Greizsirdība vai necieņa

 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Vai, ja redzi, ka tava otra pusīte portālā Facebook gandrīz katru postu atzīmē ar "Patīk" cita, nesen pazīstama un arī aizņemta pretējā dzimuma bildes, kā arī pasākumā labprātāk izvēlās izpatikt citiem apgriežoties pa visiem 180 un palīdzot "pasniegt dzērienus", lai gan paši to var izdarīt.
Kas ir tas ko izjūti ir greizsirdība vai necieņa?
Sevišķi, ja vēl pirms tam Tev ir bijušas opcijas, pirms tam esi atteicies no citiem partneriem, lai būtu kopā tikai ar šo personu.
Agrāk ir sajusta greizsirdība, ir bijušas līdzīgas situācijas ar bijušo, bet šī sajūta ir savādāka - sajūta, ka esi ar kādu komandā ir mirusi, viss tas, kāpēc iemīlēji šo personu, apgriezts pilnīgi pretējā virzienā
It kā sīkums, bet vairs nav nekāda vēlme būt kopā. Vai tas ir normāli?
13.12.2017 16:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
plānoju izbeigt šīs attiecībās, labāk jutos tiekoties ar vairākiem pretējā dzimuma partneriem.
Hmm, interesanti zināt, cik ilgi 'plānosi izbeigt attiecības'. :D Visu Ziemīšu brīvdienu un svinību laiku, kamēr ar skābu ģīmi sēdēsi pie viesību galda, kamēr otrā pusīte čalos ar pārējiem svinētājiem? :-P
13.12.2017 16:43 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Tu esi čalis?
Un Tava draudzene ir "dzērienu padevēja" citiem čaļiem?
13.12.2017 16:42 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Hmm..ļoti dīvaini..
Kad dzimšanas dienu svinēju mājās ar draudzenēm, draugs pilnīgi visām meitenēm ielēja dzērienus, palīdzēja tos pasniegt un tā. Tieši dabūju uzslavas, ka man tāds pieklājīgs džeks un radīja viesmīlīgu atmosfēru. nedomāju, ka tev arī būtu par to jāuztraucas
13.12.2017 16:39 |
 
Reitings 21
Reģ: 07.12.2017
Un jā, pasākums bija pilnīgi neformāls. Strīdējušies vai runājuši par to neesam.
Bet plānoju izbeigt šīs attiecībās, labāk jutos tiekoties ar vairākiem pretējā dzimuma partneriem.
13.12.2017 16:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Man atkal rodas jautājums - kāpēc tāds privātīpašnieciskums, kas liek just vajadzību pēc tā, lai otrā pusīte sabiedrībā būtu kopā tikai ar Tevi un uzmanība tiktu tikai Tev? :-P Ja divatnē esat viens otram pietiekami, kur problēma ļaut otram sabiedrībā 'paelpot' citu gaisu, kas tikai bagātina i viņu, i galu galā arī Tevi, m? ;)
Jeb divatne arī tāda nekāda un galīgi čābīga? :-| Kā tur i, ko, a? 8)
13.12.2017 16:29 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Ļoti sarežģīti izklāstīta problēma. Nu, like FB neko nenozīmē, vismaz man, ja vien tās nav privātas sarunas un satikšanās vai tml. Ir cilvēki, kas vienkārši spiež like visam. Un par dzērieniem.. manuprāt, ir pieklājīgi, ja vīrietis apkārt sēdošajām sievietēm salej/ pasniedz dzērienus pie galda, ja atrodas tuvāk dzērieniem kā citi un nav citu apkalpotāju. Es to tulkotu kā vienkāršu pieklājību.. taču varbūt tevis aprakstīto situāciju neizpratu, jo nav nekādu konkrētu situācijas izklāstu.
13.12.2017 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits