāja par to, ka drīz sāks strādāt, krāt naudu un pārvāksies viens pats dzīvot uz Rīgu (dzīvoja Rīgas rajonā ar vecākiem ,kas 18gados ir normāli), stāstīja, ka vairākas reizes ir pat ar kājām gājis uz mājām, lai naudu ietaupītu (biļetes cena bija 70santīmi).
Tad nu staigājam, puisis ierosina aiziet uz Galleria Rīga, es vēl ne reizi nebiju tur bijusi, tad nu piekritu. Uzbraucam līdz jumtam, apsēžamies pie galdiņa, viesmīle pienes ēdienkarti (es vēl nodomāju, ka līdzi nav tik daudz naudas paņemtas, lai kaut ko vairāk par ūdens glāzi spētu atļauties nopirkt). Un tad puisis pārsteidza vēl vairāk - apskata cenas un saka - nu gan te baigi dārgi, atstājam ēdienkartes uz galda un ejam ātri prom.
(Stāsts nav par to, ka pusim nebija naudas, bet gan par to, kā viņš to pasniedza, varējām jau tāpat uz soliņa parkā pasēdēt)
Kā arī man mugurā bija šorti un krekliņš, visu laiku likās, ka viņš mani ar acīm cenšās izģērbt.
02.03.2016 14:09 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
ir visādi dīvaiņi. pusaudžu gados es nebrīnītos par randiņiem lielveikalos, parkos uz soliņiem utt., jo neko citu nevar atļauties. tagad gan es būtu neapmierināta, ka man jāiet veikalā dirnēt. neiet runa par naudu, bet normālu randiņu. var normāli arī pasēdēt kādā kafejnīcā iedzer kafiju/tēju.

man arī ir bijuši visādi interesanti tipiņi, vienmēr, kad esmu mēģinājusi viņus maigi atšūt, viņi nesaprot un vēl ilgu laiku līmejas klāt.
02.03.2016 14:53 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Domāju, ka es te tūlīt pārspēšu visas. :-D:-D
Tas gan nebija randiņš, jo, pirmkārt, biju aizņemta. Otrkārt, intereses no manas puses nebija nekādas. Taču viena studiju biedra atvadu ballītē iepazinos ar viņa paziņu. Vēlāk viņš aicināja uz kafiju (mācījāmies vienā augstskolā), bet vairākas reizes atteicu. Tad uzaicināja mani Londonā uz modes šovu. :-D Domāju, ka tas ir drošs variants un pieklājības pēc piekritu aiziet.
Pirmkārt, pirms šova satikāmies un viņš man sāka stāstīt par saviem neveiksmīgajiem randiņiem. Tad stāstīja par sievietēm ar lieko svaru, kuras saticis no Tinder. :-D Tad, kad devāmies uz šovu, ārā gāza lietus. Tā kā man nebija lietussarga, viņš piedāvāja aizdot savu, pirms tam 3 reizes pasakot, ka man tas viņam jāatdod atpakaļ. :-D:-D
Diemžēl ierodoties konstatējām, ka pirms modes šova ir reception. Nu tur šampanietis, uzkodas un tā. Tad nu sākās. Pirmkārt, visi sarunas temati/jautājumi, kas man tika uzdoti, bija klaji stulbi. Piemēram: ''Ko tu darītu, ja Putins būtu tavs vīrs?''
Bet sliktākais bija viņa ēšana un dzeršana. Katru reizi, kad oficiantes nesa uzkodas, viņš tās grāba ar abām rokām. Labākais bija tas, ka viena uzkoda viņam ļoti iegaršojās, tāpēc viņš izlēma, ka skries pakaļ oficiantei, lai dabūtu vēl. :-|
Pēc šova bija iespēja aplūkot un iegādāties drēbes, tad nu viņš izmisīgi centās mani pierunāt tās pielaikot. Drēbes bija dārgā gala, viņš tās cilāja un vairākas reizes teica, ka tad, ja viņš būtu mans draugs, viņš man nopirktu šīs dārgās drēbes. :-D :-D
02.03.2016 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Izstaigājām visus stāvus, piesēdām uz soliņiem, kas pie ekskavatora.


Pie šāda?
02.03.2016 15:15 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Man nesen bija randiņš ar dīvainu meiteni, viņa praktiski nerunāja, bet vienkārši sēdēja un lūrēja uz mani pat acis nemirkšķinot. Knapi dabuju kādu vārdu no viņas ārā, pārsvarā - Jā, Nē un Nezinu, bet visu laiku lūrēja. Tā nosēdējām stundu čili picā, pa ceļam uz kino arī lūrēja nemirkšķinot acis. Pēc filmas pavadiju līdz autobusam, viņa turpināja lūrēt kamēr autobuss neaizbrauca.

Pilnīgi tāpat, kā šajā bildē, tikai bez tā smaida. Ko tas varētu nozīmēt?

02.03.2016 15:20 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Pagaidi, tūliņ Inga izdomās ko asprātīgu...:-D
02.03.2016 15:24 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
blackpoetry nelikās nekas īpašs, Vienkārši dīvains puisis pagadījies :-D
02.03.2016 15:29 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es dziivoju Londonaa un te tas Tinder ir ljoti populaars. Pati esmu bijusi uz vairaakiem randinjiem caur Tinder. Gan ljoti labiem, gan vienkaarshi drausmiigiem.

Satikos ar anglju tautiibas viirieti , viss baigi feini ! Aizgaajaam uz paaris randinjiem un treshajaa sarunaajaam iet uz kino . Jau pasha filmas saakumaa es ar acu kaktinju ieveeroju ka tas dzeks sev kaut ko visu laiku skrubinaas ap elkonjiem , pakasa un tad pieliek roku pie mutes. Tad nu es saaku pieverst tam visam pasaakumam vairaak uzmaniibas, pat uz filmu nevareeju sakoncentreeties. Taa nu vinjsh sevi tur skrubinaaja , no rokaam paargaaja uz veederu un pashas filmas beigaas bija kulminaacija - vinjsh saaka sev kasiit potiites un ,protams, katru reizi kaa pakasa taa kaut ko iebaazh mute. Vinjs jau man bija iemineejies ka vinjam ir 'psoriasis' slikts aadas stavoklis un vinjsh aciimredzot pleesa nost taas kreveles un eeda manaa acu prieshaa. Protams, beigaas liida klaat buchu dot bet nu es uzgriezu vaigu . Pretiigi paliek atceroties. :-D
02.03.2016 16:32 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nu nē, Limonatas donžuāns pārspēj visus iepriekš lasītos. Vienkārši drausmīgi, fuuui :D
02.03.2016 16:46 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
labi ka nesāka grauzt nagus :-D zin kā, iegaršojās pats sev.
02.03.2016 16:49 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Riot - :-D:-D

Londonaa ir pilns ar taadiem fruktiem. Es jau smejos ar draudzeneem - driiz vareeshu graamatu sarakstiit par '' Dating life in London '' buutu viens no bestselleriem :D
02.03.2016 16:50 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
iuuuuu!!! Laimdota, apbrīnoju tavu pacietību :D es būtu ko tādu ieraudzījusi uzreiz aizgājusi.
02.03.2016 17:08 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
fuu, tas ir Limonata :D pārlasījos :)
02.03.2016 17:09 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Booboo- kā tu pamatotu savu aiziešanu?
02.03.2016 17:20 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Būtu interesanti palasīt džeku randiņu pieredzi. :-)
02.03.2016 17:27 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Notte pilnīgi piekrītu :-D
02.03.2016 17:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)