stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 74
Reģ: 23.01.2012
Nu tak neejiet 1.randiņā ar puisi/vīrieti uz "restorāniem". Sakiet, ka vienkārši gribat kaut kur iedzert tēju vai kafiju. Tad arī noskaidrosiet, vai jūsu gaumes saskan restorānu un citādā ziņā un nebūs vilšanās. Mēs taču neesam vienādi un uzskati atšķirās. Kas vienam liekas foršs, citam galīgi neder.
28.02.2016 07:25 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Es vienmēr atsakos iet uz kafejnīcām vai citām ēdināšanas iestādēm pirmajā randiņā. Kāpēc vienmēr jārij. :D
Parasti izvēlos vienkārši pastaigu.
28.02.2016 08:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ak jee..pārdzīvot par to,ka puķe ir bijusi papīrā:D
Jācer,kad mana draudzene nepārdzīvoja ,kad es viņai puķi uzdāvināju neizpakotu. Tagad aukstā laikā vnk tā puķe nomirtu,ja viņu tādu neizpakotu vēl mēģinātu aizvest uz mājām.
Neesmu pret Lido,jo man tur garšo, forši,kad var sakombinēt to,ko vēlies...Ēdienu uz paplātes jau nenēsā stundu,lai par to pārdzīvotu un pie tam vēl var uzlikt uz speciālas virsmaz,kamēr atrodies pie konkrēta ēdiena stenda, domā un pēc tam virzīt tālāk. Vienīgi man nepatīk, jo ir daudz cilvēki, tomēr patīk tādas mazākas , klusākas vietas,it sevišķi pirmajā randiņā.
28.02.2016 08:42 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es noteikti nebūtu sajūsmā par pirmo randiņu Lido :D Tad jau labāk tiešām iziet vienkārši pastaigā ar take away kafiju rokā.
Viens ne pārāk veiksmīgs randiņš bija ar kādu Tinder satiktu puisi, šķiet, ka tas bija mana mūža 2.tinder randiņš, nebija pieredzes vēl kā tas viss notiek :D Pirmā lieta, ko pamanīju viņā bija apavi.. Viņš bija normāli saģērbies, bet kājās bija veci, nonēsāti sporta apavi (t):-D Tā bija pirmā zīme, ka nebūs labi :D Tad aizgājām iedzert kafiju, nopļāpājām 1.5h, es nevarēju sagaidīt, kad būs pieklājīgs laiks doties prom un tad pēc nepilnām 2h beidzot teicu, ka varētu tā kā doties uz ko viņš atbildēja - wow jau 2h pagājušas, laiks tik ātri iet, kad ir tik interesanti! :-D Izgājām ārā un viņš saka - nu labi, uz kurieni tagad? Es pat nezinu, kāpēc kautrējos pateikt, ka nekur vairs negribu, bet aizgājām uz Omas briljantiem, tā bija svētdiena.. Pasūtīju ūdeni :D Viņš rumkolu. Pienāk oficiante, saka, ka šajā laikā 2 par 1 cenu! Viņš - nu labi, ņemšu 2! :D (man joprojām ūdens :D ), viņš visai ātri sadzērās un sāka teikt - kad iedzeru, tad kļūstu romantisks! :-O:-D Ap to laiku pateicu, ka mamma mani gaida mājās līdz 21.00, tāpēc Omas briljantos bijām vien kādas 30 min. Ejot prom apstājāmies pie sarkanās gaismas, bet neviena auto nebija, tāpēc teicu, ka varam iet, bet viņš - nē, esmu manāmi iereibis (viņš streipuļoja :D ), labāk pagaidām zaļo gaismu. Palūdzu mani nepavadīt uz pieturu un laimīga beidzot tiku prom :D
28.02.2016 09:23 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Viņš rumkolu. Pienāk oficiante, saka, ka šajā laikā 2 par 1 cenu! Viņš - nu labi, ņemšu 2! (man joprojām ūdens ),


Piedod, bet reāli smieklīgi. :-D:-D
28.02.2016 09:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pirmajam randiņam, manuprāt, piemērotākā ir kafejnīca. Restorāns... nu... es randiņā gribu iepazīties, nevis pierīties. Ar kafija+kūka man vislabāk domas raisās. Maķītim esmu par vecu (to var trešajā randiņā, jo, principā, reizēm tīri labi garšo), pastaigām ar Narvessen kafiju pa Rīgas parkiem neesmu gatava, sevišķi ne ideālā laikā. To var atstāt piektajam randiņam.

Nav bijusi pārāk dramatiski randiņi, ir gan bijuši pagarlaicīgi.
28.02.2016 09:35 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Klaviatūra, nosmējos :D :D
28.02.2016 09:37 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Bija reiz viens puisis ar kuru iepazinos internetā. Bildē izskatījās ok,bet dzīvē .... - hnmm šausmas. Tik kaulainu un TIK pumpainu puisi manas acis vēl nebija redzējušas.
Kad nonācu gandrīz pie norunātās tikšanās vietas - ieraudzīju viņu pa gabalu , nošokējos un aizgāju prom. :D
28.02.2016 09:47 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Tagad man ir reāla trauma psiholoģiska. Šausmīgi nepatīk vīrieši- skeleti. Vīrietim jābūt normālas miesasbūves nevis kaulu kambarim.
28.02.2016 09:48 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Vīrietim jābūt normālas miesasbūves nevis kaulu kambarim.

Protams, tāpat kā sievietei jābūt ar normālu miesas uzbūvi, nevis tauku pikai, tikai, diemžēl, kā par to sāk runāt, tā ieslēdzās teksti par "iekšējo skaistumu", "paskatieties uz sevi" utt.:-D
28.02.2016 10:11 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Arī taisnība.
Labi ka man šajā ziņā viss ok. :)
28.02.2016 10:20 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man arī nav nekas pret Lido vai Makdonaldu, bet nu - nejau pirmajā randiņā. (t)

Ir gadījušies visādi brīnumi, tas gan viss jau bijis labu laiku atpakaļ. Bija puisis, kas teica, ka vedīs mani uz restorānu, aizveda uz Hesburgeru (nu, ir jau restorāns :-D), paņēma sev tēju, un prasīja, ko es sev ņemšu :-D Lai nu kāds vīrietis ir atnācis uz randiņu, vienmēr pieklājības pēc kādu laiku pasēžu. Toreiz likās, ka pusstunda velkas mūžību, tādēļ priecājos, ka vienā brīdī zvanīja telefons, un notēloju, ka man darīšanas.
Tad vēl randiņi pastaiga pa Vecrīgu -15, -20 grādos, un puisis, kurš, atvedot pēc pirmā randiņa mani mājās, pēc 5 min atsūta sms, vai negribu iznākt ārā, vēl parunāt un pabučoties :-D:-D
28.02.2016 10:21 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
puisis teica, cik ļoti viņam patīk iedzert, piedzērās pēc pirmā alus kausa, stāstīja, cik ļoti viņam patika Rīga, jo ar kaut kādu draugu esot viens pēc otra kaut kādā tetovēšanas salona tualetē masturbējuši, jo tur esot bijis kaut kāds žurnāls no 50-tajiem. beigās vēl viņš ielas vidū uztina zāli, vislaik aicināja pie sevis mājās, jo tur tik forši un vispār tur var gulēt pie atvērta loga, u.t.t. kaut kāds sviests, nožēloju, ka nemāku skarbi pateikt 'nē, bet paldies nē, atā', nebūtu vispār laiku tādam tērējusi.
28.02.2016 10:38 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
Kad randiņi bija aktuāli, parasti lūdzu atbraukt man pakaļ. Vienreiz ar kādu vīrieti sarunājam tikties, un viņš teica, ka tūlīt pat jau izbrauks. Pagāja aptuveni divas stundas, kad saņēmu zvanu, ka tikko izbraucis no Rimi un būs pēc pāris minutēm. Prātā jau mazliet palādējos, kurš gan pirmajā randiņā pērk lētos Rimi puķu pušķus!? Mierināju sevi, ka labāk tādas puķes, nekā nekādas, un varbūt viņš paķēris arī kādu saldumu līdzi, super ideja! :-)
Tikāmies pie lielveikala ieejas netālu no manas dzīvesvietas. Ne puķu, ne šokolādes, protams, nebija- bija iegājis iepirkties vakariņām pēc randiņa. :-D Jau sapratu, ka ne restorāns, ne kafejnīca nespīd... Prasīju, uz kuru pusi mašīna, un kur ir ieplānojis doties. Nezinu iemeslus, kāpēc viņš kautrējās, bet izvairījās rādīt, kurā virzienā mašīnu atstājis. Gribot pastaigāties (te laikam jāpiemetina, ka bija drēgns rudens vakars, bet es augstpapēžu kurpēs, pieguļošā kleitā un plānā jaciņā) MĒS PASTAIGĀJĀMIES PA F*CKING LIELVEIKALA STĀVVIETU!!!!
Tā lēnām aizgājām līdz tuvējam McDonalds. Viņš man izmaksāja tēju (pat nepiedāvāja ko vairāk, kaut vai saldo pie tējas). Nevarēju vien sagaidīt, kad beidzot izdzeršu šo nelaimīgo dzērienu un varēšu piedāvāt doties atpakaļ. Kad laimīgi bijām tikuši atpakaļ līdz stāvvietai, pieklājīgi atvadījos, bet viņš uzstāja, ka pavadīs līdz durvīm (respektīvi, pāri ceļam). Ļoti negribīgi piekritu. Kad bijām tikuši līdz durvīm, viņš mēģināja mani noskūpstīt (likās, ka tā ļoti karstasinīgi, nevis kā pieklājīgu pirmo skūpstu). Atteicu, ka tā nedaru pirmajā randiņā, uz ko viņa atbilde bija izmisīgs "Nu, lūūūdzu!" Mazliet atjokoju, un pa durvīm iekšā.

Atzīmēšu, ka vīrietim bija pāri 30, un nākamajā dienā vairs neatbildēju uz viņa zvaniem :-)
28.02.2016 10:40 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man laikam briesmīgi nav bijuši - ir bijuši tādi, no kuriem gribas aizmukt maksimāli ātri gan.
Vienu atceros, bija foršs krievu puisis, biju iedomājusies, ka man patīk - tad nu piekritu aiziet uz kino. Laikam uz transformeriem mani aizveda :D un tad gājām kopā mājās (dzīvojām vienās kojās) un viņš visu ceļu bija uzlicis man ap vidukli roku, bet tik bailīgi, nu tā, ka knapi pieskārās. Visu ceļu. Domāju, ka pēc randiņa viņam roka nu ļoti sāpēja - tādā piespiedu pozā jau ātri nevar paiet, un viņš kopumā kādu stundu tādā pozā gāja. Bet tagad esam labi draugi, un to atceros vnk ar smaidu - toreiz likās, ka vakars uz ezera - nereāli neērti jutos.
Vēl viens puisis bija very special - pat neatceros kā sapazināmies. Satikāmies, aizgājām pasēdēt vienā kafejnīcā.. visu laiku (stunda/ pusotra, līdz man beidzot piezvanīja draudzene) stāstīja tikai par savu eko šmeko dzīvesveidu un kā cels sev māju no māliem nākamgad. Būtu zinājusi, ka čalis ar tik ļoti putniem, būtu vilkusi pastalas, nevis pie jaunās kleitas kurpes speciāli pirkusi :D
28.02.2016 10:55 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Bija tādi laiki, kad jaunībā ļoti daudz gāju uz aklajiem randiņiem ar internetā iepazītiem puišiem. Nu sapazinos ar vienu, likās tiešām super cilvēks, jautrs, foršs utt, runājām stundām pa telefonu līdz beidzot nolēmām satikties. Biju sapucējusies, gāju uz norunāto vietu un, zeme paveries, tur bija mans 'sapņu' princis, aptuveni sprīdi īsāks, ar baltu, BALTU grebeni un solārijā noceptu ādu. Nu centos slēpt šoku, viņš iedeva man ziedus, gājām uz kino. Labi, ka tur bija tumšs, jo es visu laiku jutos TIK neērti. Pēc kino aizgājām uz kafiju.. mazliet parunājām un es samelojos, ka man vēl tagad ar draudzenēm jātiekas un aiztinos. Puisis kā cilvēks bija jauks, tāds kā pa telefonu runājot, bet nu tas vizuālais nogāza mani no kātiem..
Vēl bija gadījums, ka satiktais puisis randiņā ļoti uztraucas, tā kā rokas trīc krūzīti turot :D bet nu.. tas tā.. Vairāk laikam nekas tāds ļoti graujošs nav bijis. :D
28.02.2016 11:03 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Dažas reizes biju ar to puisi tikusies, runājusi (nelikās nekāds dīvainis), bet ne tā, ka randiņos, kad šis mani uzaicināja apskatīt viņa jauno dzīvokli. Ieslēdz televizoru un stulbi sēžam, šis no savas puses ne tēju, ne kafiju, ne ko uzkožamu, ne alkoholisku nepiedāvāja. Plauktā stāvēja kaut kāda krējuma liķiera pudele, laikam juta, ka es uz to skatos, teica- varētu jau attaisīt, bet kāda jēga, tāpat visu neizdzersim. :-D Kad sanāca kaut kāda runa par Rimi un šampanieti, teica- vai cik žēl, ka neiedomājāmies agrāk, varējam pa ceļam ieiet un paņemt. :-DTas nekas, ka Rimi blakus ēkā.
Pēc tam vairs viņa nr. necēlu, sāka zvanīties no citiem nr., kā arī sāka staigāt pa manu rajonu, lai nejauši satiktos, zināja cikos nāku mājās no darba.
28.02.2016 11:04 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Sarakstijos iepazīšanās portālā ar čali,likās ka normāls,apmainijāmies ar numuriem, viņš man piezvanija un pastāstija,ka ir algots slepkava....:-D ļoti labi pelna bla bla bla.....sagribējās viņam acīs ieskatīties,satikāmies -augumā viņš īsāks par mani, un šausmīgi kaulains,izskatijās pēc narkomāna.... un stāstija,ka meitene viņu pameta deļ viņa nodarbošanās...vēlāk viņam piezvanija mamma un teica,lai nāk mājās zāles izdzert....protams nākamā tikšanās vairs nesekoja,jo es domāju, ka reāli ir kautkāds šizoslimnieks...:-D
Izrādās tagadējais vīrs,ir labi draugi ar viņa brāli, un tas čalis dzerot zāles dēļ kuņģa problēmām, un strādā celtniecībā...:-D
28.02.2016 11:25 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
viņš man piezvanija un pastāstija,ka ir algots slepkava.... ļoti labi pelna bla bla bla.....sagribējās viņam acīs ieskatīties


Tev kaut kāds random šizo, kuru atradi internetā, stāsta, ka ir algots slpekava, un tu pēc tā visa gribi ar viņu satikties?
28.02.2016 11:42 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Sognare- Tas būtu forši :-P:-D

Nu ko lai saka- Nav ko iepazīties tajā internetā, aplauzienu sanāk daudz vairāk kā veiksmīgu gadījumu :-D
28.02.2016 12:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits