stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Sognare- mhm , vairāk ar viņu netikos :-D
29.02.2016 15:10 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ray, tas jau tikai pašsaprotami :-D, es arī noteikti negribētu pēc tam vel ar tādu tikties:-|
29.02.2016 15:13 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Agrāk diezgan daudz tusēju pa iepazīšanās portālu, tad nu tur bija visādas randiņu pērles :-D

Bija viens puisais, kurš sarakstē bija ļoti jauks, bilde arī simpātiska. Satikāmies, un tur nāk viņš platu smaidu... un ar zobu breketēm. Saprtu, ka tas ir parejoši un nedrīskt būt tādi aizspriedumi, bet nu... nu nevaru es sevi iedomāties būt kopā ar puisi, kuram ir breketes, šaujiet mani kaut nost.

Arī pats randiņš bija gana kuriozs. Viņam bija vecu vecais golfs, droši vien leģendārais no 92.gada. Un iekšā viss bija ar skoču salīmēts, lai neplīstu vaļā. Cimdu nodalījuma vāks visu laiku krita man uz ceļiem, un tad man ar skoču tas bija jālīmē klāt :-D Man bija reāli kauns braukt tādā. Būtu es zinājusi, ka viņam tik traģiska mašīna, būtu es viņam pakaļ ar savu mašīnu aizbraukusi.

Aizbraucām uz kafejnīcu. Pēc tam izrādās, ka tur tikai ar skaidru naudu jānorēķinās, kuras viņam nebija, bija tikai karte. Tad skrēja pa visu pilsētu meklēt bankomātu un nāca atpakaļ.

Vairs netikāmies
29.02.2016 15:14 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Nu i nafig tad inernetā iepazīties:-D
29.02.2016 15:25 |
 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
Man ari ir ija tas moments kad pec sarakstes netaa aizgaju uz aklo randinju , kkaa jau personu likaas ka zinu , bet nekaa ... manieres meitenei bija nekadas bet novelu vainu uz kautrigumu vai kaa taa . Pec kino un vakarinam vinja pati piesakaas pie manis uz majam ! ok ! bet atnakot uz majam jau pirmajas stundaas saka man stastit kur un kaa visu sakartos lai MUMS butu idela vieta ??? lidz seksam tovakar netikam , jo nebija tas klick , bet velak vel paris reizes tikaamies , bijam tadi ka friends with benefits bet uz neko nopietnu nevilka . un pats labakais bija , kad pateicu ka vairs nevelos turpinat tikties kas bija pec 1 menesi tiksanaas . Histerijas , draudi , sasisti trauki . jezinj kad atceros to momentu . Crazy , tapec kkur dzilji ieksaa tagad baigi attur kontakts ar meitenem no Latiinamerikas .
29.02.2016 17:53 |
 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
nja vienreiz bij randinsh ar Latviesu meiteni . bars kokteilji un sarunas par dzivi attiecibaam un protams seksu ... vakara gaitaa abi sapratam ka gribam viens otru tiri fiziski bet nakotnes planiem tads abpuseji one night stand . tagad jocigi atcereties pec tas nakts kkaa nemanot jau tajaa pashaa nedeljaa sakaam dzivot kopaa . nodzivojam kaa gimene 3 men. visu dalijam uz pusem gatavojaam est viens otram kopigi vakari un ikdienishki shopingi ... atri iepazinos ar vinas vecakiem un gimeni . liekas taads vasaras romaans bet uzrodoties bijushajam tas kka beidzas un var pat teikt ar smaidu , jo abi jau sakumaa zinajam ka tas ko daraam ir pilnigi preteji visaam pienemtajaam lietaam , bet tieshi tas ka viss bijaa pilnigi citadi nekaa pienemts - tas mus vissvairak uzkurinaja ikdienas situacijaas
29.02.2016 18:01 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Elmo, mūžu dzīvo mūžu mācies :-D;-)
29.02.2016 18:03 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Atceros pirms pāris gadiem vienu meiteni - sarunājām tikšanos. Satikāmies - vispirms jautāja kāda man mašīna, teicu, ka nav. Izskatījās tāda neapmierināta. Pēc tam aizvedu viņu uz McDonalds. Beigās pie galdiņa viņa man iemeta sejā savu izdzerto kolas glāzi un sāka raudāt.

Lieki piebilst, ka vairs netikos ar viņu pēc tā visa.
29.02.2016 18:35 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Tad skrēja pa visu pilsētu meklēt bankomātu un nāca atpakaļ.

Man, visticamāk, lielāks kauns būtu puisi skraidināt pa pus pilsētu un pati samaksātu..
29.02.2016 18:42 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Es ar nesaprotu kas tur tāds, ka cilvēks meklē bakomātu, lai iznemtu naudu,lai varētu norēkināties.

Dažas te izklausās tik cimperlīgas ka par katru sīkumu kas neipatiktos uzreiz cancels.(t)
29.02.2016 19:06 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Es pati arī mēdzu būt piekasīga un sīkumaina, bet dažas te pilnigi nesaprotu un tajos stāstos redzu vairāk slikto pašā meitenē, bet tas laikam kā kuram.

Pašai nekas tāds nav noticis tieši no otra cilvēka puses- tik tas mulsums un uztraukums, bet tas jau ir tikai normāli, bet pašai gan vienreiz gadījās smieklīgi. Izgājām pastaigāties vakarā, nopirkām saldējumu un izlēmām pasēdēt uz tāda kā paaugstinājuma. Es kā kāpu, tā kāja paslīdēja un es ar visu saldējumu kā tāds ronis gar zemi. Tāāāds kauns bij un pēc tam zilums pa visu sānu arī neizpalika. Sāku smieties, lai kliedētu to apmulsumu, puisis palīdzēja piecelties un centās valdīt smieklus. Esam vēl tagad labi draugi un atceroties vienmēr smejamies:-D
29.02.2016 19:40 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Saldējumu katrs pa savu naudu pirkāt?
29.02.2016 21:21 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Saldējumu katrs pa savu naudu pirkāt?


Elmo, vēl labāk rēķinu pēc tam piestādija un aizsūtīja pa pastu :-D
29.02.2016 21:32 |
 
Reitings 241
Reģ: 20.01.2016
ha .. esmu parsmējusies :D

man ar vienreiz klubā pienāca viens čalis un prasija, kas man par horoskopu :D es domāju, kas ta man - pasaku AUNS :D protams pati iedzērusi, sākumā likās tāds normāls čalis, ja jau baigi grib runāties, parunāšos es ar, gaidot kamēr draudzenes sūta dzērienus.. pēc tam visu vakaru netiku no viņa vāļa.. jo mēs esot tik saderīgi, viņa LAUVA horoskops ... :D ka man obligāti ar viņu jāsatiekas, un jāiet uz nopietnu randiņu utt. Jo mums visss sakrīt un esot tik labi saderīgi horoskopi :D man jau likās čalim kautkas aizgājis ciet, jo vienīgais par ko viņš spēja runāt par to cik viss būs ideāli, ja es ar viņu satikšos. drausmas :D

protams manām draudzenēm pa kluso izdīca manu telefona nr. pēc nedēļas zvana, kautkāds nepazīstams čalis, un prasa kāpēc es viņu neaceros, ka mums taču būs ideļā dzīve ... :D un tad es sapratu, ka tas ir tas pats... t;a parunājām vēl kādu mēnesi, un kautkālaika gaitā viņš man iepatikās, likās skaidrā prātā tāds normālāks. sarunas arī kautkā ievirzījās normālākas. ..

tā vienā dienā šis man zvana un saka davai satiekamies ( lieki piebilst ka bija nakts ) es tur 2 stundas lauzos, ka negribas vienai tādā tumsā iet laukā un satikties ar nepazīstamu čali :D .. beigās šis saka ka atnāks līdz manai mājai, man būšot viņam pretī jāpaiet 100 m, lai viņš neredzot kur es dzīvoju :D savādāk, nākšot ciemos :D:D :D bāc nu tāds muļķis :D ( to tik man vajadz;eja dzirdēt ) domāju, ja nu tiešām neliek mani mierā ..

beigās izgāju, eju, skatos pēc izmēra tāds pats čalis kā bārā.. pieeju tuvāk skatosm pilnīgi uzsista un zila viena sejas puse, ar šuvēm un plāksteriem salīmēta :D prasu kas notika?> šis , aij pirms nedēļas cietu kautiņā ... tas skats tiešām bija traģisks :-O likās ka viņa seja ir izmalta pa veļasmašīnu :D mūsu satikšanās ilga vien 10 min, jo nespēju ilgāk skatīties uz to seju :D
nebrīnītos, ka dēļ savas uzmācības ... kādam nenoturējās nervi :D
29.02.2016 21:38 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Sognare-Ieskaitot dzermannaudu :-):-D
29.02.2016 21:49 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Ak šie Lauvas. Runājot ka esot spēcīgas personības...
29.02.2016 21:50 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nu bet Elmo, vis kas var būt :-) cilvēki tak ir tik dažādi :-P
29.02.2016 21:57 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Sognare- ;-)
29.02.2016 23:58 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Atcerējos vēl vienu sliktāko randiņu. Iepazinos ar puisi Tinderī, kādu laiku sarakstījāmies un tad izdomājām izbraukt ārā, iedzert kafiju, parunāties, līdz jūrai utt. Visu ceļu līdz jūrai man bija jāklausās - vai tad meitenīt tev nav bail tā ar svešiem, ja nu es tev sākšu uzmākties, neviens nezinās, ka tā bijis un tu nevarēsi pierādīt, nav līķa nav nozieguma :-D Un tad kad tikām līdz jūrai viņš man vēl ķiķinot prasa - un ja nu es tevi atstāšu te, ir vēls, kā tu tiktu mājās? :-D sliktākais flirtēšanas veids kādu esmu redzējusi.
Lieki piebilst, ka viņš bija tik tievs, ka likās es ātrāk iebelztu viņam ar zābaku pa galvu un aizbrauktu ar viņa mašīnu, un tad, lai viņš domā kā tikt mājās :-P pēc tās reizes neatbildēju uz nevienu ziņu.
01.03.2016 08:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tik traki, kā te raksta, nav bijuši. :D

Bet vienreiz puisis nemitīgi runāja par savu mammu, kā viņa dara to, kā šito, kā palīdz drēbes mazgāt, utt. Tas bija tāds fail, mēs pārgājām pāri Vanšu tiltam, jo tur viņš gribēja pastaigāties, bet tad notēloju, ka man ātri jāsteidzas un atpakaļ atbraucām ar trolejbusu. :D Pēc tam šis vēl zvanīja, rakstīja un nevarēja saprast, kāpēc es vairs nevēlos tikties. :D
01.03.2016 15:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)