Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gunot

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Sveikas. Vai kāda šeit lieto Guinot produkciju? Runa iet par mitrinošiem krēmiem un želejām. Vai jūs jūtat atšķirību? Jo man ir tā, ka vasarā biju aizgājis pie kosmetologa. Viņš man parekomendēja Guinot. Bet es nejūtu atšķirību, nejūtu ka āda ir kļuvusi kaut kāda citāda. Un man viena sieviete vispār pateica, ka var droši lietot Nivea, jo visos krēmos ir gandrīz viens un tas pats sastāvs un, ka tie visi krēmi no Francijas ir viens liels marketings. Vai viņai ir taisnība?

Es jautāju, jo man tas krēms nesen beidzas un tagad nezinu – vai man iet pirkt jaunu vai ietaupīt naudiņu un nopirkt kādu citu?

Bet es atceros, ka vienreiz lietoju Clean & Clear un tur gan es jūtu atšķirību (sliktajā nozīmē). Man pēc viņa āda sāka drupt. :D
13.01.2018 16:09 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Un ja Tev kosmetoloģe no Kolonnas ieteiktu smērēt s*dus uz sejas- arī to darītu? Kolonna jau sen nenozīmē kvalitāti ;-)
14.01.2018 00:33 |
 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Jo man to ieteica kosmetoloģe no Kolonnas? :-/
13.01.2018 18:10 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Un man viena sieviete vispār pateica, ka var droši lietot Nivea, jo visos krēmos ir gandrīz viens un tas pats sastāvs un, ka tie visi krēmi no Francijas ir viens liels marketings. Vai viņai ir taisnība?

Nē, krēmiem ir atšķirība. Un pat ļoti liela.
Bet kādēļ gribi pirkt tādu, no kura nejūti nekādu efektu, nevis pamēģināt ko citu?
13.01.2018 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits