stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 416
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Apple pie ,es sapratu, ka par pārmālētām iet runa:-D
03.03.2016 21:07 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nu, jā, ja es negribu pēc vairāku stundu salšanas pie jūras nākamajā dienā pamosties slima, dievs nedod, saķert plaušu karsoni, angīnu, tad esmu nenormāla caca un nevarīgs zīdainis! :-D:-D Skaidrs.
03.03.2016 21:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nē, viņš te runā par jebkuru, kura grib izskatīties labi arī SEVIS dēļ! :-D
03.03.2016 21:08 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neons- Kapec man vienam butu par visu japarupejas? Kas meitenei roki nav? Parasti sados randinos, gatavojas abi. Virietis izdoma kir, sieviete tad nopirks edamo un dzerienus vai panems termosa. Un churat krumos ir normali ja blakam nav wc. Kur tad citur?

Apple_Pie- Nedaudz pa retam ja. Bet nejau parmaleties un fake uzacis un kas tik vel ne

Booboo- Tur jau ta lieta ka ja nepatik tad vajag atrast kompromisu kas abiem patiktu nevis puisis aizved uz juru meitene ieprieks nepasaka ne un pec tam noraksta puisi un sudzas ka nepatika. Debila vecene nekas vairak!
03.03.2016 21:16 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Sognare- Esmu pamanījis ka mums vispār bieži sakrīt :-) Bet šodien manzliet uzvilkos. :-D Nu nav saprotamas man tādas nevarīgās cacas un neuzskatu ka randins nozime tikai restorans vai kafejnica. Ari ziema. :-)
03.03.2016 21:19 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tipa vīrietis izdomā, ka brauksiet pie jūras.. sieviete nopērk ēdamo, dzeramo, vēl benzīnu ielej (vai jūs ziemā ar riteņiem) un tā, ja? :D Nu ļoti forši padomāts! :-D
03.03.2016 21:20 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
aj tur vienkārši jāpieaug. pieauguši vīrieši nestrīdas par to kam jāgatavojas randiņam utt. ja vīrietis, ir vīrietis un meitene patīk, tad arī ir vēlme pašam sagatavoties un iepriecināt meiteni. nav jāaicina kura katra uz randiņiem, tad nebūs jāsaukā par debīlām vecenēm!
03.03.2016 21:21 |
 
Reitings 1564
Reģ: 09.06.2015
Dažiem Cosmo ir tikai divas galējības:
nekāds make up, neuzkrītošs apģērbs utt. jebšu pelēkā pele (neatradu piemērotu attēlu, bet doma saprotama)
vai arī
:-D
Un nedod Dies, ka ir arī citi varianti!
03.03.2016 21:21 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Gribetos zinat, par kada vecuma viriesiem te ir runa? 20 gadigiem studentiem ( bet tad ari butu kaut kadam manierem jabut...negribas domat, kas vinus audzinajis..) vai 30+ viriesiem?
Visur cauri spiezas nenormals latviesu viriesu skopums un absoluti neadekvata sapratne par sievieti ka tadu.
Ja mani kads randina gribetu vest uz Rimi iepirkties piknikam pie juras, es visticamak pieklajigi atrastu veidu, ka so randinu izbeigt tulit un uz vietas. Un neesmu es caca, bet pieaugusi un labi situeta sieviete, kura no viriesa sagaida busanu par Virieti. Ja par naudu...es visus restoranus varu atlauties pati un tadus ari apmekleju, ari Riga edu tikai labas vietas. Ja man dzive gaditos randins ar latviesu virieti, kurs nejedz ne pakal atbraukt( ja, ja tas pilnigi noteikti ir randins, nevis parasts catch up , sagaidu ka man obligati nodrosinas ar transportu, citadi es nekur neiesu) ne piedomat par vakarinam , ne izklaidi... visticamak vispirms smietos , bet pec tam paustu savu nostaju.
03.03.2016 21:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Virietis izdoma kir, sieviete tad nopirks edamo un dzerienus vai panems termosa.


Nu redz, jau prātīgāk! Tatad, meitene, kura nopirks ēdamos un paņems līdzi kafiju termosā ir BRĪDINĀTA, ka randiņš būs pie jūras, un var, attiecīgi, saģērbties siltāk.

Ja meitenei pie Laimas pulksteņa paziņo - davai, čāpojam uz staciju un brauksim uz jūru (Bolderājā, lai romantiskāk un nevienas kafejnīcas tuvuma nebūtu), tad ko? Skriet uz Rimi, pirkt gatavos salātus, maizi, desu, nazīti (ar ko tad sagriezīs?), termosu.... ? Ja tu SPONTĀNI aicini uz jūru, tad, attiecīgi, vai nu izdomā, kur sasildīsieties, iedzersiet siltu tēju, pačurāsiet, vai arī to visu saorganizē jau laicīgi PATS (nu, ToiToi tualeti var izlaist).
03.03.2016 21:26 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Apple_Pie- Ja meitene pati tā vēlēsies tad protams. Kapēc ne? Nejau calim randinā tagad viss ir jādara un jaizmaksā un jāizturas kā pret tādu zīdaini.

Booboo-Ka citadi tadu nosaukt ja pati piekrit un pec tam noraksta dzeku? Nu ka?
03.03.2016 21:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Elmo, var arī meitene par daļu parūpēties, ja vispār ir informēta par taviem plāniem, nevis tiek nostādīta fakta priekšā satiekoties norunātā vietā. Taču tāpat - tāda gatavošanās, plānošana utt., vairāk iederas, kad jau abi ir pazīstami un ir tikušies. Pirmajā randiņā pilnīgi pietiek ar tējas padzeršanu vietējā kafē uz stundiņu un viss. Nekur nav ne jābrauc, ne jābrien, ne jāstiepj līdzi kaut kas... A ja nu jūs viens otram nepatiksiet? Tā vietā, lai ātri atvadītos un katrs uz savu pusi dotos, nāksies krietnu laiku pavadīt, lai izkļūtu no nomaļas vietas pie dabas līdz civilizācijai un kopumā - vienas vienīgas neērtības, paunas, kuras jāstiepj līdzi, wc neesamība, pēc tam miskastes savākšana aiz sevis... Tas ir tikai pirmais randiņš! Vnk paskatīties vienam uz otru un nedaudz parunāt bez liekas slodzes un n-tiem km ceļā.
03.03.2016 21:29 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu arī 20 gadīgiem studentiem bez naudiņas var būt manieres un foršas idejas, kas nav alus sūkšana!

Šaubos, ka kāda meitene vēlētos. Esmu ļoti vienkārša meitene no laukiem, bet, ja man pirmajā randiņā pateiktu - zini, man te nav naudas bendžai, varbūt vari ieliet.. kādu desu arī nopērc, uztaisi mājās kafiju padzert un tad tik nāc šurp... nu randiņš noteikti nenotiktu.
03.03.2016 21:29 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
āā, un vēl piedevām, ja meitenei savajadzētos nokārtot savas vajadzības, tad viņai jāiet pliku pakaļu ziemā saldēt un ja viņa vēl pajautās papīru, tad vispār būs lielākā pasaules caca :D

nespēju vairs uztvert kā normāla veča viedokli.
03.03.2016 21:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
zini, man te nav naudas bendžai, varbūt vari ieliet.. kādu desu arī nopērc, uztaisi mājās kafiju padzert un tad tik nāc šurp...

:) Savukārt, ja vecs čoms naudas grūtībās ar darba interviju nākamajā dienā aicinātu sniegt morālu un finansiālu atbalstu - pavisam cita situācija.

Piekrītu meitenēm - PIRMAIS randiņš tomēr ir pirmais randiņš, nevis n-tais randiņš pārītim.
03.03.2016 21:33 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Šaubos, ka kāda meitene vēlētos. Esmu ļoti vienkārša meitene no laukiem, bet, ja man pirmajā randiņā pateiktu - zini, man te nav naudas bendžai, varbūt vari ieliet.. kādu desu arī nopērc, uztaisi mājās kafiju padzert un tad tik nāc šurp... nu randiņš noteikti nenotiktu.


Gluži kā par mani pateici! :-D:-D:-D
03.03.2016 21:33 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
nespēju vairs uztvert kā normāla veča viedokli.


Viņam nav viedokļa... Kad šis profils tiks dzēsts, jo sāks kādu apsaukāt, vai pats izdzēsīsies, taps jauns profils, no kura noliegs, ko iepriekš teicis...(t)
03.03.2016 21:37 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Apple_Pie- Tavuprat chalim tas viis jadara butu vai?? Un meitenei rokas nav ja? Tikai ta to var izskaidrot. Nekad nav redzets ne es ne kads man pazistamais ka chalis viens par visu parupetos, parasti jau sievietes normalas pasas ari gan nopirks kaut ko gan sagatavos. Nerunaju par kkadam gold digger.

Un vispar kapec jus ta pieduraties tai jurai? Nejau kafe vai restorans ir tikai opcija. Ari ziema.
03.03.2016 21:41 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nē, man tā neliekas, bet tas variants, ka čalis izdomā vietu, bet meitene sarūpē visu pārējo man kaut kā īsti neiet pie sirds :-D
03.03.2016 21:42 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Elmo, es uzskatu ka kopta, labi ģērbta meitene nav caca, bet protams ir arī tāds variants,ka meitene ir tā uzkrāsojusies, un sēž rociņas gaisā turot, jo baidās ka kādu nadziņu nolauzīs,tad vot tā jau ir caca. Nu ir atšķirība starp koptu , un špakteli noklātu sievieti. Un mans uzskats ir tāds, ka vīrietim pirmajā randiņā jābūt rūpīgam, laipnam pret meiteni, taču ar mēru. Varbūt es nepareizi rīkojos, bet ja man nepatīk pārāk liela ucināšanās, tad es to arī pasaku. Randiņš jau nenozīmē uzreiz to ka es neko vairs nevaru darīt. Piemēram ja pirmajā randiņā piedzied ausis ar mīlas tekstiem utt, bet kad sāk dzīviot kopā, tad tādas pērles nāk ārā kā ausis svilst, un meitene krāsojas kā traka bet pēc pāris mēnešiem staigā kā pagadās ,tad tas jau nav normāli.
03.03.2016 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits