Kārtība - tīrība

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Lasot diskusijās par to, kā citi plūcas savā starpā, aizdomājos, cik daudz var būt tas "Es mājās daru visu!"
Protams, mājas mums ir visiem dažādas, sākot no istabiņas vai studio dzīvoklīša, līdz 200 m2 mājai, bet par vidējo aritmētisko paņemsim 3 istabu dzīvokli. Nu tiešām nevaru iedomāties, kas ir tik nenormāli daudz mājās jādara, lai tur būtu jāiesaistās 2 cilvēkiem (nerunāju par principu, runāju par sūkstīšanos "vai kāda es nogurusi, te visu darot"
Tātad:
Cik bieži jūs apdarāt darbus, lai māja būtu kārtīga un tīra, un ko jūs vispār darāt? Cik laika tam veltiet?
11.01.2018 13:13 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Jāpiebilst, ka tā pus diena man aiziet, ieskaitot kafijas pauzes, drēbju uzmērīšanu, mūzikas klausīšanos, u.t.t. :D
11.01.2018 13:23 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Un es uzskatu, ka tas ir normāli, ja vīrietis arī iesaistās mājas darbu veikšanā, ja jau es arī eju uz darbu, pelnu naudu.
11.01.2018 13:22 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Kaut ko tīru praktiski katru dienu. Vienmēr atrodas, ko darīt. Kad nebija kaķa, tad varēja kopt dzīvokli retāk, bet tagad ar mitru lupatiņu jāpāriet praktiski katru dienu + mīkstās mēbeles. Tusējot uz palodzes viņa pamanās sasmērēt gan palodzi, gan logus, kas arī regulāri jātīra. Tāpēc platība nav liela, bet kārtošanas padaudz. Bet tā, ka gandrīz ģenerālo es taisu reizi mēnesī. Tad stumdu mēbeles, ložņāju uz ceļiem pa visiem stūriem, uz lustrām utt :D Bet arī pašai patīkamāk, kad mājās ir tīrs, šķiet, ka elpot vieglāk :D Vienīgais, kur man vienmēr ir haoss, ir mans drēbju skapis :D
11.01.2018 13:21 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Nu, man aiziet +/- pus diena, jo es tad iztīru katru stūrīti, apčamdu katru puķīti :D Arī drēbes pārsvarā tad mazgāju. Tā ir tāda tiešām lielā tīrīšana, kur tiek skarts viss - drēbes, puķes, gulta, visas virsmas, plaukti... Viss, ko var iedomāties.
Pa nedēļu tas viss tiek darīts mazāk, un, jāsaka, ka pārsvarā to dara draugs. Vai abi. Un tas neaizņem daudz laika (tik vien kā aiz sevis novākt). :)
11.01.2018 13:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits