stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 416
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man toreiz tas nudien nelikās smieklīgi :D
04.03.2016 01:48 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Ja vinš nebija piedzēries, tad tas diezgan nozelojami.
04.03.2016 01:50 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Tēma sākas par randiņiem, tad aizgāja par cacām un pelēkām pelēm, līdz beidzot pārvērtās par vāverītēm :-D:-D
04.03.2016 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 416
Reģ: 29.08.2011
UP! (l)
05.01.2017 16:02 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
nu drausmonīgi jocīgi nav bijuši, bet uz to pusi gan.
Reiz biju pirmajā randiņā uz džoker klubu. ar vīrieti, kurš teica, ka ir brīvs internetā, bet jau džakuzī atzinās, ka precēts. Tad nu vnk atpūtos spa :D un izturējos kā pret čomu :D šajā vecumā diez vai piekristu vēl kādreiz uz kaut kādiem pusplikiem randiņiem spa vai pludmalē :D
Vienreiz bija ārprātīgs frīks un garīgi laikam ne tas veselākais.. Mētāja tādus tekstus kā "ak dievs, man ir tik ļoti bail tevī iemīlēties, bet liekas, ka tas jau ir noticis" :D nu bļin nu.. randiņā noskaidrojās, ka šis emocionālais vīrietis nestrādā :D
tad vēl vienreiz vazājos pa vecrīgu ar vienu ģimenes ārstu. mediķiem algas nav labas, tāpēc sanāca gara pastaiga. vairāk nezvanīja, nojaušu, ka tāpēc, ka toreiz smēķēju, izteica par to komentārus. jocīgs bija viņa humors.
savā ziņā ar manu ilggadējo draugu bija īpatnējs randiņš :D satikāmies muzejā, pastaigājām, viss forši, aizbraucām uz mājām (dzīvojām tālu no centra). Šis zvana un saka, ka grib vēl vienu randiņu tajā pašā dienā :D es atteicos, bet pēc tam kā var noprast, devu iespēju vēl :)
Kad biju jaunāka un dullāka, riktīgi patika randiņot :) stāstu ir daudz. tādu izcili neveiksmīgo stāstu gan mazāk. tāds īsti neveiksmīgs randiņš bijis viens, no interneta, ar super garu un būdīgu vīrieti, ar kuru tā savstarpējā sapase bija tik sasodīti nekāda, ka es būdama komunikabla, runātīga un visā visumā apveltīta ar labām komunikācijas prasmēm apjuku, stostījos, nebija īpaši ko runāt, gājām uz debīlu komēdiju, beigās aizveda mājās un kad teicu adresi atbildēja man ar "Neesmu taksists". Padomāju, joptvai, ja piedāvāji aizvest mājās tad kāpēc apvainoties, ka pasaku kur tas atrodas :D
05.01.2017 18:58 |
 
Reitings 37
Reģ: 22.11.2016
1. Man reiz puisis atnesa uz randiņu puķes ar visām saknēm! Tikko zagtas no kāda dārza!
2. Viens cits puisis lūdzās, lai kļūstu viņa 18. tā meitene, ar ko viņš pārgulējis (īsti vairs neatceros to skaitli, bet kaut kas ar padsmit bija). Nekļuvu :D
3. Vēl viens man atsūtīja pa pastu manu bildi, kurā iefotošopējis pats savu bildi rāmītī man aiz muguras.
:-D
05.01.2017 22:26 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man vienreiz gadījās, ka puisis cītīgi centād uzprasīties uz "kafiju" . Tanī laikā mācījos 12.klasē un dzīvoju kopā ar vecākiem. Bija apm. 7:00 no rīta, sestdiena, viņš mani pavadīja mājās pēc tusiņa, lai gan uzstāju, ka nevajag. Visu ceļu tēmas centās novirzīt par seksu. Un kad pateicu, ka kafija nebūs un mani vecāki guļ, viņš tāpat nelikās mierā :-D.
06.01.2017 16:23 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
Atceros savus divus spilgtākos randiņus-ar šausmām.Vēl ilgi nevarēju aizmirst (t)
Tas bija pirms 1.5 gada kad salaikojos ar vienu puisi no Tindera kuru jau biju noskatijusi skolā. Satikāmies, parunājām itkā viss pirmajā randiņā likās normāli.Otrajā reizē kkur gājām pastaigāt un es sāku ievērot ka puisis ir reāli apsēsts ar savu izskatu (hipsters pēc stila) tā ka pat gājām iekšā veikalā viņam skatīties drēbes :-D Un tad jau viņš kļuva apmākts ar mani.Visu laiku rakstija un kļuva privātīpašniecisks un man reāli sāka biedēt. Nebija man nekādu nopietnu nolūku tiekoties ar Tinder čali. Reāli atšuvu un šis mani nobloķēja entās reizes un rakstija un stāstija cik vinjam lieliska dziive :-D un tad atkal nobloķēja un atkal atbloķēja un kad pārstāju atbildēt un vinju nobloķēju šis uztaisija faje profilu - "slepenais pielūdzējs"-neatbildeeju.Un man sāka rakstīt uz telefonu kapēc tā izdariju un sāka lamāt par kuci un maitu. Tobrīd man jau bija draugs kursh vnk bija niks. Visur nobloķēju un tagad ir miers no tā stalkera.
Otrs šausmu stāsts ir no tusinju laikiem kad man bija kkur 20. Četros baltos kreklos biju kkadam puisim iedevusi savu nummuru ,skaidrā nebiju tapēc arī iedevu un vispār neatcerējos viņu un parasti neeju uz to klubu tapēc lūdzu no judge :-D Shis man uzrakstija un aicinaaja uz randinju - atceros ka man nebija ne jausmas kaads vinsh izskatās. Satikāmies un šis man uzreiz iegrābās dibenā.Tajā brīdī sapratu ka jātiek prom un ir auzas. Aizbraucām uz Lido Dzirnavām:-D:-DEs paaēdu uz šī reiķina.Nebija pat par ko runāt jo vinjam nekas neinteresēja un nebija nekādu hobiju.Aizbraucā.Un kad bijām [pie manām maajaam puisis gribēja lai "samaksāju" par to visu un uzmācās. Atrunājos ka man jāskrien un pavadoties shis mani pat nelaida vaļā. Pats man arii vairs nerakstija.
24.01.2017 12:06 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
1. Man reiz puisis atnesa uz randiņu puķes ar visām saknēm! Tikko zagtas no kāda dārza!
2. Viens cits puisis lūdzās, lai kļūstu viņa 18. tā meitene, ar ko viņš pārgulējis (īsti vairs neatceros to skaitli, bet kaut kas ar padsmit bija). Nekļuvu
3. Vēl viens man atsūtīja pa pastu manu bildi, kurā iefotošopējis pats savu bildi rāmītī man aiz muguras.

Kur gan šo ESMU jau dzirdējusi,ak jā te http://spoki.tvnet.lv/tribine/Meitenes-atzistas-Mans-sliktakais/827745/1/2:-D
24.01.2017 12:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare
Man jau izskatās, ka Spoki nospēruši no šejienes nevis otrādāk, jo CheekyBee iepostoja 05.01., bet Spoku raksts ievietots 23.01. :D
24.01.2017 13:08 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
Reiz bija man randiņs ar puisi kurš visu randiņa laiku runāja par kautkādu dator spēli. .

:D labs :D
24.01.2017 13:16 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Labāk runāt par datorspēlēm, nekā 4 randiņus pēc kārtas klausīties par vīrieša bijušajām meitenēm. (t)
24.01.2017 13:24 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Caloo varbūt arī:-D
SuperMan neatgādini, iedomājies kā Tu smietos ja Tu aizietu uz randiņu kur meitene stāstītu par to kā veic sejas kopšanas procedūras vai stāstītu kā vakar lakojusi nagus:-D
24.01.2017 13:28 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
kur meitene stāstītu par to kā veic sejas kopšanas procedūras vai stāstītu kā vakar lakojusi nagus

beeen there :D
sievietēs ir jāklausās, lai ko arī viņas stāstītu :D
trakākais man ir bijis, kura sāk stāstīt savu seksuālo pieredzi, tad Tu vnk skaties un nevari saprast viņas motivāciju nākt uz randiņu :D
24.01.2017 13:30 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
man bija randiņš gadus 6 atpakaļ ar internetā iepazītu čali, lai gan es ilgi viņam atteicu, beigās piekritu satikties, bijām no viena rajona, tādēļ sarunājām vienkārši pastaigāt, bija pavasaris. sarunas bija ok, lai gan es sapratu, ka man puisis ne īpaši patīk, lai gan pieņemu, ka citām viņš varētu likties pat pievilcīgs. bet nu man nebija ķīmijas un gribējās ātrāk uz mājām.
pirmais, kas nepatika bija viņa ideja kopā nobildēties, par katru varīti. gribēja, lai es viņu bildē apskauju. 1 randiņā! man tiešām bija sajūta, ka viņš vāc kaut kādus pierādījumus kaut kam, lai vēlāk izmantotu kaut kur tās bildes, lai pierādītu, ka ir nokoļījis vēl vienu meiteni or smth (t) nu tiešām nevarēju saprast, kādēļ obligāti jābildējas. nepiekritu bildēties, bet viņš tāpat kaut kādas bildes safočēja no augšas ar savu seju, bet mani fonā stāvot.. nu wtf.
jau atvadoties (pavadīja līdz mājām), viņš uzstājīgi gribēja mani noskūpstīt.. un tas bija tik pretīgi, jo es negribēju, bet viņam laikam bija pofig un viņš tik bāza savu seju man klāt... ārprāts.. novērsos pēdējā brīdī un sāku jokoties, ka neesmu formā, bet patiesībā man prātā bija OMG - O_O - tāda sejas izteiksme :-D man pēc tam vēl bija trauma kādu laiku uz skūpstīšanos :-/
un pats dīvainākais, ka viņam likās, ka man viņš iepatikās (laikam biju pārāk draudzīga, smaidīju un tā).. un tad viņš vēl mēnesi mani bombardēja ar ziņām, sauca atkal ārā, es visu laiku meklēju iemeslus neiet un negāju arī, līdz beigās vienkārši uzrakstīju, ka negribu ar viņu otro reizi nekur iet. :-|
24.01.2017 13:31 |
 
Reitings 156
Reģ: 16.01.2017
aaaaaa
es tikko atcerējos par vienu sievieti :D no otrapuse.lv viņa man citas bildes bija atsūtījusi un atnā pilnīgi cita sieviete :D :D :D
tas bija labs :D
24.01.2017 13:33 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2015
man arī viens tāds randiņš 'slikto sarakstā'
Satikāmies Rīgā, bija plānots paēst+kino. Staigājām pa vecrīgu, un izdomājām kebabus ēst(es nebiju ēdusi nekad) , iegājām , es pajautāju , kurš garšīgāks, un pateicu, ka man to un gāju meklēt kur apsēsties, puisis palika rindā stāvēt(nu kautkā pašsaprotami likās ka viņš maksā), pēctam ēdām un meklējām uz kādu filmu, puisis centās izlocīties, vairs jau neatceros ko teica, bet nopratu, ka nav nauda. Tad nu braucu mājās, ar lielu šoku par šo situāciju.
Labi ka tagadējais draugs parādīja īsto un skaisto rakdiņu būtību(l)
24.01.2017 13:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man bija neērti un kauns ,kad vīrietis paprasīja līdziešaiņot pāri palikušo man līdznešanai,kaut gan teicu,ka nevēlos . Iedomājaties,kaut kādu piem. iegrauztu kebabu saiņot līdzi. Kebabi , frī vai tml. produkti nav tie,kurus ņemt līdzi ēšanai uz mājām.
24.01.2017 13:52 |
 
Reitings 42
Reģ: 04.10.2013
Pirms kādiem 8 gadiem sarunāju randiņu kādā mazpilsetas kafejnīcā un sākumā viss likās forši, līdz čalis teica,ka viņa draugam neesot ,ko darit un vai viņš nevarot pievienoties. Viņa draugu sauca Linda. Ar suni. Man likās,ka viņš vienkārši nezina kā mani pasūtīt, bet izrādijās,ka viņš gribēja mūs salīdzināt, lai izvēlētos labāko. Es zaudēju, vai nu tādēļ,ka vairs nekad ar viņu nerunāju, vai nu tādēļ, ka man nav suns :'-(:-D:-D
24.01.2017 13:57 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Mans tizlākais randiņš bija, kad man bija kādi 15/16 gadi. Ar draudzeni bijām ballītē un ieapzinos ar viņas kaut kādu klases biedru. Vēlāk viņš mani uzaicināja satikties. Nebiju par viņu ekstāzē, bet likās, ka ir normāls džeks un varētu dot iespēju. Sarunājām tikties pie viņa ( jā, zinu, smieklīgi :-D) paskatīties filmas. Aizbraucu, atvedu kaut kādus našķus, paņēmu datoru filmām. Nu par našķiem viņš pateica paldies un aiznesa prom. Tēju man nepiedāvāja, arī manis pašas atvesto dzērienu ne. Un tad viņš aizgāja gulēt :-D kad teicu, ka braukšu mājās, viņš teica, ka žēl :-O Par to vai vispār runājām par otro randiņu neatceros, bet tāds noteikti nebija.
24.01.2017 14:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits