Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pjēra Dukāna diēta

 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
sveikas meitenes! vai kāda ir mēģinājusi šo diētu, kas nemaz tā īsti nav diēta, bet gan saraksts, ko var un ko nevar ēst? cik esmu lasījusi, atsauksmes ir ļoti labas.
ja kāda nezina, kas ir šī diēta, tad liela daļa info ir draugiem.lv, šajā domubiedru grupā
http://www.draugiem.lv/group/18384974/pjera-dukana-dieta/
manuprāt, izklausās ļoti labi un atļautie produkti ir ok, nav nekāda badošanās un tās 3 fāzes ir pieņemamas. vai ir kādas atsauksmes? :)
šeit ir arī mājaslapa, kur var noskaidrot savu patieso svaru
http://www.dukandiet.co.uk/
jāaizpilda tas lillā lodziņš labajā pusē. :)
05.05.2012 15:26 |
 
Reitings 82
Reģ: 12.01.2016
Drausmīga diēta. Neticu nevienam pašam vārdam, ka viegli dzīvot uz tādas diētas, tas vienkārši nav iespējams un tam ir zinātnisks pamatojums. Pirmkārt smadzenēm nav enerģijas avota- ogļhidrāti, bez tiem noskaņojums ir slikts, viegla aizkaitināmība, miegainība, grūti un pat neiespējami koncentrēties. Otrkārt bez šķiedrvielām vēders neiziet, ar 2 karotēm kliju ir par maz.

Pilnīgi manas domas uzrakstija.
17.02.2016 15:53 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Drausmīga diēta. Neticu nevienam pašam vārdam, ka viegli dzīvot uz tādas diētas, tas vienkārši nav iespējams un tam ir zinātnisks pamatojums. Pirmkārt smadzenēm nav enerģijas avota- ogļhidrāti, bez tiem noskaņojums ir slikts, viegla aizkaitināmība, miegainība, grūti un pat neiespējami koncentrēties. Otrkārt bez šķiedrvielām vēders neiziet, ar 2 karotēm kliju ir par maz.
15.02.2016 20:26 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Mamma, ievērojot Dukāna diētu, nometa apmēram 25kg, diētu pabeidza pirms vairāk kā gada un svars atpakaļ nav nācis, veselība nav sabojāta un viss forši. Galvenais bija tas, ka diēta viegli ievērojama, nekad nebija bada sajūtas un bijas redzamas beigas šai diētai. Tagad ēd normāli, nekādas atslodzes dienas neievēro, bet nepārēdās, un svars kāds bija pēc diētas pabeigšanas tāds pats arī ir. Ar zupas diētu gan ieteiktu nesalīdzināt..
15.02.2016 20:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Sākums vispār wtf.. tikai olbaltumvielas, pakakāt nevarēs :D Es arī mēģināju, man nepatika, ir jābūt ogļhidrātiem, padomājiet pašas!
15.02.2016 19:40 |
 
Reitings 44
Reģ: 24.01.2013
Meitenes! Ļoti uzmanīgi ar šo dietu! Jūs arat nopietni kaitēt savai veselībai, nedrīkts! izslēgt ogļhidrātus no raciona un uzņemt tikai olbaltumvielas.
Esat uzmanīgas! Varat šadus tādus knifiņus izņemt, pāris receptes, bet ne tik kardināli mainīt savu uzturu!
15.02.2016 19:33 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Man ar` izmeta, ka man esot īstais svars. Kā tad! Gribu mazāk :D
20.08.2012 16:06 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010
varbūt padebils jautājums, bet teikts, ka jālieto pusotra ēdamkarote auzu klijas. viņas nedrīkst aizstāt ar linsēklām? nu, tām, kas sasmalcinātas :)
20.08.2012 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Rezultaati shmezultaati - nav veseliigi eest vienu un to pashu lietu ilgstoshi. par to zupas dieetu.

un taa Dukan dieeta Francijaa ir nenormaali populaara un katra otraa chikse taadu ieveero. Vieniigi lieta taada, ka daudzaam, kad iziet kaut kaadas mediciiniskaas paarbaudes, pasaka, ka taa eest nedriikst, jo suudiigi sirdij. Ne visiem, bet tiem kam ir tieksme uz vairs neatceros, ko, sirds un asinsvadu lietaas, ir pakaljaa, ja ieveero shitaadu dieetu.
05.05.2012 22:43 |
 
Reitings 157
Reģ: 19.03.2012
arī esmu piekopusi sīpolu zupas diētu. zupa tiešām ir ļoti garšīga, bet diemžēl, cik ātri viss noiet, tik ātri atnāk atpakaļ, kad pārstāj ēst tikai to zupu
05.05.2012 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
oo, paldies!!! :)
05.05.2012 16:06 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
parfait, iesaku tev pieteikties db draugos tajā grupā. bet pagaidām varu tev iekopēt, ko drīkst ēst 1. fāzē.

Cik dienas ilgst 1.fāze?Ja liekais svars ir līdz 5 kg - 1 / 2 dienas.ja 5 - 10 kg tad 3 - 5 dienas, ja vairāk kā 10 kg - 5 - 7 dienas.

Maksimālais 1.fāzes laiks 10 dienas, to pārsniegt nedrīkst!!!
Obligāti dienas gaitā - 2 l šķidruma, 1.5 ēdamkarotes auzu klijas, 20 min fiziskas aktivitātes.


Var ēst neierobežotos daudzumos:

putna gaļu bez ādas,

liellopa gaļu,

trusi - viss pagatavots bez taukvielām, sāli - minimāli.

jebkādas zivis, pagatavotas jebkā, tai skaitā - kūpinātas;

vēžveidīgos un moluskus

olas - līdz 2 dzeltenumus dienā, baltumus - cik uziet;

jebkurus vājpiena produktus zem 0,5% - piens, kefīrs, paniņas, biezpiens, bezpiedevu jogurti.


Var lietot SAPRĀTA ROBEŽĀS:

kafiju, tēju;

etiķi, sojas mērci;

sīpols - ne vairāk kā 1,5 sīpoli dienā,

pētersīļus, ķimenes, citus zaļumus un garšvielas (tā tur ir rakstīts, nezinu, kas ir CITAS )

želatīnu, cepampulveri;

citronu kā garšvielu (neēst kā augli un netaisīt limonādē);

sāli un sinepes mērenos daudzumos;

cukura aizstājējus, izņemot fruktozi, glikozi, sorbītu;

diētisko kolu u.c. diēiskus dzērienus;

krabju nūjiņas (ne vairāk par 8 dienā).

Šo dienu laikā svara zudums var būt pat līdz 6 kg, kas ir uz liekā šķidruma izvadīšanas pamata - tāpēc noteikti ir daudz jādzer. Katrā ziņā - šis pirmais kritums ļoti motivē turpināt:)

Starp citu - klijas sablenderējot, pievienojot olu, sodu, sāli un vājpiena biezpienu, cepeškrāsnī var izcept tīri garšīgas maizītes / pankūciņas. Ja gribas saldas, tad karotē karsta ūdens var izšķīdināt pāris ripiņas cukura aizstājēja un pievienot mīklai sāls vietā - iznāks bulciņas pie rīta kafijas.Tām, kas dzer kafiju ar pienu - ļoooti iesaku Piena spēku - olbaltumvielas ohoho, a tauki zem 1% Un ar kafiju garšo gandrīz kā saldais krējums.

šito iekopēju no tiem db. tas, cik ilgi tev ilgs katra fāze, ir jānoskaidro tajā mājaslapā, kuru iedevu, bet tā kā tev jau ir tavs tru wight, nezinu, vai viņš tev tur kkādas fāzes parādīs. :D

2. fāze. Kruīzs jeb virknēšana.

Šajā fāzē ir jāvirknē (secīgi jāmaina) tīru olbaltumu dienas (kā no 1.fāzes) ar olbaltumu – dārzeņu dienām. Tas jāturpina, kamēr sasniegsiet savu optimālo svaru – parasti tas ir 2 līdz 6 mēneši. Iesaka virknēt vienu dienu tīras olbaltumvielas, un vienu OB+dārzeņi. Šīs fāzes laikā drīkst izmantot visus pirmās fāzes produktus, plus dārzeņu dienās – dārzeņus, izņemot cieti saturošos.

Aizliegti: Avokado, pupas, zirņi, lēcas, kukurūza, zaļie zirnīši, KARTUPEĻI, olīvas, visu veidu graudaugu izstrādājumi un makaroni.

Galvenie dārzeņi, ko var lietot: Tomāti, gurķi, redīsi, pipari, paprika, fenhelis, sparģeļi, sīpoli, puravs, ķirbis, soja, kāposti (visu veidu), sēnes, selerija, spināti, salāti, baklažāni, kabači. Burkānus un bietes jāēd mērenos daudzumos un ne katrā ēdienreizē, jo satur cukuru. Salātus drīkst aizdarīt ar beztauku mērcēm.

Ir pieļaujams ēdiena dažādošanai: 1 ēdamkarote ketčupa, 0% jogurts ar augļiem – 1 gab (nezinu, vai vispār 0% ir? Mazākais, ko esmu redzējusi ir 0,5%) Naturāls sojas jogurts – 1 gab dienā.

Ēdiena pagatavošanai var izmantot: Cukura aizstājēju, etiķi, zaļumus, garšvielas, sauso vājpienu, sīpolus (OB dienās ne vairāk kā 1,5 gab), citronu, citrusaugļu mizu, sāli, sinepes, sojas mērci, parafīna eļļu (tikai salātiem, ne cepšanai), kafiju, raugu, cepampulveri (tā pati soda), želatīnu, košļenes un konfektes ar aspartamu (cukura aizstājējs), kā arī visas piedevas no 1.fāzes.

Auzu klijas palielina līdz 2 ēdamkarotēm dienā. Ja ir aizcietējumi, pievieno 1 ēdamkaroti kviešu klijas.

Censties nepārsniegt 1 kg piena produktus dienā.

2 L ūdens dienā, 30 minūtes pastaiga vai citi fiz.vingrinājumi.

Dārzeņu pievienošana diētai samazinās tempu, ar kādu zūd svars;) Bet viņš turpinās zust.


Vēl ēdiena gatavošanai dienā var izmantot 1 ēdamkaroti KUKURŪZAS CIETI (tieši kukurūzas un tieši cieti!), 1 ēdamkaroti kakao pulvera ar tauku saturu zem 12%.
05.05.2012 16:04 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
man šausmīgi negaršo sīpoli, tā kā laikam pievērsīšos dukāna diētai. :D
tā kā man 1. fāze jāietur tikai 2dienas, tad nedomāju, ka jutīšos baigi apdalīta ēdiena ziņā. :)
05.05.2012 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Kāda veiklāka par mani varētu iedot sarakstu ar atļautajiem produktiem Dukāna diētai? :D Es kaut kā uz sitiena nemāku atrast.

Mana draudzene ļoti labi un efektīgi nometa svaru ar SouthBeach diētu :)
05.05.2012 15:58 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
zupa verētu būt garšīga:)
05.05.2012 15:56 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Man tā zupa ļoti garšo! :D Man tā ir iekļauta vnk ikdienas ēdienkartē, pie pārējām zupām :)
05.05.2012 15:48 |
 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
ļoti*
05.05.2012 15:47 |
 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
sunscreen, nu ja to zupu kā forumā rakstīja meitenes, prot uztaisī pat oti garšīgu, nekādu sevis mocīšanu tur nesaskatu, un rezultāti labi.
05.05.2012 15:47 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Neatbalstu tādas diētas, kurās ilgstoši jāēd viens ēdiens/produkts, tāpēc sīpolu zupas diēta man liekas drastiska. 7 kg īsā laikā var zaudēt pārsvarā uz šķidruma rēķina.
05.05.2012 15:45 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
kas vēl taja zupā ir, izņemot sīpolus?:)
05.05.2012 15:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits