stulbākie randiņi

 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 29.08.2011

pie favorītlapām atradu vecu veco randiņu diskusiju - http://cosmo.lv/mine/forum/6/topic/20873/?rand=1957883701&ListPage=1 (l)

mēs to varētu atsvaidzināt! uz priekšu, meitenes :-D

05.09.2011 00:21 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
ja es saprastu, ka viņš tur tiešām ēd to ādu, es tā arī atklāti pajautātu, ko viņš tur dara un ja viss sakristu, tā arī atklāti pateiktu, ka man tas liekas pretīgi un dotos prom. es neko nesaku , ka cilvēkam ir kāda slimība, bet ēst savu ādu? wtf?
02.03.2016 18:05 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Būtu forši, ja viņš tev arī snacks piedāvātu :D
02.03.2016 18:10 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
mani šādas izklaides neinteresē :-D
02.03.2016 18:16 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Limonata, vot tas ir kaut kas vienkarsi pretigs(t) butu kaut vai vienatne sevi edis nost, bet tada publiska vieta, bet cerams, ka atri atkratijies no vina:-D
02.03.2016 18:45 |
 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
notte es jau savu pieredzi rakstiju un atceroties tos randinjus saprotu ka taa ir nenormali lieka laika tereshana. Ir taa vai nu ir vai nu nav nesaprotu kaa var teret laiku menesiem randinojot :-/
02.03.2016 19:04 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Booboo- Bet tu pamēgini. Labi nosit apetīti :-D
02.03.2016 19:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 06.03.2014
Devos uz aklo randiņu. Puisis aizveda mani uz "Pelmeņiem" un piedāvāja kailai lekt ar gumiju, lai atbalstītu viņa "sektu". :-D
02.03.2016 21:00 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Its me- Viss izklausijās labi, līdz "atbalstīt vina "sektu" "
02.03.2016 21:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
It`s me - kas tā bija par sektu ? :D Pretējā gadījumā arī man izklausās pēc ok randiņa.
Ar gumiju piedāvā lekt tie, kas lasījuši tekstiņus par tēmu - adrenalīns u.c. ķīmisās reakcijas 'ekstrēmās' situācijās prāts jauc ar iemīlēšanos. A la - noleksi un viņš automātiski būs tavs mūža mīla :D

Jauki palasīt šo diskusiju, pašai gan nekā reti tizla - diemžēl vai par laimi - nav ko pastāstīt, esmu bijusi maz randiņos (jo seviški to klasiskajā izpratnē). Ir bijuši 'traki' randiņi un attiecību sākumi, bet patīkami atcerēties. Vilties sanācis pāris reizes, bet tas jau piederas pie randiņošanas kā tādas. Par laimi - sevi ēdis manā klātbūtnē neviens nav, tādam kadram ieteiktu sākt ar jogu nodarboties .. varētu vēl varāk 'sevis' dabūt :D
Tā domājot - varētu būt, ka kādā vīriešu forumā varētu pavīdēt rindiņa par manu 'tizlumu' randiņa laikā. Nokavē, pie sarkanās gaismas (nomaļā vietā) bremzē pēdējā mirklī, pa ceļam ieskrien kādā pašvaldības iestādē papīrus nokārtot, ballējot satiek draugus un sapazīstina, pēc tam kavalieri veiksmīgi atšujot u.t.t. Paanalizējot savas darbības .. njā. Laikam nav pilns rublis :D
03.03.2016 16:26 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Tomēr atcerējos gan :D
Vienīgais, kas nāk prātā - aizeju satikties ar puisi, pēc bildes un sarunām ok, bet klātienē skaidrs, ka romantiskā klikšā nav un nebūs. Tā nu sēdam, runājam, dzeram alu. Esmu atvērta nostājā pret daudzām jomām, tostarp dažādām vielām, bet viņš tomēr pāršāva pār strīpu ar saviem stāstiem par psihodēliskiem verķiem par spīti tam, ka centos mainīt tematu. Teorētiski viss ok, bet tik daudzas praktiskās detaļas manu apetīti nosit pavisam. Pēc šī es viņam teicu, ka viss forši, bet tāda klikšķa kā viņam man nav un vai nu dodos mājās, vai sēdam kā čomi, ja ir vēlme turpināt. Vakars turpinājās ar neērti ilgu 'staring contest' un viņa piedāvājumu doties pie viņa uz mājām, kuras dala ar tēvu (caurstaigājama istaba,čalim ~ 30, darbs labi apmaksāts). Nācās atkal taktiski pateikt, ka nebūs... Tas, kas bija reāli 'stulbs' šajā randiņā ir manas rīcības sekas - centrā noparkoju mašīnu un, vakara tumsā nepamanīju kkādu zīmi par n - metriem rezervētiem auto ar x - atļaujām. Stāvvieta rindā ar parastajiem maksas automātiem .. Nu, tā rezultātā, nākamajā dienā savācot auto, dāvanā saņēmu plāksteri ar sodu. Tāds man sēņu un stāvvietu sodu randiņš. Meh. :D
03.03.2016 16:41 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Es biju izšķīrusies no puiša un tad nu randiņoju uz nebēdu. Kaut kur internetā biju sākusi sarakstīties ar puisi, likās pēc bildes normāls un sarakste sanāca normāla. Tad nu sarunājām, ka viņš atbrauks uz manu pilsētu un aiziesim kaut kur paēst. Nu pienāca tā diena, tas bija nākošajā dienā pēc viņa dzimšanas dienas, neatceros tieši, bet zinu, ka ziema :D Viņš paziņoja, ka mašīna salūzusi, tāpēc atbrauks ar vilcienu, nu ok. Tad nu satikāmies un viņš saka, nu labi - ejam uz RIMI. Koaa? Jā, es sapirkšu ēdamo un iesim uz jūru. Ir ZIEMA! Viņš patiešām sapirka paiku Rimi un mēs gājām uz pludmali "piknikā". Vēl viņš iepirka alkoholu - "sasildīties", iztempa ntos aliņus un gāja čurāt krūmiņos 6x. Beigu beigās centās baigi līst bučoties, bet nu es atteicos :D Un vairs neatbildēju.
03.03.2016 16:57 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Eloisa- Un kas tur ir akward? Izklausās pēc loti forša randina. Tev randinš asociējas tikai ar rīšanu restorānos un kolīdz čalis izdomās ko originālāku uzreiz ir divaims un viss,cancel? Un pēc aliniem bieži gribas atliet,tas ir pilnīgi normāli. Tu pati vai tad nedzēri? (t)
03.03.2016 17:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Elmo bet ne jau ziemaa !!! :-D kas jums tajaas galvaas daraas , dzeki , ka nejeedz saprast , ka meitenes 1 . randinaa grib vienkaarsu standarta randinu pieklaajiigaa kafee !!!! ;-)
03.03.2016 17:49 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Un kas tur ir akward? Izklausās pēc loti forša randina. T


Ziemā! Uz jūru. Tas nav forši. :D Auksts un draņķīgs. Plus čalis piedzēries, vislaik skrien krūmos. Nekas tur foršs neizklausās. (t)
Būtu kāds cits gadalaiks, kad silts, tad varbūt būtu forši, bet ne jau nu ziemā. :-D:-D Un pirmajā tikšanās reizē nevajag pārspīlēt ar alkohola patēriņu. :-D:-D
03.03.2016 17:51 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
luizelza- Bet ziemā tieši ir foršāk! Es pats biju ziemā, lkm janvāri aizbraucis saulkrastos pie jūras. Nu super skaisti! Un maz cilvēku, tāads miers. Tiesi vasara tur nav ko darit, cilveku parbazts un neka skaista doh...Un ko vēl nozīmē "pieklājīgā"? Kipa ja puisis nav tik bagāts lai aizvestu uz krutu caffee bet aizved uz lētu, tad arī cancels?? :-| Un citu variantu tev nav? Tikai kkadi kafiuzniki un originalas idejas uzreiz tiek nokritizetas?

Deemons12- Es jau uzrakstīju kapec ziemā pie kūras tieši ir daudz foršāk kā vasarā. Un pēc aliniem biezi gribas atliet, kas tur tāds? Un alko 1.randina ir pat vēlams jo tā var daudz labāk atraisīties.
03.03.2016 17:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ziemā pikniks pie jūras var būt forši, bet ir viens liels BET. Ja meitene ir kaut nedaudz sapucējusies, viņai būs auksti (es te pieņemu, ka tas ir pārsteiguma pikniks, nevis ar brīdinājumu).
03.03.2016 18:12 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Nu es randiņos pucējos, kas nozīmē augstpapēžu kurpes, mini kleitu, tas savukārt nozīmē, ka man ziemā pie jūras būs auksti. Tas savukārt nenozīmē, ka randiņš pie jūras ziemā ir slikts, nav slikts, bet tad tur speciāli ir jāsagatavojas, nevis meitene salst, bet čalis tik skraida pa krūmiem.
03.03.2016 18:16 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Nu sarunāts bija "aiziesim kaut kur paēst". Nebiju satuntuļojusies 2 stundām ziemas piknika uz plika dēļu soliņa :-/ . Viss kaut kā ļoti tizli bija pasniegts, atbrauca, pateica, ka iesim uz RIMI (šis ir randiņš neaizmirstiet) un tad iesim pie jūras to pārtiku ēst (ir decembris, janvāris, tā - 15 līdz -20) un tad vēl puisis dzer tā uz velna paraušanu, lai būtu "silti" viņam. Nekādas romantikas piedodiet :-D
03.03.2016 18:19 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
57days- Kapēc vispār ziemā būtu jāpucējas tā, ka varētu būt auksti? Kur logika? Ja sapucējas taka kkāda caca, tad pati vainīga, bet normāla meitene neies uz randinu ziemā kā caca, bet sagērbsies silti.
03.03.2016 18:19 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Bet ziemā tieši ir foršāk! Es pats biju ziemā, lkm janvāri aizbraucis saulkrastos pie jūras. Nu super skaisti! Un maz cilvēku, tāads miers. Tiesi vasara tur nav ko darit, cilveku parbazts un neka skaista doh...Un ko vēl nozīmē "pieklājīgā"? Kipa ja puisis nav tik bagāts lai aizvestu uz krutu caffee bet aizved uz lētu, tad arī cancels?? Un citu variantu tev nav? Tikai kkadi kafiuzniki un originalas idejas uzreiz tiek nokritizetas?

Elmo , to var darīt tad , kad abi jau ir randiņperiodā un tas nav pirmais un arī ne otrais randiņš . Ir taču jāiepazīst cilvēks vispār vai maz gribās gan vienai , gan otrai pusei braukt pie jūras . Nav nekas slikts , ja tas ir viens no randiņiem , bet ne jau 1. un ziemā !! Tā atliešana krūmos šķiet pretīga :-/ bet varbūt arī labi , ka daži atļaujās to darīt pat 1. randiņā vismaz uzreiz var saprast , ka tāds neder .
Pieklājīgs kafē nozīmē pieklājīgs iekšā , kur nebūtu nepatīkami atrasties , kaut vai Double Coffee , bet ne Mc donalds pasarg vai tamlīdzīgie (t)
03.03.2016 18:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits