stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ak vēl atcerējos, protams tas pat nebija randiņs. :-D ,braucu satikties ar draudzeni, izdomājam tādu kā pikniku uztaisīt, abas līdz langstiniem ar riteņiem aizbraucām, a tur draudzenei brālis arī bija, un šim es laikam tā iepatikos,ka nezināja kā man izrādīties .:-D. Nu neko, papļāpājām , aizgājām līdz tuvākam veikalam kautko uzkožamu paņemt, šis visu ceļu man trulus komplimentus bārstija. Bet kad jau bija ar draudzeni jābrauc mājās, šis man pienāca un pateica, ka viņam patika mūsu tā sakot pirmais randiņš :-D,tik nesaprotu no kurienes viņš izrāva, ka aiziešana uz veikalu ir randiņš(t):-D
28.02.2016 15:26 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Lai gan pārsvarā sanāk iepazīties internetā un nav maz tādas tikšanās bijušas gan pēc ilgākām, gan īsākām sarakstēm, tomēr neatceros, ka būtu kaut kāds fail noticis vai puisis izskatītos savādāk nekā biju dimājusi. Baigi paveicies man :D
Tomēr šāda tipa postus patīk palasīt un pasmieties. Zinu, ka stulba sajūta tādā neveiksmīgā randiņā, bet ceru, ka pēc laika visas var atcerēties to ar smaidu ;-)
28.02.2016 15:32 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Sognare- Laikam vinš aiziešanu divvientulībā uz veikalu uzskatīja par randinu. :-D Un cerēja ka tu domāsi tāpat :-D
28.02.2016 15:45 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Elmo šķiet gan,ka tā viņš domāja:-D, man pat nebija ko viņam atbildēt :-D, bet stulbākais tas, ka viņš vienmēr zināja, kad tiekos ar viņa māsu, un vienmēr kad zvanīju pie durvīm, viņš atvēra un tēloja lielo izbrīnu (t). Beigās jau slepus ar draudzeni tikos, jo tā viņa uzbāzība bija jau neizturama:-D
28.02.2016 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
viens puisis (neatceros iisti vecumu, bet kkur pie 30) uz muusu pirmo randinju bija panjeemis liidzi to puushamo putukreejumu, (omg) ja nu peekshnji paliek garlaiciigi. + veel visu laiku gribeeja speeleet truth or dare ar visaadiem seksa teemas jautaajumiem.. (s)

vienaa citaa randinjaa (man 16 vinjam 17-18 gadi) - satiekos ar puisi juglaa, saku davai braucam uz centru, vinjsh atbildeeja, vai mees nevareetu iet ar kaajaam, jo vinjam ir tikai 10 santiimi makaa :D
28.02.2016 15:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Dream Cream un gājāt arī? Vai arī izmaksāji puisim braucienu? :-D

Man reiz bija puisis, kuram nekad nebija naudas. Viņš dzīvoja kādu 15km attālumā no manis. Autobusam viņam bieži naudas nebija un cigaretes arī prasīja no manis :-D Vienreiz jau bijām atvadījušies un es aizgājusi mājās, šis itkā aizgāja stopēt, lai tiktu mājās. Pēc kādas stundas šis ierodas un prasa vai nevaru aizdot 3ls, lai viņa draugs (!!!) varētu viņam atbraukt pakaļ. Protams naudu tā arī atpakaļ nedabūju.
28.02.2016 17:51 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Wallee par to naudu runājot :-D, draudzene reiz aizgāja uz randiņu, puisis saka, ieejam veikalā, labi iegāja, viņš nopirka sev saldējumu, un draudzenei pateica, piedod, bet man tik vienam saldējumam sanāca, ja gribi es pusi varu atstāt :-D. Draudzene pateica, nē nē ēd ēd viens :-D
28.02.2016 18:04 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sognere, Mūsdienās aiziešana līdz toaletei divatā ,arī skaitās randiņš!:-D:-D:-D
28.02.2016 18:16 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
ღGOOLDENღ ,mūsdienās randiņš skaitās arī ja facebook uzaicināji par draugu :-D
28.02.2016 18:24 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
ღGOOLDENღ ,mūsdienās randiņš skaitās arī ja facebook uzaicināji par draugu


Nē, tā ir kopdzīves uzsākšana.
28.02.2016 18:44 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Laba tēma, tādas atmiņas caur galvu šaujas :D(l)
Uzaicināja uz deju bāru viens jaunietis studiju laikā ārzemēs, ar kuru man jau likās ir vienīgi čomiskas attiecības, bet izrādījās uz kaut ko vairāk cerēja. Pēc long island iced tea glāzes, sāka stāstīt par savu apgraizīšanas cermoniju :D ātri vien notinos :D
Bet pārsvarā pozitīvā nozīmē traki piedzīvojumi bijuši
28.02.2016 18:45 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Daudz komentāru par to, ka puišiem padsmitvecumā (16-18) un kojās dzīvojošajiem studentiem nav naudas. Man vienai tas liekas normāli? Viņi taču paši vēl nepelna un nav vainīgi pie tā, ka vecākiem ir tik, cik ir. Un tie zīmuļi, kas 17 gadu vecumā stilo apkārt Justā un tēlo krutos, naudu paši arī nav pelnījuši. Tie gan visām patīk. :-D
Neko smieklīgu vai stulbu, kā saka priekšā tēmas nosaukums, tur neredzu.
28.02.2016 18:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Reiz viens mani par visam varitem gribeja satikt, un nu kad beidot bijam viena pilseta- norunajam pusdienas. Uz jautajumu kur, es saku piedavat sev ierastas vietas. Ne, uz tadam vins iet negribot, ka ar .... ( kaut kadu restoranu, par kuru nebiju nekad dzirdejusi, rajona, kur es gandriz nekad neesmu). Nu labi. Satiksanas vietu vins man noteica metro staciju uz kuru es , protams, baucu ar savu uberu. Puscela vins tiksanas spotu mainija , bet nu pec nelielas konsultesanas ar soferi skaidriba tikam.
Tiksanas laika ( tada mazina studentu tipa restoranina , kur ed sviestmaizes, bet jasaka ka tas gan bija loti garsigas , tikai tas, ka maz vietas un neerti. ) puisis visu laiku uzstaja, ka mums butu kaut kas jamegina pasakt un kopa celot un tikties Utt.
Beigas, kad bija laiks doties prom, pateicu, ka ar metro nebraukaju un izsauksu sev masinu. Mums bija jadodas viena virziena un ta nu puisis izlema, ka sis ari tad ar metro nebrauks un brauks ar mani. Free drive
Varbut neizklausas nekas dramatisks, bet sadas detalas man pilnigi nosit jebkadas pat potencialas romantiskas domas ( kadas pavisam noteikti bija viriesa prata).


Cataleya, tevi ir tik incigi lasit. Goda vars smejos skali :-D
28.02.2016 18:51 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nē, tā ir kopdzīves uzsākšana.

Bac, izrādās,ka man ar draugu nav kopdzīves, jo ne es, ne draugs nav facebook :'-(
28.02.2016 18:55 |
 
Reitings 28352
Reģ: 11.02.2015
Hah, Bordo, nu kā uz to paskatās. Man vīrs jau no 14 gadu vecuma piepelnījās, līdz ar to sava kaut kāda naudiņa bija. Protams, ne tajā tagad stāsts - kuram ir vai nav naudas, bet loģiski, ka no malas tas ir neveikls un smieklīgs moments, ka no meitenes naudu aizņemas vai pusi saldējuma tikai piedāvā :D

Uz vienu dubulto randiņu brīvā dabā ar mani, manu čali un draudzeni, puisis bija līdzi paņēmis kaut kādu draugu - trako dedmetālistu, kas visu vakaru pie dīķa vaktēja pīles un stāstīja, kā viņas varētu šašlikā sataisīt :D (t)
28.02.2016 18:57 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bordo ne jau tai naudā tā sāls. Nevienam no maniem bijušajiem nekad nav bijusi isti nauda un man tā nekad nav bijusi vajadzīga, bet tā izturēšanās. Arī manam tagadējam puisim kad sākām tikties ar naudu bija tā kā bija, bet tas nekad mani nav uztraucis. Vienkārši ir stulbi aicināt kaut kur, ja nav tās naudas, tad labāk padarīt kopā kaut ko tādu, kur nauda nav vajadzīga. Protams izmaksāšana nav obligāta, bet ja tu aicini meiteni uz restorānu, tad jārēķinās, ka parasti tad arī tiek izmaksāts.
28.02.2016 19:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un nesaki gan ka visām patīk tie zīmuļi. Es tādus ciest nevaru, pat iepazīties ar tādiem negribu. Paskatoties virsū man jau riebums pret tādiem metas.
28.02.2016 19:04 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ha, sis man liek atcereties vienu fail. man bija 17 vinam ap 24, man liekas. braucu uz rigu pie arsta un ta ka bija skype sarakstijusies kadu laiku, tad izdomjam ok, ta ir irspeja pirmjam randinam. limits, man bija noteikts laiks cikos jabut pie arsta un no rigas neko nezinaju, vins apsolija, ka nekur talu nebusim un busu laika. atbraucu kadas tris stundas atrak, lai mums laiks, sakums it ka ok, sagaidija mani autoosta ar rozi un uzrei deva bucu, tas mani bisku nosokekja, jo pirmoreiz tikamies. bijam est uz lido, man bija ok, bet del uztraukuma neko pest nevareju un sanemu par to komentus, td nu del, lai nauda nav veja izmesta, meginaju ko iemocit apest. pec tam devamies pastaiga uz krastmalu, tur bija parade 11novembrim, vins uzreiz lauzas prieksa, iznema kameru un saka fotografet, jo ta esot vina papildus nodarbosanás un vajag piepelnities. es blakus nostavéju kadu pusstundu lidz ieraudziju pulsteni, ka mans rdv ir 10min, kad teicu vinam, ka man jiet, jo nokavesu un prasiju lai prada ka tikt lidz turienei, vins tik nomaja ar roku- redzi, zinatnu akademijas torni, skaties uz to un tik ej, tas ir blakus. es sapratu, ka nav verts zaudet laiku un teikt, ko es par to domaju un vienkarsi notinos. tas bija pedejais kontakts no manis, vins pec tam vel ko ralstija, bet es pateicu ko domju par tadu attieksmi un vins mani nosauca par berniskigu.
:-D
28.02.2016 19:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Interesanti atgadiijumi , par daudziem sasmeejos un peec visa var secinaat , ka mees meitenes tomeer vienmeer vairaak piedomaajam pie taa randina , nekaa potenciaalaas otraas pusiites . Mees parasti sapuceejamies , lai radiitu labaaku pirmo iespaidu , varbuut sagaidam nedaudz par daudz no 1 . randina , bet tik un taa ir makten liela vilshanaas , kad dzeks atnaak uz randinu pluutenees un krosenees , manaami iesviidis un ved uz makjiiti , nevis kaut vai Maartina Bekereju /.
28.02.2016 19:48 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
bet es pateicu ko domju par tadu attieksmi


Un ko tu domāji par tādu attieksmi?
28.02.2016 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits