Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība vai necieņa

 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Vai, ja redzi, ka tava otra pusīte portālā Facebook gandrīz katru postu atzīmē ar "Patīk" cita, nesen pazīstama un arī aizņemta pretējā dzimuma bildes, kā arī pasākumā labprātāk izvēlās izpatikt citiem apgriežoties pa visiem 180 un palīdzot "pasniegt dzērienus", lai gan paši to var izdarīt.
Kas ir tas ko izjūti ir greizsirdība vai necieņa?
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
Agrāk ir sajusta greizsirdība, ir bijušas līdzīgas situācijas ar bijušo, bet šī sajūta ir savādāka - sajūta, ka esi ar kādu komandā ir mirusi, viss tas, kāpēc iemīlēji šo personu, apgriezts pilnīgi pretējā virzienā
It kā sīkums, bet vairs nav nekāda vēlme būt kopā. Vai tas ir normāli?
13.12.2017 16:17 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nu izskatās viens pārpratums pēc otra:-) Ja ved savu meiteni uz pasākumu, kur viņa nevienu nepazīst un nezin cik izvirtuši ir Tavi paziņas, tad varbūt pats laicīgi viņu instruē par uzvešanās noteikumiem:-D Par to, ko katrs saprot ar atvērtām attiecībām vai vienkārši par elementāru pieklājību izejot sabiedrībā - vismaz cik es zinu, pieaugušo sabiedrībā saviesīgos pasākumos par labo toni tiek uzskatīts inteliģents kontakts ar pārējiem viesiem, kas uz pasākumu ieradušies, nevis salipis pārītis, kas spēj komunicēt tikai par savām iekšējām "novitātēm"...
Man liekas, ka Tev jātiek skaidrībā pašam ar sevi, kas priekš Tevis vispār ir attiecības, vai šobrīd esi pietiekami nobriedis, lai saprastu, ka attiecības balstās nevis uz kaut kā pieprasīšanu no otra cilvēka, bet paša vēlmi būt kopā bez dažādiem ultimātiem.
16.12.2017 15:24 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Paklau, puis.
.
Monogāmas attiecības nenozīmē to, ka nesarakstās, nekontaktējas, nerunājas ar citiem cilvēkiem - sava vai pretējā dzimuma.
.
Viņa taisās ar viņiem seksot? Tad, jā, tās vairs nav monogāmas attiecības. Bet kur problēma pārrunāt random sabiedrībā random jautājumus? Kāda velna pēc par to būt greizsirdīgam?

Tev patīk mani redzēt kā greizsirdīgo tipu :-D
.
Atkārtoju, man nekas pretī nav pret to, ja otra pusīte runā ar citiem, ja vien to pašu darīt varu arī es. No mana skatupunkta lieka kontaktēšanās ar svešiem vīriešiem to turpinot ārpus pasākuma, nenāks par labu attiecībām. Sevišķi, ja sākšu darīt to pašu, tad neredzu vispār jēgu - bez maz vai kā sacensības, un "ego fight"? Man atklāti sakot tas nav vajadzīgs, tāpēc labāk jūtos viens un varu tikties ar ko vien vēlos. Bet tas viss, kā jau pareizi teici ir komunikācijas jautājums, kas jāizrunā un jāsaprot, pirms uzsāk lieku drāmu attiecībās, kas līdz šim bijušas ļoti labas (labāk padramatizēt šeit). Pēdējais, ko gribu darīt ir vēl sākt ļečīt mozgas vai pārmest kaut ko.
.
Ir arī variants, ka meitene gribēja izpatikt kompānijai, par cik nevienu tur nepazina (tā kā viena šeit minēja par puisi, kurš apkalpoja draudzenes dzimšanas dienā), lai pēc tam runātu labu, bet puišu kompānijā tas izskatās savādāk. Un man bija kauns. Bet kas to lai zin kas un kā.
14.12.2017 10:05 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
FB like NAV nekāda atzīšanās simpātijās, kad vienreiz sabiedrība to sapratīs?

Nebūt ne vienmēr, daudziem tā ir aizsācies uij uij uij kas. :D
13.12.2017 20:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Bet plānoju izbeigt šīs attiecībās, labāk jutos tiekoties ar vairākiem pretējā dzimuma partneriem.

Parasti tie, kas ir visgreizsirdiigaakie ir tie, kas pashi ir vieglas uzvediibas :-D
Tu tikai neaizmirsti par sniegtajiem pakalpojumiem samaksaat nodokljus, citaadaak arii vids tevi ... :-D
13.12.2017 18:54 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Paklau, puis.
.
Monogāmas attiecības nenozīmē to, ka nesarakstās, nekontaktējas, nerunājas ar citiem cilvēkiem - sava vai pretējā dzimuma.
.
Viņa taisās ar viņiem seksot? Tad, jā, tās vairs nav monogāmas attiecības. Bet kur problēma pārrunāt random sabiedrībā random jautājumus? Kāda velna pēc par to būt greizsirdīgam?
13.12.2017 18:54 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Puis, attiecību pamatu pamatos ir runāšana. Ja neproti ar sarunāties, tad esi vēl nenobriedis attiecībām.

.
Vēl neesam tikušies aci pret aci, lai runātu, bet ja kaut ko teikšu, plānoju, ka tas būtu kaut kas šāds:

"Esmu pamanījis, ka pēdējā laikā esi sākusi kontaktēties ar citiem vīriešiem. Jāatzīst pats, kopš piedāvāji monogāmas attiecības no tā centos atturēties un no Tevis vēloties sagaidīt to pašu. Ja vēlies atvērtās attiecības, tad tā ir cita lieta, man pret to nav nekas pretī, ka abi brīvā laikā varēsim rakstīties un tikties ar ko vēlēsimies un kas darīs mūs laimīgus. Taču, ja vēlamies turpināt monogāmas attiecības, es šādu rīcību redzu kā necieņu pret mani un mūsu attiecībām, ko neakceptēju un ja tā, neredzu iemeslu turpināt šīs attiecības."

.
Ar to, ko teikšu, vai kā šķiršos problēmas nebūs.
.
Problēma ir ar to, ka, ja neskaita šo pēkšņo "attraction" zudumu no manas puses. Tāpēc nevaru saprast vai vispār ir vērts turpināt arī pēc runāšanās. Jo zinu, ka viņas jušanā pret mani nekas nav mainījies.
Ļoti žēl laist vaļā meiteni, tikai tāpēc, ka vairs "nejūti" to. Bet vēlies kaut ko darīt lietas labā, jo šķiet, ka tā ir ilūzija vai slikts periods.
.
Jo problēma patiešām ir sīka.
13.12.2017 18:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
attiecības > attiecību (t)
13.12.2017 17:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Puis, attiecības pamatu pamatos ir runāšana. Ja neproti ar sarunāties, tad esi vēl nenobriedis attiecībām. :-P
13.12.2017 17:16 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Izklausās, ka vienkārši meklē problēmu, lai izšķirtos. Jo nekas no Tevis nosauktā man netraucētu. FB like NAV nekāda atzīšanās simpātijās, kad vienreiz sabiedrība to sapratīs?
Un šaubos, ka bija arī tik traki:
ko padomās citi puiši, ieraugot, ka mana meitene ir kalpone kuram katram

Līdz šim man vēl nav nācies sastapt tādu meiteni, izklausās, ka Tu pamatīgi pārspīlē.
13.12.2017 17:16 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Puis, tad izrunājiet viens ar otru, ko īsti nozīmē tās 'atvērtās attiecības' - robežas, kur atvērtība beidzas un sākas jūsu attiecību divatnes telpa, kur nevienam citam nav brīv' ieiet.
.
Tāpat katram tās robežas ir citas. Būs te meitenes, kuras teiks, ka ir ok čatot ar citiem čaļiem, esot attiecībās, būs, kas teiks, ka nav ok.
.
Bet savu attiecību robežas jūs varat noskaidrot, runājot viens ar otru, ibio rio! ka tevi jupis! ne ievācot statistiku foruma, velns un elle!

Vēlējos saprast, vai esmu greizsirdīgs pakaļa, vai arī man vairāk rūp tas, par ko padomās citi puiši, ieraugot, ka mana meitene ir kalpone kuram katram.
Paldies, par atbildi.
P.S Izrunāšanās ne vienmēr ir labākais veids. Ja es būtu meitene, greizsirdīgs čalis ir pēdējais, kas man būtu vajadzīgs. Lai gan šajā situācijā es pat nezinu vai šī ir greizsirdība.
13.12.2017 17:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Puis, tad izrunājiet viens ar otru, ko īsti nozīmē tās 'atvērtās attiecības' - robežas, kur atvērtība beidzas un sākas jūsu attiecību divatnes telpa, kur nevienam citam nav brīv' ieiet. 8)
.
Tāpat katram tās robežas ir citas. Būs te meitenes, kuras teiks, ka ir ok čatot ar citiem čaļiem, esot attiecībās, būs, kas teiks, ka nav ok.
.
Bet savu attiecību robežas jūs varat noskaidrot, runājot viens ar otru, ibio rio! ka tevi jupis! ne ievācot statistiku foruma, velns un elle! (e)
13.12.2017 17:05 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Kas tie par pasākumiem, kuros sieviete (nevis vīrietis) pasniedz dzērienus!
13.12.2017 17:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Karoc palia garlaicigi atkal tas [ats q7 ntais niks un saksies sviests...cik var?
13.12.2017 17:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es gan personīgi izvēlos komunicēt ar sava dzimuma cilvēkiem sabiedriskos pasākumos. U
mulkis nu, Q7 esi lidzigs.
Es pasakumos komuniceju ar interesantiem cilvekiem, un man neinterse dzimums, jo ne jau kopdzivei vai sekam izvelos :-D:-D:-D:-D:-D
13.12.2017 17:00 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Puis, sabiedriski pasākumi ir sabiedriski pasākumi. Tas, ka esi tik privātīpašniecisks un greizsirdīgs, ka taisies uz visu vakaru meiteni sev bez maz vai pieķēdēt, ir Tava ne viņas problēma.
.
Tu labāk atbildi, kā Tu jūties ar viņu divatnē, tad, kad esat tikai viens otram. Kaut vai tikai pats sev - nevajag te nevienam to teikt, ja nejūti vajadzību.
.
Un, ja šķiries, tad šķiries, ne 'plāno šķirties'.

Tur jau tā lieta. Meitene tā nekad iepriekš nav uzvedusies, pilnīgi pretēji. Es gan personīgi izvēlos komunicēt ar sava dzimuma cilvēkiem sabiedriskos pasākumos. Un nečatoju Facebook arī pēc sabiedriskiem pasākumiem ar pretējo dzimumu. Es akceptēju atvērtās attiecības, bet ja esam solījušies viens otram monogāmas attiecības, tad es jūtu šo situāciju kā necieņu pret mani.
13.12.2017 16:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
domaju tai meitenei sadu izveles opciju bija 100 reiz vairak ka tev, jo esi mulkis! Un kadi laiki fb? Tu katram laikam seko? Tu tak esi nenormals....
13.12.2017 16:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Puis, sabiedriski pasākumi ir sabiedriski pasākumi. Tas, ka esi tik privātīpašniecisks un greizsirdīgs, ka taisies uz visu vakaru meiteni sev bez maz vai pieķēdēt, ir Tava ne viņas problēma. :-P
.
Tu labāk atbildi, kā Tu jūties ar viņu divatnē, tad, kad esat tikai viens otram. Kaut vai tikai pats sev - nevajag te nevienam to teikt, ja nejūti vajadzību.
.
Un, ja šķiries, tad šķiries, ne 'plāno šķirties'. :-P
13.12.2017 16:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
nu un? Tu gribi but tam otram blakus, katram ir izveles opcijas tun tikai tapec mes otram neko neesam parada. Ja uztver ka nelavies citam calim, bet par izveli tavam tagad jakalnas lidz zemei un jabut pateicigam...sutitu tadu mulki kakat!
13.12.2017 16:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pasākumā labprātāk izvēlās izpatikt citiem apgriežoties pa visiem 180 un palīdzot "pasniegt dzērienus", lai gan paši to var izdarīt.
viesibas namatevs un vai namamate apkalpo savus viesus, ta ir norma!!!!!!!!!!!
13.12.2017 16:44 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Liana, otra pusīte šajā gadījumā ir sieviete. Dzērieni bija jau salieti.
Skats īsumā - svešs čalis vēlās paņemt dzērienu, partnere atraujās no rokām un steidzas "palīgā"
nerātnā, piekrītu par uzmanību. Kad tikos ar vairākām un nebiju piekritis monogāmām attiecībām, šāda problēma nebija. Šķiet, kas esmu saslēdzis sev rokudzelžus.
13.12.2017 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits